Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 07, 2017 11:31 pm

Mehmed Baždarević, BOŠNJO, proslavljeno igračko ime bivše Juge
Igor Janković, SRBIN, inače šef omladinske škole Borac Banjaluka
Dragan Perić, HRVAT, inače svojevremeno trener HŠK Zrinjski...
Bitno je zadovoljiti nacionalni ključ...a rezultat (ne)će doći ...

Ognjen Vranješ, SRBIN, inače poznat po tetovaži RS-a, promjenio bruku levatskih klubova ali kao najbolji eksponat FSRS eto ga u repci
Toni ŠUNJIĆ, HRVAT, eto ko igra u Študgartu, ali najbolje što ima FSHB
Levati gledaju večeras Belgijance kako zabijaju...fuj

I onda ko mi nešto želimo, očekujemo
šuti, poklopi se, samo nek ne puca
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 07, 2017 11:51 pm

Ja mislio savez platio teren u zenici. 3mil je puno za nas. To nam znaci jos par godina bez pomaka u transfer politici. Jug nam treba za 2018tu i 2 dobra prelazna roka.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 07, 2017 11:55 pm

8-9 mio km u dvoranu, valjda je red i da se teren popravi
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 12:45 am

Ma kakvav god teren bio veceras meni je Grbavica bila prelijepa veceras. Dobra utakmica bi. Samo sam u sebi Boga molio da nas Zeljo ovako igra
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 1:23 am

Ma, znate sta, **** ovu buraniju, dajte nam Zelju i PLBiH, zazelio sam se vec. :zeljeznicar1: :bih:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 6:24 am

Elegant je napisao/la:
sub okt 07, 2017 11:11 pm
Nasa uprava nakon ovoga sigurno, ma 100% ce da ucini sve da dobijemo vrhunski teren, potpuna rekonstrukcija da bude.

Valjda je i ovim debilima iz saveza jasno vise, da se ne brukamo, ove snimke idu po cjeloj planeti.
Možemo pokrenuti akciju i sakupljati zelene pvc flaše i od njih napraviti plastičnu travu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 7:56 am

Jucerasnja utakmica je pokazala koliko smo mi kao narod, nerealni. Bez pola ekipe, los teren, tanak selektor a igras protiv trenutno najjace reprezentacije u europi i ti ocekujes da ce ti se ljudi sklanjati i da ces pobjediti. Vakat je da se ulozi u infrastrukturu domaceg fudbala, da se guraju mladji igraci koji su nastupali za mladje reprezentacije, a ne ovi indijanci kojima se sa 30 godina javi zelja za domovinom i da igraju za isto.
Nama ce se isplatiti ovo ulaganje u infrastrukturu kroz koju godinu. Kad gurbeti iz saveza ne prave situaciju za bolje sutra bh fudbala, moramo mi sami. Malo tezim putem ali ide to.
Moj De Bruyne sada vidis gdje je Edin Dzeko postao igrac i kako se izborio za svoju karijeru. Isto tako i Edin Visca, Toni Sunjic, Ibrahim Sehic, Haris Duljevic i ostali. Nista im nije bilo servirano na tacni, kao vama.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 8:33 am

Sinocnja tekma je najbolji pokazatelj da bez infrastrukture nema i ne moze biti realnog pomaka ni za mm.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 8:36 am

čemu skraćenica, jel to izbjegavaš napisati ni milimetar... :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 9:30 am

Meni vise od terena bodu oci oni poslovni prostori na sjeveru. Sve se usminkalo koliko se moglo a na sjever s vana ko kakve favele da su nakacene. Kad bi se to moglo rijesiti?

Sto se ostalog tice, sa jugom i terenom dolina ce biti ko vembli a ja ocekujem da cemo do stotog rodjendana u potpunosti rijesiti te dvije stavke plus krov na istoku. I ovo sad sto imamo je ostvarenje nasih snova koje smo od rata snivali.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 9:32 am

počelo se, ali neće moći odjednom...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 9:37 am

sve će to ići svojim tokom. kad se istok izvukao, ovo ostalo će biti lakše iako je veća vrijednost. a kad se sve završi - ja ću sve napisati kako je stvarno bilo... :D

glavni zadatak pred upravljačkim strukturama sada je druge prirode, da nađe sportskog menadžera/direktora koji će biti prava podrška i njima i treneru.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:14 am

sve sto smo kao klub mogli uraditi da budemo dobri domacini, uradili smo. pokusali smo srediti i teren, a uspjeli smo koliko smo uspjeli.
trebamo biti ponosni a ove potpuno opravdane prozivke na taj racun nam trebaju biti dodatni podstrek da na razvoju infrastrukture radimo jos vise i jos jace.
vjerujem da ce izjave belgijskih igraca doci u **** onih koji nam trebaju i mogu pomoci u nasim nastojanjima da izgradimo jedan normalan i uslovan stadion. na kraju krajeva mnogi od tih koji nam mogu pomoci su sinoc stvari mogli vidjeti svojim ocima.

elem, dobra tekma sinoc. dobra atmosfera.
ko nije bio zajebo se. :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:18 am

ja nisam bio, mogao sam biti, a ne smatram da sam se zajebo :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:21 am

postujem i to.
ipak mislim da je steta ne pogledati uzivo ovakvu utakmicu posebno ako se nadjes u prilici.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:28 am

Teren je bio u losem stanju i ne prilici da se utakmica ovog nivoa igra na onako losem terenu. Kako je to uticalo na ishod utakmice druga je prica, a iskreno sam misljenja da je razlika u korist Belgije veca na boljem terenu.

Medjutim, posto znam da citate, nervira me licemjernost naseg naroda iz citave BiH i dijaspore, pogotovo onih koji prate nasu ligu i navijaju za neki klub. Kod ovih koji ne prate je mozda samo neznanje.
Pa nije nas savez suspendovao Bilino polje iz nekog hira, to je uradila UEFA i na BP se nije moglo igrati, a to je jedini stadion sa kvalitetnim terenom.
Da li bi tereni na Kosevu, Tusnju, u Banja Luci izgledali bolje poslije 2 dana kise? Pa hajmo realno pricati, bilo bi jos gore milion posto. Nije Savez u Grbavicu ulozio milione da je sad odjednom nevjerovatno sto je los teren, Grbavicu gradi Zeljo onoliko koliko moze, a utakmica ovog nivoa je jos uvijek prevelik zalogaj.

Ipak, mozda iz ove medijske hajke izadje nesto pozitivno pa se rekonstrukcija terena pogura malo vise i malo brze, jer Zeljo ne moze graditi jug i vrsiti rekonstrukciju terena istovremeno. To sa istokom vec izgleda prelijepo, ali strah me i zamisliti izgled Grbavice sa novim jugom i terenom, perverzija, ubjedljivo najbolji stadion u drzavi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:29 am

ma na tepihu bi zabili šest-sedam. a da nije primjereno, svakako da nije.
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:34 am

Na neki nacin bi kanton, opstina i nogometni savez trebali da pomognu u izgradnji terena. Kanton ima dosta koristi kad bi se utakmice igrale na Grbavici od turizma.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 10:50 am

exbabilon je napisao/la:
ned okt 08, 2017 10:28 am
Teren je bio u losem stanju i ne prilici da se utakmica ovog nivoa igra na onako losem terenu. Kako je to uticalo na ishod utakmice druga je prica, a iskreno sam misljenja da je razlika u korist Belgije veca na boljem terenu.

Medjutim, posto znam da citate, nervira me licemjernost naseg naroda iz citave BiH i dijaspore, pogotovo onih koji prate nasu ligu i navijaju za neki klub. Kod ovih koji ne prate je mozda samo neznanje.
Pa nije nas savez suspendovao Bilino polje iz nekog hira, to je uradila UEFA i na BP se nije moglo igrati, a to je jedini stadion sa kvalitetnim terenom.
Da li bi tereni na Kosevu, Tusnju, u Banja Luci izgledali bolje poslije 2 dana kise? Pa hajmo realno pricati, bilo bi jos gore milion posto. Nije Savez u Grbavicu ulozio milione da je sad odjednom nevjerovatno sto je los teren, Grbavicu gradi Zeljo onoliko koliko moze, a utakmica ovog nivoa je jos uvijek prevelik zalogaj.

Ipak, mozda iz ove medijske hajke izadje nesto pozitivno pa se rekonstrukcija terena pogura malo vise i malo brze, jer Zeljo ne moze graditi jug i vrsiti rekonstrukciju terena istovremeno. To sa istokom vec izgleda prelijepo, ali strah me i zamisliti izgled Grbavice sa novim jugom i terenom, perverzija, ubjedljivo najbolji stadion u drzavi.
:palacgore:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2017 11:03 am

ChWilla je napisao/la:ma na tepihu bi zabili šest-sedam. a da nije primjereno, svakako da nije.
Meni je malo i drago ovo zbog ove priče o terenu, pogotovo zbog ovih koji pričaju da nam liga ne valja. Na boljim terenima kvalitet naše lige bi znatno skočio. I dođemo do onoga koliko je bitna infrastruktura i koliko smo mi daleko od uslova koji nam trebaju za ozbiljnu ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija