Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:17 pm

Ti igraci i treneri su svjetski nivo, nece na Radju utjecati to sto ce ispusiti citavu ako treba i steku par sati pred utakmicu jer ce na tekmi biti jedan od najboljih igraca na terenu, ali da to Stanic uradi ne bi znao jel na stadionu ili na ahiretu. Odnosno da pojednostavim, da se to ne primjeti na terenu niko to ne bi ni komentarisao. Mene boli qrac kakav je ko kao covjek, jel Hare, Cenan, Slavko dobar, los, ovakav ili onakav, gledam kako je radio dok je bio ili dok je jos uvijek u klubu. Alihodzic je bio na par funkcija i nije nista pokazao, sa funkcije na funkciju a u biti nista. Da nije bio odlican stoper i da nam nije donio radost u toku igracke karijere, svi bi ga sad zvali uhljebom i tjerali iz kluba, da se ne lazemo. Cenan je doveo par finih igraca ali nije poentirao kad je trebalo, sa 3 pojacanja ali bas pojacanja ova ekipa bi imala jos vece sanse za titulu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:31 pm

Slavku bodovi prije svega trebaju da se izvadi iz govana do kojih je dosla Sloboda. Osvete nema kako je rekao jer smo se korektno razisli, ali sigurno ima necega jer kako kaze nije bas ocekivao otkaz.

Sloboda je do sad dala ako se ne varam samo 4 gola i jedina su ekipa koja nema pobjedu kod kuce. Bodove sto su skupljali skupili su vani.

Znaci da su naprijed fakticki losi, s losim bekovima i ne konkretnim krilima. Ziljlic je dosadan igrac i ne bas konkretan, nesto on radi nesto trza al slabo. Krpic je totalno van forme i daleko od onog igraca koji je bio kad je otisao iz Slobode ali ako se mene pita on nikad i nije bio u vrhu napadaca nase lige. Jednostavno ima gradju i u tom periodu je imao srece dosta.

Slavkine ekipe su bile jake nazad. To govori da je Radnik primio najmanje golova u toj sezoni, a i mi smo prosle godine do pred kraj imali najmanje primljenih golova ne znam je li se sta na kraju promjenilo. :D
On je na pocetku posla u Slobodi i izlazak iz krize ce trziti jakom odbranom i skupljanjem ako nista bar bod.

Tako je igrao i protiv Mladosti iako ih nije vodio s klupe, bar je postavio igru. Greska Mladosti je sto je usla u njihovu igru i tako olaksala osvajanje boda Slobode. Mi sutra ne smijemo igrati njihovu igru, a to je igra dugih lopti. Protiv Mladosti stoperi i igraci na Slobodinoj polovici terena su nabijali odmah naprijed, pa pokusaj pritiska nai loptu i tako prenosili igru. To nam je poznato :D
Nabijes pa nekako aut napravis, pa tako malo po malo krades i vrijeme i prostor. Oni ce na Krpica nabijati koji ce pokusati zadrzati lotpu ili izvuci faul.

Ubjedjen sam da necemo izgubiti jer ocajni su naprijed. Mogu ga dati iz nase greske kao i protiv Mladosti kad je Regoje pogrijesio.
Ucinit ce sve da mi ne dadnemo, igrace za to imaju, udarat ce, krast ce vrijeme. Mi ga moramo dati, a nadam se i da hocemo. Kad su i najjaci bili kad spustimo loptu na zemlju i igramo brze pravili smo probleme. Morat cemo i sutra tako. Zato bi stavio Ramovica na 10 a u napad Zeca. Pri tome imas Kajkuta s klupe koji je tako vrlo opasan.

Sretno nam sutra. Zgazi iih Zeljoo molim tee :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:43 pm

Ima li neko zainteresovan da napravi ovakvu sliku i za nasu ligu:

slika

Npr, Edis na tunelu, i slicno. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:48 pm

Npr. bacanje Kajkuta u bazen. Bozija ruka Kerle, gol Zebe s pola itd :D
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:51 pm

storm_raider je napisao/la:
pet sep 22, 2017 8:43 pm
Ima li neko zainteresovan da napravi ovakvu sliku i za nasu ligu:

slika

Npr, Edis na tunelu, i slicno. :D
Tu obavezno mora biti i gol rahmetli Varupe protiv nas skoro sa centra, onda kako golman Slavije udara igraca Borca ono kad je ispruzio nogu, gol Zubanovica protiv Sarajeva, Tifa pjeva Grbavicu, Velid Spaho komentator, ma ima materijala mnogo.. :11:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:57 pm

Hajmo @fcz i ekipa da nesto nacrtamo. :D

Obavezno staviti tamo u pozadini dinu selimovica i husica kako se svadjaju. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:05 pm

Brkoo je napisao/la:
pet sep 22, 2017 8:17 pm
Cenan je doveo par finih igraca ali nije poentirao kad je trebalo, sa 3 pojacanja ali bas pojacanja ova ekipa bi imala jos vece sanse za titulu..
Da bi "poentirao" potreban je novac, a to mu nije omoguceno od strane uprave.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:07 pm

Ubaciti i povredu Zolotica, ulijetanje navijaca Borca i Sarajeva na utakmicama... Proslava Biscevica protiv Sarajeva, 4:0..
Zadnja izmjena: shzna, dana/u pet sep 22, 2017 9:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:07 pm

i ono kad Bucan iznosi kera s terena protiv Obarske :D
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:13 pm

Dodati Bekicev centarsut i pad u 16 hahahahahahahaha

Sukob nasih igraca i Robijasa.

Ma ima materijala, ovo pola terena ne bi bilo dovoljno
Zadnja izmjena: shzna, dana/u pet sep 22, 2017 9:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:15 pm

slika

NAJAVA: Željezničar gostuje na Tušnju

http://1921.ba/najava-zeljeznicar-gostu ... usnju-3950
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:15 pm

Dobro, a od drugih klubova sta ima? Wagner mora biti tu negdje, rahmetli Varupa svakako, Alen Skoro, Zeka Turkovic..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:17 pm

Albin Pelak bordo-plavom dresu. :D
1987
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:21 pm

Ranije pred gostovanja u Tuzlu sam uvijek bio sa velikom dozom opreza ali za sutra imam neki predosjecaj da uzimamo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:26 pm

Zeljo gost na rodjendanu Natrona u Maglaju.
Jos jedan praznik fudbala.

Velik si Zeljeznicare velik si. Ustvari golem si :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:30 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 9:46 pm

Treba mi neko ko se bavi treningom (teretana, bodyweight vjezbe itd.)

Izvinjavam se na offu.
1987
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 10:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 22, 2017 8:48 pm
Npr. bacanje Kajkuta u bazen. Bozija ruka Kerle, gol Zebe s pola itd :D
.... Gavranovo strovaljivanje na tribinama, Modelova akademska rasprava sa linijskim sudijom na Istoku.... :rofl:
5. - 7. Okt 1992.
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 10:25 pm

kad bi moro birati pobjedu iz ove dvije tekme više bi volio sutra tri boda nego protiv Zrinjskog
sutrašnja tri boda, novi kandilji i Zrinjski vjerujem da bi napunili Grbavicu

znam da je za titulu bolje uzeti Zrinjskog ali merak je pun stadion (pobjedićmo obje)
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 10:28 pm

Postovanje plava braco,

Prije nego pocnem, samo da vas upozorim da ce ovo biti jedan malo duzi post. Kratko cu spomenuti, sto bi od vas neki rekli, anamo onaj forum. Pisati cu o utakmicu u Jajcu, tacnije u "Oko sokolovo" cu staviti jednog igraca - Dinu Hasanovica. Na kraju, dati cu svoje misljenje o prostorima na sjeveru. Ovo radim jer sam odlucio da se malo vise posvetim pisanju na forumu.

Znam da rizikujem ban, ali evo. Sto se tice drugog foruma, tamo sam cesto ali samo kao posmatrac. Ne pisem iz ociglednih razloga. Ja nas sviju vidim kao navijace Zeljeznicara. Ima onih koji to zaista nisu, ali takve je lahko prepoznati. Misljenja se mogu i moraju razlikovati, jer kad ne bi, ne bi bilo zabavno. Ja nisam u stanju biti cest gost u Dolini jer zivim i radim u Kanadi. Kad god je utakmica i kad ima stream, ostavim sve sto radim da bih pogledao utakmicu, cak i na poslu. Nekada, tokom utakmice, vecina vas ovdje je na utakmici i nekada je drugi forum brzi u nalazenju linka za utakmicu. Meni je zaista bilo drago kada sam saznao za ovaj forum i da cu opet moci citati postove od boccaccia, storma, jovana, pileta i mnogih vas, da ne nabrajam dalje.

U zadnjim danima rijec "analiza" je postala nekako ogavna, ali ja cu ponuditi neku drugu vrstu analize. U "Oko sokolovo" cu staviti Dinu Hasanovica tako sto cu analizirati njegovo kretenje kada je u kadru. Za to cu iskoristiti zadnji izvjestaj od ekipe 1921tv. Ovom prilikom bi zelio da se zahvalim svima u i oko 1921tv postave. Momci, radite vrhunski posao!! Svaka vam cast!

Izvjestaj ekipe 1921tv mozete pogledati na sljedecem videu.

phpBB [video]


3:09 - 3:45
Odigrava pas nazad do Osmankovica koji krece naprijed sa loptom. Momentalno, Dino popunjava i pokriva Osmankovicevo mjesto na stoperu. Osmankoviceva duga lopta dolazi do Zeca koji nas dovodi u vodstvo.

3:47 - 4:03
Na vrhu kaznenog prostora. Nekoliko sekundi kasnije, utrcava u kazneni i pokriva centarsut.

4:27 - 4:43
Iz napada se okrece u defanzivu. Pokriva njihovu sredinu (ocigledno jer na 4:32 provjerava gdje je igrac kojeg treba da cuva). Vraca se nazad i pravi visak na nasoj strani.

4:45 - 5:03
Vidimo ga na igracu, pobjedjuje u zracnom duelu, onda gubi duel na zemlji. Ostaje na lopti.

5:04 - 5:10
Vidimo ga kod aut linije. Kod njihovog auta, on pravi defanzivni visak na nasoj strani.

5:12 - 5:35
Uz loptu sa igracem. Kasnije kroz noge propusta pas koji vodi do dobre prilike Metalleghea. Na kraju je to prvo blokira Projic a kasnije brani Veca.

5:52 - 6:10
Na lopti, gubi duel sa igracem. Ne odustaje ni nakon izgubljenog duela i pozrtvovano uklizava i blokira sut.

6:11 - 6:23
Na strani gdje je lopta (gdje i treba da bude). U nastavku preuzima i pokriva Projicevu poziciju beka. Stvarno ne znam gdje je projic bio.

6:43 - 7:10
Prekida njihov pas, ali lopta eventualno opet dolazi do igraca Metalleghea. On ostaje na igracu ali gubi duel. Povlaci se u sesnaest metara i pokriva eventualni centarsut.

7:10 - 7:21
Defanzivan, sjajno prati igru i ometa sut protivnickog igraca.

7:44 - 8:22
Ovo je ono kad njihov golman namjesta loptu, pa mu ljudi seve mater sa tribina. U nastavku akcije, kad je skinuo Ramovicu zicer, gromoglasan aplauz i podrska sa te iste tribine. U 30 sekundi prezentirana sva raskos naseg mentaliteta :D
Dino inace pokriva svoju poziciju.

8:22 - 8:45
Defanzivan, ali pravo lahko ispao sto je kasnije dovelo do prilike Metalleghea.

8:58 - 9:19
Defanzivno propustio pas nakon cega mu se vraca odbijena lopta. Njegov izbacaj dovodi do kontre u kojoj Zeric krade loptu i uposljava Zeca koji slabo sutira i upropastava veliku sansu.

9:35 - 9:55
Prati igru i jedini pomaze Mujagicu sa presingom. Kasnije presjeca pas domace odbrane, finim driblingom se izborio za sut ali lose sutirao i lopta otisla preko gola.

Ovako sam ja stvari vidio prateci samo Dinu Hasanovica. Po meni, momak je odigrao fenomenalnu utakmicu, barem prema ovome sto sam vidio na izvjestaju. Pokrivao je, trcao, popunjavao ostale pozicije za igrace koji su bili izvan pozicije (Osmankovic kod gola i Projic u jos jednom napadu). Za sve ovo, moj glas za igraca utakmice ide bas njemu. Opet naglasavam, nisam gledao utakmicu, misljenje baziran na vidjeno u prilogu ekipe 1921tv.

Rekao sam da cu se dotaci teme o poslovnim prostorima na sjeveru.
Ako mi bas ne mozemo ponuditi svotu novca da kupimo to zemljiste i prostore, ili ako to nekako ne mozemo zakonski rijesiti, zasto onda ne bi razgovarali sa vlasnicima i nekom potencijalnom ulaganju u te prostore. OK, ti hoces da prodajes burek i cevape, nije frka. Ja cu ti napraviti moderniji prostor, nabavicu licencu za prodaju alkohola, stavicu par modernih televizora u prostor i vrtit priloge 1921tv. Navijaci ce moci doci na pivu i cevape (burek) prije i poslije utakmice. Jos cu staviti da se moze kupiti koji suvenir (dres, sal, majica - dodje ljudi izvan granice Bosne, popiju par piva, kupe dres komsiji u Svicarskoj). Ulozim ja u tebe, ti jos prodajes svoje cevape i burek ali u deset puta ljepse estetski uredjenom prostoru. Ja prodajem pice i rekvizite. Grbavica izgleda ljepse. Obe strane na konju.

Ja razumijem da to sve izgleda jednostavno i da tu postoji vise faktora koji uticu na to. Ok, tesko ostvarivo, ali nije nemoguce.

Opet naglasavam da je ovo moje misljenje i da se imate pravi sa istim sloziti ili ne. Nastojati cu da budem vise aktivan u pisanju na forumu. Radujem se buducim diskusijama sa svima vama.

PO BODOVE U TUZLU!

VOLIM TE ZELJO! :zeljeznicar1:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija