Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:31 pm

Meni ne moze i nece biti nikad legenda neko ko ima i 500 nastupa i po gol i asistenciju u svakom, a da predje u sredini sezone u ekipu sa kojom ss boris za titulu.
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:38 pm

mavi je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:25 pm
cikazubo je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:11 pm
mavi je napisao/la:
uto jan 02, 2018 8:53 pm


Ma, nije baš da je razlika u par stotina maraka. Recimo da je Stanić bolji igrač od Projića i pretpostavljam da ćemo se svi složiti oko toga. Plus momak odigrao 250 tekmi za naš klub i osvojio par titula. E, sad, je li u redu da Stanić ima manju platu od Projića? I da su mu dali koliko je tražio, opet bi imao manja primanja od Projića. A Zrinjski mu nudi još i više. Nebitno za nas u ovom trenutku, samo želim istaći činjenicu da ne treba pljuvati momka ako ode u Zrinjski koji mu nudi dosta više od onog koliko mu Željo daje.
Sve ok, samo cemu oplakivanje istog, sto napisa kolega iznad imas 3 beka slicnog kvaliteta, jedan nazalost otisao zbog izdasnije ponude konkurenta iz zapadnog Mostara.
Meni samo smeta prica u superlativima kad je je doticni u pitanju, i ja sam ga gotivio kao momka ali prelazak kod uja za 10-15% jacu platu mi brise svu onu patetiku koju je prosipao s majicama grupe, busanjem u prsa u intervjuima da je pravi ratnik i zaljubljenik kluba i slicno. Ako predje u Zrinju nije mi nista bolji od Projica i Sinise, odnosno gubim sve simpatije prema njemu, sto se plate tice Stanic je dosao iz Olimpica izasao tek iz teske povrede van svake forme, dok su Projic i Sinisa imali kakav takav CV po kojem jednom Zelji mogu traziti neku platu.
Druga stvar, Papac i Ado mozda imaju manje love na raspolaganju nego Slavko, ideje sigurno imaju drugacije tj vjerovatno i oni misle da Projic ne vrijedi tih para, ali on je potpisao i tu je sad i kakve veze Stana ima sa njegovom platom uopste, sta je Totti trebao raditi kad jedan defanzivni veznjak ima milion vise godisnje od njega, da ne idem dalje sa primjerima lojalnosti klubu i platama..
Ako je igranje za Novi Pazar i Napredak referentno, onda OK. Neka su im dali dobre plate. A ako ti smatraš da Stana, po trenutnoj formi, ne zaslužuje da ima ako ne veću, onda barem približnu platu kao Projić, onda nemamo o čemu da polemišemo. Pozdrav
Pa sta sam ja napisao, necu da budem bezobrazan ali igranje u Partizanu-Novom Pazaru i Napretku koji je imao odlicnu sezonu u kojoj je Projic imao kljucnu ulogu je liga 5 za Olimpic i igraca koji je izasao iz teske povrede, necu uopste da se vodim ko je i sta je igrac jer necu da dajem prednost vise s te emocionalne strane iako sam x puta pisao za nepravdu koja je ucinjena Stani ali iskreno zaboli me sad.
Hajde da ostavimo to sve po strani, Projica je doveo Slavko i on je odlucio da mu je taj igrac vrijedan tog i tog novca zbog kojeg ce trpiti na nekim drugim pozicijama i potencijalnim pojacanjima, Ado mozda uopste ne smatra da taj igrac danas toliko vrijedi i sta sad treba da raskida takav ugovor na stetu kluba jer smeta jednom Stani, a mozda Ado i Sasa nemaju ni toliki budzet za dovodjenje pojacanja i usput da zadovolje Stanica i njegova potrazivanja, procijenili su da im ne vrijedi tih para i da iste trebaju "pametnije" uloziti, i sad njihove zelje i procjene treba da trpe zbog zelje navijaca i "losih" procjena Slavke , pa jbemu jel to Stana veci od kluba pa da ovako postavljamo stvari, vise mi se glupo raspravljati pomislice neko da hejtam momka sto nije slucaj imate postove od ranije o njemu..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto jan 02, 2018 9:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:41 pm

mavi je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:25 pm
cikazubo je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:11 pm
mavi je napisao/la:
uto jan 02, 2018 8:53 pm


Ma, nije baš da je razlika u par stotina maraka. Recimo da je Stanić bolji igrač od Projića i pretpostavljam da ćemo se svi složiti oko toga. Plus momak odigrao 250 tekmi za naš klub i osvojio par titula. E, sad, je li u redu da Stanić ima manju platu od Projića? I da su mu dali koliko je tražio, opet bi imao manja primanja od Projića. A Zrinjski mu nudi još i više. Nebitno za nas u ovom trenutku, samo želim istaći činjenicu da ne treba pljuvati momka ako ode u Zrinjski koji mu nudi dosta više od onog koliko mu Željo daje.
Sve ok, samo cemu oplakivanje istog, sto napisa kolega iznad imas 3 beka slicnog kvaliteta, jedan nazalost otisao zbog izdasnije ponude konkurenta iz zapadnog Mostara.
Meni samo smeta prica u superlativima kad je je doticni u pitanju, i ja sam ga gotivio kao momka ali prelazak kod uja za 10-15% jacu platu mi brise svu onu patetiku koju je prosipao s majicama grupe, busanjem u prsa u intervjuima da je pravi ratnik i zaljubljenik kluba i slicno. Ako predje u Zrinju nije mi nista bolji od Projica i Sinise, odnosno gubim sve simpatije prema njemu, sto se plate tice Stanic je dosao iz Olimpica izasao tek iz teske povrede van svake forme, dok su Projic i Sinisa imali kakav takav CV po kojem jednom Zelji mogu traziti neku platu.
Druga stvar, Papac i Ado mozda imaju manje love na raspolaganju nego Slavko, ideje sigurno imaju drugacije tj vjerovatno i oni misle da Projic ne vrijedi tih para, ali on je potpisao i tu je sad i kakve veze Stana ima sa njegovom platom uopste, sta je Totti trebao raditi kad jedan defanzivni veznjak ima milion vise godisnje od njega, da ne idem dalje sa primjerima lojalnosti klubu i platama..
Ako je igranje za Novi Pazar i Napredak referentno, onda OK. Neka su im dali dobre plate. A ako ti smatraš da Stana, po trenutnoj formi, ne zaslužuje da ima ako ne veću, onda barem približnu platu kao Projić, onda nemamo o čemu da polemišemo. Pozdrav
Cemu forum ako ne prihvatas ti i jos par uglednih forumasa drugacija misljenja.Napravite sebi viber grupu i slazite se jedni sa drugima.Ne kontam fakat, meni licno Stana najgora opcija na beku i drago mi je da NECE da produzi
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:41 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:21 pm
za poslijeratne kriterije jeste. dao je i veliki pozitivan doprinos u upravljačkim strukturama za razliku od nekih drugih.
:palacgore: Upravo tako

Za prijeratne kriterije, po meni, jedino Amar i Dzelo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:43 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:41 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:21 pm
za poslijeratne kriterije jeste. dao je i veliki pozitivan doprinos u upravljačkim strukturama za razliku od nekih drugih.
:palacgore: Upravo tako

Za prijeratne kriterije, po meni, jedino Amar i Dzelo...
za "samo" navijače, legende Želje nakon rata su i Dželo, Buki, Gušo, Zuban, Zeba, Tuce...
za one koji prate mimo zelenog terena...hmmm
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:46 pm

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
nocni_cuvar
Postovi: 13
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:46 pm

storm_raider je napisao/la:Vasim glasovima, a Bogami i mojim, forumas @arctg je pobjedio na izboru za najboljeg forumasa godine 2017, odrzanog na ovoj temi: viewtopic.php?f=51&t=624&p=279092#p279092

Ovom pobjedom je osvojio kapu, sal i majicu sa motivima naseg kluba, a nagrade je sponzorisao Damir Sablja.

Hvala svima na glasovima, a @arctg - samo nastavi tako kako si i do sada pisao. Neobavezno, nekontrolisano i iskreno.

Na kraju ove godine cemo ako Bog da opet odrzati takmicenje, sa nesto izmjenjenim pravilima i sa nagradama naravno. Ovim vas zelimo potstaknuti da pisete kvalitetnije postove, da vasi postovi zavrsavaju u Plavoj Sehari, jer je to siguran kriterij da udjete u takmicenje i da svi zajednickim snagama radimo na tome da ovaj forum bude istinski kutak za sve nas koji volimo Zelju. Ovdje je nas/vas dom i dobrodoslicu ce naci svi oni koje interesuje boljitak kluba. Oni koji imaju skrivene motive ce biti/vec su sami odstranjeni. Zdrav bioritam ovog foruma ih sam odbacuje.

Cuvajmo svoj dom, samo ga mi mozemo ocuvati, jer smo ga samo mi i izgradili. Kao i svaki put do sada i u ovu godinu koracajmo zajedno!

Volim te Zeljo!!!
@arctg cestitke i od mene slikaslikaslika

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:49 pm

Postratno Zuban spletom okolnosti i Amar na klupi ostalo nikako gurati u legende i prije rata tu je realno manje od 10 imena.
Istaknuti igraci da ali legende....mada olako se raja razbacuje tim terminom.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 9:54 pm

chile je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:49 pm
Postratno Zuban spletom okolnosti i Amar na klupi ostalo nikako gurati u legende i prije rata tu je realno manje od 10 imena.
Istaknuti igraci da ali legende....mada olako se raja razbacuje tim terminom.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Kakve crne legende
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:07 pm

chile je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:49 pm
Postratno Zuban spletom okolnosti i Amar na klupi ostalo nikako gurati u legende i prije rata tu je realno manje od 10 imena.
Istaknuti igraci da ali legende....mada olako se raja razbacuje tim terminom.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Bas tako. Nego evo da postavim jedno pitanje. Moze da ide i anketi pa da vidite kako raja razmislja. Jel Dzeko legenda Zelje ili nije?

Ja bih da se zahvalim svima sto su glasali za mene u ovom izboru. Nisam ni skontao da sam glavni konkurent prvoplasiranom bio :) za kojeg sam i sam glasao. Cestitam @arctg. Zasluzeno. Iskreno iznenadio me broj glasova koje sam dobio. Hvala jos jednom.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:13 pm

Cestitke forumasu godine.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:43 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jan 02, 2018 9:46 pm
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... :rofl:
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:50 pm

damirfile je napisao/la:
uto jan 02, 2018 10:13 pm
Cestitke forumasu godine.
I od mene.I nek nije vala onaj bokaco bas lik ima tezak rukopis za procitati ko da cirilicom pise.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:52 pm

phpBB [video]
gradi željo boli te *****
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 10:55 pm

mavi je napisao/la:
uto jan 02, 2018 8:53 pm
cikazubo je napisao/la:
uto jan 02, 2018 7:23 pm
Da bi bio legenda ne moras odigrati preko 200-300 utakmica, ne moras biti ni neki super majstor ove igrice, da bi postao legenda i stao u red sa Ivicom, Joskom, Josipom, Skijom, Milanom, Misom i drugim dobro poznatim velikanima ovog kluba moras uradito nesto po cemu cete ljudi spominjati i nakon 30-40-96 godina, Zuban mozda nije ni igracki ni stazom legenda ali je dao go koji ga je ucinio besmrtnim, to su stvari o kojima ce se pricati i prepricavat dok je Zelje i manijaka, pa sad prosudite da li je Stana legenda, raja i mahalac jeste, neki igrac nije, 250 utakmica uvezao bez nekog kontinuiteta, vise rezerva nego prvi izbor, igrao za sva 3 kluba u ovom gradu i onaj jedan prigradski, sad ce u odlucujucim momemtima prema ovim informacijama koje kruze zbog par stotina maraka vise na racunu u sred sezone kada nam je prilicno znacajan (nikad znacajniji kako nosi plavi dres) pojacati glavnog konkurenta za titulu , konkurenta koji je u najmanju ruku sljam od kluba, politicki projekat oslobodjen svih mogucih obaveza, i da li je to na kraju legenda od igraca , jest al u .... da prostite..
Ma, nije baš da je razlika u par stotina maraka. Recimo da je Stanić bolji igrač od Projića i pretpostavljam da ćemo se svi složiti oko toga. Plus momak odigrao 250 tekmi za naš klub i osvojio par titula. E, sad, je li u redu da Stanić ima manju platu od Projića? I da su mu dali koliko je tražio, opet bi imao manja primanja od Projića. A Zrinjski mu nudi još i više. Nebitno za nas u ovom trenutku, samo želim istaći činjenicu da ne treba pljuvati momka ako ode u Zrinjski koji mu nudi dosta više od onog koliko mu Željo daje.
Nudi mu Zrinjski k.i.t.u. umotanu,eto latini budale da daju cifre za igraca koji bi event. s klupe ulazio.Kakve glupost se ovde pisu.
Vidim,hvatas se Projića(momak ni kriv ni duzan),a ne spominjete da je Srle imao duplo vise od Sinise,a ne čuh da je Sinisa trazio Srletovu platu.
Da malo okrenemo stvari drugačije.
Je li to Stana troduplo(uslovi koje trazi)bolji od Sinise?
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 11:03 pm

Plate i u 2018 godini.. Ne svoje, nego tudje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 11:05 pm

Srđan Stanić direktno uticao na pobjedu u Gabeli svojoj fenomenalnom asistencijom za Voju.
Srđan Stanić nam je svojom asistencijom za opet Voju nakon solo prodora donio bod u Vitezu.
Srđan Stanić direktno uticao na pobjedu u Širokom sa dvije asistencije, od koje je prva maestralna. Ista ta pobjeda nas je dovela na prvu poziciju.
Siniša Stevanović, osim što nas je mogao zayebati dobro na početku sezone jer mu se nije igralo, dao je ofanizvno doprinos jednak nuli.
Yebe mi se i za jednog i za drugog, ali Stanić je kompletniji igrač i sa njim bi najlakše predeverali od svih bekova.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 11:11 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 02, 2018 11:03 pm
Plate i u 2018 godini.. Ne svoje, nego tudje.
683 fiksna
+6 topli
+15.x prevoz

no ovih "bonus" para maksimum x5 u mjesecu

:D

eto da te ne muči hhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 11:12 pm

Kako pojedinci ovdje pisu o Stanicu i ovoj situaciji oko njega ja bih rekao da im je duzan pare pa ih to pogadja sto nije dobio visu platu. Meni licno bio najdrazi igrac dugo godina samo zbog borbenosti i ostalog. Nakon ozljede skroz drugi igrac, nazalost. Ima sigurno dosta kvalitetnijih igraca koji mogu igrati na boku pa mozda cak i juniori, ali Stana je neke nedostatke uvijek nadoknadjivao borbenoscu i time sto je shvatao filozofiju Zelje i volio Zelju. Ako je istina to da bi trebao u Zrinjski i ako fakat ode u Zrinjski onda nije nista bolji od Zebe koji nam ga je uvalio na Grbavici, od Jamaka koji je otisao, a isto bi smatrao i za sve ostale koji bi u ovakvim situacijama otisli kod konkurenata. Ako potpise bicu razocaran, kao i vecina, bice mi krivo sto sam bio na jugu kad se digla poruka za njega, ali nista strasno. Sa tim potezom ce pokazati da ustvari nije navijac Zelje i da ne shvata filozofiju Zelje. I ja sam prije par dana napisao da mu zelim sve najgore, ali daleko od toga. Dok je bio tu nosio je dres kako treba, davao maksimum i za to mu hvala. Sve ostalo ako je glumio i folirao to je njemu na obraz i tu zavrsava sva prica.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 02, 2018 11:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jan 02, 2018 11:05 pm
Srđan Stanić direktno uticao na pobjedu u Gabeli svojoj fenomenalnom asistencijom za Voju.
Srđan Stanić nam je svojom asistencijom za opet Voju nakon solo prodora donio bod u Vitezu.
Srđan Stanić direktno uticao na pobjedu u Širokom sa dvije asistencije, od koje je prva maestralna. Ista ta pobjeda nas je dovela na prvu poziciju.
Siniša Stevanović, osim što nas je mogao zayebati dobro na početku sezone jer mu se nije igralo, dao je ofanizvno doprinos jednak nuli.
Yebe mi se i za jednog i za drugog, ali Stanić je kompletniji igrač i sa njim bi najlakše predeverali od svih bekova.
SS hvatao komarce u lavoru pa kerla napravi penal.SS dade pitama sansu u zadnjem derbiju.SS asistira Menalu za gol sirokog.......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 107 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija