Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:59 pm

Ako je neko zasluzio pun stadion to su ova djeca.
Karta 5 KM i opet nadje razlog da ne dodje. NEVJEROVATNO !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:03 pm

Koliko je otislo karti (i one sto su se dale)
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:03 pm

LeBlue je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
uto feb 06, 2018 5:29 pm
LeBlue je napisao/la: Ja opet trvdim da je njegova igra prema naprijed bolja nego u defanzivi. To se isto moglo viditi kad su juniori igrali protiv seniora kad je on cuvao Zajmovica, a Zajmovic je izgledao dosta dobro, nije ga nikako mogao kontrolirati. Mozda njemu generalno kao profilu igraca bolje odgovara zadnji vezni, posto isto ima odlican sut.
Zilic je u mlađim kategorijama (bar reprezentativnim) uvijek igrao desnog beka i dobro se snalazio i prema naprijed i prema nazad pa tako i ne cudi to sto je bio jednako dobar kada krene naprijed. Vjerujem da je premjesten na stopera zbog svojih fizickih osobina, inace bi za mlađe kategorije bio Kolasinac na desnom beku a to nije potrebno kad ima Sehic tu. Ovako je dobar na stoperu i odlicno se dopunjuje sa Velicem pa je win-win situacija. A kvalitet ima za vise pozicija. Vidit cemo kako ce se nastaviti fizicki razvijati pa ako u skorije vrijeme jos malo naraste mogli bi ga vec sljedece godine gledati u prvom timu. Samo mu treba ugovor dati, to je pod moranje.

Inace, gledao sam neke snimke i posebno mi se sviđa sto voli akademce udarat slika
Ili on zna udariti ili su ovi padavicari, nakon svakog duela jedan-dva pitara leze na zemlji :D
Ovo nije uopste bila ista lose o Zilicu sa moje strane jer njegovi kvaliteti su evidentni, nego sam nekako mislio da bi mu mozda neka druga pozicija u ekipi bolje odgovarala tako da njegov talenat dodje najbolje do izrazaja. To je samo bazirano na mom skromnom gledanju od par utakmica. Vjerujes mi da samo i ja mislio na Kolasinca!
Ni ne mislim da je lose, samo sam se nadovezao na post :)

@BabOsim na tm pise da je 1.81m
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:03 pm

Ljudi dragi polako. Kritiku treba uputiti i greška je ako se tako postupilo. Pozitivno je što skoro sve kritike se isprave za narednu tekmu. Evo i za najlone i sl. Znači naši kad pogriješe priznaju i traže najbolje načine. Možda je rečeno pustiti će se u prodaju ali možda je pušten mali broj karata 50-100 i možda se fakat prodalo. Možda 20. Greška je što nije naveden broj karata za zapad. Sigurno da se uvijek ostavi tih besplatih ako se neko najavi. Možda dođe neko Atleticov nenajavljen i sl. Jave se sponzori itd. Zato je Veterean naknadno i dobio kartu.
Pričao sam ja o ovoem sto puta. TO se sve kroz članstvo rješava. Vodi se evidencija i sl. TO je naredni korak kluba u prodaji karata. TO je stepenica više. Kad se budu mogle čitati karte i kad znaš ko je došao moći će se ići i level više. Samo polako. Kritika stoji, ali bespotrebna rasprava. Ne kažem da je sada to slučaj ali nekad nije kako izlgeda na prvu. Ovdje se dugo amaterski radilo i treba vremena da se sve postavi na noge. Znam da je to glupost, ali neko ko se bavi tim nije dorastao ili neavikao ranije da tako radi. TO je suština. Kad dođe problem do nadležnih promijenti će se i to.

Pustite nek djeca igraju. Samo naprijed.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:04 pm

OFFTOPIC

Treba mi pomoć oko elektroforeze i elektroforegrama u pogledu čistoće i broja proteina. Bio bi mnogo zahvalan ako bi mi neko pomogo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:09 pm

Vratili plavo-bijele mreze na golove :baklja: :baklja:
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:10 pm

AsharaK je napisao/la:
uto feb 06, 2018 6:04 pm
OFFTOPIC

Treba mi pomoć oko elektroforeze i elektroforegrama u pogledu čistoće i broja proteina. Bio bi mnogo zahvalan ako bi mi neko pomogo.
Tebi psihijatar treba sve su prilike
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:13 pm

gavran je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
uto feb 06, 2018 6:04 pm
OFFTOPIC

Treba mi pomoć oko elektroforeze i elektroforegrama u pogledu čistoće i broja proteina. Bio bi mnogo zahvalan ako bi mi neko pomogo.
Tebi psihijatar treba sve su prilike
Ne bi bilo lose da i ti posjetis. Neke si haubice halucinirao :rofl1: :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:14 pm

haldol je za vas, haldol :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:37 pm

Ja se samo bojim da ce djeca sutra proci Atletika, da ce to vidjeti skauti i pokupiti nam igrace, jer osim njih par, vecina nema duzi ugovor. Bojim se prvenstveno za A. Sehica, Dujmovica, Osmanovica, E. Sehica, (nadam se da Besirevic, Velic imaju duze ugovore?). Za tri mjeseca im isticu ugovori.

Lakse je bilo prije ove utakmice njima ponuditi ugovore, manje bi trazili, ovako ce to biti cifre koje ce traziti djeca i njihovi menadzeri. Samo da ne bude poslije izgubio je Zeljo, al izgubili su i oni.

Ovo nije negativa, jer ne moze niko ko voli Zelju danas biti negativan, nego strah.

A ne sumnjam da ce momci sutra pokazati kako zasulzuju sansu i u prvom timu.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:40 pm

joj preseravanja o kartama..jbt pa jeli ides zbog stolice na utakmicu..pa ja bi sa one topole gledao samo neka sam tu i neka igra Željo..
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:44 pm

slika


S fb
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:46 pm

Jel ovo hadžija uhvaćen kako sere po terenu il je neka mrlja na kameri
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:46 pm

IvanOsim je napisao/la:Ja se samo bojim da ce djeca sutra proci Atletika, da ce to vidjeti skauti i pokupiti nam igrace, jer osim njih par, vecina nema duzi ugovor. Bojim se prvenstveno za A. Sehica, Dujmovica, Osmanovica, E. Sehica, (nadam se da Besirevic, Velic imaju duze ugovore?). Za tri mjeseca im isticu ugovori.

Lakse je bilo prije ove utakmice njima ponuditi ugovore, manje bi trazili, ovako ce to biti cifre koje ce traziti djeca i njihovi menadzeri. Samo da ne bude poslije izgubio je Zeljo, al izgubili su i oni.

Ovo nije negativa, jer ne moze niko ko voli Zelju danas biti negativan, nego strah.

A ne sumnjam da ce momci sutra pokazati kako zasulzuju sansu i u prvom timu.
Moglo bi se desiti, ali ja mislim da je jos rano za toga. Moze se desiti samo da nastave pratiti igrace sto je plus za nas, ali da, ugovori se moraju produziti.
U proslosti cak i na jacim takmicenjima nisu klubovi uzimali igrace ako nisu sigurni da je vanserijski talent. Zainteresovali bi se za one koji dođu u samu zavrsnicu jer je to dokaz kvaliteta, a neke pobjede i partije ranijih kola mogu biti rezultat srece, slucajnosti ili nesto treceg.

Vjerujem da ce kod nas na oku biti Hajdarevic i Sabanadzovic i ako se dokazu to ce biti odlicna situacija. Vise klubova u igri pa bi se mogla cijena nakucavati :D
Zadnja izmjena: BlwD, dana/u uto feb 06, 2018 6:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:47 pm

Hadzija konstantno nadgleda stadion i vrti se ne bil cuo koju insajdersku :D
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:50 pm

Ne znam da će na osnovu jedne tekme neko "kupiti" djecu. Možda više pratiti i skautirati. I mi kao klub ćemo vjerovatno biti više u fokusu. Zna se za Šabana i Hajdara, oni su i prije bili na radaru. Možda jedino ovi domaći "kvazi"manageri, ali oni su se i do sada vrtili okolo. Ne znam kakav je status momaka i ugovora, pa ne bi previše komentarisao, ali ako ih ima bez ugovora, trebalo bi to pokušati rješavati što prije.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:52 pm

Nismo u polozaju da glumimo Lokomotivu (18. miliona), tako da ako bude nekih primamljivih ponuda idu djeca kao niz tobogan.

Na zalost tako je iz mnogo razloga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Blackadder
Postovi: 38
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 6:57 pm

Ljudi, nemojmo sutra praviti pritisak sa tribina ukoliko dođe do nekih amaterskih greški na terenu. Svjedok sam bio u utakmici protiv Lokomotive da su neki ljudi jedva čekali da ispolje ono divljaštvo koje donose od kuće, pa su na neke greške NAŠEG BLAGA regovali sa: ''jbmti...'', ''glupane...'', ''majmune...'', odnosno slične one povike (vjerovatno istih homo neandertalisa) koje često čujemo na seniorskim utakmicama.

Ova djeca su zaslužila podršku i samo podršku. Kada pogriješe pas - aplauz i pjesma. Kada centaršut ode preko noge - aplauz i pjesma. Kada šut prebaci tribinu - aplauz i pjesma. Kada zabju autogol - aplauz i pjesma, kada zabiju još jedan - još veći aplauz i jača pjesma. Svoje lične frustracije ostavite kući i dođite da uživamo i podržimo NAŠ NAJVEĆI PONOS, bez ikakvih očekivanja i bez pritiska na njih, jer oni su samo dječaci.

Pozdrav za sve ljude dobre volje :D
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 7:03 pm

HAJDE ŽELJO ZABIJ GO !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 7:05 pm

FOTO: FK Željezničar posjetio nekoliko osnovnih škola i Zavod Mjedenicu

https://fkzeljeznicar.ba/foto-fk-zeljez ... icu/30652/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija