Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:46 pm

Izgradice se i taj Zapad, samo polahko...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:47 pm

Storme, nekome nije nekome jeste bitno. I ovo nema veze sa tekmom sutra. Ovo govori samo o nivou organizacije u klubu, odnosno marketingu valjda. A nije da su se potrudili nešto posebno za sutra, pa da očekujemo 10 milja raje. Daj Bože da nas bude i više...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:49 pm

Sutra samo hrabro :zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:52 pm

Stižem na drugo poluvrijeme, nezgodan termin, ali da Bog da ih dobili 3-0 i sve golove u prvom dali.

Što se tiče izjave da smo favoriti, po meni je trebalo ići obrnuto. Realno, može se svašta desiti, a to je motiv paćenicima za ismijavanje.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:54 pm

vjerovatno i njega drma trema, baš ne vjerujem da je to mislio...
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 4:59 pm

Vrag je napisao/la:
uto feb 06, 2018 4:28 pm
BabOsim je napisao/la:
uto feb 06, 2018 3:33 pm
Mislio sam da forumaši pretjeruju ali šta je ovo jbt. but ko' u vola slikaslika
pa ne preskace noge, pametan
Ja opet trvdim da je njegova igra prema naprijed bolja nego u defanzivi. To se isto moglo viditi kad su juniori igrali protiv seniora kad je on cuvao Zajmovica, a Zajmovic je izgledao dosta dobro, nije ga nikako mogao kontrolirati. Mozda njemu generalno kao profilu igraca bolje odgovara zadnji vezni, posto isto ima odlican sut.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:04 pm

Sto se madriđani taguju po instagramu po radno plazi. :D

Kad im uđes na profile svi su u "ronaldo" fazonu, frizurice, poziranje, sminka, neko pedersko pucenje i reklamiranje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:06 pm

Veteran1965 je napisao/la:
uto feb 06, 2018 4:43 pm
Nije niko veslo siso...kad okreneš broj telefona, nađe se zapad, još besplatan, ne treba ni cenera baciti. Ja ću biti na tekmi sutra, na drugoj tribini i nije nikakva vadiona, ali kažem i 100% sam ubjeđen da sam u pravu. I nije ničije mjesto rezervisano, osim za tekme kada važe godišnje, i tada niko ne sjeda na kupljena mjesta. Samo želim reći i naglasiti da se nas nekoliko danas osjećalo popišano, jer nismo imali mogućnost nabaviti karte, a niko nigdje njie napisao da ih neće biti u prodaji, nego se baca šupljak kako su karte prodate. Smiješno i amaterski. Ali nije prvi put, ali vjerovatno niti zadnji.
Jesi li otisao u upravu i uputio žalbu?
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:09 pm

exdomorocki je napisao/la:
uto feb 06, 2018 5:06 pm
Veteran1965 je napisao/la:
uto feb 06, 2018 4:43 pm
Nije niko veslo siso...kad okreneš broj telefona, nađe se zapad, još besplatan, ne treba ni cenera baciti. Ja ću biti na tekmi sutra, na drugoj tribini i nije nikakva vadiona, ali kažem i 100% sam ubjeđen da sam u pravu. I nije ničije mjesto rezervisano, osim za tekme kada važe godišnje, i tada niko ne sjeda na kupljena mjesta. Samo želim reći i naglasiti da se nas nekoliko danas osjećalo popišano, jer nismo imali mogućnost nabaviti karte, a niko nigdje njie napisao da ih neće biti u prodaji, nego se baca šupljak kako su karte prodate. Smiješno i amaterski. Ali nije prvi put, ali vjerovatno niti zadnji.
Jesi li otisao u upravu i uputio žalbu?

Kako lijep i inteligentan odgovor. Bas Vam hvala cijenjeni kolega, uvijek mi je zadovoljstvo pročitati Vase replike. Svaka čast. A nabavio sam zapad i to besplatno. ozbiljna žalba bila...
Zadnja izmjena: Veteran1965, dana/u uto feb 06, 2018 5:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:10 pm

De ba ljudi, sutra igra Željo, juriš
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:11 pm

Pogledajte rezultate trenutnih utakmica youth league... Sve je moguce...
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:21 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:22 pm

Da hoće doći vakat da je sve rasprodano, ne bi mi bilo krivo ni na TV-u da gledam.
Samo da ne bude kiše, biće nas rekord ove sezone
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:29 pm

LeBlue je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
uto feb 06, 2018 4:28 pm
BabOsim je napisao/la:
uto feb 06, 2018 3:33 pm
Mislio sam da forumaši pretjeruju ali šta je ovo jbt. but ko' u vola slikaslika
pa ne preskace noge, pametan
Ja opet trvdim da je njegova igra prema naprijed bolja nego u defanzivi. To se isto moglo viditi kad su juniori igrali protiv seniora kad je on cuvao Zajmovica, a Zajmovic je izgledao dosta dobro, nije ga nikako mogao kontrolirati. Mozda njemu generalno kao profilu igraca bolje odgovara zadnji vezni, posto isto ima odlican sut.
Zilic je u mlađim kategorijama (bar reprezentativnim) uvijek igrao desnog beka i dobro se snalazio i prema naprijed i prema nazad pa tako i ne cudi to sto je bio jednako dobar kada krene naprijed. Vjerujem da je premjesten na stopera zbog svojih fizickih osobina, inace bi za mlađe kategorije bio Kolasinac na desnom beku a to nije potrebno kad ima Sehic tu. Ovako je dobar na stoperu i odlicno se dopunjuje sa Velicem pa je win-win situacija. A kvalitet ima za vise pozicija. Vidit cemo kako ce se nastaviti fizicki razvijati pa ako u skorije vrijeme jos malo naraste mogli bi ga vec sljedece godine gledati u prvom timu. Samo mu treba ugovor dati, to je pod moranje.

Inace, gledao sam neke snimke i posebno mi se sviđa sto voli akademce udarat slika
Ili on zna udariti ili su ovi padavicari, nakon svakog duela jedan-dva pitara leze na zemlji :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:42 pm

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:47 pm

igla je napisao/la:
uto feb 06, 2018 5:42 pm
http://sc.sport.ba/zeljini-juniori-ce-i ... alni-gost/
Ne pustati ga da kroci. :kafa:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:49 pm

Hebo mater ja sve ubijedjen dnevna tekma i sad bezveze pogledam kad mrkli mrak...
Bice to sutra lijepa noc predosjecaaaam
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:53 pm

Ja zaista ne mogu svariti kako vam se da o kartama trenutno pisati.. Shvatam da ste popišani u tom trenutku, ali ovdje nije bitan niko osim Želje.. Ni ti, ni ja. Samo ova omladina. Sutra iza 18h pišite šta vam volja,biće vremena na pretek do početka druge polusezone, ali danas nemojte. Ja evo cijeli dan ko na iglama, k'o da mi nikad duži dan nije svanuo.. Ovako se osjećam samo pred velike derbije i utakmice na kojima titulu slavimo.
Pomiješana nervoza i ponos, nestrpljenje, sve u jednom.. Težak ali najljepši osjećaj, jer znaš da se dešava nešto što se rijetko kad doživljava.. Mnogi to nikad i ne dožive. Ovaj osjećaj.
Ja znam svoj zadatak sutra, uživati.. Navijati. Podržati Želju. A oni na terenu su prava definicija Želje.
Čekam da počne, pa da zagalamim!
Sretno!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:57 pm

BlwD je napisao/la:
uto feb 06, 2018 5:29 pm
LeBlue je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
uto feb 06, 2018 4:28 pm


pa ne preskace noge, pametan
Ja opet trvdim da je njegova igra prema naprijed bolja nego u defanzivi. To se isto moglo viditi kad su juniori igrali protiv seniora kad je on cuvao Zajmovica, a Zajmovic je izgledao dosta dobro, nije ga nikako mogao kontrolirati. Mozda njemu generalno kao profilu igraca bolje odgovara zadnji vezni, posto isto ima odlican sut.
Zilic je u mlađim kategorijama (bar reprezentativnim) uvijek igrao desnog beka i dobro se snalazio i prema naprijed i prema nazad pa tako i ne cudi to sto je bio jednako dobar kada krene naprijed. Vjerujem da je premjesten na stopera zbog svojih fizickih osobina, inace bi za mlađe kategorije bio Kolasinac na desnom beku a to nije potrebno kad ima Sehic tu. Ovako je dobar na stoperu i odlicno se dopunjuje sa Velicem pa je win-win situacija. A kvalitet ima za vise pozicija. Vidit cemo kako ce se nastaviti fizicki razvijati pa ako u skorije vrijeme jos malo naraste mogli bi ga vec sljedece godine gledati u prvom timu. Samo mu treba ugovor dati, to je pod moranje.

Inace, gledao sam neke snimke i posebno mi se sviđa sto voli akademce udarat slika
Ili on zna udariti ili su ovi padavicari, nakon svakog duela jedan-dva pitara leze na zemlji :D
Ovo nije uopste bila ista lose o Zilicu sa moje strane jer njegovi kvaliteti su evidentni, nego sam nekako mislio da bi mu mozda neka druga pozicija u ekipi bolje odgovarala tako da njegov talenat dodje najbolje do izrazaja. To je samo bazirano na mom skromnom gledanju od par utakmica. Vjerujes mi da samo i ja mislio na Kolasinca!
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 5:58 pm

Koliko je visok Zilić?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija