Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:20 pm

Trebamo osvjeziti ekipu protiv Mladost. Mladost je isto pod blagim pritiskom, jer oni znaju da im je kup jedini nacin da dodju do neceg ozbiljnijeg. Ekipa koja ima dosta problema protiv protivnika istog ili relativno manjeg kvaliteta. Sigurno ce igrati grub i agresivan fudbal. Vidim ih isto kao ekipu koja vise zivi od gresaka protivnika, nego od vlastite kreacije igre, tako su nam i dali golove u prvoj utakmici. Zato trebamo biti oprezni na sredini terena, da nepravimo greske, da se brzo rijesavamo lopte. Ako Projic nemoze biti spreman, trebali bi razmisljati o nekom mladom igracu na poziciji beka, mozda Sehic. Kakva je situacija sa Crnovom? Mislim da cemo imati i vise harmonije u igri kad budemo imali dva klasicna krila, da nebude sve na ledjima Zakarica.
 
alombardo
Postovi: 986
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:26 pm

2 gostovanja 6 boba, malo li je.
Ali moralo je više:

Morali su pobjediti obje po 6:0, jer su igrali sa amaterima (koji kroz par dana dobiše borac, koji je kažu dobar) i sa onim iz selendre (koja nedavno dobi pitare nasred stadion "dr nrdzad ajnadzic").
Morali su igrati svi juniori, šta oni ono nas zavarvaju sa malim šabanom, hocemo 9 šabana.
Šta ce oni praviti jug, hocemo kup da osvojim, kakav teren hocemo ligu prvaka grupnu fazu u zenici da igramo.
Šta oni fol napravili istok, a nema staklenih prostorija u istom, prevara, čuj 3 kategorija uefa takmičenja laž, ubleha. Hocemo opet stadion ko prije sa onim lijepim smecem na zapadu da ko ljidi pijemo dvoguzu i pisamo na istom, hocemo krov na pola zapada kakav cijeli.
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u pon okt 23, 2017 2:39 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:30 pm

Moralo je bar koji bod više
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:33 pm

Po meni bi trebao najjači sastav izaći u srijedu, a u subotu kombinovano.
Bliži smo kupu za dva duluma, nego tituli prvaka BiH.

U srijedu:
------------Veca-----------
Stana--Graovac--Bogi--Projic
-------Hajdarević-Blagojević------
Zakarić------Ramović------Zec
-------------Ubiparip-------------

Ako su Projić i Ramović spremni.

Za vikend:
-----------------Veca-----------------
Sinisa--Graovac--Kemo--Projic/Stanic
-----------Sabanadzevic-Blagojevic-------
Zakaric------Zeba------Zajmovic
-------------Kajkut----------

A još se može iskombinovati ako je Crnov spreman, a trenira sa ekipom koliko znam, ima tu još za rotacije u vezi Marković, Elsner, Hasanović.
Izgurat se može sa dva kvalitetom slična sastava, sa blagom prednosti za srijedu bez ikakve štednje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:47 pm

Protiv Mladosti moramo biti efikasni i maksimalno skoncentrisani tokom cijele utakmice. Bez početničkih grešaka, bez izmišljanja i onih grešaka u dodavanju (vidjeli smo u ligaškoj utakmici kad smo izgubili kako znaju kazniti). Ja mislim da nam se ono ne može ponoviti. Ne znam kakva je situacija sa povredama. Nadam se da će Sinan biti spreman. Šta je sa Zebom? Koliko će pauzirati Projić, je li poznato? Projićev izostanak bi mogao biti veliki hendikep. Vidjeli smo juče kako smo pali njegovim izlaskom. Ja se nadam da će on i Sinan biti spremni. Izveo bih ovaj sastav: Kjosevski- Stanić, Graovac, Bogičević, Projić- Blagojević, Hajdarević- Zakarić, Ramović, Zajmović- Ubiparip.
Od prve minute dakle bi krenuo Hajdarević. Meni se baš sviđa njegov stil igre, razmišljanje itd. i mislim da bi bolje bilo da počne on, a Šaban da ga zamijeni u drugom poluvremenu. Ne znam šta je sa Markovićem, ne vidim razlog zašto i on ne bi mogao odigrati u srijedu... Također Zajmovića bih uprkos jučerašnjoj lošoj predstavi stavio od početka. Ako ga ostavi na klupi, to bi moglo uticati na njegovo samopouzdanje, koje je ionako poljuljano. Hitno mu je potreban gol, bio bi mnogo korisniji igrač. Ramović bar nek odigra 60 minuta, ako ne bude spreman za više, dalje može Žera. Oni će poginuti sigurno, njima je kup jedina neka šansa. Zato mi moramo "poginuti" više i željeti pobjedu više od njih. Ja vjerujem u Adu i ekipu. Moramo proći dalje u kupu. Prognoza 2:0, strijelci Vojo i Zakarić.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:56 pm

Mislim da smo trebali uzeti 9 bodova iz ove dvije utakmice ali jbg daj sta das dosta i ovih 6..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 2:57 pm

Ado nije kriv sto nam je igra, manje vise, negledljiva.. Kriva je cinjenica da je nama igracki kadar kritican.. Ljeto je katastrofalno odradjeno i sreca pa je ova liga odron pa smo mi u igri za vrh tabele.. Nema trenera na dunjaluku koji ce sa nasim rosterom napraviti nesto vise i od Slavke a i od Ade.. Treneri su u nasem slucaju zrtvenja jagnjad i izivljavamo se na njima od odlaska Amara.. Ta praksa mora prestati i mora se pristupiti rjesavanju uzrocnika zbog kojih je igra negledljiva i koja tjera ljude sa stadiona a to je drasticno dizanje kvalitete rostera.. Do zime se potruditi i ostati u prikljucku za vrh a onda se pojacati i prestati supljirati i izmisljati milion razloga i opravdanja za lose uradjene poteze..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:03 pm

Najbolja opcija bi bila, da klub da budzet koji je moguc za igrace i transfere i ponudi da navijaci izemđu sebe odaberu kompetentnu osobu koja ce sa tim budzetom dovesti igrače koje navijači odluče da su pojačanja i onda jbg, yebat cemo mater sami sebi prilikom prve pobjede od 1:0 a zamislili smo da bude 5:0. Yebo mater ako nije bolje biti navijač Goška nego Želje, tamo makar su svi sretni danas jer nije Zeljo dobio 0:5.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:17 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:18 pm

Dugo smo pregovarali s jednim igracem. Ko je u pitanju, ne znam, ali jeste jedno od onih imena kojeg su svi navijaci ocekivali.

Lik nam se zahvalio i presao u drugi klub, za nijansu slabiju ponudu drugog kluba.

Razlog: kako sam rece, lakse je igrati u drugom klubu nego Zelji. "Necu da trpim uvrede navijaca."

Izvor: strucni stab.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:23 pm

VIDEO/ FOTO: NK GOŠK – FK Željezničar 0:1

http://1921.ba/video-foto-nk-gosk-fk-ze ... ar-01-4050
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:27 pm

Fanzi je napisao/la: Dugo smo pregovarali s jednim igracem. Ko je u pitanju, ne znam, ali jeste jedno od onih imena kojeg su svi navijaci ocekivali.

Lik nam se zahvalio i presao u drugi klub, za nijansu slabiju ponudu drugog kluba.

Razlog: kako sam rece, lakse je igrati u drugom klubu nego Zelji. "Necu da trpim uvrede navijaca."

Izvor: strucni stab.
Kako je meni glupa ta prica nece da igra u vecem klubu radi navijaca - nekog misljenja navijaca, kritikovanja ili slicnog, a znamo svi da sve i jednog igraca boli qurac za nas navijace, nismo im u malom mozgu.

Dokaz za to vam je da nam je u dvije utakmice bio potreban BOD da uzmemo tiltulu, i ti debili od igraca umjesto da obraduju nas navijace oni odigraju kao pickhe radi nekih svojih hirova, negodovanja prema Slavki ili cega vec.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:28 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 23, 2017 2:57 pm
Ado nije kriv sto nam je igra, manje vise, negledljiva.. Kriva je cinjenica da je nama igracki kadar kritican.. Ljeto je katastrofalno odradjeno i sreca pa je ova liga odron pa smo mi u igri za vrh tabele.. Nema trenera na dunjaluku koji ce sa nasim rosterom napraviti nesto vise i od Slavke a i od Ade.. Treneri su u nasem slucaju zrtvenja jagnjad i izivljavamo se na njima od odlaska Amara.. Ta praksa mora prestati i mora se pristupiti rjesavanju uzrocnika zbog kojih je igra negledljiva i koja tjera ljude sa stadiona a to je drasticno dizanje kvalitete rostera.. Do zime se potruditi i ostati u prikljucku za vrh a onda se pojacati i prestati supljirati i izmisljati milion razloga i opravdanja za lose uradjene poteze..
Ne bi se složio sa tobom.

Volio bi čuti tvoje mišljenje koga smo to trebali i mogli dovesti, a nismo?
I naravno i ja znam a bi nam npr. Ordagić dobro došao, ali zapitaj se da li vrijedi dati 250.000,00 KM za igrača koji je ove sezone imao 2 asistencije u 12 utakmica.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:30 pm

Fanzi je napisao/la:
pon okt 23, 2017 3:18 pm
Dugo smo pregovarali s jednim igracem. Ko je u pitanju, ne znam, ali jeste jedno od onih imena kojeg su svi navijaci ocekivali.

Lik nam se zahvalio i presao u drugi klub, za nijansu slabiju ponudu drugog kluba.

Razlog: kako sam rece, lakse je igrati u drugom klubu nego Zelji. "Necu da trpim uvrede navijaca."

Izvor: strucni stab.
Subaša 100% :lol:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:31 pm

Igrac koji nije u stanju da se nosi sa pritiskom igranja u Zelji nam nije ni potreban.. Hvala mu na iskrenosti u svakom slucaju.. Ne sjecam se da je, recimo, Miroslav trpio bilo kakve uvrede sa tribina.. Budi profesionalac i daj sve od sebe i niko te nece vrijedjati.. Taj igrac je ocigledno bio svjestan da to ne moze ispuniti.. Da se razumijemo, ja nisam taj koji ce ikad psovati i vrijedjati ali to se ne moze zaobici u nasem okruzenju..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon okt 23, 2017 3:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:32 pm

Elegant je napisao/la:
pon okt 23, 2017 3:27 pm
Fanzi je napisao/la: Dugo smo pregovarali s jednim igracem. Ko je u pitanju, ne znam, ali jeste jedno od onih imena kojeg su svi navijaci ocekivali.

Lik nam se zahvalio i presao u drugi klub, za nijansu slabiju ponudu drugog kluba.

Razlog: kako sam rece, lakse je igrati u drugom klubu nego Zelji. "Necu da trpim uvrede navijaca."

Izvor: strucni stab.
Kako je meni glupa ta prica nece da igra u vecem klubu radi navijaca - nekog misljenja navijaca, kritikovanja ili slicnog, a znamo svi da sve i jednog igraca boli qurac za nas navijace, nismo im u malom mozgu.

Dokaz za to vam je da nam je u dvije utakmice bio potreban BOD da uzmemo tiltulu, i ti debili od igraca umjesto da obraduju nas navijace oni odigraju kao pickhe radi nekih svojih hirova, negodovanja prema Slavki ili cega vec.
Tebi je lakše vjerovati da namjerno nisu odigrali kako su trebali, a ja vjerujem da nisu mogli bolje. I to je ovo što Fanzi i govori. Puno je lakše igrati u nekom malom klubu nego u Želji ili Sarajevu. Pogotovo ako nisi psihički stabilan i 100% siguran u sebe. Čak i u Zrinjskom je puno lakše igrati. Najbolji su primjer Bilbija i Todorović. Kod nja. igrali skroz promjenjivo, a u Zrinjskom rasturaju. da ne pominjem milion igrača koji su bili dobri u svojim klubovima, a u Želji se nisu vidjeli. Jednostavno veći je pritisak. Naravno prave igrače bi to trebalo da motiviše, ali budimo realni. Svi pravi igrači što prije pobjegnu iz ove naše lige.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:34 pm

Pompey je napisao/la:
sub okt 21, 2017 1:54 pm
shzna je napisao/la:
sub okt 21, 2017 1:46 pm
Asocijacija:

slika

:kafa:
Power Rangers -> Rangers F.C.(Glasgow) -> Sasa Papac
:kafa:

slika
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:35 pm

neka je,takvim daleko kuca od Grbavice i nije se uopste trebao baviti fudbalom ako to gleda.Na Grbavici se nikad nikom nije psovalo bez razloga,ne uzimam u obzir pojedince,mislim da smo svakako najtolerantniji navijaci a ako manekanima smeta sto ce mu 10 papaka sa tribine psovati neka se bavi baletom.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:38 pm

Bas vala. I ne treba nam takva picoka. Nema vjernijih, boljih i strpljivijih navijaca. Momak je fulio profesiju. Psuje ti se bukvalno od predpionira, u svakom sportu. Nek igra ispred mamurnih pandi, ovih GOSK-ovih kako se vec zovu, itd.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 23, 2017 3:40 pm

ublehas je napisao/la:
pon okt 23, 2017 3:28 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 23, 2017 2:57 pm
Ado nije kriv sto nam je igra, manje vise, negledljiva.. Kriva je cinjenica da je nama igracki kadar kritican.. Ljeto je katastrofalno odradjeno i sreca pa je ova liga odron pa smo mi u igri za vrh tabele.. Nema trenera na dunjaluku koji ce sa nasim rosterom napraviti nesto vise i od Slavke a i od Ade.. Treneri su u nasem slucaju zrtvenja jagnjad i izivljavamo se na njima od odlaska Amara.. Ta praksa mora prestati i mora se pristupiti rjesavanju uzrocnika zbog kojih je igra negledljiva i koja tjera ljude sa stadiona a to je drasticno dizanje kvalitete rostera.. Do zime se potruditi i ostati u prikljucku za vrh a onda se pojacati i prestati supljirati i izmisljati milion razloga i opravdanja za lose uradjene poteze..
Ne bi se složio sa tobom.

Volio bi čuti tvoje mišljenje koga smo to trebali i mogli dovesti, a nismo?
I naravno i ja znam a bi nam npr. Ordagić dobro došao, ali zapitaj se da li vrijedi dati 250.000,00 KM za igrača koji je ove sezone imao 2 asistencije u 12 utakmica.
Trebali smo dovesti pojacanja u svakoj liniji.. Nisam kompetentan da licitiram imenima, zato postoji struka.. Vukotic je bio jedna od mojih licnih zelja, Subica sam pominjao, al eto, mozda je on bio nerealan.. Iz Krupe je bilo jos par realnijih kandidata.. Nisam toliko ni bio za Ordagica zbog tih para ali ne bih imao nista protiv ni da je dosao.. Bilo je kandidata ali nije bilo love..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija