Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 1:42 pm

Hoce li prenositi NASA TV utakmicu ili samo njihov kanal preko yt. Na poslu sam i nemam dozvoljen pristup yt :psujem: :( :x :roll:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 1:45 pm

mula je napisao/la:
čet nov 30, 2017 1:42 pm
Hoce li prenositi NASA TV utakmicu ili samo njihov kanal preko yt. Na poslu sam i nemam dozvoljen pristup yt :psujem: :( :x :roll:
Gledaj druže preko mobitela ko i ja ha ya.
Ako si korisnik bhtelecoma uplati dvije markice kredita i uzivaj cijelu utakmicu u 720p rezoluciji.
Kucaj *108*2*0# i kad se potroši opet ukucaj i to je to.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 1:57 pm

Malo me cudi da su ovo uspjeli, znam da meni inace uvijek dolaze notifikacije da mi se neko logovao na google acc i uz to pisu info koji je to uredjaj, koji sistem i sl.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 2:08 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 30, 2017 1:45 pm
mula je napisao/la:
čet nov 30, 2017 1:42 pm
Hoce li prenositi NASA TV utakmicu ili samo njihov kanal preko yt. Na poslu sam i nemam dozvoljen pristup yt :psujem: :( :x :roll:
Gledaj druže preko mobitela ko i ja ha ya.
Ako si korisnik bhtelecoma uplati dvije markice kredita i uzivaj cijelu utakmicu u 720p rezoluciji.
Kucaj *108*2*0# i kad se potroši opet ukucaj i to je to.
Kako se ne znate snaći, gotovo svaki računar danas ima instaliran TeamViewer, preko vašeg kućnog računara gledate yt i radite sve ono što ne smijete sa službenog.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 2:26 pm

Mi smo spremni pomoći, ali bez podrške države i lokalne zajednice nema ništa. Oni su dali garanciju da su spremni na saradnju. Savez će odlučiti koji stadion će se renovirati, znamo da je većina na granici regularnosti - kazao je Čeferin na početku svog obraćanja.

Sreo sam se sa Osimom jučer, ali nismo pričali o fudbalu, nego smo zajedno večerali. Posjetu BiH smo već duže vrijeme planirali, mislim da ova zemlja treba “vjetar u leđa” da se nešto uradi na području infrastrukture. Drugačije je kad dođeš tu i lično daš podršku i obećanje, cilj ove posjete je upravo to - kazao je predsjednik UEFA-e na kraju razgovora.

Hajde Čeferine, budi drug
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 2:32 pm

Pa okreni jedan krug, unazad planetu... 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 2:38 pm

Kao prvo, sretno ekipi 1921.ba, da vrate sve snimke.

Meni prebrzo dolazi ova današnja utakmica, nisam još ni blizu do kraja isćejfio pobjedu na derbiju. Sigurno se i igračima još uvijek vrti utakmica u glavama, ali to bi im trebao biti vjetar u leđa. Valjda, trebalo bi tako biti, nadam se...

Analizirali smo već da je raspored u kupu ove godine drugačiji, osmina-finala je bila samo jedna utakmica, četvrt-finale se evo igra već u toku jeseni, tako da za proljeće ostaju 4 utakmice, a ne 6 kao što je dosad bio slučaj. Kada se tome dodaju rano ispadanje Zrinjskog i pitara, put prema tom trofeju je mnogo lakši nego inače, a manje je opterećenje igrati na dva fronta. Žrijeb je eto htio da se sastanemo sa najjačim konkurentom već sad, a da se pritom to poklopi i sa prvenstvenim duelom. Vidjet ćemo kako će se ko tu snaći. Jeste nezgodno da imamo dva gostovanja zaredom u par dana, na terenu koji nam nikako ne leži, protiv ekipe s kojom se u zadnje vrijeme ne snalazimo dobro ni kod kuće. Ali nezgodno je i njima da nas ugoste dva puta u par dana i da ganjaju obje pobjede, jer remiji bi ipak više odgovarali nama, i danas i za vikend.

Neslavan primjer nam je prošla sezona u kupu, upravo sa Širokim, da revanš kod kuće ne mora biti nikakva prednost. Pobjede protiv Borca i pitara sigurno mnogo znače za samopouzdanje i atmosferu u ekipi. Jeste gust raspored, ali nek se napnu još ove dvije sedmice, pa ih čeka raspust tri mjeseca.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 2:59 pm

Po meni je danasnja utakmica bitnija nego ona u prvenstvu. Stvarno se otvorilo u kupu, ako prodjemo, koga god da izvucemo favoriti smo. Velika nam se sansa ukazuje za trofej poslije nekoliko godina posta sto po meni je jako bitno za sve u klubu kao i navijace da se malo spusti pritisak. Prvenstvo s druge strane, pobjedama u zadnja dva kola smo uzeli i vise nego sto smo se nadali i po meni poraz od Sirokog i pobjeda protiv Radnika bi bili sasvim OK jer ima dosta utakmica na proljece gdje cemo, nadam se, uci sa ciljanim pojacanjima i muski se pofajtati za titulu.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:03 pm

Hoce li prenositi Siroki na svom YouTube kanalu..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:08 pm

Okolele je napisao/la:
čet nov 30, 2017 3:03 pm
Hoce li prenositi Siroki na svom YouTube kanalu..?
phpBB [video]


Puna podrska za 1921.tv ekipu, nadam se da ce se brzo vratiti kanal u zivot i da ce se otkriti odgovorni.

Sto se utakmice tice, sada me najvise interesuje sastav.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:13 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 30, 2017 11:32 am
maxum1921 je napisao/la:
čet nov 30, 2017 11:21 am
Kospicar je napisao/la:Neko im hakovo akaunt i izbrisao sve, vjerovatno
Izgleda da je to. Radimo sve sto mozemo da vratimo kanal. U prilog tome da smo hakovani ide cinjenica da je neko napravio "novi" kanal 1921tvslika

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Youtube ima Cloud storage, mogu vam sve vratiti. Takodjer, podnesite kao udruzenje prijavu, oni vam mogu dostaviti IP osobe koja je ovo uradila. Nakon toga se podnosi prijava nasem tuzilastvu, koji ce u saradnji sa ISP saznati identitet osoba. Nakon toga ide tuzba sa vase strane.
Meni je @Lars suhveli pravo. :D
5. - 7. Okt 1992.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:14 pm

Preuzimam primat na bosanskohercegovačkoj jutu sceni 8-)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:15 pm

Da li je istina da se golman Sirokog, Luka Bilobrk juce povrijedio i da ce ga danas zamijeniti neki klinac bez iskustva?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:17 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet nov 30, 2017 3:14 pm
Preuzimam primat na bosanskohercegovačkoj jutu sceni 8-)
Budi Krste, preuzmi odgovornost a ne primat :D
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:22 pm

Zalosno je to sto se uradilo 1921.ba ekipi i steta je nesaglediva. Nastavite samo naprijed!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:28 pm

Imaju li bekap
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:30 pm

storm_raider je napisao/la:Zalosno je to sto se uradilo 1921.ba ekipi i steta je nesaglediva. Nastavite samo naprijed!
A hoce to kad se skida p......remier.

Sala naravno, velika je steta. Nadam se da ce se uspjeti to vratiti jer u slucaju ponovnog pocetka subscriberi bi se vec vratili kao i pregledi. Ali cak i ako imaju kopiju svakog izvjestaja do sad, vrijeme izgubljeno na upload se ne moze vratiti i velika bi patnja bila vratiti samo izvjestaje iz ove sezone.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:32 pm

Ne znam za vas, ali ja sam jos uvjek u atmosferi derbija, pa kao da i nema danas tekme.
Nadam se da su igraci derbi arhivirali i maksimalno spremni. Iako to nije bas cest slucaj, valjda cemo bit dobri.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:42 pm

Joško Domorocki, nogometaš koji je državi rekao 'ne'
Da je među živima, legendarni nogometaš Željezničara, Josip Joško Domorocki, danas bi proslavio svoj stoti rođendan.


http://balkans.aljazeera.net/blog/josko ... i-rekao-ne




Sto se tice utakmice, danas ce biti pravo tesko...dosta toga ce zavisiti od toga kakva je bila regeneracija., Za rotaciju se pita Adzem, a pitanje je ko moze uskociti i odraditi posao na pravi nacin.
Najveci problem ce biti motivacija...nema sanse da bude ista kao na derbiju.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 30, 2017 3:42 pm

Znaci nece im igrati Čabraja,Ćorić i kako stvari stoje Bilobrk..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 244 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija