Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:22 pm

Bravo! Odlicna igra, odlicni Zakaric, Ubiparip i Ramovic. Ostali takodjer vrlo dobri. Blagojevic sa dosta trke i startova prekinuo more njihovih akcija.
Jug- solidno. Mora puno bolje od ovoga veceras. Ali eto, malo bolje je nego prije ovo danas. Idemo dalje! Svi u Vitez
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:23 pm

Mada, falio je Zeba da malo stane na loptu, previse smo se gubili
Spoiler:
:ganja:
Sala mala, ali fakat nista protiv Zebe, samo se osjeti razlika u igri i brzini igre sa i bez njega
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:24 pm

Vojo je danas odradio mnogo posla za ekipu. Presing, građenje.. Iako je napadač i golovi su mu primarni zadatak, ovakve partije ponekad su vrijednije nego golovi :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:24 pm

storm_raider je napisao/la:
sub okt 28, 2017 8:15 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub okt 28, 2017 8:08 pm
Fanzi je napisao/la:
sub okt 28, 2017 7:42 pm
Treba volit Zelju, podrzati i kada ti se na oko gadi.

Morel pas Elznera da vidimo?
kad pored onakve igre i pobjede "ono" vidi i potencira pricu o jednom losem pasu ili sutu sve ti se samo kaze.

nije se "ono" ocesalo od zeljinog navijaca a ne bilo navijac Zelje.
Bilo bi gifova da je bilo pogresnih pasova, ali nije. Razocarenje za pojedine ocito.
petokolonasi.
evo im racku a ne aparati!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:35 pm

Brkoo je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:18 am
Nisu mi neki ljudi jasni, prica se o nekim taktikama, izjavama Adzema na poluvremenu, ovom, onom, umjesto da uzivaju u pobjedi.

Slavko Petrovic je karina mrtva od trenera, to sam i ranije pisao za njega je Adzem, Murinjo. Slavko je teska ubleha, demagog veliki, na njegove lazi je svrsavala masa, jer je pricao onako kako ljudi zele da cuju. Ljudi koji misle da Adzem za mjesec dana moze toliko unaprijediti igru da igramo ko Real, za mene nisu normalni. Zbog Slavke Petrovica i njegovih priprema nasi igraci jedva disu nakon 60-te minute, jedva disu ljudi dragi i onda se neki cude sto ne mozemo trcati kontre, sto tako nismo zabili jos par golova itd. U 5 kola nasa talentovana djeca imaju minimalno deset puta vecu minutazu nego sto su imali dok je Slavko bio trener.

Adzem je pokazao da ima znanje a i muda. Ubacivanje Sabanadzovica u igru je mangupski potez. Da je rijec o nekom treneru iz regiona, nakon ovakvog starta (nakon 5 kola 12 bodova, a i iz Kaknja bi se vratili neporazeni da nismo onako rano primili prvo prvi a zatim i drugi gol) dizali bi ga u nebesa, ali Adzem je nas Zeljovac, njemu moramo traziti mane, ma dlaku u jajetu cemo traziti ako treba, fuj.
Ovo je moj post nakon derbija, da ne vadim i post nakon prvog kola i Goska gdje sam objasnio da je u toj utakmici Adzem uradio par stvari u kojima je pokazao da je u odnosu na Petrovica, trenercina, a skoro pred utakmicu je preuzeo ekipu. Samo Adzem nije slatkorjeciv ko Slavko nece pricati ono sto zele navijaci da cuju, pa da im se na takav nacin dodvorava. Samo naprijed Ado mangupe nas!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:41 pm

Koe prviiii?

Dobro je ovo veceras bilo, rutinska pobjeda. Zao mi je sto ih nismo natrpali vise samo zbog Mulalica i seljacke ekipe. Sudija nije 2% uticao na tok utakmice, ali o sudjenju prica citav pres. Kaze sto nas ne puste da igramo lopte? Pa zato Edise sto ne igrate lopte, ne pokusavate igrati.

Vozdra Sablja.

Idemo dalje, 3 boda su imperativ u Vitezu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:45 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 28, 2017 8:35 pm
Brkoo je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:18 am
Nisu mi neki ljudi jasni, prica se o nekim taktikama, izjavama Adzema na poluvremenu, ovom, onom, umjesto da uzivaju u pobjedi.

Slavko Petrovic je karina mrtva od trenera, to sam i ranije pisao za njega je Adzem, Murinjo. Slavko je teska ubleha, demagog veliki, na njegove lazi je svrsavala masa, jer je pricao onako kako ljudi zele da cuju. Ljudi koji misle da Adzem za mjesec dana moze toliko unaprijediti igru da igramo ko Real, za mene nisu normalni. Zbog Slavke Petrovica i njegovih priprema nasi igraci jedva disu nakon 60-te minute, jedva disu ljudi dragi i onda se neki cude sto ne mozemo trcati kontre, sto tako nismo zabili jos par golova itd. U 5 kola nasa talentovana djeca imaju minimalno deset puta vecu minutazu nego sto su imali dok je Slavko bio trener.

Adzem je pokazao da ima znanje a i muda. Ubacivanje Sabanadzovica u igru je mangupski potez. Da je rijec o nekom treneru iz regiona, nakon ovakvog starta (nakon 5 kola 12 bodova, a i iz Kaknja bi se vratili neporazeni da nismo onako rano primili prvo prvi a zatim i drugi gol) dizali bi ga u nebesa, ali Adzem je nas Zeljovac, njemu moramo traziti mane, ma dlaku u jajetu cemo traziti ako treba, fuj.
Ovo je moj post nakon derbija, da ne vadim i post nakon prvog kola i Goska gdje sam objasnio da je u toj utakmici Adzem uradio par stvari u kojima je pokazao da je u odnosu na Petrovica, trenercina, a skoro pred utakmicu je preuzeo ekipu. Samo Adzem nije slatkorjeciv ko Slavko nece pricati ono sto zele navijaci da cuju, pa da im se na takav nacin dodvorava. Samo naprijed Ado mangupe nas!
Najgore je bilo sto se ovdje navijalo za Slavku a ne za Zelju.

Sa Adom po titulu! :baklja:
1987
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:54 pm

mirzza je napisao/la:
sub okt 28, 2017 8:21 pm
Bravo Ado nek si se ispisao po ovom jadu Sablji, čekam još i Samprasa da isprskas ako preživi u Tuzli do tada.
Strašna igra, sredina bez Zebe odlična, Saban inteligentno, Blagoje odličan. Vojo trči i trudi se, al mu fali vremena.
Stoperi dobri, Kemo svaka čast.
Fale dva beka da imamo jaku ekipu,bili bi još 30% bolji Graovac je spor pa nije puno išao u napad jer se sporo vraća.
Žera i Hare odlični. Uz Krupu naša najbolja tekma.
Neka se prije svega ispsao po ovima koji su ga podcjenjivali a navijaju za Zelju.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
PorodicaRibar
Postovi: 23
Pridružen/a: uto okt 24, 2017 9:06 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 8:59 pm

Utakmica puno bolja od one u kupu. Da li su naši bili u elementu ili su gosti psihički istrošeni vidjet ćemo sljedeće kolo-a.
Vojo malo podsjeća na Lendrića bar meni, još da se počne nalazit u šansama.
Graovac odlican na beku. Bogi drzao zadnju liniju, vezni red bez Blagojevića ne moze. Nasa djeca solidna.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:05 pm

Smrz'o sam se ko p. Al jbg vrijedilo je. Bio sam se zabrinuo kad poče ona kišica, sreća pa stade. Napisao sam jutros da nas Mladost nema čime iznenaditi. Ni sekunde nisam posumnjao, ubijeđen sam bio u pobjedu. Odlično smo odigrali, od prve do zadnje minute se znalo ko je gazda na terenu. Posjeta razočarala, al to je naša realnost.
Ja sam prezadovoljan. Napokon u miru odgledati utakmicu, bez strepnje do zadnjeg zvižduka. Zakarić Goran! :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Ne trošiti riječi, jer ga ni jedna ne može opisati. Nastavio je gdje je stao Miro, samo što sad imamo i golove. Poslije njega najbolji Ubiparip. :pljesak: :pljesak: Možemo već reći da je pojačanje. Ja sam ga baš zavolio. Pravi timski igrač, pretrčao mnogo, izvlačio se na krilo, nudio se i odigrao nevjerovatno borbeno. Ja odavno nisam vidio onakvu borbenost kod nekog igrača. Čovjek je ginuo za svaku loptu, kad god bih ga pogledao nešto je objašnjavao saigračima pored, mahao rukama. Brzo se uklopio i ja sam prezadovoljan svim njegovim nastupima koje je odigrao do sad.
Graovac je odigrao također odlično, nije ga bilo u napadu, al je zato u odbrani osvojio mnogo zračnih duela, uspješnih klizećih startova... Blagojević također nije bio loš. Borio se dosta, ima sjajne ideje, šteta što neke od njih ne uspiju, al malo fali da prođe ono što je Jovan zamislio. Drago mi je što je greške smanjio na minimum. Sve u svemu prezadovoljan sam igrom. Nikog ne bih izdvojio da nije bio na nivou. Sad pobjediti Viteza. Ne zavaravati se i ne opuštati se, jer lako neće biti! Da ne zaboravim, Šećeroviću kurvo, nabijem te!

I još nešto, vi koji niste bili... ZAJEBALI STE SE! :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:14 pm

Perfekcija od utakmice. Ako ovako uspijemo igrati cesce, niko nam nista nece moc.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:27 pm

Zavrsi ga Stana djetam' :rofl1:slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:28 pm

Stana lav!
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:29 pm

ako nije spogodakh jest neka marisana :D

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:31 pm

Ma vazda se na njega ovi krkani naklate, dje nece popizdit.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:35 pm

Amidza je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:31 pm
Ma vazda se na njega ovi krkani naklate, dje nece popizdit.
Doduše, ove sezone dva starta za zatvora upravo nad Stanom..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:37 pm

:shisha: :shisha:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:39 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:35 pm
Amidza je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:31 pm
Ma vazda se na njega ovi krkani naklate, dje nece popizdit.
Doduše, ove sezone dva starta za zatvora upravo nad Stanom..
A ni za jedan ljudi crveni ne dobise, pa ti vidi ko sudi ovdje :lol:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:40 pm

Amidza je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:39 pm
Hurmasica je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:35 pm
Amidza je napisao/la:
sub okt 28, 2017 9:31 pm
Ma vazda se na njega ovi krkani naklate, dje nece popizdit.
Doduše, ove sezone dva starta za zatvora upravo nad Stanom..
A ni za jedan ljudi crveni ne dobise, pa ti vidi ko sudi ovdje :lol:
Haj što nisu dobili crvene, al' što Kadušić nije dobio naknadno suspenziju. Baš kao što neće dobiti ni ovaj papak.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 28, 2017 9:41 pm

Nece 100%, ali ce bit prica da se nama silji, standardno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija