Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:07 pm

fcz je napisao/la:
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 05, 2017 3:39 pm
LeBlue je napisao/la: Siroki radi fanstastican posao, veliki dio prve njihove ekipe je iz njihovog pogona, tako necu ni porediti sa timovima iz regiona, nego samo uzeo primjer kako se radi u sredini koja nema neke bolje uslove od nas. Plus njihov veliki veliki hendikep jeste da nemaju ni blizu stanovnika kao sto mi imamo. Mislim da je glavni razlog sto mi neradimo dovoljno dobro, nema se sistema.
Siroki nema ni trofeja blizu kao mi . Nema taj pritisak, koga boli k za Sirokim , imaju mir. Mi to nemamo, kod nas se jedva doceka da se iznese nova vizija.
A i nisu ni blizu nas koji smo izbacili bruku igraca , a oni gurani sa vise strana . Za mene su oni na malo vecem nivou iznad Krupe. Jer ce mozda nekog i unovciti, Krupa tesko da ce .
Mi smo ti koji prodajemo igrace , kao takvi moramo biti prva opcija svim perspektivnim igracima u BiH.
Ali iz nekog razloga ipak nismo, jer zadnji takav koji nam je dosao je Visca. I eto hajde mozda onaj nesretni Nuspahic koji je u ta doba slovio za perspektivnog igraca.
Jee ne ulazemo dovoljno, vjerovatno neko ponudi bolje uslove od nas . Tipa Slobode u slucaju Ordagic,i onaj mali iz Slavije.
Ljetos Sarajevo pokupi Kuzmanovica, kod nas bi on vjerovato bio na lijevom krilu u prvoj .

U svakom slucaju mislim da smo i mi kao navijaci nazalost naucili lekciju o polovnjacima koje smo dozivljavali kao pojacanja.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:09 pm

Ma brate kroz istoriju se pokazalo da mi mlade guramo samo kada smo teski kokuzi.
Previse smo mi Veliki klub za bar nas okvir da bi pauzirali bez osvojenih trofeja.
Ako ih uskoro ne osvojimo nece biti ni djece jer ce pritisak biti sve veci i veci.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:12 pm

Juve gubi kuci od Beneventa. Najglasniji baja iz Ljubljane u tjeranju uprave. :kafa:

Presao sa LVS foruma na GdS forum. :lol:
1987
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:16 pm

alombardo je napisao/la:Do zime ostati do max minus 5, na zimu 4 igraca i borba za jedan od trofeja abd.
Dovesce jos 2-3 Elsnera i par Kajkuta posto su takvi dzabalane..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:18 pm

Fanzi je napisao/la:
ned nov 05, 2017 11:47 am
Treba ismijavat svoje igrace. Ne treba se pitat sto covjek nije u formi, ili sto igra prvi put na najgorim terenima u Evropi. Ili prve minute s ekipom bez priprema.
Ne treba ga strpit, mozda podrzat, a ako ne ide zahvaliti se. Sutra ce jedan Slovenac mozda biti zainteresovan ulozit u Zelju, a neki Elsner ce rec pristojno da nije vrijedno truda i kakvi smo zapravo.
Treba mu ogadit fudbal, ismijavat ga ko ludjaka na ulici, zivotinju u cirkusu.
Treba sjest za komp i reci treba dovest nekog, gdje su pojacanja. Nekog, nesto.
Treba onda tvrditi Zivim Zeljeznicar.

Stvarno mi se ovo sve pocinje gadit... Vrte mi se neki drugi filmovi u glavi.
Sramotno pisanje. Počelo kao na stranici gdje pravi dušmani našeg Želje kače ovakve klipove. I u pravu si, ovo sve lagano gubi kompas. Samo se bojim da ne budemo svi zajedno plakali i spominjali ove poštene momke i prave Željovce. Imaju grešaka, ne znaju mnogo toga, ali namjeru im niko ne može osporiti.
Baš ne znamo gdje idemo...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:20 pm

Glede poraza više smo pali na taktici nego zalaganjem samih igrača. Falili su neki ali izmišljanje pozicija, promjene formacija nije nešto što mi sebi možemo da dozvolimo. Ado ima dobre zamisli ali to sa ovim igračima-dizelašima ne može da radi a i ako radi rotira pogrešne igrače.
Ovo mu nije prvi put da eksperimentiše protiv slabijih ekipa i svaki put to ni na šta ne liči.
Ništa naši igrači nisu lošiji od bilo čije ekipe, samo trener tu pravi razliku. Jučerašnji "poraz" je takav primjer. Sklapati vezni red samo onako bez voznog reda, ne ide.
Adu forsirati do ljeta i staviti mu Odu na klupu, mada je trebalo obrnuto, što prije potpisati SD i biće to OK.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:21 pm

generalno u životu treba paziti šta želiš, ne samo ovdje...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:24 pm

Generalno, želje su jedno a mogućnosti i htjenje drugo...
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:27 pm

Baš bi nam godila sada promjena trenera. Kajkut bi dobio na brzini, Zeba također, a i ostali igrači bi se preporodili. Dosta više i tumbanja Boga vam, i izgledamo ko da smo sa Marsa pali upravo zbog toga. Adi 100 % podrška i samo naprijed. Biće još i dobrih i loših rezultata koliko hoćete. Na pauzi vidjeti šta i kako sa ovim dizelašima i to je to.

Volim te Željo!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:30 pm

Ko ne zna da radi neki posao,treba da se makne i pusti da radi neko ko zna.
To ne znaci da neke ljude iz uprave treba tjerati,nego da se uhvate posla koji znaju raditi,a ostave se fudbala.
Ili cemo po staroj poznatoj bosanskoj,neka ga on je nas,ima dobre namjere,nema veze sto malo grijesi,a u crno nas zavi.
Ili cemo po onoj ili znas ili ne znas.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:30 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:16 pm
alombardo je napisao/la:Do zime ostati do max minus 5, na zimu 4 igraca i borba za jedan od trofeja abd.
Dovesce jos 2-3 Elsnera i par Kajkuta posto su takvi dzabalane..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ma jok, zavućemo ruku u kasicu i za miliončić dovesti provjerene igrače, ko što se radilo nekad
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:31 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned nov 05, 2017 3:38 pm
Amidza je napisao/la:
ned nov 05, 2017 3:35 pm
Ja imam malo nekonvencionalan prijedlog za moderaciju ovog foruma i hocu da ga iznesem javno, cisto da vidim kako ostali misle i koliko se ljudi slaze sa mnom, pa vas molim da procitate i, ako zelite, date komentar.

S obzirom na to da je i najvecoj budali do sad postalo jasno da na ovom (i drugim) forumima pise mnogo ljudi koji su agenti uprava - trenutne i proslih, mislim da bi bilo dobro da se otvori vise tema. Tako bi oni imali prostor da razgovaraju medjusobno i da ne uvlace ostale u njihove rasprave, jer jako je tesko jednom prosjecnom (citaj: neinformisanom) navijacu razluciti sta je istina, a sta ne. Pored toga, zamorno je sve to citati i provaljivati ko zasto pise, ko je samo naletio na tudje price itd. Ovako je sve nekako nabacano u manje-vise jednu temu i mislim da dosta ljudi ne pise na forumu i odlazi s istog jer im se to ne cita. Nesto slicno je uradjeno na jednom drugom forumu, pa mozda moze i ovdje.

Dakle, da imamo recimo teme:

Uprave - prepucavanja
Igraci, taktika i sastav
Utakmice
Transferi (ova vec ima, bravo Lars)
Sef strucnog staba
Stadion Grbavica

I tako dalje i tome slicno.

Znam da to nije lako izvesti, ali mislim da bi ovaj forum postao puno ugodnije mjesto za sve navijace FK Zeljeznicar, kada bi se to uradilo Sta mislite raja?
Bravo, i bravo

Ali ovdje to neće zaživjeti, jer kada obrišeš nekom post kao da si mu pobio pola familije. Dok sam bio moderator pokušao sam chat prebaciti na chat, ali da vidiš reakcija
Shvatam Lars, ali mislim da treba probati. Otvore ljudi nekoliko tema i onda neka ovi argumentuju medjusobno svaki dan, 24/7. Znam da bi njihovo pisanje tada dosta izgubilo smisao, ali zasto da ne? Uostalom, moze se postaviti i anketa, pa ako smo vecina za takvo rjesenje i segmentaciju foruma po takvim temama (uz, naravno, pridrzavanje pravila) onda super. Ako nismo, neka ovako ostane.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:41 pm

Definitivno se treba otvoriti tema o upravi i da se tamo naglaba o Misketu i kompaniji.

A ako mi vjerujete pozvao bih i one "navijace" sa ssba pa da se diskutuje kako treba.
1987
 
sudanikos
Postovi: 41
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:43 pm

kremenko je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:30 pm
Ko ne zna da radi neki posao,treba da se makne i pusti da radi neko ko zna.
To ne znaci da neke ljude iz uprave treba tjerati,nego da se uhvate posla koji znaju raditi,a ostave se fudbala.
Ili cemo po staroj poznatoj bosanskoj,neka ga on je nas,ima dobre namjere,nema veze sto malo grijesi,a u crno nas zavi.
Ili cemo po onoj ili znas ili ne znas.
De konkretno ko ne zna da radi i sta? I ko treba da dodje i ko zeli da dodje? U sta si zavijen crno, a u cemu si bio zavijen prije koju godinu ili prije 10 godina...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:44 pm

shzna je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:41 pm
Definitivno se treba otvoriti tema o upravi i da se tamo naglaba o Misketu i kompaniji.

A ako mi vjerujete pozvao bih i one "navijace" sa ssba pa da se diskutuje kako treba.
Ma na neutralni teren..pošteno.
Klixov ili 1921.ba forum :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:45 pm

shzna je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:41 pm
Definitivno se treba otvoriti tema o upravi i da se tamo naglaba o Misketu i kompaniji.

A ako mi vjerujete pozvao bih i one "navijace" sa ssba pa da se diskutuje kako treba.
To su dvije PR sluzbe koje zasluzuju da imaju posebnu temu. Da se zapitas koliko ljudi pise iz vlastitih i tudjih interesa, koliko radi Zelje. Ovako cemo vrlo lako saznati.

I da dodam: ako to nikome ne odgovara, sve ce nam se samo kazati.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:54 pm

Nisam za to da se pravi tema o upravi jer bi to bilo samo gomila insinuacija, nagađanja i bespotrebnih prepucavanja.
I da odmah kažem Dejo nije dovodio igrače :-)
Trenera, igrače, tekme možemo komenterisati jer iste imamo prilike i gledati ali o upravi i potezima možemo samo naglabati.
Na forumu ima nekoliko momaka koji znaju više od većine što se tiče uprave ali oni su u manjini i koliko vidim oni najmanje i komentiraju upravu i u pravu su.
Ništa nije onao kao što izgleda - Lesli _Eldridž. :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 4:56 pm

kod onih koji zaista imaju drugi motiv osim želje, ti i ne možeš odvojiti priču o upravi od drugih priča. sve je priča o upravi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 5:02 pm

Dolina je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:54 pm
Nisam za to da se pravi tema o upravi jer bi to bilo samo gomila insinuacija, nagađanja i bespotrebnih prepucavanja.
I da odmah kažem Dejo nije dovodio igrače :-)
Trenera, igrače, tekme možemo komenterisati jer iste imamo prilike i gledati ali o upravi i potezima možemo samo naglabati.
Na forumu ima nekoliko momaka koji znaju više od većine što se tiče uprave ali oni su u manjini i koliko vidim oni najmanje i komentiraju upravu i u pravu su.
Ništa nije onao kao što izgleda - Lesli _Eldridž. :D
Vidi, i ja sam pisao o upravi milion puta. Hvalio ih kad sam mislio da trebam, kudio ih kad sam mislio da trebam. I sad cu to moc radit, ja ili bilo ko drugi, ali samo na temi namijenjenoj za to. Ne vidim sta je tu lose. Ne citaju mi se vise propagandni pamfleti, a vjerujem ni mnogim drugima. Nevazno jesu li pro ili contra uprave, ove ili prosle, jednostavno mi se ne citaju. Nema potrebe da pricamo u rukavicama vise. Postoje dvije interesne grupe i dvije PR sluzbe tih grupa. Ima i raje koja se prikloni jednoj ili drugoj, sto je normlano.

Tako bi i ja i ti i bilo ko drugi imali priliku pitati, reci, konstatovati bilo sta o upravi na temi o upravama. Kao sto bi pisali o taktici, formaciji, ekipi na temi o tome, transferima na temi namijenjenoj za to i tako dalje. Jel posteno tako?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2017 5:04 pm

Amidza je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:45 pm
shzna je napisao/la:
ned nov 05, 2017 4:41 pm
Definitivno se treba otvoriti tema o upravi i da se tamo naglaba o Misketu i kompaniji.

A ako mi vjerujete pozvao bih i one "navijace" sa ssba pa da se diskutuje kako treba.
To su dvije PR sluzbe koje zasluzuju da imaju posebnu temu. Da se zapitas koliko ljudi pise iz vlastitih i tudjih interesa, koliko radi Zelje. Ovako cemo vrlo lako saznati.

I da dodam: ako to nikome ne odgovara, sve ce nam se samo kazati.
A vidi, jel ti sad fakat očekuješ da neko dođe i kad već ima posebnu temu, tamo piše "ja sam tu zbog svojih interesa".
Sumnjam da u taj scenario vjeruju i osnovci a ne iole ozbiljnije momci, ljudi...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija