Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 6:59 am

Simply Blue je napisao/la:
ned okt 29, 2017 1:35 am
Ja opet Elsner vidim kao opciju na stoperu, a i volio bih da bude tako, da je on dio nekog plana u kojem ce pokrivati tu poziciji ako nas Bogičevic napusti na zimu..ako je vjerovati TM on u Domzalama nije odigrao skoro ništa, za razliku od Voje koji je imao pristojnu minutazu u Poljskoj ...pa vjerovatno mu treba više vremena da uđe u takmičarsku formu..A opet mi se čini da je nekako jednostavnije uključiti ga doziranjem minuta u veznom redu, nego da pretumbavaš stoperski par, naročito u Gabeli
Klipovi su zlo najveće, na njima je Halvazic bio novi Robben, ali opet možes donijeti neki sud..i meni se sviđa kako iznosi loptu sa dosta mirnoće, na insertima gdje je bio stoper..
Šta je sad Adžem zamislio vidjećemo, pokazao je da zna..a ja očekujem Elsnera u ozbiljnim kombinacijama tek na proljeće ako ga ne potjeramo do tad.
Kako moze biti dio nekog plana kada je covjek potpisao do kraja sezone.Znaci doveden da se zakrpe rupe.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 7:32 am

Omar500 je napisao/la:
ned okt 29, 2017 1:13 am
Odlicna utakmica, nema sta. Danas je sve funkcionisalo i stvarno smo lijepo i dobro igrali sa nevjerovatnim presingom u vecini utakmice. Fakat je bilo zanimljivo vidjeti i rastrcanog Zerica koji se borio i za izgubljene lopte do kraja. Ovakva igra nam treba. Kontrolisali smo utakmicu, a Mladost nam nista nije mogla.

Ramovic strasan upgrade na svojoj poziciji u odnosu na Zebu. Ubiparip mi se nenormalno svidja, trci kao lud, pritisce odbranu u stilu Lendrica, a nerijetko se vraca po loptu, ide na krilo. Nema gdje ga nema!
Sto se Sabanadzovica i Hajdarevica tice, ne znam koji mi se igrac vise svidja. Imam osjecaj da je Sabanu potrebno jos utakmica da se opusti u potpunosti, onda ce da bude nezaustavljiv. Graovac defanzivno neprelazan, Stana u formi, bas dobar danas bio, jedva cekam da se vrati desno. Bogi je okej, Kemo je imao par ispada, ali se bori, i kada pogrijesi trudi se da ispravi gresku. Ogromna je steta sto prosle sezone nije imao utakmica u nogama, sada bi vec imali gotovog igraca, ali...Veca nije imao puno posla.
Zakaric nas najbolji igrac, procepio je i ne misli stajati. Blagojevic danas isto odlican, Elsner obavio korektno ovo sto je malo odigrao u defanzivi. Zec kao da stece polako rutinu, odlican prodor kod prvog gola.

Uglavnom, utakmica za uzivanje. Posjetom sam razocaran, ali nista cudno nazalost. Idemo dalje, ovakvom timskom igrom i zalaganjem mozemo mnogo :zeljeznicar1:
To je kad ja poslije 18 godina odem na jug
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 7:38 am

LARS1921 je napisao/la:
sub okt 28, 2017 11:13 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 28, 2017 11:10 pm
Zakaaaraaaaaaaaa :doktor:
Šta ba znaju @joazinho & @leon & @PP , bolje salkan zna, Zakara lijevo..
Uništila ga je ubleha..
Bitniji je onaj ko ga je doveo, tako da ono :ganja:

Nego načuo sam da nam ovaj desni bek dolazi, jel istina PP

Odoh ja u penziju,pojavio se novi efpetaš
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 8:30 am

LARS1921 je napisao/la:
sub okt 28, 2017 8:16 pm
Protiv Viteza bez Ramovića i Šabanadžovića. Biće jebeno da se Zakara sačuva žutog, jer poslije Viteza ide Borac i Derbi
I onda kazu meni ne treba nam jos jedan vezni. Nismo trebali dovesti Elsnera.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 8:40 am

Al koja ironija kad Mulalic kaze da mu ne daju da igra lopte. Isti Mulalic koj je govorio da mu trebaju dvojica sto znaju i ostali da smetaju. Isti Mulalic kojem igraju Regoje, Isakovic, Benovic, Comor, Secerovic, Zahirovic, prgavi Velic... I poslije svih "nepravdi", on dodje pa poslije Zelje pravi rekapitulaciju i privatizira presicu da olaksa dusu. Naravno, u javnost ide slika ko da je vrhunac nepravde dostignut protiv Zelje, a to veze sa zivotom nema.

Mulalicu, na tvoj obraz nek ide.

A kamo srece da imamo bolje sudije koje imaju petlju odsudit kako treba, a ne jedna normalna odluka, pa ostatak tekme kompenzacija. Kad ekipe poput Mladosti pocnu zavrsavat utakmice sa 8-9 igraca par kola u nizu, kad nadoknada poslije 20 minuta lezanja ne bude 3 minute nego 3 puta vise, mozda ce biti manje seljacke igre jer se nece isplatiti. Kad ekipa udara na svaki kontakt i lezi pola drugog poluvremena, a pri tome dobije 2-3 zuta i 3 minute nadoknade, isplati se igrat ciganski.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 8:54 am

gavran je napisao/la:
ned okt 29, 2017 7:38 am
LARS1921 je napisao/la:
sub okt 28, 2017 11:13 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 28, 2017 11:10 pm
Zakaaaraaaaaaaaa :doktor:
Šta ba znaju @joazinho & @leon & @PP , bolje salkan zna, Zakara lijevo..
Uništila ga je ubleha..
Bitniji je onaj ko ga je doveo, tako da ono :ganja:

Nego načuo sam da nam ovaj desni bek dolazi, jel istina PP

Odoh ja u penziju,pojavio se novi efpetaš
Peta kolona. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 8:57 am

Edis je na pressu aludirao kako se protiv 'male' Mladosti u utakmicama sa 'velikim' klubivima lose sudi, kako dobijaju puno kartona.... Ne sumnjam da ima toga u velikoj mjeri ali mislim da pretjeruje.
Bio je na nasoj klupi, klupi 'velikog' Zelje, cini mi se deset utakmica, pa je opet on licno dobio dva crevena u tih deset utakmica.

Ako zeli napraviti nesto mislim da ce morati malo 'spustiti loptu' prije svega kod sebe samog.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:03 am

Edis je papak i toliko mi je pao u ocima, neopisivo.


Ado je za njega gospodin.
1987
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:08 am

exbabilon je napisao/la:
ned okt 29, 2017 8:40 am
Al koja ironija kad Mulalic kaze da mu ne daju da igra lopte. Isti Mulalic koj je govorio da mu trebaju dvojica sto znaju i ostali da smetaju. Isti Mulalic kojem igraju Regoje, Isakovic, Benovic, Comor, Secerovic, Zahirovic, prgavi Velic... I poslije svih "nepravdi", on dodje pa poslije Zelje pravi rekapitulaciju i privatizira presicu da olaksa dusu. Naravno, u javnost ide slika ko da je vrhunac nepravde dostignut protiv Zelje, a to veze sa zivotom nema.

Mulalicu, na tvoj obraz nek ide.

A kamo srece da imamo bolje sudije koje imaju petlju odsudit kako treba, a ne jedna normalna odluka, pa ostatak tekme kompenzacija. Kad ekipe poput Mladosti pocnu zavrsavat utakmice sa 8-9 igraca par kola u nizu, kad nadoknada poslije 20 minuta lezanja ne bude 3 minute nego 3 puta vise, mozda ce biti manje seljacke igre jer se nece isplatiti. Kad ekipa udara na svaki kontakt i lezi pola drugog poluvremena, a pri tome dobije 2-3 zuta i 3 minute nadoknade, isplati se igrat ciganski.
Za cirkus od press-a su krivi "nazovi" novinari, koji su mu dopustili da vodi monolog koji je ličio na onog iz Nadrealista Zgembu, ili kako se već zvao. Postavi mu brate konkretno pitanje i traži konkretan odgovor. Bez onih šatro "to ćemo mi privatno" pa nije pijaca jbm mu miša.
Edis je meni razočarenje u trenerskom smislu, niti dio onoga što ga je krasilo kao igrača nije uspio "preslikati" u svoj trenerski rad. Još i dalje se nešto inati i šupljake valja.
Ali njemu njegovo. Neka smo mi u seriji od 5 utakmica sada 9/9 bodova. Još Vitez i Borac. Ja se nadam da će biti 15/15 a onda dernek počinje. Našu ekipu svaki gol, svaki bod, svaka pobjeda, pa i svaki trening diže, i psihološki smo jači, i nadam se da se i pobjednički mentalitet vraća lagano. Trebaće nam i te kako, kako do kraja regularnog dijela, tako i u ligi 6.
Očekujem da će i navijači prepoznati to i da će se početi vraćati na stadion lagano. Juče gledam raje kao da se za opstanak borimo. Željo nas treba sada, ekipa nas treba i hajmo podvući crtu na prošlu sezonu napokon, i okrenuti se periodu koji je pred nama....borba za Europu i vrh tabele je ispred nas, i stvari počinjemo gledati sa malo više optimizma...bar za sebe govorim...
Zadnja izmjena: Veteran1965, dana/u ned okt 29, 2017 9:25 am, ukupno mijenjano 1 put.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:13 am

Kako to Ado radi mirno, pametno i bez ikakve pompe. Bez skandala, nekakvih skandaloznih zalbi na sudije (a bilo je svega i ove sezone) i bez opravdavanja. Uvijek iskreno nasmijan i prijateljski raspolozen. Nije cudo sto ga ova djeca gledaju kao pravog prijatelja i drugog oca. Sve vise i vise mi se svidja njegov pristup. Samo naprijed Aduka!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:14 am

Ma samo da do zimske pauze ostanemo u par bodova s vodecim i da prodjemo u Kupu. Onda stat i razmislit, sta hocemo i kako do toga doci. Ova ekipa trenutno nije ona koja moze do titule, ali pojacana sa 2 klasna igraca moze pucati na najvece domete. Los ljetni prelazni rok pokusati ispraviti na zimu, a na proljece ce biti i vise navijaca, vise derbi utakmica i tu ce se odlucivat titula.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:22 am

Ma Zelji je najvaznije da do januara bude tu negdje blizu prve pozicije(eto ne mora ni prva :ganja: ), jer se zna kakve je boje proljece.
:zeljeznicar1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:24 am

daleko je ovo još od nekih bravura. ali šta smo gledali već u srijedu, ova jučerašnja partija dođe ko barselonina. i osim projića ovo je definitivno najjači sastav kojim raspolažemo.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:30 am

Ma nije lopta kvantna fizika.Najbitnije je da je ekipa fizički top spremna, zatim da je postavljen otprilike neki balans, da nema velikih razlika u kvaliteti na pozicijama, i udri presing brate. Pa tako i najveći igraju. Što je ekipa fizički jača, to je i presing jači, i protivnik više griješi. I tih grešaka kreiraju se brzi napadi, akcije, šanse i golovi. Klasičan primjer utakmica juče. I u Europi sve što sam sinoć gledao, igra se na isti način. Trči i pritisni zadnju liniju. Otprlike ko više trči i ganja, on i pobjedi...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:34 am

recimo ko god je u srijedu bio na utakmici zna da baš to nije ni blizu tako izgledalo. ali oni nisu mogli ponoviti drugu takvu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:36 am

Samo mi nesto nije jasno, pa nije valjda da je vise navijaca bilo u srijedu nego jucer :r
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:40 am

PorodicaRibar je napisao/la:
ned okt 29, 2017 12:57 am
Dečko ne zna da trči a ne pričamo o nećemu drugom. To može vidjeti onaj ko je pogledao tri utakmice u životu, pogotovo ne treba biti neki stručnjak.
Jes jebbo majku, baš je levat. Možeš zamisliti koliki su levati u Kotbusu da ni oni nisu to skontali. Sreća pa je došao ovde jer mi imamo najviše stručnih lica po glavi stanovnika u europi, neće papak više moći prodavati nigdje tu foru da je profesionalni nogometaš
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:45 am

ako se ovako nastavi posjeta će se popraviti. eto otvorite slike i kopa i ostalog kad smo u sezonu duple krune protiv leotara na zatvaranju jeseni preuzeli prvo mjesto. ako je ovo juče dvije hiljade, to je jedno 900...samo se to prije ovih brojača još više uvećavalo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:46 am

ChWilla je napisao/la:recimo ko god je u srijedu bio na utakmici zna da baš to nije ni blizu tako izgledalo. ali oni nisu mogli ponoviti drugu takvu...
Zato što je mladost u srijedu dala 200% sebe a ovu zadnju utakmicu je bio dobar tempo za našu ligu i u drugom poluvremunu se ekipa mladosti ugasila, nije postojala. Onomu u srijedu odigrali kao da se nikad više neće igrati utakmica i potrosili se.
Nas može radovati da su naši izgledali mnogo svježije u sedam dana tri tekme.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 9:49 am

Ma nama najviše treba uigravanje. Evo i nekakvih smo napadača naredali, trebalo bi biti dovoljno.
Ja odavno govorim da je naše potencijalno naveće iznenađenje pravi Ramović Pod uslovom da mu se da ta puna podrška i sloboda u igri, da momak stekne puno samopouzdanje i u njemu imamo potencijalno najveću lovu od od ovih malo starijih.
P.S. Storme, mislim da vam je promakao Aldin.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija