Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:47 pm

Nezadovoljan sam i ja posjetom od 3250, ali na svih 5 ostalih utakmica lige ukupno neće biti toliko
nije neka utjeha ali treba biti malo realan
Mi ćemo se sigurno popraviti a ostali ...
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:49 pm

Kako samo bitna pobjeda, sad nam poraz u Mostaru (aBd neće biti) ništa drastično neće naštetiti. Dugo traje ova serija, 8/8 što bi pojedini ovdje rekli . Bravo za sve , 3 boda ko kuća veliki.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:50 pm

Southboy je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:43 pm
Najsladje 1:0..samo su bitne 3 bobe i idemo dalje
Graovac,Vojo i Sinan najbolji danas...Zec i Zakara ispod prosjeka

Hahah jesmo na sjeveru castili Mumina,zasluzio je :karanje:
Samo Graovac od ove trojice, najbolji po meni Blagojević njemu ovako teški tereni odgovaraju.
A lijevog beka nema pa nema godine prodjoše mi ga još nismo pronašli.
Uglavnom važna su tri boda i idemo u Mostar po 3 boda.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:54 pm

Jednoga dana kada prodje sve Zeljeznicar yebat ce tee
Jednoga dana Zrinja cut ces moj glas
Pusit ce ga i tvoj ultraaaaas
1987
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:56 pm

Danas dosta teska tekma, al na kraju sto je najvaznije upisana su 3 boda.Meni je u prvom poluvremenu Vojo odigrao strasno.Bio je rastrcan i konstantno je vrsio pritisak na njihovu odbranu.Steta sto nije zabio onu sansu glavom. U drugom poluvremenu smo dali go na vrijeme i dobro smo stajali na terenu nakon toga.Al smo zato lose izgledali u zadnjih 10 minuta kad je izasao Zec.To je po meni greska Adzema, jer je nakon toga Adi ostao sam na lijevoj strani.A Sloboda je onda sve napade forsirala na tu stranu.Todorovic i Terzic su nam onda pravili dosta provleme.Na kraju, na srecu nasu to nas nije kostalo bodova.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 9:56 pm

Ako bude kiše i snijega u mostaru nek' Vranješ odmori ionako je prehlađen , a celo nek' bude u prvom protiv Zrinjskog. Stvarno dobro igra po oranicama hehe
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:01 pm

Blagojević MORA igrati, Vranješ sa svojima godinama ne može zamjeniti njegovo kretanje i hitrinu. Također, bezveze mi je što Šaban ne dobija minutažu, prošlo kolo imamo 4:2 20 minuta prije kraja i umjesto da usput Hajdara odmori i njega ubaci, on dobija 3 minuta a težimo ka milionskoj cifri na ljeto za njega, ne kontam... Prodali ga ili ne, pokazao je dovoljno da dobija po 20 minuta po utakmici ako već Haris starta, nama je u cilju da obojica napreduju i zbog prodaje a i da bi jedan od njih nosio našu igru kroz narednih par godina. Isto tako se nadam da će Žera dobijati Zebine minute kada se vrati
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:01 pm

Gosti FK Željezničar na današnjoj utakmici bili su kadeti NK TOŠK Tešanj.


slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:03 pm

Nije mi jasno sto ljudi ovoliko pjene na MojaTV? Imas prilliku gledati Zelju svaku domacu i gostujucu utakmicu u direktnom prenosu i opet ne valja? Pa vratite se samo 5-10 godina u nazad kad smo Zelju imali jednom godisnje u direktnom prensou... Ko bi bosnji ugodio...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:04 pm

Paranoja je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:01 pm
Blagojević MORA igrati, Vranješ sa svojima godinama ne može zamjeniti njegovo kretanje i hitrinu. Također, bezveze mi je što Šaban ne dobija minutažu, prošlo kolo imamo 4:2 20 minuta prije kraja i umjesto da usput Hajdara odmori i njega ubaci, on dobija 3 minuta a težimo ka milionskoj cifri na ljeto za njega, ne kontam... Prodali ga ili ne, pokazao je dovoljno da dobija po 20 minuta po utakmici ako već Haris starta, nama je u cilju da obojica napreduju i zbog prodaje a i da bi jedan od njih nosio našu igru kroz narednih par godina. Isto tako se nadam da će Žera dobijati Zebine minute kada se vrati
Mislim da Adzem stedi Sabanadzovica zbog losih terena, a momak svakako sad ode u repku. A slazem se za Krupu, tu je sigurno trebao dobiti vecu minutazu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:21 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Muriz88
Postovi: 12
Pridružen/a: ned jan 29, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:38 pm

Prije svega zelim da se zahvalim ovako javno clanu ove zajednice AsharaK na pomoci hvala ti mnogo.Sto se tice utakmice sa slobodom mislim da cemo imati slican scenario kao u tromecu sa mladosti,oni su danas pruzili svoj najjaci otpor i ostale dvije ce biti lakse jer ih ocekujem u kupu.danas svi imaju pozitivne ocjene za nastup ali kako igra mehremic znaci beton,igrac utakmice po meni.

Sent from my LEAGOO M8 using Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 10:39 pm

Muriz88 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:38 pm
Prije svega zelim da se zahvalim ovako javno clanu ove zajednice AsharaK na pomoci hvala ti mnogo.Sto se tice utakmice sa slobodom mislim da cemo imati slican scenario kao u tromecu sa mladosti,oni su danas pruzili svoj najjaci otpor i ostale dvije ce biti lakse jer ih ocekujem u kupu.danas svi imaju pozitivne ocjene za nastup ali kako igra mehremic znaci beton,igrac utakmice po meni.

Sent from my LEAGOO M8 using Tapatalk
ništa brate, uživaj
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:08 pm

slika
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:11 pm

I neki dan sam pitao ali nije niko odgovorio, da li se pregovaralo sa Graovcem o potpisu ugovora kad mu istekne posudba i ugovor sa belgijancima ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:12 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub feb 24, 2018 11:11 pm
I neki dan sam pitao ali nije niko odgovorio, da li se pregovaralo sa Graovcem o potpisu ugovora kad mu istekne posudba i ugovor sa belgijancima ?
mislim da ti je gavran rekao da jest.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:18 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:39 pm
Muriz88 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:38 pm
Prije svega zelim da se zahvalim ovako javno clanu ove zajednice AsharaK na pomoci hvala ti mnogo.Sto se tice utakmice sa slobodom mislim da cemo imati slican scenario kao u tromecu sa mladosti,oni su danas pruzili svoj najjaci otpor i ostale dvije ce biti lakse jer ih ocekujem u kupu.danas svi imaju pozitivne ocjene za nastup ali kako igra mehremic znaci beton,igrac utakmice po meni.

Sent from my LEAGOO M8 using Tapatalk
ništa brate, uživaj
Bravo momcino i hvala ti u moje ime, i u ime foruma. :palacgore: :palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:19 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub feb 24, 2018 11:11 pm
I neki dan sam pitao ali nije niko odgovorio, da li se pregovaralo sa Graovcem o potpisu ugovora kad mu istekne posudba i ugovor sa belgijancima ?
90% da ce potpisati. Mada, jos je rano.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:21 pm

Rigel je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:03 pm
Nije mi jasno sto ljudi ovoliko pjene na MojaTV? Imas prilliku gledati Zelju svaku domacu i gostujucu utakmicu u direktnom prenosu i opet ne valja? Pa vratite se samo 5-10 godina u nazad kad smo Zelju imali jednom godisnje u direktnom prensou... Ko bi bosnji ugodio...
Pa psuju BHT kad ne prenosi govore necu placat pretplatu (nikad je ne placaju), kad BHT prenosi govore prenos ko da se snima digitronom necu placat pretplatu (ne placaju opet ni prije ni poslije a opet gledaju), kad prenosi moja TV, psuju moras platit 2 KM da gledas utakmicu (psuju BH Telecom sto drzi monopol zao para), zapale drinu od 5 marka, kazu jest zivot tezak, prebace na zvezde granda.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 11:22 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 11:21 pm
Rigel je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:03 pm
Nije mi jasno sto ljudi ovoliko pjene na MojaTV? Imas prilliku gledati Zelju svaku domacu i gostujucu utakmicu u direktnom prenosu i opet ne valja? Pa vratite se samo 5-10 godina u nazad kad smo Zelju imali jednom godisnje u direktnom prensou... Ko bi bosnji ugodio...
Pa psuju BHT kad ne prenosi govore necu placat pretplatu (nikad je ne placaju), kad BHT prenosi govore prenos ko da se snima digitronom necu placat pretplatu (ne placaju opet ni prije ni poslije a opet gledaju), kad prenosi moja TV, psuju moras platit 2 KM da gledas utakmicu (psuju BH Telecom sto drzi monopol zao para), zapale drinu od 5 marka, kazu jest zivot tezak, prebace na zvezde granda.
Ukratko: Dnevna doza natprosječnog Bošnje :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija