Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:19 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 01, 2017 6:07 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned okt 01, 2017 5:50 pm
Vukotic vrijedi svake pare, a uz odredjene ustede to jeste raskide sa nepotrebnim bolje otjerati 3 ili 4 i dovesti i platiti jednog ovakvog
Ma jok to, Kemo je bolji a nas je. Puno je i onih 30.000 sto im je nudjeno, sta ce Vukotic.
Kemo ima materijala kao i saban ali treba im dozirati minutazu, a ne forsirati bez obzira na sve jer izgorice. Vukotic, Graovac i Osmankovic po meni fina odbrana, a u svakom slucaju puno jaca nego ova sada
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:24 pm

nažalost kemo je juče morao igrati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:25 pm

Nek uloze, ako ima para, u ono sto valja u ligi. Nikakvi polovnjaci i nekakvi pilsneri ubipare etc.

Jasarevic, Vukotic, Ordagic, Peco + Amar Osim :D
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:26 pm

Pecu, trenutno ne. Povrijedi se svaku drugu utakmicu
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:27 pm

MrRiccoli je napisao/la:
ned okt 01, 2017 7:19 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 01, 2017 6:07 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned okt 01, 2017 5:50 pm
Vukotic vrijedi svake pare, a uz odredjene ustede to jeste raskide sa nepotrebnim bolje otjerati 3 ili 4 i dovesti i platiti jednog ovakvog
Ma jok to, Kemo je bolji a nas je. Puno je i onih 30.000 sto im je nudjeno, sta ce Vukotic.
Kemo ima materijala kao i saban ali treba im dozirati minutazu, a ne forsirati bez obzira na sve jer izgorice. Vukotic, Graovac i Osmankovic po meni fina odbrana, a u svakom slucaju puno jaca nego ova sada
Ama naravno da ima materijala, ali je besmisleno govoriti da je sad bolji. A govorili su.

Njegov potencijal je neosporan, treba mu pametno dozirati minutazu i usmjeravati ga. Ako ga je Slavko usporio, to ne znaci da sad treba preskakati stepenice u razvoju jer ekipa trpi a i za njega moze biti kontraproduktivno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:29 pm

A kakav je ovaj Ibrahimovic iz sloge sh? Daje neke golove stalno
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:31 pm

ISB87 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 7:29 pm
A kakav je ovaj Ibrahimovic iz sloge sh? Daje neke golove stalno
Vezao ga Husić lancima :lol:

slika
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:39 pm

" - Kada sam ja došao krajem avgusta, oni su bili ispali iz kvalifikacija od poluamaterske ekipe Jelgave iz Letonije. Startovali su jako loše, bili su deveti od 12 ekipa, onda je naprasno došlo do jednog telefonskog razgovora, brzo sam došao, izborili smo se, pobedili Žilinu, pokrenuli seriju, promenili neke stvari.Puno je tu loših stvari bilo, loša atmosfera, bilo je klanova u svlačionici, puno stranaca, dosta nekih ružnih stvari koje smo u hodu morali da rešavamo igrom, da bi poboljšali rezultate." Ivan Vukomanovic

Ovom recenicom kao da je opisao i nas, nama treba neko ko ce popraviti ovo sve, Kostic nije mogao Slavko takodje a cini mi se ni Adzem
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:46 pm

Idi Edine iz te Rome ne zasluzju te. :kafa:

(za jedno 35. milki u Real)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:47 pm

Gledam Totija,legeda koja nikad nije pokazala bar javno da nije u redu sto je treca izmjena u Romi.Sad zamjenik SD Rome.Sto ti je odanost klubu.Da ne poredim sa nasima.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:48 pm

Još me ne popušta sjebanost od sinoć, fuj. Ja u životu nisam vidio igrače koji sa više nonšalancije ulaze u utakmicu od ovih naših. Od svakog igrača Zrinjskog bili su udaljeni kilometar. U jednom trenutku sam imao osjećaj da Pirić krene prema našem golu možda bi ga Blagojević zaustavio negdje na 20 metara od našeg gola. Eto kako su izgledali hadumi. Zakarić je jedini jučer koliko-toliko bio ok. Zajmović kada je ušao unio je malo svježine, razdrmao ekipu ali skoro svaki put potez viška. I dalje ne kontam zviždanje i psovanje Šabanu. Zeba i Blagojević nisu postojali jučer veći dio utakmice. Treba dijete da im dupe spašava? Al' šta ćeš takvi smo mi, pogani.

Ovim igračima što ističe ugovor na zimu/ljeto ne pomišljati uopšte da se produžavaju. Nek se nose u pizdu materinu i oni i njihove karijere. Sačuvati ovo malo igrača što ima želju da igra za ovaj klub, što ima želju da u budućnosti dogura malo dalje od ovih naših livada i njima dodati nekoliko igrača sa strane. Prije svega igrače koji nisu mentalne amebe pa makar svi 25+ imali. Počet sa traženjem već sutra, da ne bi bilo u januaru hvatanja za glavu. Do tada, strpit se, predeverat će se i ovo nekako. Predever'o je Željo, a i mi sa njim, i gore.

Bogičević ne igra u Zenici.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:56 pm

BlueSide je napisao/la:
ned okt 01, 2017 7:39 pm
" - Kada sam ja došao krajem avgusta, oni su bili ispali iz kvalifikacija od poluamaterske ekipe Jelgave iz Letonije. Startovali su jako loše, bili su deveti od 12 ekipa, onda je naprasno došlo do jednog telefonskog razgovora, brzo sam došao, izborili smo se, pobedili Žilinu, pokrenuli seriju, promenili neke stvari.Puno je tu loših stvari bilo, loša atmosfera, bilo je klanova u svlačionici, puno stranaca, dosta nekih ružnih stvari koje smo u hodu morali da rešavamo igrom, da bi poboljšali rezultate." Ivan Vukomanovic

Ovom recenicom kao da je opisao i nas, nama treba neko ko ce popraviti ovo sve, Kostic nije mogao Slavko takodje a cini mi se ni Adzem

Iako je on bio prvi izbor "po prezentacijama" kako neki to vole reci, pojavili su se veliki Željovci kako bi covjeka ocrnili jer je igrao u obilicu, nista znanje e tu nisu trebali ljudi iz uprave popustiti vec kvalitetnim PR podrzati covjeka i ostati iza svoje odluke.
Ne treba slusati nas navijace previse jer mi ne znamo sta hocemo odnosno hocemo sve.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:57 pm

Borac pobjedio. Znaci celavi pizdek se ne smije naguziti pitarima kao sto to inace radi, i nadam se pobjedi slobode pa da se vrlo vjerovatno sarajevo otpise iz trke za Evropu.
1987
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:58 pm

Bio je to krupa zalogaj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 7:59 pm

shzna je napisao/la:
ned okt 01, 2017 7:57 pm
Borac pobjedio. Znaci celavi pizdek se ne smije naguziti pitarima kao sto to inace radi, i nadam se pobjedi slobode pa da se vrlo vjerovatno sarajevo otpise iz trke za Evropu.
Ne bi da im prisjedam na muku jer nismo ni bi bas sjajni ali mogli bi oni u LZO vrlo lako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 8:00 pm

Valja navijati za smradove u Mostaru za 2 kola
1987
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 8:12 pm

Iako su me raspizdili maksimalno sinošnjom piz.dunskom predstavom smatram da ne treba praviti nikakvu histeriju jer su svi ovi rezultati u neku ruku i očekivani.
Treba nam kontinuitet po svaku cijenu. Donji prag je plasman u Evropu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 8:17 pm

shzna je napisao/la:
ned okt 01, 2017 8:00 pm
Valja navijati za smradove u Mostaru za 2 kola
Zbog, radi? Mi kao ganjamo Zrinjski?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 8:19 pm

exbabilon je napisao/la:
ned okt 01, 2017 8:17 pm
shzna je napisao/la:
ned okt 01, 2017 8:00 pm
Valja navijati za smradove u Mostaru za 2 kola
Zbog, radi? Mi kao ganjamo Zrinjski?
Nije precizirao koje smradove :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 8:20 pm

Ako se do kraja ove godine dobije građevinska dozvola i zatvori financijska konstrukcija, uz eventualan pocetak radova na juznoj tribini pocetkom naredne godine, strasti ce se smiriti.

Tad ce onaj minimalni cilj da se izbori eurpa biti zadovoljen kod mnogih, ali opet to nije to.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 260 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija