Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

MATORI
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 05, 2018 9:11 am

Šta ćemo kako ćemo - hoćemol' glasati da Projović preuzme odgovornost - ko Krste, pa da prekinemo kuknjavu.
Kurcobolje jeste bilo vidi se, ali brate razlika u kvaliteti je heeeeeeeej.
I kod Amara smo znali primati petice, pa nisu glave letjele...
Glavu gore!
Spoiler:
i gornju i donju

storm_raider
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:20 am

Nema nikakve sanse da se Lendric vrati i to mi je drago.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Hadzijalagic
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:22 am

@G.Weah Pa ovako kako si formulisao pitanje izgleda kao da pitas u ime inspektora. Druga stvar je da, kako kazes, ni inspektori "ne znaju" odgovore na ta pitanja a ocekujes da ce ti neko ovdje odgovoriti? I ne kontam kakav dio kolaca oni hoce. Valjda su svi prilivi novca oporezovani, cak i donacije? Neka pocnu pronalaziti klubove koji ce davati milione za nase igrace pa se mozda moze dogovoriti i kakav dio kolaca za njih :D

I mozes poruciti tom inspektoru da malo prosetaju do Mostara recimo, pa nek malo pretabire knjige Zrinjskog. Nek se nama malo maknu sa grbace..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon feb 05, 2018 9:22 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

storm_raider
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:25 am

G.Weah je napisao/la:
pon feb 05, 2018 8:39 am
IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:57 pm

Hahaha, zasto mislis da sam ja pozvan da trazim odgovore i od koga? I zasto mislis da bi meni iko dao odgovore na ova pitanja? Ovaj forum je nezavisan i nema veze sa Upravom i neka zaribaju nesto, ja cu ih prvi prozivati. To je prvo sto se ovdje savlada.

Nadam se da ce se neko javiti ko zna. Ja nemam odgovore, a iskren da budem ni ne zanimaju me pretjerano. Zasto i na osnovu cega obican navijac treba uopste znati odgovore na ova pitanja? Jer placa 3-20 KM dva puta mjesecno da odgleda utakmicu? Placas zabavu. Za te pare ces dobiti ono sto si platio.

Ja koliko mogu primjetiti momak je ovo postavio da bi pomogao/olaksao klubu, a ne da bi znao i vladao informacijama. Koliko me sjecanje sluzi, par puta si rekao da se dobre ideje postavljaju, te da ce doci do kluba. Al kad te ne zanimaju odgovori, zaboravi.
Vidim da je ovaj moja objava izazvala određen broj komnetara. Nije mi bila namjera da nešto ili nekog prozivam. Htio sam da vidim kako se u našim klubovima tretiraju igrači. Ja radim u finansijama dugi niz godina i dobro znam o čemu pričam. A sada ću pokušati i objasniti. Nedavno sam razgovarao sa jednim inspektorom UIO i rečeno mi je da UIO razmatra kako da se uključi tj da uzme dio kolača od transfera igrača jer se ništa njima ne plaća to je suština problema jer i oni ne znaju da li su igrači zaposlenici (radnici) ili nešto drugo. Sadašnji predsjednik NO Marko Dmitrović je pri Reviconu (njegov otac Milan je glavni urednik Revicona) i oni vjerovatno razgovaraju sa određenim inspektorima oko svih tema u finansijama.
Uglavnom jedan od prijedloga je da se igrači smatraju kao neka vrsta "robe", gdje bi država imala koristi od tog transfera, zato sam postavio pitanje oko tretiranja igrača. Transferi su u zadnje vrijeme u porastu i oni smatraju da trebaju imati koristi od tog.
Druga stvar koja me je zanimala je oko bolovanja. Ako se igrači smatraju radnicima, onda klub ima pravo na potraživanje u slučaju povrede igrača od PIO.

Žao mi je ako ovo ode do nekih negativnih komentara, ali ne ćelim više ovako nešto postavljati jer vidim da je otišlo predaleko.
Od sada cu samo pričati o igri i našim igračima.

Sretno.
Sve ok druze. Ljudi su navikli na raznorazne 'dusebriznike', pa su te malo i na noz docekali. Nadam se da shvatas. Samo pisi.

Pompey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:29 am

Uskoro bi na N1 trebali biti Joldic i juniori, pa da znate.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Izlija
Moderator
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:30 am

Problem je što ljudi uopšte ne kontaju šta on piše a diskutuju o tome, još se prave pametni što je najgore.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

kikirikikospice
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:32 am

Hvala Lendricu ali to je bila jedna epizoda, koja nadam se nece imati reprizu.

A sto se tice pripremnih, daj Boze da mi imamo sto vise ovakvih sparing partnera.

Cist dokaz je nas Damir Dzumhur, koji je Sarajevo zamijenio Beogradom iz razloga da moze sparingovati sa Tipisarevicem, Zimonjicem, Troickim, Lajovicem. Svima jd valjda jasno koliko je Damir napredovao bas nakon tog poteza.

Bokseri suhim zlatom placaju dobrog sparing partnera.

Kada bi imali priliku pa svako 7 dana igrati ovakve utakmice sa Zoryom mogli bi se nadati i iskoraku u grupnu fazu.

ublehas
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:54 am

G.Weah je napisao/la:
pon feb 05, 2018 8:39 am
IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:57 pm

Hahaha, zasto mislis da sam ja pozvan da trazim odgovore i od koga? I zasto mislis da bi meni iko dao odgovore na ova pitanja? Ovaj forum je nezavisan i nema veze sa Upravom i neka zaribaju nesto, ja cu ih prvi prozivati. To je prvo sto se ovdje savlada.

Nadam se da ce se neko javiti ko zna. Ja nemam odgovore, a iskren da budem ni ne zanimaju me pretjerano. Zasto i na osnovu cega obican navijac treba uopste znati odgovore na ova pitanja? Jer placa 3-20 KM dva puta mjesecno da odgleda utakmicu? Placas zabavu. Za te pare ces dobiti ono sto si platio.

Ja koliko mogu primjetiti momak je ovo postavio da bi pomogao/olaksao klubu, a ne da bi znao i vladao informacijama. Koliko me sjecanje sluzi, par puta si rekao da se dobre ideje postavljaju, te da ce doci do kluba. Al kad te ne zanimaju odgovori, zaboravi.
Vidim da je ovaj moja objava izazvala određen broj komnetara. Nije mi bila namjera da nešto ili nekog prozivam. Htio sam da vidim kako se u našim klubovima tretiraju igrači. Ja radim u finansijama dugi niz godina i dobro znam o čemu pričam. A sada ću pokušati i objasniti. Nedavno sam razgovarao sa jednim inspektorom UIO i rečeno mi je da UIO razmatra kako da se uključi tj da uzme dio kolača od transfera igrača jer se ništa njima ne plaća to je suština problema jer i oni ne znaju da li su igrači zaposlenici (radnici) ili nešto drugo. Sadašnji predsjednik NO Marko Dmitrović je pri Reviconu (njegov otac Milan je glavni urednik Revicona) i oni vjerovatno razgovaraju sa određenim inspektorima oko svih tema u finansijama.
Uglavnom jedan od prijedloga je da se igrači smatraju kao neka vrsta "robe", gdje bi država imala koristi od tog transfera, zato sam postavio pitanje oko tretiranja igrača. Transferi su u zadnje vrijeme u porastu i oni smatraju da trebaju imati koristi od tog.
Druga stvar koja me je zanimala je oko bolovanja. Ako se igrači smatraju radnicima, onda klub ima pravo na potraživanje u slučaju povrede igrača od PIO.

Žao mi je ako ovo ode do nekih negativnih komentara, ali ne ćelim više ovako nešto postavljati jer vidim da je otišlo predaleko.
Od sada cu samo pričati o igri i našim igračima.

Sretno.
Ja često "napadam" ljude koji orkestrirano napadaju Želju, a takvih ima dosta. Sada su se malo umirili, ali vire iz rupa i čekaju prvi kiks da "udare".
Isto tako smatram da je svaka kritika dobrodošla kada je opravdana.
Što se tiče tvog posta, ja sam ga upravo shvatio kao stručno pitanaje i pokušaj pomoći klubu. Ništa više i ništa manje. Možda je postavljeno na pograšnu adresu, ali mimo toga mislim da nema nikakve greške. Koliko poznajem Marka, vjerujem da u klubu uveliko razmišljaju o svimmogućim scenarijima na ovu temu. Možda je bolje da direktno njega kontaktiraš. Vjerujem da će ti odgovoriti.
I ovo su puno pametnije stvari za pisati nego neke interne zajebancije ili "skautiranje" igrača prako TM...

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 05, 2018 9:55 am

Pompey je napisao/la:Uskoro bi na N1 trebali biti Joldic i juniori, pa da znate.
Gdje bi nam kraj bio da smo svi optimisti kao ova voditeljka slika

Pompey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 9:59 am

Hocu li ja uploadovati ovo gostovanje na N1 za ove koji nisu gledali, ili biste radije cekali takozvanog Larsa :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

exbabilon
Kontakt:

pon feb 05, 2018 10:06 am

Pompey je napisao/la:
Hocu li ja uploadovati ovo gostovanje na N1 za ove koji nisu gledali, ili biste radije cekali takozvanog Larsa :D
Hajde ti zivota ti, da se ima sta pogledat uz kafu.

Pompey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 10:16 am

exbabilon je napisao/la:
pon feb 05, 2018 10:06 am
Pompey je napisao/la:
Hajde ti zivota ti, da se ima sta pogledat uz kafu.
:palacgore: Ide izvjestaj uz sutrasnju kaficu
Spoiler:
Salim se, salim se. Sad ce...
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

storm_raider
Kontakt:

pon feb 05, 2018 10:43 am

Hajde lazni Larsone. :kafa: :kafa:

Pompey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 10:49 am

Samo sabura, samo sabura.
Strpljenje je gorko, ali mu je voce slatko
- Aristotel
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 05, 2018 10:56 am

Pompey je napisao/la:Samo sabura, samo sabura.
Strpljenje je gorko, ali mu je voce slatko
- Aristotel
@bogi je ponosan na tebe :D

Plava Porodica
Kontakt:

pon feb 05, 2018 10:59 am

Ode petobanka moj larsone pa ti vidi :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Pompey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:04 am

Dakle moja petoba i larsova petoba... znaci imam dvije petobe :D
phpBB [video]
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

ChWilla
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:16 am

omer izgleda mlađe od zilića...
gradi željo boli te *****

MrkiMedo
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:29 am

shzna je napisao/la:
pon feb 05, 2018 8:55 am
U medjuvremeu, pitari se snimali kako trce kroz grad a naslov klipa rastjerivanje Manijaka. :lol:
Ja se najiskrenije nadam da je neko spremio sebi taj video pa da cemo ga imati priliku pogledati opet. Popravi to covjeku dan :D

arctg
Forumaš godine 2017
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:30 am

Edited
Zadnja izmjena: arctg, dana/u ned feb 11, 2018 6:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: Giovinco, Mamba1921 i 20 gostiju.

Prijava  •  Registracija