Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:15 pm

Jebiga ovakve igrace treba procijeniti ranije, ne kad i moj komsija koji sve sto u zivotu zna, zna s dnevnika, cuje za njega.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:18 pm

Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:07 pm
1921.ba je napisao/la:
čet nov 09, 2017 7:26 pm
oni su najboljeg veznjaka prosle godine prodali za 200k... ne pamtim neki veci izlazni njihov transfer, al eto nek sanjaju da ce ga prodat za milion
Cini mi se da su Hrgovica utrpali za dobre pare
Jesu, pise za 800.000 eura direkt za Wolfsburg. Neznam koliko je to tacno, ali recimo da oni nemogu Menala za 800.000, nego da ga Zeljo moze za 800.000. To njima daje ukupno 340.000, sto sigurno mogu i sami direktno dobiti. Uz to nepustaju igraca konkurentu. Tako da za njih nema smisla da ga puste nama za tu ponudu. U svakom slucaj podrzavam upravu sto je pokusala. Uz to smatram kao sto je ranije neko napisao, da bi dobro bilo da angazujemo dobre skaute pa da sami nadjemo slicne igrace.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:22 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:15 pm
Jebiga ovakve igrace treba procijeniti ranije, ne kad i moj komsija koji sve sto u zivotu zna, zna s dnevnika, cuje za njega.
Tada su nam svi skupi + neodgovaraju proceduri, a padobranci bingo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:23 pm

Ma nikada ne znas pri kupovini, šta ce taj kupljeni pokazati u nasem dresu.

Sjetih se onog, sto je sada predsjednik Celika, kada smo ga kupili u DEMovima i Tice da su bili flopovi, a izvalili se ogromnu lovu za ono doba. Lutrija.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:26 pm

slika
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:32 pm

Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:22 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:15 pm
Jebiga ovakve igrace treba procijeniti ranije, ne kad i moj komsija koji sve sto u zivotu zna, zna s dnevnika, cuje za njega.
Tada su nam svi skupi + neodgovaraju proceduri, a padobranci bingo.
Zato valjda treba imat' nekog ko zna posao, ko uradi procjenu i kaze od njega ce bit' nesto i vrijedi toliko koliko smo dali. Ne obazire se na kritike i komentare jer zna sta je uradio i stoji iza toga.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:36 pm

Ko se sjeća osim Tice nas je upravo sportski diirektor Širokog Dalibor Šilić najviše koštao a najmanje dao. Tada smo otkupili njegov ugovor od Maribora (čuj Maribora) za nekih 100 milja nečega, maraka mislim
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:39 pm

avlami97 je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:14 pm
Veteran, meni su sve tri ponude (Duljevic, Vukotic i Menalo) bile opravdane i realne u datom trenutku. Nervira me što bi neki dali 200 000€ za Vukotica, a sada je ponuda za Menala kurcenje!

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
tebe to nervira, a mene sto imamo 3 stopera gdje jedan igra beka, 3 beka gdje su 2 povrijedjen, a jedan koji je ujedno i najbolji ima koljeno od danas do sutra, sto u sredini imamo 5 igraca gdje se za 2 moraju sve zvijezde posloziti da bi proigrali, 1 toplo-hladno i 2 juniora koji igraju na 5 frontova i onda 5 napadaca gdje nam je krilo najbolji strijelac
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:40 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:32 pm
Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:22 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:15 pm
Jebiga ovakve igrace treba procijeniti ranije, ne kad i moj komsija koji sve sto u zivotu zna, zna s dnevnika, cuje za njega.
Tada su nam svi skupi + neodgovaraju proceduri, a padobranci bingo.
Zato valjda treba imat' nekog ko zna posao, ko uradi procjenu i kaze od njega ce bit' nesto i vrijedi toliko koliko smo dali. Ne obazire se na kritike i komentare jer zna sta je uradio i stoji iza toga.
pa sto ga nemamo ?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:44 pm

Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:40 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:32 pm
Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:22 pm


Tada su nam svi skupi + neodgovaraju proceduri, a padobranci bingo.
Zato valjda treba imat' nekog ko zna posao, ko uradi procjenu i kaze od njega ce bit' nesto i vrijedi toliko koliko smo dali. Ne obazire se na kritike i komentare jer zna sta je uradio i stoji iza toga.
pa sto ga nemamo ?
Zato sto niko ko zna, nece u ovoj mentalnoj i moralnoj provaliji od drustva da se pati.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:52 pm

Daj nam ti prijedlog eto koga bi mogli.
Mislis da se nije trazio neko takav.
Kolko mi njemu mozemo ponuditi i kolko je realno da neko takav dodje ovdje raditi.
"Nasi" su nas odbijali. Lako je reci daj nekog. Kogaa?
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:52 pm
Daj nam ti prijedlog eto koga bi mogli.
Mislis da se nije trazio neko takav.
Kolko mi njemu mozemo ponuditi i kolko je realno da neko takav dodje ovdje raditi.
"Nasi" su nas odbijali. Lako je reci daj nekog. Kogaa?
Amar Osim
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 8:56 pm

Pa i kazem da nema koga, bas zato i ne mozemo ocekivat' neku zdravu transfer politiku.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:10 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:56 pm
Pa i kazem da nema koga, bas zato i ne mozemo ocekivat' neku zdravu transfer politiku.
A nisam tebi ni rekao. :D

Mislis da Amar hoce...
 
nikad_oprosti
Postovi: 21
Pridružen/a: sri nov 08, 2017 6:07 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:22 pm

Vrag je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:56 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 09, 2017 8:52 pm
Daj nam ti prijedlog eto koga bi mogli.
Mislis da se nije trazio neko takav.
Kolko mi njemu mozemo ponuditi i kolko je realno da neko takav dodje ovdje raditi.
"Nasi" su nas odbijali. Lako je reci daj nekog. Kogaa?
Amar Osim
Ma nema potrebe oko Amara, kad sam Amar nece pristati doci u klub dok su ovi ljudi.Razloga mali milion.No, treba zaganjati onog "belgijanca" sto je bio u izbor kad i Kostic al zbog naseg mentaliteta seljackog propade nesto dobro. Jako inteligentan covjek koji zna jako puno, nesto sto bi nama trebalo.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:27 pm

Vukomanovic
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:30 pm

Moderan je on trener i ja bi najradije modernog trenera koji ce se istrpiti, al sad je kasno.
On je trebao biti izabran onda i trpiti covjeka a ne tjerati ga zbog amatera od igraca. Dok prodje jedan dva prelazna on ce sebi selektovati ekipu i dovesti neke igrace koji mogu trcati i odgovoriti na moderan fudbal koji se igra sirom svijeta.
 
nikad_oprosti
Postovi: 21
Pridružen/a: sri nov 08, 2017 6:07 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:43 pm

Kospicar je napisao/la:
čet nov 09, 2017 9:27 pm
Vukomanovic
Da, bez posla je a sigurno se ne bi pogrijesilo.
 
Jugozapad
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 14, 2017 6:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 09, 2017 4:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 09, 2017 4:21 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 09, 2017 4:11 pm


Opet nisi pročitao.
Cijena je realna 500 000 eura.
Pa dalje u postu navodim da smo vjerovatno poslali ponudu od oko 100 000 eura, pa dalje navodim da bi sa tim novcem mogli dovesti bar dva do tri kvalitetna igrača.
Skonto?
Burazeru pošalji im 500 milja eurića i pristat će.
Što ne bi, taman toliko i vrijedi..

Je li ovo znaci da bi ti dao te pare koje su cetvrtina budzeta?
Ja mislim da znaci.

Ostatak posta necu komentarisati jer o ovome pricam.
Ovo se odnosilo na slučaj da ne dobijemo odbijenicu. 500 000 i naš je. Sve ispod ne bih ga ni barseloni prodao uz procenat sljedećeg.
Samo se nadam da nije bila cifra ko za Vukotića..
Ono što mene, moram priznati, nervira, je to što mi šaljemo ponudu za Menala, prije toga Duljevića a znamo (95%) da ih njihovi klubovi neče pustiti. Još se nude baš velike pare za naše uslove.
Zašto se to radi?
Zar nema nekih igrača, kojeg možemo dovest, al za puno manju cifru?
Uzet ču primjer Ordagića.
Stariji 2-3 godine od Menala, ali isto toliko godina ima fudbala, i to ozbiljnog fudbala u našoj ligi, pogotovo kad uzmemo u obzir da je zadnje dvije godine ponajbolji veznjak u našpj ligi, a to ipak ije lahko.
Zar ovo nije logičniji potez ukoliko se traži kvalitetan igrač? Ima tu jos kvalitetnih igrača koji su slobodni, ili im ubrzo istiće ugovor. Npr Redžić, Mehmedagić, Muminović, Beširević itd. Sve mladi, potentniigraći. Neki od njih bili ili su mladi reprezentativci.
Fazon je na vrijeme reagovati, i dati dobre uslove tj platu, a ako treba i eventualno neki procenat od transfera, klauzulu obeštećenja itd.
Zašto se izmišlja topla vida nije mi jasno.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 09, 2017 9:49 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet nov 09, 2017 5:48 pm
Široki Brijeg će se nafurati i kao klub i kao grad da da podršku svojim momcima. Široki Brijeg je Široki Brijeg...

Željezničar nije samo Sarajevo, Željezničar je cijela Bosna i Hercegovina, hajmo se mi ujediniti ovih mjesec dana, hajmo pozitiveee, ja obecavam bar 20 ljudi od mene iz Goražda na Grbavici!!!! Hajmo svak bar djevojku, ženu, dijete, jarana. Svak bar po jedno dvoje sa sobom povuci. Hajmo pokazati seronjama ko je najveci, nek crknu od muke. Kad smo mogli dići onakvu tribinu a u pripremi je i druga, mozemo sve na svijetu! Hajmo Menalu izazvati osjecaj kad izadje u Dolinu da pomisli "Pjehe cu iz Širokog, samo da igram ovdje".
Imamo sve sto nam treba, samo da smo mi malo bolji. HAJMOOOOO! :zeljeznicar1:
:palacgore:
Tako bi trebalo a nadam se da ce i biti
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot] i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija