Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:08 pm

Joj da Mujaga hoće pročepit, što bi mi godra bilo, sviđa mi se njegov tip igrača
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:11 pm

Hocel biti izvjestaj, kakav je Modic bio ?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:14 pm

Nisam mogao da pratim utakmicu, zna li neko kako smo igrali? Raduje me zbog Mujagica i da se dala sansa E Sehicu. Ako Mujaga proradi mogao bi i to biti dobar transfer vani.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:15 pm

Pored Redžića i Palića u procesu rehabilitacije od povreda su i mladi Vladimir Ilić, odnosno iskusni vezista Miljan Ljubenović.

- Redzic, Palic, Ilic, Ljubenovic, Jasarevic, Vidovic, Koljic, Baric, Milutinovic, Ilic
+ Galesic, Mirosavljevic, Matic

A moguće da i Vukotić ode, mada ne vjerujem

Redzic, Ljubenovic, Jasarevic, Koljic, Milutinovic iz prve postave nece igrati protiv nas
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:26 pm

I dalje je to fina ekipa sa Galešićem, sa Fajićem u napadu, sa dva odlična štopera.. Tako da polahko. Zajeban teren..dosta stvari ide i na njihovu ruku, ja sam prezadovoljan i sa 0:1 samo neka krenemo pobjedom, jer onda ide Sloboda i Salkin bunker na teškom terenu.

Što se tiče prijateljske, najviše mi je drago zbog minuta Eldaru Šehiću jer u njemu vidim akoBogda velikog igrača, te prvih minuta Modića, te golova Mujagića koji i dalje može biti pravi PL igrač grtalica :D
Ako bude mogao raditi posao koji je radio u juniorskoj LP, bio bio fenomenalan igrač. Samo neka radi na sebi i imat će on opet prilike da se pokaže.. Na jesen 2015. je zadnjih par utakmica i odigrao, i postigao par golova.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:29 pm

Pripremne su jedno a prvenstvene utakmice drugo.
Svi bi voljeli da su rezultati pripremnih utakmica malo drugaciji, ako nista radi samopouzdanja same ekipe. Opet te pripremne utakmice i sluze da se ekipa sto bolje pripremi i uigra. Zato zelim da vjerujem da cemo odigrati onako kako treba i da cemo nastaviti tamo gdje smo stali.
A sad po 3 bobe.
Nastavi Niz!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:31 pm

Od slijedece sezone se nadam da ce Mujagic biti prvi izbor u napadu...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:33 pm

Od sljedeće sezone se nadam da će biti prvi izbor na bilo kojoj poziciji biti onaj koji to zasluži..to tako mora biti.
A navijam da zasluži ako treba komplet jedanaest igrača što su igrali LP, svi bi bili najsretniji.
Mujagi još rada treba, prvenstveno da u glavi sve rasčisti, a može mnogo toga pokazat..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:37 pm

Amar927 je napisao/la:
pon feb 12, 2018 5:31 pm
Od slijedece sezone se nadam da ce Mujagic biti prvi izbor u napadu...
Ode Mujaga za 4 miliona eura
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:37 pm

gavran je napisao/la:
pon feb 12, 2018 5:37 pm
Amar927 je napisao/la:
pon feb 12, 2018 5:31 pm
Od slijedece sezone se nadam da ce Mujagic biti prvi izbor u napadu...
Ode Mujaga za 4 miliona eura
aBd Amin :)
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:38 pm

Bio u Visokom, tanko raje bilo, iznenadih se.

Igrac utakmice Kemal Osmankovic. Kemo MORA igrati prvu postavu, momak je beton. Kaze Dzafic danas Moke magnet za loptu.
Mujaga dva gola, par dobrih poteza, par losih dodavanja, al def igra u grcu, kao sto je Sinan na pocetku prvenstva igrao u grcu.
Kajkut taj neki igrac poteza, znaci imas igraca manje na terenu i onda opali precku, al u igri ga nema.
Fejzic smjesan golman, ne mogu da vjerujem da Ceman minute nije dobio. Fejzic za Zelju nije ni treci golman.
Ceman je negdje na posudbu trebao otici ovu polusezonu, def bi mu to bilo zlata vrijedno, al kad vec nije ne znam sta radi Fejzic na golu.
Cubara isto solidan, malo ga naprijed kad salje lopte zeza, tu mu fali rutine.
Bekovi losi. Pogotovo Hadzic. Aldin bio malo minuta na terenu, on i Velic skrivili penal, al se vidi da boje prati igru, vise ucestvuje u igri, samo sto svi nasi juniori igraju u grcu.
Saban standardno, Modic ima jos da se privikava, uputi par dobrih lopti, ali svaki duel je izgubio, malo se i sakrivao od lopte. Modic me najvise razocarao, jer sam ocekivao vise.
Crnov glumac. Nidje veze igrac. Dotaknea ga rukom, on pada kao da si ga pokosio. U ofsajdu dva puta po 2m on nesto mase rukama, prema klupi se okrece.
Zajmovic solidan, mada mu fali drskosti i agresivnosti, ima odlicnu motoriku i gradju, al opet nije toliko dominantan u duelu.
Jusufi je vise uradio za 25 min, nego Crnov za cijelu utakmicu, mada je i Jusufi ovu polusezonu trebao na posudbu negdje gdje ce igrati, zlata bi mu bilo vrijedno.
Eldar Sehic najbolji od svih izmjena, mislim da ce za njega biti mjesta i u ovoj polusezoni, odlican za odigranih 15-tak min.
Zeba nako.
Na Velica je sok ostavila utakmica to se def vidi, mora se sto prije dici, jer je dobar igrac.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:38 pm

Kakvi smo s kartonima, suspenzijama ?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:44 pm

Projic ne igra protiv Krupe, Krupa bez suspendovanih
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 5:46 pm

Gore je neko napisao da su bekovi bili losi.

Sta se desava sa Hadzicem? Ne mogu da vjerujem da nije bar solidan.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 6:18 pm

Treba mu jedno po godine da nadodje kao sto je slucaj sa 90% igraca koje dovedemo. Ne znam u cemu je fazon al rijetkost je da smo doveli igraca a da je on odmah zaigrao kako se od njega ocekuje. Zaheban ovaj fudbal u nasoj ligi :D

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 6:31 pm

Cuj Mujagic da bude prvi napadac sljedece sezone.. :doktor:
Da li zelimo klub koji mora svake sezone ici na trofeje? Ako zelimo to onda primarno moramo gledati, samo kvalitet igraca a ne jel on ponikao kod nas, navija li za nas, da li pravi dobru atmosferu i slicno. Mujagic trenutno nema kvalitet da bude prvi napadac i da u kontinuitetu igra u prvih 11. Da mu se trenutno daju minute Kajkuta je previse riskantno jer je Kajkut igrac poteza, jednim potezom moze rijesiti utakmicu. Idealan rezervni napadac, puno vaznih golova je zabio. Od sljedece sezone ako Mujagic zasluzi minutazu nek mu je Adzem da, sve onako kako ko zasluzi, mada sam uvjeren da ce i za ovu polusezonu dobiti neku minutazu.
Vojo je mnogo naprednija verzija Lazara Popovica, Amarova klasicna grtalica, timski igrac, igrac koji navuce uvijek dvojcu na sebe i tako napravi prostora za krila i vezne igrace, dobar presing pravi i mnogo trci za ekipu. Onaj ko ne gleda nase utakmice kad bi vidio Vojin ucinak pomislio bi, ma ovaj je los ali kad se pregledaju utakmice onda vidis koliko covjek utice na nasu igru, koliko cesto asistira, spusti loptu na krilo itd. Mana Voje je zavrsnica, imam osjecaj da prije moze zabiti gol van 16 nego u 16 metara. Vojo nije killer poput Lendrica da iz jedne sanse zabija dva gola. oni su dva razlicita tipa napadaca.
Realnost je da ce nam za sljedecu sezonu trebati jedan bas dobar napadac za prvih 11. Procitao sam negdje da od sljedece sezone stupa na snagu ono pravilo o skracenju broja stranaca na 4, tako da moramo dobro izvagati, stranci moraju biti ogromne prevage na nasu stranu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 6:40 pm

gavran je napisao/la:
Amar927 je napisao/la:
pon feb 12, 2018 5:31 pm
Od slijedece sezone se nadam da ce Mujagic biti prvi izbor u napadu...
Ode Mujaga za 4 miliona eura
Na ljeto ce vrijediti 8 miliona € slikaslikaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 6:53 pm

Vojo da ima zavrsnicu igrao bi u Italiji glat.
Ovako pravi dosta prostora za krila i ostale igrače, nadam se samo da može zicer pogoditi.
Mujaga odličan samo nneka ovako nastavi opet će pridobiti navijače.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 6:56 pm

@cikazubo, Izbrisao si post, ali cu ti odgovoriti na tvoj post. Mujagic igra za klub gdje je pritisak na najvecem mogucem nivou i to je normalna stvar. Ako se ne moze izboriti sa pritiskom nek ide na balet, ili u klubove gdje imaju malo ili nemaju nikako navijaca, tamo valjda nema tog pritiska. Moje misljenje je da Mujagic nije toliko talentovan, ima visinu, konstituciju i na osnovu toga je dominirao u omladinskim kategorijama. Za seniorski fudbal je potrebno mnogo vise. Realno, nema ni brzinu, nema ni tehniku, nema ni sut, ne moze se nositi sa stoperima u nasoj ligi po bilo kojem parametru, nisu to juniori ili kadeti gdje si od vecine veci za glavu. Ono sto Mujagic ima je osjecaj za gol. Ja bih volio da me lik demantuje i da pokaze da ima kvalitet, naredne sezone, da nas nosi do trofeja i da se proda za milionski iznos..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 12, 2018 7:02 pm

kikirikikospice je napisao/la:
pon feb 12, 2018 5:46 pm
Gore je neko napisao da su bekovi bili losi.

Sta se desava sa Hadzicem? Ne mogu da vjerujem da nije bar solidan.
Tom ublehasu nije vjerovati,ocito da je rijec o nekom liku koji ganja mozda i licni interes,to se vidi po postovima.
Odbite pola,pisanog.
Solidno odigrano.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija