Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:28 pm

Neke stvari se uce dok god igra fudbal. Bitno je kako će on raditi i kolko davati od sebe. Sve se to može naučiti postavljanje građenje itd... Sve je na igraču.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:28 pm

I kao sto vidim po izvjestaju, Sinisa veoma dobro djeluje. Djeluje on dobro na svim ovim pripremnim utakmicama.

Takodjer, nemojte zaboraviti da Mehremic moze igrati stopera. @bogi sta ces sad?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:29 pm

Najbolje igre štoperi pokazuju od 26. godine.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:30 pm

Brkoo je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:24 pm
maxum1921 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:00 pm
Eto vam video dokaz zasto Kemo nije za ozbiljnog fudbala. Jednostavno ne zna.
Gdje ces to napisati, Kemo je nase dijete :placeodsmijeha:

Bogicevic sa jednom nogom je igracina u odnosu na Kemu, to je cinjenica. To ne govorim na osnovu samo jedne utakmice. Nije mi jasno zasto nismo doveli Josipa Kvesica, igracina za ovu ligu, jeste imao par teskih povreda ali je igracina za ovu ligu, rijesili bi poziciju lijevog beka i ne bi morali gledati mrtvog Projica kojeg nije j.ebao, samo onaj ko nije htio..
Zato mozda sto Kvesic nije ni sjenka igraca kakav je bio, a Projic je rezerva, jer smo doveli Mehremica kao prvu opciju.
Bogicevica su prolazili kako su htjeli proslu utakmicu, brzo se zaboravlja. Ali i takav nije los za nasu ligu, samo treba vidjeti hoce li pruzati partije kao na jesen. Osmankovic je ulazio u dobru formu sve do povrede na derbiju, i to ga je omelo. Pogotovo sto je rijec o igracu koji je i dalje mlad, a nema mnogo minutaze u seniorima. Jedan Kolasinac se prepoznat ne moze, defanzivno katastrofa, kratki pas ne zna odraditi, a sve zbog povrede i jer je ispao iz ritma, nije dugo igrao.
Svakako se zna nasa prva postava u odbrani, i dva igraca danas nisu bila tu, igrali smo protiv puno jace ekipe gdje su svi igraci ispadali.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:32 pm

Ipe je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:29 pm
Najbolje igre štoperi pokazuju od 26. godine.
Ako se ja dobro sjecam, Cocalic i Kerla su kod nas najbolje partije poceli pruzati sa koju godinu vise nego sto sada Kemo ima (neka me isprave stariji ako sam u krivu). Ne kazem da ce i Kemo to postici, ali mu se raja nenormalno naklatila na kosti, i to vecina onih koja je branila kriminalno loseg Bokacinija, kleli se u njega.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:33 pm

Nismo imali ni srece. Prema izvjestaju i onome sto sam ja mogao vidjeti nismo bili toliko losi da izgubimo 5:0, nema potrebe govoriti o kvalitetu protivnika u odnosu na nas ali je pomalo nerealno da primimo toliko golova i pri tome ne damo niti jedan.
U odbrani je puhalo i ranije, ali kad imas ovakvog protivnika onda se takve greske skupo placaju i tek se onda najbolje vide.

Nadam se da cemo iz ovog poraza puno nauciti i biti malo objektivniji prema nasem fudbalu i mogucnostima. Treba nam jos nekoliko dobrih pojedinaca i puno srece za iskorak u Evropi.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:33 pm

Ovdje je razlika u kvaliteti ogromna,Projic solidan bek za nase lige ako uzmemo u obzir bekove iz ostalih timova,to je u par deka.Medjutim evropski fudbal od kojeg smo mi miljama daleko i protiv takvih ekipa Projic ispada amaterski igrac,mislim da i sredina sa Vranjesom i Blagojevicem ne moze funckionisati.
Raduje me Sinisa sto mi djeluje dosta smjelije i aktivnije prema naprijed.Mi ako budemo imali pristup utakmicama kao u zadnjim utakmicama u ligi,ja se ne sekiram uopste sto se lige tice,a u evropi moliti boga da nas pogleda na izvlacenju.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:33 pm
Ovdje je razlika u kvaliteti ogromna,Projic solidan bek za nase lige ako uzmemo u obzir bekove iz ostalih timova,to je u par deka.Medjutim evropski fudbal od kojeg smo mi miljama daleko i protiv takvih ekipa Projic ispada amaterski igrac,mislim da i sredina sa Vranjesom i Blagojevicem ne moze funckionisati.
Raduje me Sinisa sto mi djeluje dosta smjelije i aktivnije prema naprijed.Mi ako budemo imali pristup utakmicama kao u zadnjim utakmicama u ligi,ja se ne sekiram uopste sto se lige tice,a u evropi moliti boga da nas pogleda na izvlacenju.
To je zato sto je uzeo Zakarićev broj :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:36 pm

Kemo i Projic prekucali igricu.
1987
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:36 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:33 pm
Ovdje je razlika u kvaliteti ogromna,Projic solidan bek za nase lige ako uzmemo u obzir bekove iz ostalih timova,to je u par deka.Medjutim evropski fudbal od kojeg smo mi miljama daleko i protiv takvih ekipa Projic ispada amaterski igrac,mislim da i sredina sa Vranjesom i Blagojevicem ne moze funckionisati.
Raduje me Sinisa sto mi djeluje dosta smjelije i aktivnije prema naprijed.Mi ako budemo imali pristup utakmicama kao u zadnjim utakmicama u ligi,ja se ne sekiram uopste sto se lige tice,a u evropi moliti boga da nas pogleda na izvlacenju.
Ma za europu ce svakako trebati pojacanja.
Mislim da se Vranjes upravo i doveo kao zamjena za Blagojevica, sto se i pokazalo u pripremnim utakmicama, jer zajedno nisu igrali, nego u paru sa Sabanom/Hajdarom. Blagojevic zna biti nas ubjedljivo najznacajniji igrac, ali dobro je da smo se osigurali ako ga pocnu fatati one njegove bubice.

@SirAlex

:rofl:
Ma vjerovatno je mislio za onaj odlicni pas prema Ubiparipu, sto je vrijedno pohvale. Da hoce procepit Voju na proljece sada, golovi mu fale.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:37 pm

Ipe je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:29 pm
Najbolje igre štoperi pokazuju od 26. godine.
Ipe jel to znaci da cemo morati cekati na titulu, tek kad On napuni 26 :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:39 pm

čekaj ovo je siniša na gifu a ne zakarić?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:41 pm

ChWilla je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:39 pm
čekaj ovo je siniša na gifu a ne zakarić?
Da, zamijenili dresove, namjerno, da zbune forumski puk :ganja:
Ne znam koja je caka sa zamjenom brojeva, ali ovo je Shorty
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:41 pm

Realno za Kemu bi bila najbolje neka posudba tipa Celik, Gosk, Vitez i sl. Da igra PL u svakom slucaju. Nisam neki strucnjak ali po meni ima nesto u njemu a i izuzetno je odgojeno dijete i pravi sportista. Trenutno nema kvalitet za prvih 11 a i za to je, po meni, najveci krivac nedostatak utakmica u kakvom takvom kontinuitetu.. Posudba jedno sezonu pa onda vidjeti sta i kako

Ja bih volio cuti sta o Vranjesu od 1921 ekipe. Kako se do sada pokazuje na treninzima, kakav je danas bio? Jel igrac prevage, kako ga prozvasmo posle potpisa, ili cemo i njega morati cekati da se adaptira?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:42 pm

salle86 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:01 pm
ChWilla je napisao/la:
ned feb 04, 2018 7:45 pm
mislim sekirajte se vi slobodno, ne mogu vam ja zabraniti. ali sekiracija ne rješava probleme, ni u jednom dijelu života, a skraćuje život, smanjuje kvalitet života i pospješuje nastanak mnogih bolesti. rad i promišljanje rješavaju probleme.
ja ga vala jeb.em ko se zove navijačem želje a da mu makar se želdac ne okrene kad klub izgubi, makar i ove prijateljske
naravno, ali vala mi ne može biti ni slično kad je za bodove i ovo. ono što govorim je da generalno imam utisak da to okretanje kad se ne dobije traje duže i jače nego kad pobijedimo, kod dosta raje.

zato izmišljeni lik zabrinutog navijača onako rezonuje kod ljudi :D ja stvarno znam onakvih u životu koji stvarno navijaju za želju. i za njega sam dugo mislio da je jedan od tih...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:43 pm

Omar500 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:41 pm
ChWilla je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:39 pm
čekaj ovo je siniša na gifu a ne zakarić?
Da, zamijenili dresove, namjerno, da zbune forumski puk :ganja:
Ne znam koja je caka sa zamjenom brojeva, ali ovo je Shorty
danima da gledam ne bih skontao. a naročito imajući u vidu ovakav napadački potez :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:44 pm

Forumski puk i kad izvjestaj ima ne vidi dobro..
Pa ne treba zamjeriti i kad se daju komentari bez pogledanog izvjestaja. Jer na kraju na isto se svede, kriv je onaj sto je od prije zapikan da ce biti kriv. :D
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:45 pm

Neka njemu Zakinog dresa haha..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:45 pm

kemo je odigrao vrlo, vrlo dobru utakmicu dole u širokom u prvenstvu. imajući u vidu i kvalitet protivnika i težinu te utakmice, vjerovatno i najbolju svoju za nas. ali i ado očito i dalje više vjeruje bogičeviću kad ni tad nije nastavio sa njim već vratio bogičevića i za revanš kupa i za radnik.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 8:46 pm

Siniša Zakarić i Goran Stevanović
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija