Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:50 pm

fcz je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:48 pm
Brkoo je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:40 pm
Kako nakon svega imas obraza braniti Slavku, dizati ga u nebesa zbog statistike a u stvarnosti situacija drugacija bila, na najpickastiji nacin izgubili titulu i ispali iz kupa kad nas je na nasem stadionu Siroki pregazio. Igraci mu u lice i po medijima govorili da je nula obicna, Lendricu nije smio a reci. Covjek nas je unakazio, **** nam nanu naninu sa cuvenim njegovim pripremama i kartotekom a ti mu i dalje pusis qrac jer je pricao lijepio ono sto su navijaci zeljeli da cuju.

Toliko sam razocaran da ne mogu rijecima to opisati, ljudima iz uprave bi najbolje bilo da kontaktiraju Amara Osima i daju mu potpunu autonomiju u sportskom segmentu, vi svoj posao, on svoj, u suprotnom ubrzo ce doci vas kraj, na moju zalost jer ste puno dobrih stvari uradili za klub ali navijaci zele sportski rezultat,pehare u nasim vitrinama, dominaciju u nasem fudbalu. Nije mi jasno kako nam uvijek tako malo fali, kad imas rezultate klub bude u govnima do guse, kad imas uredjen klub koji pravi i svoj stadion onda nam fali rezultat, nikako da se sastavi da imamo uredjen klub i rezultat u sportskom dijelu :cry: :cry:
I sad smo izgubili titulu i to nakon 10. kola, a svinjski nas na nasem stadionu pregazio. Nisu mozda imali srecu kao siroki tad da iskoriste sanse, ali su nas i ubjedljivije nadigrali. Bi li onda moglo biti da nije to trenera? Da nije mozda do raspale ekipe, pune bezmudih invalida? Galic ima vise muda od 90% nasih igraca.

A daj yebi se hahahah
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:50 pm

Cao titula, grcevita borba za Evropu i to je to. Bolja ekipa je slavila veceras.

Ado, vrijeme je.
 
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:51 pm

Slavko Petrovic je ostvario sve sto je bilo zacrtano. Kad je on dosao cilj je bio evropa i prolazak jednog pretkola i to je ostvario. Ako je bio ubleha kao sto se prikazuje sada da bi se opravdao svaki moguci potez uprave, onda treba da odgovara onaj ko nam je doveo ublehu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:53 pm

znamo svi šta su undercover agenti. e nama treba undercover psiholog i stručnjak za međuljudske odnose, koji bi ušao u klub a da igrači i ostali misle da je portir ili administrativni radnik. za početak, prva tri mjeseca samo da gleda i sluša kako ko sa kim priča i šta radi. i onda da u skladu s tim predloži mjere.
gradi željo boli te *****
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:54 pm

Dosadni ste više sa Slavkom ublehom i lazovom, koji je rekao da ce afirmirati ponekog mladog igraca a nije nijednog, koji nam je donjio silovanje od fudbala kao i danas i koji sebe promovise vise od kluba i koji je ostavi Adzemu ovakav folklor od fudbalera itd itd..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:54 pm

Mi nismo odigrali utakmicu sa valja osim GOSK-a, ja ne vidim nikakav napredak.
Samo znam da ne zelim vise gledati ovakvog Zelju i jebenog Zebu, Stanica, Blagojevica, Bogicevica, Kajkuta, Nikola, Beganovica itd.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:55 pm

Maloprije sa stadiona...
Steta :(
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:55 pm

heisenberg je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:44 pm
Najveca prepreka za povratak Amara Osima bila je pozicija sportskog direktora, koje sada nema. Amar ne zeli samo da bude sef strucnog staba, nego menager (i trener i sportski direktor)..
Nek bude i trener i sportski direktor i cistacica i trener golmana samo nek dodje i spasi nas ovog jada i cemera koji se desava u sportskom dijelu. Ako ce Adzem dobiti otkaz pa na njegovo mjesto doci Odovic ili neko slican onda se vrtimo u krug samo..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub sep 30, 2017 10:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:56 pm

Nama su svi ubleha sem našeg igrackog kadra
 
desetka
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jun 18, 2017 6:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:57 pm

Gledam veceras došlo "bruku"djece nakon izjave da ce se naplaćivati ulaz najmlađim kako bi se privukli da dolaze na stadion. Neka vas je stid, jos uvijek ne mogu povjerovati.
Za nekoliko kola bice otvorene kapije stadiona kako je krenulo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:57 pm

teteac8684 je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:45 pm
Potrošit ćemo mi i Adžema i Amara i boga oca...sve živo...Slavka smo otjerali iz nebuloze...samo polako...
Otjerali smo ga jer su tako igraci htjeli.

A to je pokazatelj amaterizma!

Otjerao si trenera, a igraci su svi ostali isti. Ne ide to tako.

Naš problem je što nemamo brzine i to moramo pronaći. Ne volim tražiti alibije, došao sam dan pred prvenstvo, to su moji problemi, ja sam to prihvatio s tim se nosim stojički, ali nije lako'


Za razliku od utakmice u Tuzli, danas smo imali šansi. Postići gol je najteže i zato su ti igrači skuplji i najtraženiji. Sjetite se prije tri godina kada sam dao šansu Bajiću, postao je najbolji strijelac. Godine nisu bitne. Danas smo imali prilika, trebali smo postići pogodak


Svaka cast za ovo Ado. Iskreno zao mi te. Dali su ti pokvareno auto da ides s njim.
Drago mi je da si iznio probleme koji se poklapaju i s mojim pisanjem, al to je najmanje bitno bitno je da si svjestan i konacno rekao realnost a ne trazio alibi.

Mnogi su opravdali Kajkuta kao napadaca, a evo i Adzem vam je rekao da on nije pravi igrac.
Al nije Adzem za to kriv. Mi smo imali 6 ( slovima ŠEST ) mjeseci da dovedemo pravog napadaca a doveo si otpadak Zrinjskog. PA kako onda da ocekujes pobjedu a dovodis igrace koje Zrinjski otjera. Nema logike.

Ado, ne znam hoce li ti neko dovoditi igrace, ako hoce onda mi te zao. Bit ces samo jedan u nizu. Takodjer, ako i ne stanu iza tebe.
Lijepo je sto si svjestan toga, vidjet cemo sta ce se promjeniti po tom pitanju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:59 pm

isto to je i bajern prekjuče uradio, i otvoreno, javno i službeno priznao da je tako i zbog toga.

ne kažem da je u redu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:00 pm

ChWilla je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:53 pm
znamo svi šta su undercover agenti. e nama treba undercover psiholog i stručnjak za međuljudske odnose, koji bi ušao u klub a da igrači i ostali misle da je portir ili administrativni radnik. za početak, prva tri mjeseca samo da gleda i sluša kako ko sa kim priča i šta radi. i onda da u skladu s tim predloži mjere.
Mozds i grijesim jer ne znam sta se desava u klubu, nisam insajder, ali ovako "s vana" mi se ne cini da su tamo sad neki aman nezdravi odnosi zbog kojih mi lose igramo.

Mislim da je nas problem jako jednostavan - imamo jako lose igrace a bolje ne znamo dovesti i/ili necemo da ih platimo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:01 pm

Haha eto Adzem je kriv jer ima debile od igraca koje su uprava i strucni stab propustili dovesti na vrijeme kad je to zaista i trebalo, pa sada zele u oktobru da se vade iz govana... imamo previse propalih igraca i to je to, Bogicevic, Stevanovic, Zeba, Kajkut, zamjene niti jedne kako treba...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:02 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
sub sep 30, 2017 11:01 pm
Haha eto Adzem je kriv jer ima debile od igraca koje su uprava i strucni stab propustili dovesti na vrijeme kad je to zaista i trebalo, pa sada zele u oktobru da se vade iz govana... imamo previse propalih igraca i to je to, Bogicevic, Stevanovic, Zeba, Kajkut, zamjene niti jedne kako treba...
Sve kontam oni ce se opametiti ali jok oni po starom tu su neki Elsneri i Ubiparipi
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:02 pm

Ma ocigledno je da je ovo skupina poluigraca a da nema ni e od ekipe. Pa veceras se Veca i Blagojevic svadjaju i raspravljaju dok se igra utakmica. Postaje mucno sve ovo.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:04 pm

sadrzajna utakmica. ja volim ovakve. nismo bili losiji protivnik, rekao bi da smo mozda bili i malo bolji. sudjenje standardno ocajno. istina, bolje bi bilo da smo uzeli bodove ali....

kasno je sad plakati za Odom, Slavkom..... za prolivenim mlijekom se ne place.

pljuvace sa stadiona i foruma nabijem na raxku.
odvratni ste. pacenici. gadite mi se!!!

I DA GUBIS DESET NULA NASA BI SE PJESMA CULA, MI TE VOLIMO, MI TE VOLIMO

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:04 pm

Lewa ima ugovor bogovski i najbolji je napadac. Sta ces mu u pola sezone, ne mozes ga otjerat ( jer to je mnogo para) i prodat. Bilo ih je 5.
A mi smo izgubili titulu i samo budala ne vidi ko je tu kriv. Sta se po tom uradilo. Nista!!!

I ko je Zeba za nasu ekipu? Nit je najbolji igrac, nit koji kc. Isto je i sa ostalim igracima. Nisu oni najbolji ni u ekipi, a kamoli u ligi pa da radi njih smjenis trenera.

Imalo se vremena i rjesenja pametnijih. Nije se imalo jaja za to a bgm ni pameti.
Fali nam 3 godine vec, nazalost.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 11:05 pm

svi ti igrači protiv nas u drugim dresovima lete po terenu...zeba nam skine titulu, kajkut nam skine titulu, slavko nam skine titulu, a iduću sezonu na grbavici u prvoj utakmici postavi ton cijele sezone, zec pogodi u svakom dodiru protiv nas...ko god da je na terenu i ko god da je na klupi, mi zadnje tri godine igramo isto.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija