Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:31 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:28 pm
Samo neka se istok napravi i strpit ćemo se pet godina ako treba bez trofeja! Mjesec i po nakon otvaranja, ako iducu sezonu ne osvojimo nista, nek idu svi redom. To je naše razmišljanje. E da hoćemo opet na lavor u evropi
+
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:31 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:28 pm
Samo neka se istok napravi i strpit ćemo se pet godina ako treba bez trofeja! Mjesec i po nakon otvaranja, ako iducu sezonu ne osvojimo nista, nek idu svi redom. To je naše razmišljanje. E da hoćemo opet na lavor u evropi
+
Guzice su nam zinule maksimalno. Od pitanja kampa, južne tribine, terena, krova na istočnoj tribini. Neki su tako daleko išli pa su kovali planove za novi zapad. Sve do prvog negativnog rezultata, gdje se opet ipak želi ekipa, yebo teren, yebo jug i sve ostalo. Idite ako ne uzmete neki pehar.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:35 pm

avlami97 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:20 pm
Neko spomenu i da nemamo neku konkurenciju, jer nismo u ex Yugi.

Ne slazem se. Konurenti su nam Zrinjski, pite, Siroki, Savez i mutne radnje.

Svi znamo kako su pite dosle do titule - afera punac, a mi sa djecurlijom bili najbolji. Prije toga Zrinjski sve poklopio - Olimpic na Otoci i njihov golman. Zadnju zavrsi Beus sa sudijom u Bijeljini.

Nama Savez crta linije. Pretprosle smo mogli poklopiti Celik i Prijedor na Grbavici i imali bi Evropu. Zadnju smo mogli zavrsiti Krupu i sa pitama izvesti kadete, te bili prvaci. Nista od toga nismo radili, a 5 naprijed navedenih "konkurenata" jeste.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ja se potpuno slazem sa tobom da su ti timovi na takav nacin dosli do trofeja. Ali zar nije apsurdno dovesti Kajkuta koji je na takav nacin donio Zrinjskom titulu. Da je sad neki igrac, nego veterana, koji je na korumpiran naci uzeo nama titulu. To mi nije nikako prihvatljivo.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:35 pm

Ma ja bi njima sve igrace halalio samo da prestanu sa dovodjenjem ovih anonimusa sto se ne bave loptom pa da im karijere ozivljavamo.Neka ulazu u skauting,nema potrebe traziti igrace van BiH,slovence,spance,italijane itd itd ima i ovde dosta talenta samo treba na vrijeme reagovati.
Ja ih podrzavam,nisam niciji prijatelj niti znam nekog od njih samo mi daju neko povjerenje i ne mislim da je ista uradjeno iz zle namjere.
Samo je vakat da ne eksperimentisu vise,
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:36 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:28 pm
Samo neka se istok napravi i strpit ćemo se pet godina ako treba bez trofeja! Mjesec i po nakon otvaranja, ako iducu sezonu ne osvojimo nista, nek idu svi redom. To je naše razmišljanje. E da hoćemo opet na lavor u evropi
Znaš nas, jebbo nas.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:41 pm

Sve nešto Željo, stvar filozofije, dičimo se Ivicom, koliko je cijenjen u Au, Japanu, naša djeca, a kad se malo oko dupeta zagrije, daj da kupujemo, poklapamo, varamo..
Ako su već naše vrle komšije, obezvrijedile sav onaj trud naše djece, Stane, Kvese, kupovinom titule....ne bi bilo fino pa da i mi sad budemo smradovi, pa da to isto radimo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:46 pm

Pa meni ono drugo mjesto sa Bajicem,Amirom,Memijom,Dadom je draze nego titula.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:46 pm

Uprava je dovela Lendrića i Stevanovića Miru i bolje su se dokazali od svih igrača koji su tu bili.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:52 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:35 pm
Ma ja bi njima sve igrace halalio samo da prestanu sa dovodjenjem ovih anonimusa sto se ne bave loptom pa da im karijere ozivljavamo.Neka ulazu u skauting,nema potrebe traziti igrace van BiH,slovence,spance,italijane itd itd ima i ovde dosta talenta samo treba na vrijeme reagovati.
Ja ih podrzavam,nisam niciji prijatelj niti znam nekog od njih samo mi daju neko povjerenje i ne mislim da je ista uradjeno iz zle namjere.
Samo je vakat da ne eksperimentisu vise,
Da nije ove uprave bilo nebi mi zadugo vidili novu tribinu i stadion na kojem se mogu igrati internactionalne utakmice. Sad bi neki rekli da su te ideje i ranije postojale. Ali ja licno znam da ja nebi donirao za stadion da nije ova uprava bila iza toga. Nepoznajem ih uopste, ali nacin kako rade i pricaju je transparentno i to mi daje dovoljnu sigurnost da se vlastiti novac moze donirati pa barem za stolicu ili dvije. To je veliki plus, ali mislim da je sasvim dovoljno uradjeno na stadionu sad za sad jer ispunjava sve kriterije. Isto tako se potpuno slazem da nam netrebaju ti strani igraci koji su veliki rizik, ili domaci igraci koji su vec pri zalasku karijere. Zar nebi bilo lijepo da imamo covjeka koji je zaduzen za sportski dio i da npr moze prepoznati igraca kao Ramovica cak i ranije. To nam treba.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:54 pm

Cesto se povlaci pitanje izbora, jug ili trofeji, krov istoka ili trofeji, teren ili trofeji. Opcenito, rad na infrastrukturi ili osvajanje titula. A prvi covjek kluba nije jednom rekao, infrastruktura ide zasebno, investicije u prvi tim zasebno. Jedno ne iskljucuje drugo. Da je bilo ko izasao i rekao, navijaci strpite se 5 godina, nista osvojiti necemo, ali cemo imati stadion koji ispunjava sve kriterije UEFA-e, pa bih i razumio, ali ovako ne. Prvi covjek je znao reci, sportskom segmentu smo dali sve, sve ocekujemo od sportskog segmenta. Tu za mene zavrsavaju sve price o izboru izmedju infrastrukture i trofeja, ja kao navijac imam pravo da ocekujem oboje.

Vrhunski osjecaj je bio doci na otvorenje istoka, dozivjeti onu atmosferu i pogledati nasmijana lica.Vrhunski osjecaj je i nadati se novom jugu i jedva cekam da dozivim i to, ali valja nam svima do tad gubiti zivce iz vikenda u vikend, iz utakmice u utakmicu. Valja otici u Vitez i ne biti bolji na terenu od fenjerasa. Isti taj Vitez kuci dobiti nekim autogolom jer su se zvijezde poklopile. Strepimo 89 minuta hoce li nam GOSK dati go jer nismo sposobni utakmicu zavrsiti na vrijeme. Da ne nabrajam dalje, poenta je valjda jasna. Osim građevinskih pobjeda, Zeljo mora poceti ostvarivati i sports.ke pobjede, tj. titule. Nema alibija, iza infrastrukture niko nema pravo da se krije. Golovi, pobjede, titule.
Zadnja izmjena: exbabilon, dana/u pon nov 06, 2017 7:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:54 pm

Volio bih da odu ovi ljudi, ne zato jer ih ne volim, već da vidim kako bi bilo bez njih.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:57 pm

exbabilon je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:54 pm
Cesto se povlaci pitanje izbora, jug ili trofeji, krov istoka ili trofeji, teren ili trofeji. Opcenito, rad na infrastrukturi ili osvajanje titula. A prvi covjek kluba nije jednom rekao, infrastruktura ide zasebno, investicije u prvi tim zasebno. Jedno ne iskljucuje drugo. Da je bilo ko izasao i rekao, navijaci strpite se 5 godina, nista osvojiti necemo, ali cemo imati stadion koji ispunjava sve kriterije UEFA-e, pa bih i razumio, ali ovako ne. Prvi covjek je znao reci, sportskom segmentu smo dali sve, sve ocekujemo od sportskog segmenta. Tu za mene zavrsavaju sve price o izboru izmedju infrastrukture i trofeja, ja kao navijac imam pravo da ocekujem oboje.
Bravo, to je kljucno exbabilon. Recite: necemo rezultat, promovisemo djecu i pravimo stadion. "A" niko nema pravo da kaze na to. Nema pravo. Ovako i djeca i stadion i preplacene fule od polovnjaka i kazemo napadamo titule. Ne ide. Daj da se odredimo i svima ce nam bit lakse.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:58 pm

Naravno da je puno pet godina bez trofeja, boli posebno prosla godina i vjerujem da su se ljudi u upravljackim strukturama nekako emotivno iscrpili kao i mi svi naravno nakon prosle godine, tako smo bili blizu a nismo uspjeli, boli i dan danas..Uslo se u sezonu pogubljeno upravo zbog toga, bez vjere u sebe i razmisljanja kad smo ono ispustili Bog zna kada cemo opet biti u onakvoj situaciji. Tesko se dici nakon onoga realno, pretesko, i ova sezona trpi zbog toga , a tako da kazem nebi smjela trpiti jer gori da se osvoji nesto. Treba nam vjera u sebe , ona nam je neophodna. Vidjalo se na ovoj ekipi da ne moze uhvaiti duzi pozitivni ritam i iz igara se vidjelo da ce kiksati na nekoj maloj utakmici gdje smo ogromni favoriti. Ide nam ciklus od tri teske utakmice, treba zbiti redove kao nikada do sad. Opet ponavljam puno je bez trofeja za nas klub , za nase navijace, ali s druge strane javlja se strah kome u ruke prepusiti kub , kome ga dati u amanet ako ovi ljudi istupe . Pouceni dosadasnjim iskustvom svi smo bojazljivi , pa bolje i ovo trpiti nego da se srozamo na nivo Celika i Slobode i tavorimo na dnu tabele zavaljeni u dugove i pokradeni od svih, ili nedaj mi Boze gore od toga prodamo guzu kao ovi s Kobilje glave, i onda ne znas ni ciji si , niti koga briga za tebe. Nadasve ovim ljudi vjerujem da nece ostetiti klub, zakinuti , oteti pare sto je na kraju krajeva za mene kao navijaca pored trofeja najvaznija stvar.

Sto se igrackog kadra tice, na zimu opet treba pocistiti parazite iz kluba, tako ostaviti prostor za neke druge, konkurentne prvom timu . Ako mozemo funkcionisati sada gdje Bekric, Markovic , Nikolic, Beganovic, Dino, Crnov, Bobic nemaju ama bas ni trunku dodirnih taca sa prvim timom, zasto ne dovesti neke koji ce pokusati biti bar malo konkuretni a igrace za isto novaca kao i oni . Na kraju krajeva rijesi ih se 7-8 dovedi tri igraca koji imaju manje od 26 godina i koji imaju kakvu takvu konstatnu u ovoj ligi i bice blize timu nego ovi sada. Jos jedna veoma bitna stvar je da ovaj tim nema lidera i vodja na terenu, Aco kakav god da je bio vise mi je licio na vodju od Zebe , koji uz duzno postovanje vise se ljuti i graan prema igracima nego da ih pokusa slucajno da bodri i dize kada ne ide. Imamo mi prvu ekipu solidnu nije to odron kao sto se ponekad zeli predociti, fali nam jedinstva, voljnog momenta i kvaliteta na pojedinim pozcijima i to je to. Vjerujem da mozemo dobiti Borca na volju i borbu i pobiti se u derbiju , i onda na megdan Sirokom, nadam se nakon pozitvinih ishoda iz predhodnih utakmica.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 7:59 pm

Kad je ova uprava dosla u Zelju ?
Kad je izvlacenje parova za kup ?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:01 pm

sutra u 12
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:03 pm

Idealno bi bilo da se sastanu Siroki i Krupa
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:05 pm

Ima jedan forumas 11plavih'92 i on hoce sada i sve. Hoce novi jug, hoce novi teren, hoce grijace na njemu, hoce kamp, hoce i titule. Istok je vec apsolvirao i smatra ga Bogom danim, nesto sto se podrazumjeva.
Pa dobri moj 11plavih'92 evo tebi da izvines k...ina a ne sada i sve. Saberi se pa ces se sam oduzeti. Poredati prioritete a u medjuvremenu malo vise sabura ne bi bilo skodilo.
Gdje smo sada u borbi za trofeje: -2 za vodecim, i dalje u igri za Kup.
Igra od sjaja do ocaja. Ali oni sjajni bljeskovi meni daju nadu da ocigledno imamo potencijala kojeg treba brusiti kako bi dosao do izrazaja. Puno jos ima do kraja. Kiksace i drugi kao i mi za vikend a mi ako nismo skontali gdje smo tanki .... hebaji ga
5. - 7. Okt 1992.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:06 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:35 pm
Ma ja bi njima sve igrace halalio samo da prestanu sa dovodjenjem ovih anonimusa sto se ne bave loptom pa da im karijere ozivljavamo.Neka ulazu u skauting,nema potrebe traziti igrace van BiH,slovence,spance,italijane itd itd ima i ovde dosta talenta samo treba na vrijeme reagovati.
Ja ih podrzavam,nisam niciji prijatelj niti znam nekog od njih samo mi daju neko povjerenje i ne mislim da je ista uradjeno iz zle namjere.
Samo je vakat da ne eksperimentisu vise,
Ja nemam nista protiv igraca sa strane ako ce oni biti bas pojacanja, ako oni imaju dobar CV, ako imaju nesto cime bi unaprijedili nasu ekipu. Vec sam objasnjavao, da nam trebaju 4 beton stranca, dva-tri igraca tipa Ramovic, Graovac, Zec i ostalo nasa talentovana djeca. Ja cak nemam nista protiv za igrace poput Zahirovica, pokusao si dovesti igraca koji je u proslosti bio reprezentativac, koji je u defanzivi odlican , igrac koji je trebao biti beton pojacanje za ovu ligu.Takve igrace necu nikad nikome zamjeriti kad ih dovede a oni se ne pokazu kao pojacanja. Isto tako nikome ne bih zamjerio da se Ubiparip nije pokazao kao pojacanje, jer si doveo igraca koji iza sebe ima nesto, zabijao golove u mnogo jacim ligama od nase. Uvijek cu zamjeriti kad se dovedu anonimusi koji su stari ko ovaj Elsner, od kojeg sam cak i ja kvalitetniji igrac. Covjek je najgori igrac u historiji kluba. Da ne spominjem igrace poput Sinise Stevanovica, Darka Markovica i takve strance koji bi u normalnim okolnostima mogli samo na stadionu Grbaavica ili putem malih ekrana da gledaju nas klub..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:09 pm

Marković je igrač koji je prošle godine mnogo više pokazao od samog Blagojevića. #samokažem
Složio bih se da nam takvi igrači ne trebaju, samo mi je malo žao našeg tehnjaka, bobe, kako već hoćete što se ovako nezasluženo priča o njemu.
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:11 pm

11plavih'92 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 8:05 pm
Ima jedan forumas 11plavih'92 i on hoce sada i sve. Hoce novi jug, hoce novi teren, hoce grijace na njemu, hoce kamp, hoce i titule. Istok je vec apsolvirao i smatra ga Bogom danim, nesto sto se podrazumjeva.
Pa dobri moj 11plavih'92 evo tebi da izvines k...ina a ne sada i sve. Saberi se pa ces se sam oduzeti.
Poredati prioritete a u medjuvremenu malo vise sabura ne bi bilo skodilo.
Gdje smo sada u borbi za trofeje: -2 za vodecim, i dalje u igri za Kup.
Igra od sjaja do ocaja. Ali oni sjajni bljeskovi meni daju nadu da ocigledno imamo potencijala kojeg treba brusiti kako bi dosao do izrazaja. Puno jos ima do kraja. Kiksace i drugi kao i mi za vikend a mi ako nismo skontali gdje smo tanki .... hebaji ga
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Izlija, Jacksparrow, SamoNapad, svabo, Ujko, Zaki87 i 285 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija