Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:30 pm

Sto se tice utak momci su igrali koliko su mogli. Presudile su individualne greske Besirevica i Velica kod golova. Al desava se i boljim. Idemo dalje.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:30 pm

Svaka cast Zeljinoj djeci.Odbrana je puno losiji dio tima od ostala tri.Inace se vidjelo da prvotimci odskacu, a isto tako sto Dacic nije prvi tim jos uvijek,a Saban i Hajdar jesu.Eldar Sehic uz prvotimce najbolji.Ponosan sam i sretan.Bicemo prvi a i kupa osvajaci.
Modus vivendi !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:32 pm

Pod snaznim sam utiskom danasnjeg praznika na Grbavici. Fenomenalna partija momaka, odlicna atmosfera na tribinama, erupcija na nivou Etne u trenutku kada Eldar postize pogodak. Kisa je pokvarila utisak, momci su u drugom poluvremenu pali fizicki, samim tim i psihicki, ali su se do zadnjeg sudijskog zvizduka borili za svaku loptu. Imamo odlicnih igraca, ekipa je fino igrala, i realno smo ih u prvom dijelu prvog poluvremena ubili akcijama, presingom po izgubljenoj lopti, konstantnim napadima na njihov gol. Ja sam odusevljen, onaj momenat kad smo postigli pogodak protiv velikog Atletika nikad necu zaboraviti u zivotu. Eksplodiralo je sve u tom momentu. Ova generacija momaka je nesto posebno i sto ce se definitivno upisati velikim slovima u bogatu historiju naseg kluba. Mi svi zajedno moramo raditi na tome da nam ovo postane normalno i da dodjemo na taj nivo da izbacujemo ovakve generacije cesce, i da imaju puno bolje uslove u vidu terena, boljih trenera, nutricionista i svega sto ide uz to. Odusevljen sam. Ovo je velika pobjeda za momke i za klub. Volim te Zeljo!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:32 pm

Ja sam vala zadovoljan. Jebiga nije to bila Mladost iz Kaknja nego Atletiko Madrid. Samo rad momci, samo trening i bice to dobro.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:39 pm

Meni je najvise krivo sto najvjerovatnije necemo gledat LP sl sezone na Grbavici
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:40 pm

**** nenu garavu eno ga trči oko Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:41 pm

Samo onaj Solomon Bicakcic igra...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:42 pm

Ponosan i sretan što sam ovo doživio! Bravo momci! Svi, ali baš svi su dali svoj maksimum, ginuli su i pokazali kako se bori za Željin dres. Hvala vam za ovo što ste uradili. Nismo ni svjesni kakav je ovo uspjeh. Atletiko je nivo više, teško je i bilo očekivati prolazak. Namučili ih jesmo, odigrali dobro, obrukali se nismo i pokazali smo da možemo. Nama ostaje da radimo, da popravljamo nedostatke koje smo uvidjeli da su nam lošija strana u ovoj današnjoj utakmici. Historijski trenutak, Željezničar- Atletico Madrid- 1:0, suze su mi krenule, naježio sam se, ali i iznenadio. Toliko nevjerovatnih ljudi je bilo. Psovao je svoj ovoj djeci od do... Ne mogu da povjerujem da neko može biti tako bolestan. Cijelih devedeset minuta je psovao. Dalje, laser... Velika glupost. Zašto nam to treba? Pa ubacivanje onih predmeta i gađanje igrača Atletika... Zašto? Pa šta mislite koliko su oni bili iznenađeni. To su djeca, misle li ti što su gađali da bi oni nas ovako dočekali u Madridu? Hvala Bogu pa je bilo više normalnije raje... Al hajd, ne bih o tome. Sve u svemu, prelijep je osjećaj. Lijepa noć. Idemo dalje, ako Bog da ponovo da ovo dočekamo. HVALA VAM ZA SREĆU OD GALAKSIJE VEĆU! VI STE ŽELJO! VI STE NAŠ PONOS!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:45 pm

kvalitet je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:36 pm
Opet se dešava ista stvar kao nakon utakmice protiv Lokomotive. Tad mnogi rekoše da je Mujagić loše odigrao, a njihov trener ga nahvali. Sada su neki govorili kako je Žerić bio loš ili u najboljem slučaju prosječan, a trener Atletica reče da ga je oduševio. Baš malo znamo o ovoj čudnoj igri.

Ja sam ponosan na momke. Dostojno su predstavili naš klub.
Vecina nas ukljucujuci i mene ne zna gledati utakmicu.Zato i nismo ni treneri ni menadjeri.Meni su svi bili dobri osim Solomona on je vrlo dobar
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:46 pm

Nema ljepše slike od krcatog sjevera.. Ko tribine Premieršipa.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:49 pm

Jesu li bili prvotimci na utakmici??
Modus vivendi !
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:49 pm

Bravo momci.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:50 pm

Sviju mi na sjeveru je bilo preko 6 milja
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:51 pm

Dok smo svi fokusirani na igre igre naših ljubimaca jedna napaćena duša se slomi da dokaže koliki je jadnik, dotakao si ljudsko dno onog dana kada si se okrenuo protiv Želje i svakog dana roviš sebi jamu sve dublje. Džaba mjenjaš kartice u telefonu i kriješ ip adresu jer si provaljen, ja te ni usranom motkom neću dohvatiti da je ne isprljam ali ima ko hoće a kad te presretnu u tvojoj mahali džaba ćeš da kukaš i moliš.
イビチャ・オシム
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:52 pm

Super utakmica. Prezadovoljan unatoc porazu. Rekao bi da smo na nase greske primili golove a iz njihovih izradjenih akcija nismo ali ocito isustvo nas je kostalo mozda i boljeg rezultata. Sve u svemu super prezadovoljan bit ce zanimljivobpratiti dokle ce dogurat Atletiko.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:52 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri feb 07, 2018 7:42 pm
Ponosan i sretan što sam ovo doživio! Bravo momci! Svi, ali baš svi su dali svoj maksimum, ginuli su i pokazali kako se bori za Željin dres. Hvala vam za ovo što ste uradili. Nismo ni svjesni kakav je ovo uspjeh. Atletiko je nivo više, teško je i bilo očekivati prolazak. Namučili ih jesmo, odigrali dobro, obrukali se nismo i pokazali smo da možemo. Nama ostaje da radimo, da popravljamo nedostatke koje smo uvidjeli da su nam lošija strana u ovoj današnjoj utakmici. Historijski trenutak, Željezničar- Atletico Madrid- 1:0, suze su mi krenule, naježio sam se, ali i iznenadio. Toliko nevjerovatnih ljudi je bilo. Psovao je svoj ovoj djeci od do... Ne mogu da povjerujem da neko može biti tako bolestan. Cijelih devedeset minuta je psovao. Dalje, laser... Velika glupost. Zašto nam to treba? Pa ubacivanje onih predmeta i gađanje igrača Atletika... Zašto? Pa šta mislite koliko su oni bili iznenađeni. To su djeca, misle li ti što su gađali da bi oni nas ovako dočekali u Madridu? Hvala Bogu pa je bilo više normalnije raje... Al hajd, ne bih o tome. Sve u svemu, prelijep je osjećaj. Lijepa noć. Idemo dalje, ako Bog da ponovo da ovo dočekamo. HVALA VAM ZA SREĆU OD GALAKSIJE VEĆU! VI STE ŽELJO! VI STE NAŠ PONOS!
Vidi ga kako je ofarban piše duže postove :D
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:54 pm

Dva dogadjaja su mi ostala u glavi sto se tice same igre. Kontra kod rezultata 1:0, da se tu nas igrac snasao u zavrsnici, to bi bilo odlicno.
Druga stvar, penal kod rezultata 2:1, da je sudija dosudio penal i da smo zabili gol, svasta je moglo do kraja biti, jbg.

Ono sto mi moramo forsirati od pjetlica je igra bez lopte, odnosno kretanje bez lopte, to je jedna od najvaznijih stvari danasnjeg fudbala. Tu je jako vazna i fizicka sprema.

Izvodjenje prekida, Zeric nije poslao nikad upotrebljiv centarsut, a svaki njihov prekid je bio skoro gol sansa.
Da ne spominjem izvodjenje auta, dok mi bacamo loptu u zrak, prema naprijed i molimo Boga da je protivnik dodirne, da bi dobili ponovo aut, malo blize doduse, ljudi svaki aut izvedu tako da prime loptu i mirno zapocnu napad, a za izvodjenje auta im treba mnogo manje vremena nego nama.

I na kraju 3 naivno primljena gola, prva dva katastrofalne greske odbrambenih igraca, a golman nesiguran do bola, bukvalno poklonjeni golovi. Zbog toga mi je zao, da su oni nas dobili iz tri super akcije, pa hajde, ali oni su iskoristili nase greske, jbg svaka skola se placa, ne moze se momcima nistsa zamjeriti, dali su sve od sebe i pokazali sta je Zeljo.

Navijanje odlicno, sjever pun ko sibica, nebo se otvorilo, a pjesma ne prestaje :klanjase2: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:58 pm

A nas pokisle sa istoka ko yebe
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 7:59 pm

Eh sad se potruditi da i sljedece godine igramo ligu prvaka. I juniori a Boga mi i seniori.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 8:09 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri feb 07, 2018 7:52 pm
samo_plavo je napisao/la:
sri feb 07, 2018 7:42 pm
Ponosan i sretan što sam ovo doživio! Bravo momci! Svi, ali baš svi su dali svoj maksimum, ginuli su i pokazali kako se bori za Željin dres. Hvala vam za ovo što ste uradili. Nismo ni svjesni kakav je ovo uspjeh. Atletiko je nivo više, teško je i bilo očekivati prolazak. Namučili ih jesmo, odigrali dobro, obrukali se nismo i pokazali smo da možemo. Nama ostaje da radimo, da popravljamo nedostatke koje smo uvidjeli da su nam lošija strana u ovoj današnjoj utakmici. Historijski trenutak, Željezničar- Atletico Madrid- 1:0, suze su mi krenule, naježio sam se, ali i iznenadio. Toliko nevjerovatnih ljudi je bilo. Psovao je svoj ovoj djeci od do... Ne mogu da povjerujem da neko može biti tako bolestan. Cijelih devedeset minuta je psovao. Dalje, laser... Velika glupost. Zašto nam to treba? Pa ubacivanje onih predmeta i gađanje igrača Atletika... Zašto? Pa šta mislite koliko su oni bili iznenađeni. To su djeca, misle li ti što su gađali da bi oni nas ovako dočekali u Madridu? Hvala Bogu pa je bilo više normalnije raje... Al hajd, ne bih o tome. Sve u svemu, prelijep je osjećaj. Lijepa noć. Idemo dalje, ako Bog da ponovo da ovo dočekamo. HVALA VAM ZA SREĆU OD GALAKSIJE VEĆU! VI STE ŽELJO! VI STE NAŠ PONOS!
Vidi ga kako je ofarban piše duže postove :D
:lol:
Mogla je biti kakva novčana nagrada :lol: :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija