Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:29 pm

@veteran1965 u Antaliju se ide jer je jeftinije i imaš više ekipa za odigravanje pripremnih tekmi. Mislim, da su to dva osnovna razloga, a treći su dobri teteni i opcenito uslovi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:36 pm

avlami97 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:29 pm
@veteran1965 u Antaliju se ide jer je jeftinije i imaš više ekipa za odigravanje pripremnih tekmi. Mislim, da su to dva osnovna razloga, a treći su dobri teteni i opcenito uslovi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ma otprilike i sam znam da je tako, međutim valja se u blato sa tih terena vratiti, i možda je bolje pripremne igrati sa timovima iz regije, a Istra ih je puna takođe. Ne znam iskreno šta imamo od igranja tekmi sa ekipama koje su prejake za nas. Niti možeš šta probati, odigrati taktički, fizički, odigrati ikako. Ubiju te i izgubiš volju za igrom, a nama navijačima pokažu da smo mnogo daleko od onoga što bi željeli biti, i dodatno se sjebemo...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:39 pm

Pa stvarno koga ovo pogadja nije dobar
Milan razbije Bajerna u predsezoni pa gdje je ko...
Molim vas nemojte se ofirati...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:41 pm

Gledam izvještaj Velež-Vitez 2-0 danas. Za Velež strijelac Behram. Je li to onaj mali što je kao kadet došao kod nas, pa onda poslije lutao po Europi, od Engleske, do Luxemburga? Mislim da smo čak za njega dobili i neki procenat od one solidarnosti?
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:42 pm

jeste. iz veleža je i došao kod nas.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:47 pm

Najlakse je reci izvuci cemo pouke, dobar je i poraz. Po meni je poraz dobar kad dodje od nekog drugoligasa na pripremama (naravno ne 5:0), pa znas da s losim pristupom ne mozes dobiti ni drugoligasa. Ovako, imas ispred sebe ekipu koja je bolja od tebe, koja ti treba biti motiv da letis po terenu, da vidis gdje si, i hladno pukne petarda. Ne vjerujem da je problem motiva, nisu igrali protiv nekog lijevog, puno prije je problem ciste i velike razlike u kvalitetu.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:52 pm

nookey je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:39 pm
Pa stvarno koga ovo pogadja nije dobar
Milan razbije Bajerna u predsezoni pa gdje je ko...
Molim vas nemojte se ofirati...
Nije dobar onaj ko je ravnodusan na bilo koji poraz a ne ovakav. Ne treba lagat sam sebe. Kredita su zaradili onom zavrsnicom,ali da nije uredu nije. Sad nek pokazu karakter i te epitete da su ekipa i da se dobro radilo. Price o tempiranju forme ,sad nismo pravi ali za 10 dana cemo biti, ne radi se o periodu za mjesec dana vec za 10. Rezultati neki bi vec trebali da se naziru. Sigurno da to jos nije to. 10 dana ti odsustvuju Zaka i Danijel. Ne igraju ti djeca koji su moderni veznjaci i sigurno su pokretljiviji i korisniji od ovih danas. Igraju ti neki igraci koji nisu cijele pripreme tu. Ne bi da ih pravdam ,ja bi im svima platu oduzeo za ovaj mjesec,i zahtijevao da pokazu karakter i da pokazu tu pripremu po EU standardima . Posto smo se pripremali za druge sportove neke,da vidimo sad gosopodo,jesmo se pripremali da igramo sah,ili da budemo spremna ekipa sa karakterom i kvalitetom. U Krupi samo pobjeda .
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:53 pm

Ako je ekipa nakon ovih priprema fizicki jaca da iznenese ova cetri kola i LZP do kraja ja sam zadovoljan, fizicka sprema nas je jednim dijelom kostala lanjske titule. Za igru ne brinem jer znam da ce to doci na svoje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:54 pm

Tek u Krupi cemo vidjeti na cemu smo
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:57 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:52 pm
nookey je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:39 pm
Pa stvarno koga ovo pogadja nije dobar
Milan razbije Bajerna u predsezoni pa gdje je ko...
Molim vas nemojte se ofirati...
Nije dobar onaj ko je ravnodusan na bilo koji poraz a ne ovakav. Ne treba lagat sam sebe. Kredita su zaradili onom zavrsnicom,ali da nije uredu nije. Sad nek pokazu karakter i te epitete da su ekipa i da se dobro radilo. Price o tempiranju forme ,sad nismo pravi ali za 10 dana cemo biti, ne radi se o periodu za mjesec dana vec za 10. Rezultati neki bi vec trebali da se naziru. Sigurno da to jos nije to. 10 dana ti odsustvuju Zaka i Danijel. Ne igraju ti djeca koji su moderni veznjaci i sigurno su pokretljiviji i korisniji od ovih danas. Igraju ti neki igraci koji nisu cijele pripreme tu. Ne bi da ih pravdam ,ja bi im svima platu oduzeo za ovaj mjesec,i zahtijevao da pokazu karakter i da pokazu tu pripremu po EU standardima . Posto smo se pripremali za druge sportove neke,da vidimo sad gosopodo,jesmo se pripremali da igramo sah,ili da budemo spremna ekipa sa karakterom i kvalitetom. U Krupi samo pobjeda .
Ma daj sviju ti sta treba zapet da se pola ekipe ispovrijedjuje...
Mozda im je Adzem rekao da cuvaju noge a ne da idu grlom u jagode, jednostavno ovi su bolji i sta sad...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 5:59 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:52 pm
nookey je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:39 pm
Pa stvarno koga ovo pogadja nije dobar
Milan razbije Bajerna u predsezoni pa gdje je ko...
Molim vas nemojte se ofirati...
Nije dobar onaj ko je ravnodusan na bilo koji poraz a ne ovakav. Ne treba lagat sam sebe. Kredita su zaradili onom zavrsnicom,ali da nije uredu nije. Sad nek pokazu karakter i te epitete da su ekipa i da se dobro radilo. Price o tempiranju forme ,sad nismo pravi ali za 10 dana cemo biti, ne radi se o periodu za mjesec dana vec za 10. Rezultati neki bi vec trebali da se naziru. Sigurno da to jos nije to. 10 dana ti odsustvuju Zaka i Danijel. Ne igraju ti djeca koji su moderni veznjaci i sigurno su pokretljiviji i korisniji od ovih danas. Igraju ti neki igraci koji nisu cijele pripreme tu. Ne bi da ih pravdam ,ja bi im svima platu oduzeo za ovaj mjesec,i zahtijevao da pokazu karakter i da pokazu tu pripremu po EU standardima . Posto smo se pripremali za druge sportove neke,da vidimo sad gosopodo,jesmo se pripremali da igramo sah,ili da budemo spremna ekipa sa karakterom i kvalitetom. U Krupi samo pobjeda .
:pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak:

Jah, eto, inače kad zapnu svi se odreda povrijede...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:00 pm

Hurmasica je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:01 pm
bogi je napisao/la:
ned feb 04, 2018 4:59 pm
Jeste li sad vidjeli kakvi ste bez vase legende ?
Hehe
Moraju se lektire citati decki.
boli te briga, šatro lakša povreda, može l' se ležat? :D
Kao što reče Grbavica, uz savršeno čitanje protivničke igre, mislim da sam zaslužio povišicu za današnji susret :D

Ozb sad:

Posljedica ovolikog broja primljenih golova :
1)Projić ozlijeđen veći dio priprema, tetiva još garant nije zaliječena
2) Graovac tek došao te koliko znam do sad on nikako nije s Kemom igrao
3) Nedostatak omladinaca, da malo budemo svježiji
4)Blagojević ustao na lijevu nogu
5) zadnje ali i ne najmanje važno, igrali smo bez najboljeg štopera lige :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:01 pm

Ado odlazi nemoj Zelju brukati...
1921-1987-2007
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:03 pm

pojedinci očito bar donekle uživaju u sekiraciji.
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:05 pm

nookey je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:57 pm
barbarez je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:52 pm
nookey je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:39 pm
Pa stvarno koga ovo pogadja nije dobar
Milan razbije Bajerna u predsezoni pa gdje je ko...
Molim vas nemojte se ofirati...
Nije dobar onaj ko je ravnodusan na bilo koji poraz a ne ovakav. Ne treba lagat sam sebe. Kredita su zaradili onom zavrsnicom,ali da nije uredu nije. Sad nek pokazu karakter i te epitete da su ekipa i da se dobro radilo. Price o tempiranju forme ,sad nismo pravi ali za 10 dana cemo biti, ne radi se o periodu za mjesec dana vec za 10. Rezultati neki bi vec trebali da se naziru. Sigurno da to jos nije to. 10 dana ti odsustvuju Zaka i Danijel. Ne igraju ti djeca koji su moderni veznjaci i sigurno su pokretljiviji i korisniji od ovih danas. Igraju ti neki igraci koji nisu cijele pripreme tu. Ne bi da ih pravdam ,ja bi im svima platu oduzeo za ovaj mjesec,i zahtijevao da pokazu karakter i da pokazu tu pripremu po EU standardima . Posto smo se pripremali za druge sportove neke,da vidimo sad gosopodo,jesmo se pripremali da igramo sah,ili da budemo spremna ekipa sa karakterom i kvalitetom. U Krupi samo pobjeda .
Ma daj sviju ti sta treba zapet da se pola ekipe ispovrijedjuje...
Mozda im je Adzem rekao da cuvaju noge a ne da idu grlom u jagode, jednostavno ovi su bolji i sta sad...
Pa sto to drugi ne cuvaju noge. Brate ne igra ti 11 Messija u ekipi. Pa on ne cuva noge. Ne kaze niko da treba ginuti do maksimuma,ali sa tom logikom onda ne trebamo ni postojati ko klub niti oni ko igraci.
Sad jesu li toliko bolji je irelevantno. Igraju i drugi sa slicnim i boljim,pa ne bude bas 5-0. Nema opravdanja,ovo nije uredu. Tebi ako jeste,bujrum opravdavaj. Do neke mjere uredu,ali pricamo o cuvanju nogu i da nije dobar onaj koga ovo uzbudjuje.Meni to nije uredu i normalno. Ali Boze moj.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:09 pm

Los rezultat, grozan sta vise
Svako zlo za neko dobro. A dobro je supstiti se na zamlju i raditi maximalno na otklanjanju uocenih nedostataka. Ocigledno da ih ima. A ima i vremena za upgrade
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:10 pm

Pripreme ko pripreme, svega i svacega se desi, pa tako i ovih utakmica. I pod Amarom nam je Zrinjsii petarde pucao bez problema, pa smo gazili u ligi.
Neka smo dobili samarcinu i mi i igraci, potrebno je sa vremena na vrijeme da se desi.
Utakmicu svaka cast ko moze komentarisati a da nije gledao, pa makar i izvjestaj ili sazetak. Cekam izjavu Adzema i nekog od igraca da vidimo po njihovom sta je bilo i sta se desilo. Zorya je dobra ekipa i to svakome treba biti jasno, 0-5 nije ugodan poraz i naravno da boli, ali ne treba ga tragicno dozivjeti, valjat ce nam ako izvucemo pouke iz ovoga.
Lijepo je vidjeti Kemu sa Graovcem u paru.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:12 pm

Naravno da je puno petica da se igralo protiv srednjeg tima iz lige petice a ne ukrainskog prvoligasa. Opet s druge strane klima se pravila posljednjih dana da imamo najjaci igracki kadar i da smo apsulutni favoriti za titulu, a realnost je da smo u pet deka sa par ekipa i da jedan jedini bod bjezimo drugom. E pa ako nista nakon ove petice bar malo ce igraci a i cjelokupna situacija splasnuti oko naseg tima. Nastaviti po svom, ispunjavati svaki cilj zacrtani krenuvsi od onoh dnevnih ciljeva na treninzima pa sve ostalo, a na nama je da vjerujemo u njih jer su pokazali da zele i znaju.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:16 pm

ChWilla je napisao/la:
ned feb 04, 2018 6:03 pm
pojedinci očito bar donekle uživaju u sekiraciji.
Ma jok uzivace u 0-5 ,haj ne zajebaji bogati. Uzivanje u sekiraciji,drugim rijecima,neprijatelji kluba. Pa veci su neprijatelji oni koji se sprdaju sa porazom i koga ovo nimalo ne zaboli.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 6:24 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:36 pm
avlami97 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 5:29 pm
@veteran1965 u Antaliju se ide jer je jeftinije i imaš više ekipa za odigravanje pripremnih tekmi. Mislim, da su to dva osnovna razloga, a treći su dobri teteni i opcenito uslovi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ma otprilike i sam znam da je tako, međutim valja se u blato sa tih terena vratiti, i možda je bolje pripremne igrati sa timovima iz regije, a Istra ih je puna takođe. Ne znam iskreno šta imamo od igranja tekmi sa ekipama koje su prejake za nas. Niti možeš šta probati, odigrati taktički, fizički, odigrati ikako. Ubiju te i izgubiš volju za igrom, a nama navijačima pokažu da smo mnogo daleko od onoga što bi željeli biti, i dodatno se sjebemo...
To blato ako ga i bude bice prva 2-3 kola. Liga se igra do kraja maja, nece blata biti. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija