Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:48 pm

kao sve to ima nešto sa njima...kao oni kandidat za titulu.
gradi željo boli te *****
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:53 pm

Zakarić golim rukama na ovom minusu skida blato sa penal tačke - moraš pobjediti
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:55 pm

Zna li neko kakav je status Markovica? Jel i on danas usao da se oprosti? Realno, u pitanju je solidan veznjak i kosmicka je nepravda da sjedi na klupi ili B timu destruktivcu Roku. Nadam se da ce ostati ako nista kao neko ko moze uci s klupe ili zamjeniti Anela ili Hajdarevica kad imaju kartone ukoliko nekog ne dovedemo. Naravno pod uslovom da mu ovo nisu zadnje minute u Zeljinom dresu.
Zakaric najbolji igrac polusezone !!!
Modus vivendi !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:03 pm

Al kako se dusmani ponadase hahaha.
Nazad u rupe misevii.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:06 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
ned dec 10, 2017 6:55 pm
Zna li neko kakav je status Markovica? Jel i on danas usao da se oprosti? Realno, u pitanju je solidan veznjak i kosmicka je nepravda da sjedi na klupi ili B timu destruktivcu Roku. Nadam se da ce ostati ako nista kao neko ko moze uci s klupe ili zamjeniti Anela ili Hajdarevica kad imaju kartone ukoliko nekog ne dovedemo. Naravno pod uslovom da mu ovo nisu zadnje minute u Zeljinom dresu.
Zakaric najbolji igrac polusezone !!!
Pa cekaj, tek je dosao. Po Zoranu Suki Markovic je danas debitovao u PL BiH.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:06 pm

pa i jeste za ovu sezonu... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:08 pm

Evo Siniša na ig objavio "dal je tačka il su 3?" :)
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:08 pm

Pitane za moderaciju. Da li se možemo složiti na ovom forumu da igrače našeg Želje ne nazivamo pogrdim imenima, ma kako i šta odigrali. Primjeri letva, lopata, krampa, kreten i slično? Da se to ubaci u pravila foruma, da se u prvo vrijeme članovi opominju i upozoravaju, ( tipa žuti kartoni) a da se nakon nekoliko opomena daju i neki banovi. Mišljenja sam da ako mene neko nazove debilom, trebao bi dobiti ban, isto tako mislim da kada neko tako nazove i igrača, ili trenera našeg Želje takođe bi trebao biti banovan.
Da se razumijemo korektno iznošenje mišljenja, razmišljanja, pa i kritike maksimalno i apsolutno podržavam, ali sam protiv svake vrste vrijeđanja. Ja sam nekad nekome rekao ne seri, i popio ban, sa druge strane neko može igrača Želje nazvati debilom,psovati mu i vrijeđati i to je ok..nema mi smisla...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:10 pm

Moze, brisu se takvi postovi uglavnom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:10 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned dec 10, 2017 7:08 pm
Pitane za moderaciju. Da li se možemo složiti na ovom forumu da igrače našeg Želje ne nazivamo pogrdim imenima, ma kako i šta odigrali. Primjeri letva, lopata, krampa, kreten i slično? Da se to ubaci u pravila foruma, da se u prvo vrijeme članovi opominju i upozoravaju, ( tipa žuti kartoni) a da se nakon nekoliko opomena daju i neki banovi. Mišljenja sam da ako mene neko nazove debilom, trebao bi dobiti ban, isto tako mislim da kada neko tako nazove i igrača, ili trenera našeg Želje takođe bi trebao biti banovan.
Da se razumijemo korektno iznošenje mišljenja, razmišljanja, pa i kritike maksimalno i apsolutno podržavam, ali sam protiv svake vrste vrijeđanja. Ja sam nekad nekome rekao ne seri, i popio ban, sa druge strane neko može igrača Želje nazvati debilom,psovati mu i vrijeđati i to je ok..nema mi smisla...
Slazem se! To su sve nasi igraci i ja ih volim sve i jednog"!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:10 pm

Krampa, letva i lopata su od milja :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:16 pm

Ma nakon današnje utakmice, odnosno drugog poluvremena bruka i sramota je za bilo koga bilo šta reći. Ok je da neko uzme analizu polusezone, zadnjih par tekmi, i argumentovano napiše kritiku ili mišljenje, ali reći za danas nekome da je lopata ili letva je stvarno bezobrazno...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:25 pm

Prvo. Posjeta pomalo razočaravajuća. Jeste bilo hladno, ali ako sam ja star mogao prestajati dva i pol sata mogli su vala i mnogi drugi. Željo se ne gleda na TV. Morali su sjever i zapad biti ispunjeni.

Drugo. Projić ovakav kakav je trenutno, največi je problem u našoj igri. Kako ispada i kako ga pretrčavaju (ne samo danas) to je strašno. Da li če biti bolji poslije priprema, vidjet čemo. Lijevi bek prioritet, prioriteta.

Treče. Poslije prvog poluvremena bio sam prilično razočaran i nisam vjerovao u povratak pomislio sam opet "stari" Željo, ali za stav i borbenost u drugom poluvremenu momci kapa do poda.

Četvrto. Nisam neki fan Adžema, ali ovaj rezultat sa Slavkom nikada ne bi stigli. Ado, bravo i tebi.

Peto i najvažnije. Odavno nisam video večeg Željovca od Graovca. Ovako se stvara posebna veza između igrača i navijača. U prvom, valjda ljut što ne možemo ništa uraditi, jedini je preuzimao odgovornost i svojim prodorima pokušao stvoriti igrača više. A ono radovanje poslije drugog gola pokazuje da ga za klub ne vezuje samo profesionalizam nego nešto mnogo veće. Potpisati ugovor jakako.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:28 pm

shzna je napisao/la:Prvo prica dali Radniku za 6 sigurnih bodova u LZP.
Pa poslije, nastimali prelaz iz 2 u 1.


HAHAAHHAAA PITARIIIII
Visoka pobjeda protiv Viteza pala je u drugi plan. Nista novo :rofl:
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:31 pm

BlwD je napisao/la:
ned dec 10, 2017 7:28 pm
shzna je napisao/la:Prvo prica dali Radniku za 6 sigurnih bodova u LZP.
Pa poslije, nastimali prelaz iz 2 u 1.


HAHAAHHAAA PITARIIIII
Visoka pobjeda protiv Viteza pala je u drugi plan. Nista novo :rofl:
Vise o nama pricali,nego o njihovoj tekmi :rofl:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:37 pm

Ja sam iskreno sumnjao u povratak prvenstveno radi stanja terena, i nekako su mi baš izmoreni izgledali..bar se tako činilo.
Kontam i bod bi bio dobar, i vjerovao sam da do njega uz pomoć publike možemo.
Ali nakon silovitog starta u drugom poluvremenu, gola u najboljem mogućem trenutku je i mene razdrmala i nadao sam se ovakvom scenariju.

Samo se nadam, da više nikad nećemo dopustiti da nam se ovo dešava sa terenom, ne pamtim ga goreg od današnjeg. Kompletan dio prema Jugu je katastrofalno očišćen, bukvalno su samo skinuli sloj snijega, a led debeo ispod ko da je hokej.
Na drugoj strani je bilo bolje dok se onda nije pojavio drugi problem, blato.
Zaista tužno je ono gledati, a s tim više ova pobjeda i preokret dobijaju na značaju. I opet kad pogledaš naš raspored prije ove utakmice, rivale i mjesta odigravanja, ovaj preokret se može smatrati jednim od najvećih u novijoj historiji.
Baš Manijakalno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:40 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned dec 10, 2017 6:13 pm
Jovane, trebala bi se pikati prva asistencija Ramoviću, ista situacija je bila kad je Anel pogodio stativu i onda prikucao Kajkutu se pikao :D jedino ako je razlika kad stativu pogodis i golmana :D
Ma ne pika mu se asistencija za taj gol, ali pika za penal.
Druga je stvar kod gola Anela i stative, stativa spasava :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:43 pm

Na poluvremenu sam yebo sebi sve što sam izmolio slobodan dan, došao bolestan i dao zadnjih 5 maraka za kartu, a oni gube 2:0. :D

Ovom prilikom se izvinjavam Graovcu zbog našeg duela na Otoci prije nekoliko godina kada je igrao u Zrinjskom. Bio sam revoltiran navlačenjem sudija Zrinjskom pa sam mu opsovao, a on je tražio nešto da me pogodi. Danijele, ako čitaš, izvini još jednom. :D

Danas su definitivno najbolji bili Ramović i Graovac, dobri su bili Zakarić, Zec i Kajkut. Projić nije za Želje i pozicija lijevog beka nam je prioritet. Elsner fakat smiješno djeluje jer je baš spor, ali je pametan igrač. Ipak, igrač koji ne može trčati nema mjesta u današnjem nogometu.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
cala
Postovi: 942
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:48 pm

Elsner nije neki kvalitet ali moze biti ok backup. Ima solidnu dugu loptu i jak je na nogama. Kad je odvukao loptu kod zastavice, trojica su se odbila od njeg.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 7:48 pm

Ukupan prihod danas od ulaznica 6000 km,kazna u derbiju 7500 i opet danas palili.
Bravo navijaci,bravoooo

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija