Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:22 am

Reha1921 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:19 am
MrRiccoli je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:11 am
Reha1921 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:07 am
Sunce ti kalajisano necu u zivotu pogledati golove sa danasnje utakmice ni izvjestaj 1921 ekipe ogadila mi se utakmica kao i vecini :cry:
Ja skidam kapu onima koji pregledaju izvještaj.
Isto mislim brate svaka cast onom ko pogleda ovo danas ja nemam zivaca :cry:
Ja one golove na youtubu pregledao vise puta.
Jedva cekam i izvjestaj. Gledat cu satima i opet mi nece biti jasno KAKO ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:28 am

A u medijima ide promocija loseg sudjenja, sad su se poceli prenositi postovi bivsih igraca Zrinjskog.
***** vam majku svima, kako imate obraza ista reci nakon prosle sezone i kradje u Bjeljini...
Jos i Gosk, dva penala, penal protiv Borca..
Ne mogu da vjerujem koliki pritisak rade. Nije ovo normalno.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:29 am

Leon_Professional je napisao/la:
Reha1921 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:19 am
MrRiccoli je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:11 am
Ja skidam kapu onima koji pregledaju izvještaj.
Isto mislim brate svaka cast onom ko pogleda ovo danas ja nemam zivaca :cry:
Ja one golove na youtubu pregledao vise puta.
Jedva cekam i izvjestaj. Gledat cu satima i opet mi nece biti jasno KAKO ?
Ja sam bas jucer pisao, ovo se nikada nije desilo u svijetu. Ja ne znam da jeste...

Samo skontaj kako ce ovo uticati na igrace, da mi nismo u stanju 3 gola prednosti zadrzati 5 minuta...

Ma sok cisti sok... Ovo je neka veca sila, Bog tako htio i to je to... Nikako drugacije se ne moze opisati...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:31 am

Durgo je napisao/la:
ned mar 18, 2018 9:29 am
Leon_Professional je napisao/la:
Reha1921 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 1:19 am


Isto mislim brate svaka cast onom ko pogleda ovo danas ja nemam zivaca :cry:
Ja one golove na youtubu pregledao vise puta.
Jedva cekam i izvjestaj. Gledat cu satima i opet mi nece biti jasno KAKO ?
Ja sam bas jucer pisao, ovo se nikada nije desilo u svijetu. Ja ne znam da jeste...

Samo skontaj kako ce ovo uticati na igrace, da mi nismo u stanju 3 gola prednosti zadrzati 5 minuta...

Ma sok cisti sok... Ovo je neka veca sila, Bog tako htio i to je to... Nikako drugacije se ne moze opisati...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Kako nije bolan... desava se malo - malo, pogotovo o manje pracenim ligama, kao sto je nasa, da budemo realni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:32 am

Prljave igre se igraju, sada vec otvoreno. Igraci i strucni stab maksimalno da budu izolirani od ovih vijesti, tu sami sebi mogu pomoci da ne citaju ove gluposti. U slobodno vrijeme idite zajedno druzite se, citajte knjige, gledajte filmove i utakmice. Od uprave trazim da budu namazani nije grijeh premirati nekoga, to se radi u modernom fudbalu. Hladne glave i velika m*da nam trebaju. Najbolji smo i to cemo pokazati. Manijaci svi u jedan glas, za Baku Bilbiju i malene poseban repertoar pripremiti.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:33 am

Sta crnjacite toliko , zamisli da se jos minuta igrala...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:38 am

Ma visa sila je cim je onako Bogi dao autogol. Jednostavno moralo uc. :D

Ma prave atmosferu i pritisak da iako osvojimo bit ce neregularno. Bukvalno oni rade sve moguce jer znaju kolko je ova titula vazna, oni bi bili nosioci u prvom pretkolu LP... A realno nemaju najjacu ekipu u nasoj ligi, najlosiji su u zadnje 4 godine.

Moramo se i mi boriti, razumijem da nije lako al eto bar mozemo sto manje sami sebe potkopavat kojekakvim izmjenama, formacijama i glupim potezima.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:43 am

Juce sasvim normalno sudebje, gdje su medijski sponzori da objave ukradenu titulu od prosle godine i penale protiv giska a gg ***** mrtve
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:44 am

Dobro je pa repka igra sada!

Bez obzira na ovaj povratak protivnika koji je vec u 70toj ustvari bio zadovoljan sa 0-2,mi odlicno igramo protiv jakih protivnika u ovoj ligi,sto je jako bitno jer nas cekaju jos sigurno teske tekme. Zrinjski po meni je sada autsajder,imaju sigurno tezi raspored u drugom dijelu ove mini lige,imace i 3 gostujuce uzastopno,Krupa,Bijeljina i Grbavica a morace i na Kosevo. Gostuju sada i SB koji ce sigurno dati sve od sebe da im otkinu bod u to nemojte sumnjati.

Nasima mora biti sada jasno,favoriti smo,nema izgovora ovo se moze i mora uzeti! Samo jako do kraja imamo dvije domace,sa 6 bodova mi smo veoma blizu tituli.
1921-1987-2007
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:46 am

exbabilon je napisao/la:Ma dzaba sve, ovo ne prolazi. Slike s utakmice se ne gledaju, izjave se ne citaju, izvjestaj se pogotovo nece gledati. Na gg.ba se ne ulazi, da citam pitare kako likuju, fuj...

Nije to bolest rijetka...
Tita mi isti onaj grc u stomaku kao prosle godine kad smo titulu zijanili.. Nema mi oporavka dok Radnika ne dobijemo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 9:47 am

Pa sta ocekujete od kluba i ideologije koja je bila suspendovana u nekim normalnim vremenima?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:03 am

Ja se samo nadam da ce Mehremica ili na krilo ili na tribine. Na beka ga ne stavljat ni za zivu glavu..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:21 am

treba biti realan.

koliko god ovo ružno i šokantno bilo, igrao si lopte, pokazao da možeš igrati i dole i otprilike zaslužio pobjedu. ne pobjedu od 3-0, ali pobjedu da. prije dvije sedmice nisi igrao, pao si bez ispaljenog metka i zaslužio poraz 2-3 - 0. ostao si prvi sa dva boda prednosti i više domaćih utakmica u nastavku. x bi potpisalo 97% navijača prije utakmice...a sigurno i da je prije početka polusezone ponuđeno da nakon dva gostovanja u mostaru ostanemo u prednosti.

zrinjski je realno od ovih pet utakmice, od kojih je četiri igrao u mostaru, pobjedu zaslužio samo prvu utakmicu protiv nas. ostalo - naprosto nema te igre iz prvog dijela ove sezone i većeg dijela prošle.

a pitari bi vrlo rado njima pustili, samo što ne smiju. to je lijepo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:22 am

Eh, još sam u nekom šoku, nisam još uvijek nadošao... I dalje ne vjerujem da nam se ono jučer desilo. Malo sam se smirio, jučer sam vruće glave svašta pisao. Sad ću, hladne glave (valjda) pokušati da napišem nešto... Mada je danas gori osjećaj nego juče.
Prvo, što se tiče igre, možemo biti zadovoljni prvim poluvremenom. Na teškom terenu, protiv jakog protivnika smo uspjeli da odigramo nešto i da damo dva gola. I ne znam šta je bio problem nastaviti isto i u drugom dijelu. Međutim, povlačimo se, prepuštamo Zrinjskom loptu i skupljamo se u šesnaesterac. Pokušavali smo na kontre i uspjeli doći do trećeg gola (penal čist). I onda, najbolnije što se moglo desiti. Sve urađeno je upropašteno.

Nešto što se dešava jednom u hiljadu godina, za mene najbolnije od kad pratim Želju. I dalje ne mogu da vjerujem da nam se ovo dogodilo. Ja Bogičevića ne mogu kriviti i ne treba čovjeku psovati i napadati ga. Svakome se moglo desiti. Mogao je to biti Graovac, Ramović, peti, deseti, potpuno nije bitno. Bogi je logično imao dobru namjeru, reagovao je, ali mu je sreća okrenula leđa. Jednostavno Bog je htio da se to desi. Žao mi je Bogičevića jer je stvarno odigrao perfektno do tog momenta, apsolutno bez greške. Vidjelo se koliko želi pobjedu, koliko se trudio, hrvao. Jebi ga, nema veze Bogi! Ali, kriviti mogu i moram Mehremića i Kjosevskog. Prvog su prolazili kao da ga nema, ni u jednom duelu nije izašao kao pobjednik. Kjosevski ponovo imao važnih intervencija, ali juče nije bio na nivou nikako. Intervenisati je morao bolje kod drugog, a pogotovo trećeg gola. Kao da mu je ovo prva utakmica za seniore bila jbt.
Hajde, neću više kritikovati, samo ću zaključiti da bih Mehremiću zabranio prilaz stadionu, a kamoli da igra i da Zeba i Kajkut nemaju šta tražiti na terenu. Kritike je zaslužio i Adžem. Loše izmjene, generalno ove polusezone. Zašto Zeba i Kajkut, ne znamo, ali vidimo da to nije smjelo. Zašto nije ostavljena jedna izmjena za produžetka da se uzme vrijeme? Zašto se igrači nisu valjali, oduzimali vrijeme? Mnogo je pitanja u mojoj glavi, ali kao što kažemo "lahko je poslije bitke biti general".
Kjosevski- kao što sam i rekao, morao je reagovati bolje, juče katastrofalan
Stevanović- bez greške, ništa nam nisu uradili po njegovoj strani, bravo mali, u najboljoj je formi definitivno
Graovac i Bogičević- također odlični, i onda dolazi ta 88 minuta... Kažem ponovo Bogičevića ne treba psovati, čovjek je imao najbolje namjere.
Mehremić- sve sam rekao, on nema šta tražiti ovdje, na početku sam ga branio, ali posljednje ove dvije utakmice su mi pokazale sve
Ćelo, Haris, Vranješ- maestralno, pojeli su vezni red Zrinjskog
Zakarić- isto dobra partija
Zajmović- onako, solidno je odigrao, može on pomoći
Ubiparip- kao i uvijek, majstorski, bespotrebna izmjena, Vojo ima snage da odigra dvije utakmice
Ramović- agilan, unio svježinu, izborio penal
Zeba i Kajkut- priča za sebe, ni za klupe nisu

Eto, sve je bilo odlično, većina je bila odlična, ali džaba je. Jučer je i Bog bio protiv nas...
Jučer sam popizdio, naravno s razlogom, imamo za čim žaliti, ali i dalje smo u prednosti i sve je u našim rukama. Samo da se vratimo psihički poslije ovoga. Samo to. A toga se ja najviše bojim. Vidjet ćemo.

Hajde saznajte kad je taj trening... Iznervirali me jesu, ali život ide dalje. Podržati momke, jer SAMO SKUPA MOŽEMO DO TITULE I KUPA!

De ko je ovo glasao za Mehremića za igrača utakmice? :lol:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:30 am

BIĆE ŽELJO OPET ŠAMPION
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:31 am

Do sada od 47 ljudi njih 35 vjeruje u duplu krunu. Bravo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:32 am

i nas prošle godine zaista jeste ubio taj momenat - sad je gotovo sad ide samo. četiri boda prednosti, hiljadu navijača u krupi, šta može poći krivo?

pitari izgubili kup na penale, sad su psihološki pali, šta može poći krivo da ne uzmemo bod...?
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:33 am

ja sam jedan od dvojice što su stavili samo ligu da uzimamo. ovo je slavkina situacija u kojoj on nije ubleha i kup je slavkin :D
gradi željo boli te *****
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:35 am

Ovom prilikom se Šuki sjetim umrlih.

Al kakav je igrač dr.Stojan Vranjes :klanjase: :klanjase:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 10:36 am

Ma poenta muke i jeste što smo mi fenomenalno odigrali protiv jedinog pravog konkurenta, na njihovom terenu, a 14.dana poslije nokauta na istom mjestu.
Jesmo mi "lahko" dali golove i da je ušla svaka koja je i opucana, ali linije pomjeranja, mjenjanje tempa napada, iznošenje lopte po teškom terenu, brzi pasovi.. i onda dobiješ 3.komada u 3.napada. I da su ta tri komada podijeljena u period makar od pola sata lakše bi bilo, tako da ovo nije obično sustizanje rezultata.. Ovo ko da je Bog komandovo tih zadnjih par minuta..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija