Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:07 am

PorodicaRibar je napisao/la:
ned okt 29, 2017 12:57 am
Dečko ne zna da trči a ne pričamo o nećemu drugom. To može vidjeti onaj ko je pogledao tri utakmice u životu, pogotovo ne treba biti neki stručnjak.
Hoćeš da kažeš da igrač koji je odigrao preko 200 utakmica u ligama jačim od naše ne zna da trči?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:13 am

Odlicna utakmica, nema sta. Danas je sve funkcionisalo i stvarno smo lijepo i dobro igrali sa nevjerovatnim presingom u vecini utakmice. Fakat je bilo zanimljivo vidjeti i rastrcanog Zerica koji se borio i za izgubljene lopte do kraja. Ovakva igra nam treba. Kontrolisali smo utakmicu, a Mladost nam nista nije mogla.

Ramovic strasan upgrade na svojoj poziciji u odnosu na Zebu. Ubiparip mi se nenormalno svidja, trci kao lud, pritisce odbranu u stilu Lendrica, a nerijetko se vraca po loptu, ide na krilo. Nema gdje ga nema!
Sto se Sabanadzovica i Hajdarevica tice, ne znam koji mi se igrac vise svidja. Imam osjecaj da je Sabanu potrebno jos utakmica da se opusti u potpunosti, onda ce da bude nezaustavljiv. Graovac defanzivno neprelazan, Stana u formi, bas dobar danas bio, jedva cekam da se vrati desno. Bogi je okej, Kemo je imao par ispada, ali se bori, i kada pogrijesi trudi se da ispravi gresku. Ogromna je steta sto prosle sezone nije imao utakmica u nogama, sada bi vec imali gotovog igraca, ali...Veca nije imao puno posla.
Zakaric nas najbolji igrac, procepio je i ne misli stajati. Blagojevic danas isto odlican, Elsner obavio korektno ovo sto je malo odigrao u defanzivi. Zec kao da stece polako rutinu, odlican prodor kod prvog gola.

Uglavnom, utakmica za uzivanje. Posjetom sam razocaran, ali nista cudno nazalost. Idemo dalje, ovakvom timskom igrom i zalaganjem mozemo mnogo :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:14 am

Samo kad se sjetim Tuzle .jooj..dovoljno je pogledati tabelu i vidjeti da drže poziciju koja vodi u niži rang i to u konkurenciji ovakvog Čelika..odmah mi muka dođe...po meni jedini pravi kiks dosad ove sezone, sve drugi im halalim.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
PorodicaRibar
Postovi: 23
Pridružen/a: uto okt 24, 2017 9:06 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:17 am

Haklapuc je napisao/la:
ned okt 29, 2017 1:07 am
PorodicaRibar je napisao/la:
ned okt 29, 2017 12:57 am
Dečko ne zna da trči a ne pričamo o nećemu drugom. To može vidjeti onaj ko je pogledao tri utakmice u životu, pogotovo ne treba biti neki stručnjak.
Hoćeš da kažeš da igrač koji je odigrao preko 200 utakmica u ligama jačim od naše ne zna da trči?
Ne zna da trči da je odigrao 450 utakmica.Pored toga jako spor i trom igrač. To je moje mišljenje o njemu i ne bih da dužim dalje o tome jer nema svrhe.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:23 am

Elsner moze igrati stopera i veznog, a s obzirom da se na Markovica nikako ne racuna, a da od Hasanovica nema hljeba, onda se vezni morao dovesti, a Elsner je veoma dobro rjesenje. Da je igrac prve postave, pa bih mozda mogao shvatiti kritike, mada mi njega realno nismo vidjeli dovoljno u akciji da prosudimo kakav je.

Suspenzije, povrede, juniorske utakmice gdje pravo nastupa i dalje imaju Hajdarevic i Sabanadzovic, i onda shvatis da bi bilo neozbiljno ostati na tri vezna, i na tri stopera, ne racunajuci Velica i povrijedjenog Dzindu koji ce biti jos koji mjesec van stroja.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:28 am

Zasto se navijaci zadnje dvije utakmice nisu pozdravili sa igracima, ili ih navijaci nisu zvali ? Zna li neko sta je razlog ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:35 am

Ja opet Elsner vidim kao opciju na stoperu, a i volio bih da bude tako, da je on dio nekog plana u kojem ce pokrivati tu poziciji ako nas Bogičevic napusti na zimu..ako je vjerovati TM on u Domzalama nije odigrao skoro ništa, za razliku od Voje koji je imao pristojnu minutazu u Poljskoj ...pa vjerovatno mu treba više vremena da uđe u takmičarsku formu..A opet mi se čini da je nekako jednostavnije uključiti ga doziranjem minuta u veznom redu, nego da pretumbavaš stoperski par, naročito u Gabeli
Klipovi su zlo najveće, na njima je Halvazic bio novi Robben, ali opet možes donijeti neki sud..i meni se sviđa kako iznosi loptu sa dosta mirnoće, na insertima gdje je bio stoper..
Šta je sad Adžem zamislio vidjećemo, pokazao je da zna..a ja očekujem Elsnera u ozbiljnim kombinacijama tek na proljeće ako ga ne potjeramo do tad.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:48 am

slika

:titula: :titula:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:51 am

E sada zamislite da je ostao Miro...

Da je samo nakon jednog ljetnog prelaznog roka zadrzati jednog igraca.. ovo bi bila strasna ekipa. Recimo da Zakaric produzi ili nesto i na taj kostur onda dodajes ostale igrace pazljivo i mudro birane.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 1:57 am

Do kad Goran ima ugovor?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:01 am

Amidza je napisao/la:
ned okt 29, 2017 1:57 am
Do kad Goran ima ugovor?
Januar 2019
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:02 am

Hvala Lars (i hvala sto si ga doveo). Ma dobro je to, prepade me Storm.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:05 am

Amidza je napisao/la:
ned okt 29, 2017 2:02 am
Hvala Lars (i hvala sto si ga doveo). Ma dobro je to, prepade me Storm.
:D

Sad mi se i ovaj Ramović budi po malo, gol i pet asistencija, kad uđe u formu nema ravnog, a ugovor do 2020., lova samo kapa :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:06 am

Nadam se da si se ugradio da valja :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:07 am

Amidza je napisao/la:
ned okt 29, 2017 1:57 am
Do kad Goran ima ugovor?
Do januara 2019. ako se ne varam.

Kada budemo na tom nivou, onda cemo moci raditi strasne stvari i traziti iskorak u europi, mogucnost da u 2-3 sezone slazes ekipu kockicu po kockicu. Mada, i mnogo bogatiji klubovi imaju problema s tim, primjer je Rijeka, u zadnje cetiri sezone im je otislo dosta igraca i uvijek su iznova morali traziti nove i ozivljavati neke karijere.

Ali, kada imas neki plan, kao sto se sada polako nazire, onda to ide lakse. Ubacujes povremeno nove igrace iz OP-a, dovedes Ramovica koji zeli korak vise, onda igrace koji prave prevagu kao sto su Zakaric i to ce ici lakse.

Vjerovatno se moze ocekivati odlazak Vedrana na ljeto, pa vec sada trazis zamjenu. Znas da ce ti Hajdarevic i Sabanadzovic biti nosioci igre sljedece sezone, pa trazis jaka pojacanja na drugim pozicijama. Sada, za zimski prelazni rok nam treba po jedan bek, ako nista. Nadam se stvarno da ce se Crnov oporaviti sto prije, jer je prava steta sto nemamo njega i Zakarica u ekipi istovremeno.

Nadam se da cemo produziti ugovor sa Zakaricem, mada u slucaju odlicnih rezultata ove sezone i dobrih nastupa u europi, nisam siguran koliko je realno da ostane, jer mu je ovo zadnja sansa za vani, a i tesko da ga mozemo prodati za neke velike pare, pa sam zato malo skeptican oko produzenja ugovora, ali na tome se treba i mora raditi, to je svakako.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:08 am

@Amidža

Ha, čujte :ganja:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:13 am

@Omar

Mislim da je nekako logicno da Goran ide na ljeto. Sto se Vedrana tice, valjda ce i on, mada je po meni poceo lagano da stagnira. Kao zamjenu bi ja doveo onog malog Markovica iz Celika. Ne samo jer se radi nas razbranio, nego jer je zaista dobar golman i moze bit nesto od njega. Trebalo bi bit lako pokupiti ga iz Celika, ali ako im fakat ovi Turci i Arapi udju s parama, onda ce to, vjerujem, malo teze ic.

Za Crnova vise nisam optimistican, nakon ove nove povrede. Daj Boze da se vrati, ali ne znam ni sam. Ima @Brko nekog Vesovica, pa nek vidi s Larsom da ga sredi. :D Sad radimo dosta OK i bolje nego prije, drago mi je sto je Adzem tu i nadam se da ce imati podrsku od uprave kakvu su imali neki koji je nisu zasluzili. Djeca su nam buducnost i pod hitno treba E. Sehica prikljuciti A timu, jer bekova nemamo. Ubiparip se ispostavlja kao pun pogodak, sto stvarno raduje.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:22 am

Pomalo Amidza, to su godine skautiranja. To vise nisu hiljade i hiljade DVDova, mi sada ulazimo u milione i miliarde klipova, kada CDovi i ne reaguju na naše oči.
Ja sada kada bih gledao hiljadu klipova, to bi bila priprema pred jači skauting
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:24 am

hahahhahaha Kristijan Larsonovic - manager i scout. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 2:36 am

Sta mislite o Mensuru Mujdzi? Gledam na transfermarketu nema kluba, znamo njegove kvalitete jos dok je igrao za reprezentaciju, nije macak u vreci sto se kvaliteta tice. Jedina dva problema su plata i njegove godine, mada sam misljenja da bi bio odlican bar godinu dana..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija