Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:14 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:07 pm
MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:05 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:04 pm
Kao prvo ja nisam nigdje ni vidio da si ti naveo zamjerku o.O
Ja ne znam jarane šta si ti umislio :D
Pa ti si i rekao da nisi ništa shvatio, nećeš ni shvatiti - tako da se tebi nisam ni obratio
Jarane jel vidiš da niko nije shvatio zašto ti misliš da je tebe neko napao ovde :D
Spomenu stranku Bošnjaka, izvini, al sa ovim razmišljanjem mi vučeš na iste :D
Ma jarane ti i politiku ne shvataš, očigledno.
Evo da ti nacrtam:
- moja ZAMJERKA je bila oko istočne tribine - pročitaj još jednom, možda ti se "providi"
- moja sugestija je bila oko buduće izrade terena

Još nešto?
Ako ti šta nije jasno @storm me je kaže shvatio - pitaj njega, pošto mene NIKAKO ne kapiraš
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:14 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jan 10, 2018 2:31 pm
Ne bi se reklo vraže.
Svaki dan priprema je izuzetno bitan..
A ne da mi budu spremni u LZP.
Dokazali su da im se moze vjerovati.
Pojacanja trebaju i oni su svjesni toga, suspendovani Blagojevic i Stanic su nam previse problema napravili. Par dana je i podnosljivo ionako su ljekarski pregledi u pitanju.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:15 pm

MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:14 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:07 pm
MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:05 pm


Pa ti si i rekao da nisi ništa shvatio, nećeš ni shvatiti - tako da se tebi nisam ni obratio
Jarane jel vidiš da niko nije shvatio zašto ti misliš da je tebe neko napao ovde :D
Spomenu stranku Bošnjaka, izvini, al sa ovim razmišljanjem mi vučeš na iste :D
Ma jarane ti i politiku ne shvataš, očigledno.
Evo da ti nacrtam:
- moja ZAMJERKA je bila oko istočne tribine - pročitaj još jednom, možda ti se "providi"
- moja sugestija je bila oko buduće izrade terena

Još nešto?
Ako ti šta nije jasno @storm me je kaže shvatio - pitaj njega, pošto mene NIKAKO ne kapiraš
Sad mi objasni ko te napao?
Željezničar ante portas !
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:15 pm

azbaha je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:04 pm
teatrale36 je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:33 am
I uvijek isti napadaju i to u grupi rade mora se priznati, pustite covjeka da iznese svoje misljenje vidjenje i sl. Nemamo svi 20 i nesto godina i nismo "insajderi".
Ma ko ga je napao?
Pogotovo @ponosni nekog da napadne, to se ne desava hahahaha
Ama ljudi nisam mislio na @ponosnog nego za neke druge, @Ponosni je po meni pravi konstruktivni forumaš!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:18 pm

Jel stigao Ubiparip?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:18 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:15 pm
MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:14 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:07 pm


Jarane jel vidiš da niko nije shvatio zašto ti misliš da je tebe neko napao ovde :D
Spomenu stranku Bošnjaka, izvini, al sa ovim razmišljanjem mi vučeš na iste :D
Ma jarane ti i politiku ne shvataš, očigledno.
Evo da ti nacrtam:
- moja ZAMJERKA je bila oko istočne tribine - pročitaj još jednom, možda ti se "providi"
- moja sugestija je bila oko buduće izrade terena

Još nešto?
Ako ti šta nije jasno @storm me je kaže shvatio - pitaj njega, pošto mene NIKAKO ne kapiraš
Sad mi objasni ko te napao?
Dobro, vrati se nazad pa pročitaj, jedan da se nisam naspavao, drugi, da je vjetar, treći da "nako" samo hoću da se svađam....ovo je samo dio, nemoj tražiti molim te da ih tražim i citiram nemam života za to
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:20 pm

Pa de objasni mi, to su ti ljudi napisali nakon što si rekao da ovde ne možeš svoju zamjerku napisat. Glupo je da se neko osjeća ovde kao višak, pa da to riješimo.
Željezničar ante portas !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:27 pm

MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:05 am
Evo još koja rečenica i to je to.
Ja sam taj post napisao nebi li to sve doprlo do nekog ko se pita - a ne šta kaže forum i da li se to ovdje kome sviđa.
Ovdje se sviđaš samo i isključivo ako:
1. Ako privatno znaš sa foruma jedno 4-5 likova...
2. Onda sa njma respredaš privatno ko s'kim pije, putuje, hoda, g.uzi, ....
3. Ko je veći insajder mahalskih...

U protivnom - na.****' si, džaba argumenti, džaba sve...

Izraz "lobotomija" mi je dugo bio pravo smiješan.
Pa malo manje smiješan...
Danas mi nije nimalo smiješan.
@matori druže moj. Pročitaj šta si napisao pa ćeš vidjeti zašto su ti raja govorila da napišeš mail. Rekao si da želiš da dopreš do nekoga ko se pita. Mi se ovdje ne pitamo buraz. Mi samo dajemo mišljenja na osvnosu svog krhkog znanja. U prvom postu si pitao i ja ti pokušao odgovoriti vodeći se informacijama koje sam i ja čuo. Baš zato da ne bi došlo do rasprave koju si nagovijestio odmah u startu ja sam napisao post jer sam kontao da ćeš mene dobronamjerno shvatiti. Uz to sam ti skrenuo pažnju da je bespotrebno da odmah prejudiciraš da će te neko napasti. Iznosio sam ovdje kritika i kritika buraz i niko me nije napao sem što sam imao raspravu sa Vrbanjušom oko Adisa, ali ni tada je nismo uvrijedili niti naljutili. Ne kontam te fakat.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:28 pm

@AsharaK
Bolan, da svi ovdje shvatite, kad nešto kritikujem ili sugerišem onda je to SAMO i ISKLJUČIVO iz domena koji DOOOBRO poznajem.

A ostale teme, igrači, prognoze,navijači, gostovanja ...koje znam otprilike ko' i svi mi odavde nikad se nisam konfrontirao ni sa kim i tu različita mišljenja doživljavam normalno - tj navijačkim "šupljiranjem".
I najvažnije, što čini mi se mnogi ovdje nisu shvatili - rad ove uprave u odnosu na bivše uprave cijenim i u glavi i u srcu VIŠE od bilo koga ovdje.
Ali to ne znači da za svaku stvar koju ZNAM da se mogla bolje uraditi NEĆU šutjeti.
Nemoj opet reći da nisi shvatio - sviju ti!
:kafa:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:29 pm

Nije covjeka niko napao,ali mislim da on govori opcenito za neke stvari. Kad Matori napise npr. P I C K A,onda se to shvati kao karakterno uvrijedljiva stvar. Ako to napise npr. Ajzea,onda se to shvati ko neka dobra koka. Karikiram kao primjer bez da ikog prozivam. Ajzeu npr gotivimo ,a Matori nije jos ta raja. I drugacije mnogi pristupaju onome sto pise.
Nadam se da si sad shvatio. A sustina je da se ne moramo medjusobno voliti,vec voljeti Zelju. Ne moze neko pisati sta hoce i kako hoce i da se svi tome smijemo,jer se svodi na licna poznanstva i nije bitno sta pise. A kad neko da beku kritiku a nije iz tog kola,onda prema njemu bude drugi odnos. Ovaj forum je jako pozitivna stvar i ima toliko toga dobrog ,ali ima i ovih stvari koje se desavaju ,koje navodi ljude da misle ko Matori. Ne treba se praviti budala i bilo je mnogo takvih primjera. Ali eto ja i dalje mislim da su ovdije prava raja. I ja sam imao slicne sukobe,sa pojedincima,ali jebat ih ba nista meni Zelju ne moze zamijenit nek pisu sta hoce.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:33 pm

Pokušavam Matorom objasniti samo da ga ovde niko nije napao, i da se osjeća dobrodošlim i da uživa dok čita. A hoćel se on konstruktivno prepucavati sa nekim, iznosti različita mišljenja i slično mene apsolutno ne zanima. Nadam se da ste i vi shvatili . :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:34 pm

Hajde da malo o ovoj tematici diskutujemo a da se ne svađamo, po mom shvatanju materije i znanju iz iste svaki ponuđač će dati neozbiljnu ponudu ukoliko ne uradi analizu tla i okolice jer iz tih analiza će izvući zaključak o kojem sistemu će dati prijedlog. Ovo je malo složeno pitanje ali nije raketna znanost jer su determinirajući faktori tlo podloge u kombinaciji sa geografsko - meteorološki čimbenicima koji određuju i sve ostalo. Malo sve buni sama drenaža i grijanje trave jer ne shvataju različite mogućnosti drenažnih sistema, nije isto ugraditi običnu gravitacionu drenažu ili mehaničku drenažu sa pumpama koje bi "usisavale" površinsku vodu. U slučaju da se utvrdi da nam zbog podzemnih voda ne odgovara gravitaciona drenaža zbog mogućnosti podizanja nivoa podzemnih voda kada su obimnija padanja bićemo prisiljeni da pristupimo nekom drugom vidu dreniranja terena. Važno je napomenuti da grijači terena se ne moraju ugraditi u teren već isti mogu biti ugrađeni u pokrivač terena što u nekim opcijama može sniziti cijenu ugradnje novog terena. Vrlo je bitno da se stručni ljudi uključe u rješavanje ovih pitanja i da svaki navijač da svoj doprinos, neko iznošenjem svog mišljenja a neko suzdržavanjem od komentarisanja nečega o čemu pojma nema.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:34 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:18 pm
Jel stigao Ubiparip?
Nisam ga uspio vidjeti na ovom snimku? Mogu li nam reci ovi sto su bili na treningu, Vojo je tu ili nije jos?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:35 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:18 pm
Jel stigao Ubiparip?
Da nije novi Krizman :placeodsmijeha:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:36 pm

Pa niko i ne kaze da sutis. Ja to barem nisam vidio. Stavise, receno ti je da se obratis ljudima u klubu putem maila, ukoliko zaista poznajes tu materiju. Nije te niko ni napao, sam si zapoceo pricu da ces biti napadnut, da je ovo lobotomija, etc.
Ja zaista pomislio da ti je neko ismijavao post ili, ako nista, pisao da se ne pravis pametan. Ponovo prelistam, kad gle cuda, nigdje niti jednog.

Ja te cak i podrzavam da posaljes mail ljudima u klubu ako stvarno znas dosta o tome sto govoris. Oni to i traze.. Pomoc ljudi koji poznaju materiju koja je u datom trenutku potrebna. Mislim da bi i vecina forumasa bila ponosna kada bi znali da je neko sa foruma ucestvovao u tome, davao sugestije, kritike, inovacije, bla bla..
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:37 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:33 pm
Pokušavam Matorom objasniti samo da ga ovde niko nije napao, i da se osjeća dobrodošlim i da uživa dok čita. A hoćel se on konstruktivno prepucavati sa nekim, iznosti različita mišljenja i slično mene apsolutno ne zanima. Nadam se da ste i vi shvatili . :D
Ma svi su SVE shvatili.
Samo da ponovim u NEĆU šutjeti za nešto što je moglo još bolje.
Valjda nam je svima isti cilj.

:ganja:

Sve dok ne počnem dobijati petobu mjesečno.
Ma šta petobu, stoju
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:38 pm

Takvim pisanjem je nećeš zaslužiti :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:38 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:35 pm
Zeljo je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:18 pm
Jel stigao Ubiparip?
Da nije novi Krizman :placeodsmijeha:
:rofl1: :rofl1:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:41 pm

MATORI je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:37 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:33 pm
Pokušavam Matorom objasniti samo da ga ovde niko nije napao, i da se osjeća dobrodošlim i da uživa dok čita. A hoćel se on konstruktivno prepucavati sa nekim, iznosti različita mišljenja i slično mene apsolutno ne zanima. Nadam se da ste i vi shvatili . :D
Ma svi su SVE shvatili.
Samo da ponovim u NEĆU šutjeti za nešto što je moglo još bolje.
Valjda nam je svima isti cilj.

:ganja:

Sve dok ne počnem dobijati petobu mjesečno.
Ma šta petobu, stoju
Naravno, nemoj.. Ja te apsolutno podrzavam. Ako si siguran u svoje znanje, obrati im se i predoci im sve nedostatke koje si uocio. Ja cu ti se, zdravlja mi, nakloniti. Da nisam laik oko terena, ja bih detaljno napisao do cega mogu dovesti eventualni nedostaci. Sto da ne? To je nesto za ponositi se.

Ako novi teren moze napraviti jos veci trosak bez grijaca, naknadnim popravljanjem, lupam, napisi to dok nije kasno da kasnije ne bi svi kolektivno po forumu kukali, jer para za bacanja nemamo. Bolje jednom uraditi skuplju varijantu te zavrsiti za sva vremena, nego nekoliko puta prepravljati pa da te jeftinija varijanta izadje i skuplje.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri jan 10, 2018 3:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 3:43 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jan 10, 2018 3:36 pm
Pa niko i ne kaze da sutis. Ja to barem nisam vidio. Stavise, receno ti je da se obratis ljudima u klubu putem maila, ukoliko zaista poznajes tu materiju. Nije te niko ni napao, sam si zapoceo pricu da ces biti napadnut, da je ovo lobotomija, etc.
Ja zaista pomislio da ti je neko ismijavao post ili, ako nista, pisao da se ne pravis pametan. Ponovo prelistam, kad gle cuda, nigdje niti jednog.

Ja te cak i podrzavam da posaljes mail ljudima u klubu ako stvarno znas dosta o tome sto govoris. Oni to i traze.. Pomoc ljudi koji poznaju materiju koja je u datom trenutku potrebna. Mislim da bi i vecina forumasa bila ponosna kada bi znali da je neko sa foruma ucestvovao u tome, davao sugestije, kritike, inovacije, bla bla..
Ajzea, moram ti reći ne izmišljaj - kad ti postovi postoje, sad si zlonamjeran

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija