Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:59 am

takav kakav treba, da se možeš pouzdati da će odraditi šta je lendrić prošle godine, sa našim platežnim sposobnostima ne postoji...

jer on je bukvalno izmišljao golove, kao i miro šanse. ti si njih mogao dovesti samo sa dna njihovih karijera.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 12:15 pm

Jel idu @1921.ba u Maglaj sutra?
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 12:29 pm

BlwD je napisao/la:
uto okt 03, 2017 12:15 pm
Jel idu @1921.ba u Maglaj sutra?
zar sumnjas u te momke :)
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:21 pm

Dosta ljudi je spominjalo taj famozni sistem kojeg mi nemamo. Definitivno se slazem sa tim, meni licno se Adzem svidja, svidja mi se to sto mijenja, svidja mi se njegov rad sa omladincima, svidja mi se sto nije ko Salko izvrsio izmjenu u 80. minuti i to sablonske, ala Safet Susic, to su sve licni dojmovi.
Naprosto se mora ostaviti jedan trener tu 3 godine, pa makar.
On da postavi svoju formaciju i da se ciljano dovode igraci koji ce zadovoljiti tu formaciju, ne moze ovako jer nasi igraci nisu ni za kakve formacije trenutno, sve je ovo na silu i na zor, zanemarujuci gubitke, koji mi zaista nista ne znace, sto se mene tice mozemo jos gubiti, ali vazno je da su se uvidile greske(nadam se da jesu).

Ovdje je uprava napravila gresku, definitivno, trebali su izaci i reci mi ne mozemo vise ovako, ne ide, stanite 3 godine, da vidimo sta cemo.
Ok Adzem hoce 3 - 5 - 2, super, fali nam stoper za ovu formaciju, dovest cemo ovaj prelazni stopera, ili pak ne mozemo ovaj prelazni, ali onom istice ugovor na ljeto, dovest cemo ga na ljeto, ali zato sada mozemo krilo.
Dakle:
  • -ostaviti trenera koji igra napadacki, ubacuje djecu i afirmise ih za prvi tim i dovodi ciljana pojacanja za svoj stil igre da radi 3 godine
    -izaci pred navijace i saopstiti im da je titula, ako ispadne, ako ne cilj je evropa, stadion i mladi igraci
    -rijesiti problem sa ovim igracima:
    • --Bogicevicem- jer je star i ne uklapa se u nas stil igre koji zelimo da forsiramo ubuduce, iako je frajer svaki zracni duel dobio, to jednostavno nije dovoljno.
      --Stevanovicem- stranac koji je solidan, bar za nase uslove, nazad, ali je strasno limitiran naprijed, prakticki beskoristan
      --Stanica- ostaviti ga do sljedece godine kao izmjenu i utabati mu put u juniorski pogon ako moze doprinijeti
      --Zeba- ista stvar kao sa Stanicem, moze uci ako trener vidi da to ima smisla
      --Markovic- super je bio, dao nekoliko strasno bitnih golova ali opet nedovoljno da se produzi ugovor sa njim
      --Bekric- realno on je i prije dolaska Zebe bio limitiran, a takav je i ostao, nista protiv njega licno, cak ako izuzmemo scene sa "dogovorili smo se", on je zastario igrac i ne uklapa se u buduci sistem igre koji se formira na igracima kao sto su Ramovic
      --Beganovic- vidjeti sta Azem hoce doslovno, nista se od njega ne ocekuje niti je dao ikakav osjecaj da ce raditi na sebi, po meni flop, ali mozda treba da popuni roster
      --Hasanovic- ista stvar
      --Crnov- ono sto smo na momente vidjeli je bilo fantazija, ovaj momak ima vremena da do kraja ugovora, onih malo minuta koje ce provesti na terenu pokaze volju i zelju da se vrati, ako se to vidi, mislim da se treba produziti, ako pak ne, ciao
Mislim da je ovo jedini nacin da mi stanemo na noge i da ce bilo koji drugi nacin propasti i gurnuti nas u vecu dubiozu.
 
1921Zeljo_FFM
Postovi: 9
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:22 pm

Treba napraviti online fan shop i naruciti puno vise artikela uvjek prazan fan shop nema zarade.ako hoce napraviti cu ja bezplatno online fan shop.

Forza Zeljo
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:28 pm

Online fan shop bi definitivno bio prava stvar..sad koliko je to izvedivo ne znam...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:29 pm

Kad smo kod fan shopa, radi li trenutno ili su ga zbog renoviranja/nabavke novih artikala zatvorili?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:30 pm

Ma to je pickin dim, ako ce se raditi bez dostave, doslovno se implementira paypal sad pa sad, za 2 mjeseca radi. Ne znam samo kako se to treba ljudima iz uprave prezentirati, treba se uraditi da bude odrzivo, modularno rjesenje koje se moze nadogradjivati, a ne sklepati samo tako.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:30 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto okt 03, 2017 1:29 pm
Kad smo kod fan shopa, radi li trenutno ili su ga zbog renoviranja/nabavke novih artikala zatvorili?
Valjda je zatvoren do tekme sa Belgijom?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:36 pm

Lukaku na Grbavici :skoljka:
:djavo: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:44 pm

I evo ga FAktor " Željezničar trese neviđena kriza " . Ne znam od kad oni prate ovaj klub , Boga mi se ja sjećam i lošijih utakmica i protiv Zrisnkog i a Slobode. Treći smo na tabeli . ***** vam sve plaćeničko . Bitno je širiti negativu , i to hladno napisa da smo daleko od lige za prvaka , hej a mi treći na tabeli . I kako je Kajkut mogao promašivati nemoguće , ako nismo imali šansi . Sjašite više !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:47 pm

ne kaže otkad neviđena...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 1:55 pm

Najveći problem je što vezni red ne pomaže odbrani tu treba Marković ili Dino.

BIT CE ZELJO OPET SAMPION !!!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 2:06 pm

sahmat je napisao/la:Najveći problem je što vezni red ne pomaže odbrani tu treba Marković ili Dino.

BIT CE ZELJO OPET SAMPION !!!
Dobro uoceno ali loše napisao nemamo klasicnog zadnjeg veznog destruktivca. Nemamo ga još od Odovica kako treba da je u ekipi jer on ne igra takvu igru a prošlo ih je kroz klub Zahirovic, Zola itd. Ni Blagoje ni Saban nisu razbijači protivnickih napada nekako je to po mom viđenju najviše Besirovic iz Radnika ali eto i on je bio na probi za vrijeme Ode i očigledno nije taj tip igrača kakvog on želi ili preferira.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 2:09 pm

Hocemo li igrati kakvu prijateljsku tekmu na ovoj pauzi..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 2:22 pm

Okolele je napisao/la:
uto okt 03, 2017 2:09 pm
Hocemo li igrati kakvu prijateljsku tekmu na ovoj pauzi..?
Igramo sutra
イビチャ・オシム
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 2:52 pm

Stalno se piše nema u klubu "sistema", te sistem ovo te sistem ono i svi pišu o tom nekom sistemu tj. nedostatku istog pa bih da otvorim diskusiju šta to za vas znači "sistem". Da ne bi bilo da otvaram diskusiju a ne napišem nešto o tome bi bilo bezobrazno s moje strane, neću se dohvaćati prijeratnog perioda niti raditi duboke analize ratnog i postratnog stanja, samo ću napomenuti da je taj prijeratni sistem preživio zahvaljujući nekolicini stvarnih heroja i u svom nukleusu živi i dan danas iako to mnogi i ne vide. Bilo je uspona i padova u s*portskim rezultatima jer je većinom uspijeh sistema ovisio o individualnom zalaganju pojedinaca a vrlo malo kao kolektivni trud. U zadnje vrijeme je i taj famozni sistem dobio malo širu pismenu formu koja definiše u biti ono kako si radilo na sportskom planu u zadnjih gotovo 100 godina što je ogroman napredak u odnosu na godine kada nam je plan rada omladinskog pogona za cijelu godinu bio napisan u 3 rečenice. Mnoge se stvari koriste iz raznoraznih razloga kako bi se oborio ovaj saziv skupštine i uprave kluba pa i nepostojanje "sistema" što je nonsens jer od kada su oni u klubu taj sistem je iz dana u dan sve jači i bolji. Mi smo sada u jednom tranzicijskom periodu gdje se stvorio vakum zbog toga što su s*portske legende prestare da bi aktivno radile na razvoju kluba ali su oni i dalje tu uz klub te indirektno daju svoje znanje a mladi stručnjaci još nisu dovoljno ispekli svoj zanat da bi njihovi postupci davali dovoljno jake rezultate koji bi zadovoljili apetite navijača. Imamo najsvježiji primjer u trenutnom treneru koji je više u klubu nego što većina navijača ima godina, njemu se pripisuje da klub nema sistema igre a sve je to prevalio preko svojih leđa, od treniranja u klubu u svakakvim uslovima ( ili da bolje kažem u nikakvim ) preko rada u omladinskom pogonu do vođenja prvog tima. Ako iko zna kako to izgleda zna Ažem samo je pitanje dali će imati vremena da to sve i sprovede.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 3:23 pm

Izlija je napisao/la:
uto okt 03, 2017 2:22 pm
Okolele je napisao/la:
uto okt 03, 2017 2:09 pm
Hocemo li igrati kakvu prijateljsku tekmu na ovoj pauzi..?
Igramo sutra
Ma to je B tim ne racunam njih..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 3:31 pm

KUP JE NAŠ!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 3:42 pm

.
Zadnja izmjena: 1921.ba, dana/u uto okt 03, 2017 4:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija