Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:37 pm

Bruka i sramota da imamo ovakav igrački kadar, da nemamo igrača sa brojem 17 vjerovatno bi imali nekih 15ak bodova.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:39 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pon okt 30, 2017 7:49 pm
Miske10 je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:15 pm
Pompey je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:57 pm
Imao je i Vojo sut na kraju, i to dobar ali je odbrani Velic.

A evo onog dirigenta sa utakmice.
phpBB [video]
Raja. Imam jedno pitanje. Sto nemogu niti jedan snimak da ogledam? Sve crno. Hvala
I ja imam isti problem, pitao sam par puta u cemu je fazon, ali niko nista.
Imam i ja isti problem
http://prntscr.com/h43i72
kliknete na ovaj x-ić gdje vam je adresa foruma , i poslije kliknete na "load unsafe scripts"
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pon okt 30, 2017 10:37 pm
Bruka i sramota da imamo ovakav igrački kadar, da nemamo igrača sa brojem 17 vjerovatno bi imali nekih 15ak bodova.
Igrac sa brojem 17, ubica koji place, sivi kamion crvene boje i slicni idiotluci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:48 pm

slika

NAJAVA: Željini juniori gostuju zagrebačkoj Lokomotivi

http://1921.ba/najava-zeljini-juniori-g ... otivi-4085
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:49 pm

Zadnjih 5 ligaških 4 u gostima.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:52 pm

Meni su Riad i Amir nešto posebno, a o ovome gestu ne treba trošiti riječi :pljesak: :pljesak:

Prije možda par mjeseci negdje je bio intervju sa A. Hasanovićem, našim omladincem i tada je spominjao Riada kao jednog od svojih uzora, što je bila stvarno lijepo pročitati..prije svega da imamo takve momke u omladincima koji racionalno razmišljaju i da sve što je Riad dosad postigao i način na koji je postigao izaziva pozor. Volio bih kad bi iz kluba se potrudili da ove posjete fudbalera našim omladincima uključe kao nešto redovno. Da akcenat bude na uspješnim igračima iz naše škole, a ima ih puno, a ne bi bilo loše pokušati i sad drugim recimo(Papac, Bešlija), pa na kraju i neki drugi naši reprezentativci..Onda ti igrači u saradnji sa trenerima omladinaca, održe neko ako ništa 30. minutno predavanje/druženje sa našim omladincima, da oni čuju iz prve ruke kako i šta treba, odnosno ne treba raditi, pa da na kraju i i omladinci ušestvuju sa pitanjima..Skoro smo imali Džeku, pa evo sad Baja, imamo Višću, Amira itd..a to bi se još lakše moglo realizirati sad kad repka igra na Grbavici..Bilo bi to sigurno sjajno iskustvo za sve te momke.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:56 pm

Simply Blue je napisao/la:Meni su Riad i Amir nešto posebno, a o ovome gestu ne treba trošiti riječi :pljesak: :pljesak:

Prije možda par mjeseci negdje je bio intervju sa A. Hasanovićem, našim omladincem i tada je spominjao Riada kao jednog od svojih uzora, što je bila stvarno lijepo pročitati..prije svega da imamo takve momke u omladincima koji racionalno razmišljaju i da sve što je Riad dosad postigao i način na koji je postigao izaziva pozor. Volio bih kad bi iz kluba se potrudili da ove posjete fudbalera našim omladincima uključe kao nešto redovno. Da akcenat bude na uspješnim igračima iz naše škole, a ima ih puno, a ne bi bilo loše pokušati i sad drugim recimo(Papac, Bešlija), pa na kraju i neki drugi naši reprezentativci..Onda ti igrači u saradnji sa trenerima omladinaca, održe neko ako ništa 30. minutno predavanje/druženje sa našim omladincima, da oni čuju iz prve ruke kako i šta treba, odnosno ne treba raditi, pa da na kraju i i omladinci ušestvuju sa pitanjima..Skoro smo imali Džeku, pa evo sad Baja, imamo Višću, Amira itd..a to bi se još lakše moglo realizirati sad kad repka igra na Grbavici..Bilo bi to sigurno sjajno iskustvo za sve te momke.
Isto sam pomislio. Da ova djeca vide da se iz Zelje moze napraviti dobar transfer, ali i da cuju koliko su ti momci radili i trenirali da bi bili tu gdje jesu.

Bravo Baja, Grbavica skola fudbala!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 11:01 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon okt 30, 2017 10:39 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pon okt 30, 2017 7:49 pm
Miske10 je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:15 pm

Raja. Imam jedno pitanje. Sto nemogu niti jedan snimak da ogledam? Sve crno. Hvala
I ja imam isti problem, pitao sam par puta u cemu je fazon, ali niko nista.
Imam i ja isti problem
http://prntscr.com/h43i72
kliknete na ovaj x-ić gdje vam je adresa foruma , i poslije kliknete na "load unsafe scripts"
Hvala puno, mjesec dana nisam mogao nista pogledat na forumu :D
Sta li je Joldic rekao pa su ga morali izrezat' :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 11:28 pm

samo Joldić veliki gospodin. Lijepo priča, milina ga slušati.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 11:37 pm

Medijski prostor kao i prije zauzimaju Radovac i društvo . I to ništa ni manje ni više nego i kod medijskog partnera . Prije ovih pisalo se o transferima Radovca u Zenit,Škoru zajebo Drogba,Džeko kloc itd itd . Nadam se da će Anel,Haris,Kemo,Veca,Žera,Mujagić,Hrvanović,Šehić,Hasanović nastaviti put kojim su njihovi prethodnici išli iz najuspješnijeg omladinskog pogona u državi ! Da i dalje gledamo sa ponosom na najveća klupska takmičenja u Evropi .
Velika stvar je potpisivanje višegodišnjih ugovora sa ovom djecom . Na zimu se pojačati samo na nekim pozicijama , nikako ponavaljati greške iz prošlosti . Samo da znaju " navijači " da Željo ima isto bodova kao prvi , sutra mu juniori igraju ligu šampiona , da za prvi tim igra 3 juniora u prvom timu bez obzira na protivnika , ako to nije rezultat ne znam šta je .
Uprava bravo !
Sutra samo hrabro i ponosno ! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 12:02 am

Pa dobro, ako su medijski partner, ne znaci da su privatno piskaralo. Ali, ni ja nisam zadovoljan kako koriste te pogodnosti medijskog partnerstva. Moglo bi tu biti vise streamanja, pogotovo djece, ako vec ne smiju seniore.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 12:13 am

Ovaj forum se pretvara u analizu drugih portala, drugih foruma i ljudi i novinara koji pisu o Zelji. Umjesto da se pise o Zelji, pise se o drugima koji pisu o Zelji. Ispravljate neke krive Drine, otvarate oci, kome, zasto? Na forumu na kojem nas je 98% slicnog rezona po pitanju vecine stvari vi se smoriste da dokazujete nesto.

Dodje covjek da procita neku vijest, neku spekulaciju, zdravstveni bilten igraca, misljenje o igri, zalaganju, nebitno... A ovdje se u prosjeku napise 5 strana o svakom neistomisljeniku sa onog foruma. Gospodo, samo im vi dajete na znacaju.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 12:21 am

boljeg partnera od 1921.ba mi nemamo niti smo kada imali. to je prica koju i navijaci i klub trebaju pogurati u svakom smislu.

medijski partner poput sport1.ba moze penetrirati sire nego 1921.ba i objave mogu imati veci reach ali nikada nam ne moze pruziti ono sto pruza ekipa 1921, a posebno ne na nacin kako to oni rade.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 12:45 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:21 am
boljeg partnera od 1921.ba mi nemamo niti smo kada imali. to je prica koju i navijaci i klub trebaju pogurati u svakom smislu.

medijski partner poput sport1.ba moze penetrirati sire nego 1921.ba i objave mogu imati veci reach ali nikada nam ne moze pruziti ono sto pruza ekipa 1921, a posebno ne na nacin kako to oni rade.
u poptunosti se slazem, cuo sam da momci to rade volonterski, ali mislim da bi ih trebalo i finansiji podrzati, kako mi navijaci, tako i klub, zasluzili su to
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 1:04 am

19adi21 je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:45 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:21 am
boljeg partnera od 1921.ba mi nemamo niti smo kada imali. to je prica koju i navijaci i klub trebaju pogurati u svakom smislu.

medijski partner poput sport1.ba moze penetrirati sire nego 1921.ba i objave mogu imati veci reach ali nikada nam ne moze pruziti ono sto pruza ekipa 1921, a posebno ne na nacin kako to oni rade.
u poptunosti se slazem, cuo sam da momci to rade volonterski, ali mislim da bi ih trebalo i finansiji podrzati, kako mi navijaci, tako i klub, zasluzili su to
Ja isto ne znam kako da se zahvalim tim momcima.Sramota je ako rade ma volonterskoj osnovi i ako je tako, nesto se mora poduzeti po tom pitanju!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 1:06 am

Steta sto necu moci gledati omladince sutra, jer mi ne odgovara termin, ali nadam se da ce izvuci sto bolji rezultat, a onda revans pred punom Grbavicom! Sigurno je momcima mnogo znacila posjeta Riada Bajica.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 1:11 am

exbabilon je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:13 am
Ovaj forum se pretvara u analizu drugih portala, drugih foruma i ljudi i novinara koji pisu o Zelji. Umjesto da se pise o Zelji, pise se o drugima koji pisu o Zelji. Ispravljate neke krive Drine, otvarate oci, kome, zasto? Na forumu na kojem nas je 98% slicnog rezona po pitanju vecine stvari vi se smoriste da dokazujete nesto.

Dodje covjek da procita neku vijest, neku spekulaciju, zdravstveni bilten igraca, misljenje o igri, zalaganju, nebitno... A ovdje se u prosjeku napise 5 strana o svakom neistomisljeniku sa onog foruma. Gospodo, samo im vi dajete na znacaju.
Svaka cast majstore.
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 1:33 am

Nevjerovatno koliko je loš tekst na ss.ba o Goranu. Zapanjen sam načinom pisanja. Boli me duša i srce kada vidim na kojoj je razini domaće novinarstvo. Sram i stid da Vas bude profesije, zvanja i znanja!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 7:12 am

19adi21 je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:45 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 31, 2017 12:21 am
boljeg partnera od 1921.ba mi nemamo niti smo kada imali. to je prica koju i navijaci i klub trebaju pogurati u svakom smislu.

medijski partner poput sport1.ba moze penetrirati sire nego 1921.ba i objave mogu imati veci reach ali nikada nam ne moze pruziti ono sto pruza ekipa 1921, a posebno ne na nacin kako to oni rade.
u poptunosti se slazem, cuo sam da momci to rade volonterski, ali mislim da bi ih trebalo i finansiji podrzati, kako mi navijaci, tako i klub, zasluzili su to
Jedan od nacina na koji svi mi pomazemo je gledanje izvjestaja.
Drugi nacin na koji svi mozete pomoci je da uclanite u udruzenje gradjana 1921.ba
Clanarina je simbolicna i na godisnjem je nivou.
Ima ovdje momaka koji ce sve zainteresovane uputiti kako i sta.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2017 7:13 am

Pa zaobilazite taj portal yebo vas on vise. Tacno cu posumnjati da ovdje postoje trolovi kojima je cilj reklamiranje tog portala i tih polupismenih piskarala te njihovog foruma na kojem pise max pet ljudi.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Miso Ensar, salle86 i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija