Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:32 pm

Ja sam se solidariso sa modelom i nisam htio pisati :D
Recite mi jesmo li se ugasili ili nismo jos? :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
čet sep 21, 2017 11:19 pm
kako mi je odvratna ta prica tuzlaci se naloze protiv nas,ne naloze se oni koliko smo mi u zadnje vrijeme igrali ko picke tamo.Kad mi budemo igrali sa mudima moze se oni raspali loziti do sutra.
phpBB [video]
I meni je, ali je tako.

Mi kao da se prepadnemo njihovih mesara.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:45 pm

Definitivno se postaviti kao protiv Radnika prvo pol. kada nismo dozvolili da nam upute šut prema golu. Visoki presing, markiranje i pravilno kretanje linija. Ne smijemo se povući jer se ne znamo braniti, to bi njima išlo u prilog jer bi nabijali lopte u naš šesnesterac i iz neke gužve bi vjerovatno poentirali. Oni će većinom nabijati lopte na Krpića i tu moramo biti oprezni i pravovremeno pokupiti lopte koje ovaj bude pokušavao da spusti. Oni su najlošiji na sredini terena a i bekovi im nisu baš nešto, solidni su u zadnjoj liniji i u napadu, zbog toga zgusnuti sredinu terena, tu napraviti prevagu i brzom tranzicijom dolaziti u prilike za gol.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:47 pm

Njima su u sredini Ordagić-Ćulum-Grahovac?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:51 pm

Da li se oni povampire kada mi dođemo nije bitno, jer to ne mijenja činjenicu da smo na zadnjih par gostovanja bila stvarno loši.. Husref nas je otresao dva puta sasvim zasluženo, a na onoj pobjedi od 0:1 možemo zahvaliti Veci jer je tad branio kao lud, a zadnju utakmici smo im poklonili bod, prvo Lendra i njegovo mašenje prilika 1na1 i naša odrana im je poklonila dva gola..Bila je atmosfera super naelektirasana nakon njihovog povratka u PL kada smo baš u prošlom Adžemovom mandatu bili u TZ, pa smo skoro čitavu utakmici mi vodili glavnu riječ i rutinski uzeli, što je po meni najbolja predstava koju smo imali pod Adžemovom palicom, a nešto imam osjećaj da će i u subotu biti tako
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 11:54 pm

Hurmasica je napisao/la:Njima su u sredini Ordagić-Ćulum-Grahovac?
Vjerovatno će tako biti, Grahovac se čini kao da je debelo pao u formi, Ćulum djeluje kao nespreman i zato mnogo puta pravi glupe i oštre faulove na sredini dok Ordagić nema s'kim da igra. Na njega i treba obratiti najviše pažnje, ako njega zatvorimo uradili smo pola posla, ostalih pola je da zatvorimo Krpića i Zilkića, taj trojac je njihova najveća snaga ostalo sve buranija.

Stjepanović pa i Efendić su bili ti koji su par godina nama zadavali najviše problema, sreća pa su konačno podigli sidro i otplovili prema siminom hanu :D
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:08 am

Meni je Grahovsc fin igrac. Ne znam u kakvoj je formi, ali zna lopte.
Ne znam do kad mu je ugovor ali imati ga u razmatranju.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:16 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 22, 2017 12:08 am
Meni je Grahovsc fin igrac. Ne znam u kakvoj je formi, ali zna lopte.
Ne znam do kad mu je ugovor ali imati ga u razmatranju.
Njemu na ljeto istice ugovor. Treba pratiti nastupe Ordagica, Hairlahovica i Ziljkica - njima ugovor istice za 3 mjeseca
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:17 am

U Čeliku je dosta dobar bio dok se u Slobodi izgleda još uvijek adaptira na novu sredinu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:19 am

Ordagić je vrata Želje guzicom zatvorio onda kada je odabrao raspalu Slobodu ispred najtrofejnijeg kluba u državi, i to dva puta. Treću šansu mu nikad ne bih dao, taman bio Pirlo lično. Sve fol neki navijači Želje od malih nogu, a od takvih nas glava najviše zaboli, Jahić i Bekrić su pravi primjeri.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:26 am

Aha, aha. Da dobar je bio u Celiku a ovdje bas nisam ni pratio. Gledao sam mec sa Mladosti i fin je bio. Simpatican :D

Meni oko Ordagica nesto ne stima, jer je navodno bio sve dog.s nama i trebao doci. Mislim da smo mi odustali od njega, a sad zbog cega. Mozda da nam djaba dodje na ljeto.
Ovo je samo moje misljenje, konstruisano na prici koju sam cuo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:27 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 22, 2017 12:26 am
Aha, aha. Da dobar je bio u Celiku a ovdje bas nisam ni pratio. Gledao sam mec sa Mladosti i fin je bio. Simpatican :D

Meni oko Ordagica nesto ne stima, jer je navodno bio sve dog.s nama i trebao doci. Mislim da smo mi odustali od njega, a sad zbog cega. Mozda da nam djaba dodje na ljeto.
Ovo je samo moje misljenje, konstruisano na prici koju sam cuo.
Na vrijeme skontali da je ubleha igrač
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 22, 2017 12:26 am
Aha, aha. Da dobar je bio u Celiku a ovdje bas nisam ni pratio. Gledao sam mec sa Mladosti i fin je bio. Simpatican :D

Meni oko Ordagica nesto ne stima, jer je navodno bio sve dog.s nama i trebao doci. Mislim da smo mi odustali od njega, a sad zbog cega. Mozda da nam djaba dodje na ljeto.
Ovo je samo moje misljenje, konstruisano na prici koju sam cuo.

Ordagic ide na zimu 100% iz Slobode... mozda i postoji neki usmeni dogovor ili predugovor, znam da su nasi bili dugo u pregovorima... jer zasto bi ga platili na ljeto 100 hiljada KM, kad ga na zimu mozes besplatno dovesti..
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:41 am

e u ovoj tekmi najviše očekujem od Zebe - zna njih zna nas zna trenere zna sve s loptom ( samo ako hoće)
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 12:58 am

SanMan je napisao/la:
pet sep 22, 2017 12:41 am
e u ovoj tekmi najviše očekujem od Zebe - zna njih zna nas zna trenere zna sve s loptom ( samo ako hoće)
naviko nas je da u ovakvim utakmicama uglavnom bude igrac manje...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 1:05 am

vidjet ćemo u subotu jel ordagić ima predugovor sa nama :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 1:06 am

On ionako dosta vremana na travi provede ili od udaraca ili kad dodaje uvjek nesto padne.
Njemu je najbolje da ne drzi loptu mnogo u posjedu jer tad moze dobiti po nogama. Mozda ga to natjera da se brze rjesava lopte :D

Ja bi s Ramovicem na 10 poceo.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 5:09 am

Eto, po prvi put želim da se moja jedna od najvećih želja do nekih prije mjesec i po- dva ne dođe u Želju.
Mentalni patuljak, ili lakše rečeno pič.ka od igrača. Nema sumnje da je i dalje najbolji kada ima s kim igrati i kada je motivisan za igru k'o što će biti sutra 1000%, ali preskup je on da bi mi gatali hoće li ili neće. Publika bi ga ovdje pojela.
I ono najbitnije, imamo potencijal da već sljedeće sezone imamo dva najmlađa a u paru dva najbolja veznjaka u ligi. Jedan i drugi znaju sve s loptom. Prvi ofanzivniji tip, fizički jači sa odličnim pregledom i pravovremenim pasovima, drugi defanzivniji tip koji takođe ima odličan pregled igre, igra jako jednostavan fudbal sve na prvu, i vrlo često se nalazi u šansama nakon par duplih pasova. A obojica će sljedeće sezone imati 19.godina.
Plaćeni 0 KM, napravljeni u našem Želji, navijači Želje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 7:54 am

da, kako nekoliko sedmica promijene perspektivu...volje je bilo, ali ne za pare koje je tražio, on za sebe. ni zrinjski nije htio, i oni isto sad imaju mlađe igrače dovedene za džaba koji već igraju tu negdje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 8:16 am

Na šta li će Blagog sutra prevrnuti...možda mu ovo zahlađenje bude godilo :violina:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija