Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:11 pm

boja mora je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:08 pm
Svaka čast momcima al ne mogu se oteti utisku da su Mulalić ili Adžem vodili ekipu da bi možda i prošli
Ili legenda stanic
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:16 pm

Dobra utakmica, nije da kudim ali možda bi bio i drugačiji rezultat da Velić nije onoliko griješio( 2 od tri gola im je dao) i da Beširević ima više snage ( ja sam nakon 50 minuta mislio da će crknut od umora). Sve u svemu i ovo je veliki uspjeh.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:17 pm

dobro je ovo, ja sam zadovoljan
stid me reci i nemam pravo ali cini mi se da su besirovic i mozda velic ne losi, nego malo losiji od ostalih barem danas
sve u svemu mozemo biti zadovoljni i ponosni, igraci i svi treneri mogu vidjeti na cemu dodatno raditi, koji dio poboljsat sta popravit
bilo bi fantasticno da 4-5-6 ovih momaka sledece 2 godine igraju u prvih 11 najbolje ekipe Zeljeznicara
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:18 pm

Jesmo mi glup narod, fuj
Željezničar ante portas !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:10 pm
Bravo momci i ovo je odlicno, ali ostaje zal jer sam imao osjećaj da smo ih mogli dobiti.

Teren je vise njima odgovarao, jer su spremniji i jer smo mi izgubili Mujagu na ovom terenu.
Besa je usao nafuran u mec glumi igrsca, a nije neki igrac.

Sehici strasni, Zilic takodjer. Kako cuh od omladinaca potpisao je ugovor prije 15dana.

Kolko su tehnicki jaci pokazuju prekidi. Svaki prekid strasna lopta, Zera ni jedan kako treba.

Bravo omladino al moglo seee...
Zeljo-Atletiko 1-0 ono je bilo historijski. Altetiko je odlican tim,plus su u takmicarskom ritmu. Nama je ovo prva tekma ,nismo se snasli na ovo teskom terenu. Ljudi su skolovanija ekipa od nas,ali smo mi sami sebe pobijedili. Zao mi je,jer im je ovo bila prilika velika da skrenu paznju na sebe. Nismo se snasli,a velike ekipe kaznjavaju svaki vid dekoncentracije. Pogotovo dva stopera ,su bila van tekme,jer su ovi brzi plus klizavo. Krivo mi pravo ,jer da nije bilo onako govno klizavo,mozda smo i mogli nesto napravit. Ovako su tu van tekme bili najbolji igraci,jer se nabijalo i do izrazaja je dolazila trka,a tu su oni za nas svemirski brod.Steta,bas mi krivo zbog momaka.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:25 pm

Vi ste Zeljo, hvala Vam !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:28 pm

Bravo momci! Pokazali ste kako se bori za ovaj klub! Vi ste Zeljeznicar!!!

Vela momcino, glavu gore, bit ce bolje.
Idemo preci raspalu kvazi akademiju pa iduce godine ponoviti rezultat.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:30 pm

Ali zato koja je Hare mašina za teže terene.. Strašno. Prava radilica.
Eldar Šehić kao što rekoh biće vrhunski lijevi bek, kakva prolaznost, snaga..
Aldin Šehić isto fenomenalan na desnom beku.
Šabana na ljeto prodati, neka dijete još napreduje u vrhunskim uslovima na vrhunskim terenima, gdje će se vidjeti sva njegova lucidnost i inteligencija.. Ovdje nema gdje to pokazati..
Sve u svemu, jako sam zadovoljan pristupom i željom, ali definitivno klasa su više od nas, prije svega mislim na fiziku, i na startnost.. 80% duela su uzeli, a svaki šprint su nas tukli.. To je presudilo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:31 pm

barbarez je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:10 pm
Bravo momci i ovo je odlicno, ali ostaje zal jer sam imao osjećaj da smo ih mogli dobiti.

Teren je vise njima odgovarao, jer su spremniji i jer smo mi izgubili Mujagu na ovom terenu.
Besa je usao nafuran u mec glumi igrsca, a nije neki igrac.

Sehici strasni, Zilic takodjer. Kako cuh od omladinaca potpisao je ugovor prije 15dana.

Kolko su tehnicki jaci pokazuju prekidi. Svaki prekid strasna lopta, Zera ni jedan kako treba.

Bravo omladino al moglo seee...
Zeljo-Atletiko 1-0 ono je bilo historijski. Altetiko je odlican tim,plus su u takmicarskom ritmu. Nama je ovo prva tekma ,nismo se snasli na ovo teskom terenu. Ljudi su skolovanija ekipa od nas,ali smo mi sami sebe pobijedili. Zao mi je,jer im je ovo bila prilika velika da skrenu paznju na sebe. Nismo se snasli,a velike ekipe kaznjavaju svaki vid dekoncentracije. Pogotovo dva stopera ,su bila van tekme,jer su ovi brzi plus klizavo. Krivo mi pravo ,jer da nije bilo onako govno klizavo,mozda smo i mogli nesto napravit. Ovako su tu van tekme bili najbolji igraci,jer se nabijalo i do izrazaja je dolazila trka,a tu su oni za nas svemirski brod.Steta,bas mi krivo zbog momaka.
Bas tako. I spremniji i potkovaniji.

A ova furka maloljetnika ce doci nekom glave. Njih 20 na skenderiji dodje sa platoa i iza trafike cekaju. Prosao ja prema BBI kad galama, trka, ganjaju nekog momka, sreca momak je uspio pobjeci. To su bokseri, rukavice. A niko nema vise od 16-17 godina stoposto.
Fujj kakva furka
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:31 pm

Čestitke nasoj djeci. Pokazali su da znaju. Kao što sam i ranije napisao, težak teren ce vise odgovarati fizicki spremnijoj ekipi i ekipi u takmicarskom ritmu. Nasi su "odmarali" 2 mjeseca, dok su igraci Atletika svakih par dana u takmicarskoj utakmici. Navedene prednosti su znali iskoristiti.

Od nasih ne bih nikoga izdvajao, jer su oni svi za mene heroji, jer su prva fudbalska ekipa u BIH, koja je dočekala narednu kalendarsku godinu u Evropi.

Još jednom, bravo momci. Vi ste ponos svih dobronamjernih ljudi ove Države.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:35 pm

Momci odigrali u skladu sa mogucnostima i to je odlicno. Sad moraju zapeti da uzmu titulu da se nastavi prica u lp.
Huuk nakon 1:0 se cuo do dubrovnika.... :)
Država Željo
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:36 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:11 pm
boja mora je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:08 pm
Svaka čast momcima al ne mogu se oteti utisku da su Mulalić ili Adžem vodili ekipu da bi možda i prošli
Ili legenda stanic
Što ti je bolan toliko vatra i boli te istina da bi jači bili da je Stanić ostao baš si kompleksaš i još argumentovano iznosim, očito da se još trebaš nagledati utakmica najdražeg kluba da možeš sa mnom raspravljati. Al momcima svaka čast, meni naravno ostaje kao i uvjek pravom navijaču tuga što nije neka makar i na sreću kad se rezultat lomio uletila u njihovu mrežu i naravno da mi je krivo što je izvadio Mujagića koji je do tada bio najbolji na terenu jer sam se još uvjek nadao da možemo nekako okrenuti.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:36 pm

Opet se dešava ista stvar kao nakon utakmice protiv Lokomotive. Tad mnogi rekoše da je Mujagić loše odigrao, a njihov trener ga nahvali. Sada su neki govorili kako je Žerić bio loš ili u najboljem slučaju prosječan, a trener Atletica reče da ga je oduševio. Baš malo znamo o ovoj čudnoj igri.

Ja sam ponosan na momke. Dostojno su predstavili naš klub.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:41 pm

Aferim momci!
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:42 pm

boja mora je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:36 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:11 pm
boja mora je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:08 pm
Svaka čast momcima al ne mogu se oteti utisku da su Mulalić ili Adžem vodili ekipu da bi možda i prošli
Ili legenda stanic
Što ti je bolan toliko vatra i boli te istina da bi jači bili da je Stanić ostao baš si kompleksaš i još argumentovano iznosim, očito da se još trebaš nagledati utakmica najdražeg kluba da možeš sa mnom raspravljati. Al momcima svaka čast, meni naravno ostaje kao i uvjek pravom navijaču tuga što nije neka makar i na sreću kad se rezultat lomio uletila u njihovu mrežu i naravno da mi je krivo što je izvadio Mujagića koji je do tada bio najbolji na terenu jer sam se još uvjek nadao da možemo nekako okrenuti.
Tako je.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:42 pm

Nasam se da je sale vec dogovorio posudbu za onog crnca kad izgubi pravo nastupa za juniore


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:43 pm

blueheart je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:35 pm
Momci odigrali u skladu sa mogucnostima i to je odlicno. Sad moraju zapeti da uzmu titulu da se nastavi prica u lp.
Huuk nakon 1:0 se cuo do dubrovnika.... :)
Ja jaci huk mislim da nisam dozivio, pa sta je ono bilo.
Sve u svemu bravo omladino, moglo se mozda izvuci nesto danas i smanjiti broj gresaka i losih pasova ali realno Atletico je Atletico jbga nema se tu sta dodati, na misice i nase greske nas uzese.

Ovi s kobilje ne misle stati izgleda dok nekom glava ne padne, klosari glupi, na tramvajskoj kod ekonomske uzese djecici one klasika salove sto se na standovima prodaju, ja gledam ne mogu da vjerujem da likovi s fantomkama skidaju djecu od 12-13 godina, a neki s nasim salom pretrca ulicu izvlaci specijalku a cijela grupica sprint opali, gledam i ne vjerujem kakve scene..
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:43 pm

Bravo momci! Malo je falilo ali nema veze, vi ste naš ponos.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:50 pm

cikazubo je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:43 pm
blueheart je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:35 pm
Momci odigrali u skladu sa mogucnostima i to je odlicno. Sad moraju zapeti da uzmu titulu da se nastavi prica u lp.
Huuk nakon 1:0 se cuo do dubrovnika.... :)
Ja jaci huk mislim da nisam dozivio, pa sta je ono bilo.
Sve u svemu bravo omladino, moglo se mozda izvuci nesto danas i smanjiti broj gresaka i losih pasova ali realno Atletico je Atletico jbga nema se tu sta dodati, na misice i nase greske nas uzese.

Ovi s kobilje ne misle stati izgleda dok nekom glava ne padne, klosari glupi, na tramvajskoj kod ekonomske uzese djecici one klasika salove sto se na standovima prodaju, ja gledam ne mogu da vjerujem da likovi s fantomkama skidaju djecu od 12-13 godina, a neki s nasim salom pretrca ulicu izvlaci specijalku a cijela grupica sprint opali, gledam i ne vjerujem kakve scene..
Klubovi moraju poceti da se bave ovim problemom jer vec je otišlo predaleko.U rješavanju tog problema treba ukljuciti sve one koji mogu pomoci a prvenstveno predstavnike navijackih grupa.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 6:51 pm

cikazubo je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:43 pm
blueheart je napisao/la:
sri feb 07, 2018 6:35 pm
Momci odigrali u skladu sa mogucnostima i to je odlicno. Sad moraju zapeti da uzmu titulu da se nastavi prica u lp.
Huuk nakon 1:0 se cuo do dubrovnika.... :)
Ja jaci huk mislim da nisam dozivio, pa sta je ono bilo.
Sve u svemu bravo omladino, moglo se mozda izvuci nesto danas i smanjiti broj gresaka i losih pasova ali realno Atletico je Atletico jbga nema se tu sta dodati, na misice i nase greske nas uzese.

Ovi s kobilje ne misle stati izgleda dok nekom glava ne padne, klosari glupi, na tramvajskoj kod ekonomske uzese djecici one klasika salove sto se na standovima prodaju, ja gledam ne mogu da vjerujem da likovi s fantomkama skidaju djecu od 12-13 godina, a neki s nasim salom pretrca ulicu izvlaci specijalku a cijela grupica sprint opali, gledam i ne vjerujem kakve scene..
Toliko o onim što izjednjačavaju nas i njih. Naravno da sam protiv bilo kakvg nasilja čak sam i protiv navijačkih grupa jer je klub iznad svih al ako te neko godinama provocira onda ne mogu ni osuditi reakciju naših navijača kad ne postoji niko drugi da zaustavi seljake i pridošlice koji napadaju našu djecu

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 186 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija