Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:03 pm

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:04 pm

Moja ima grijanje, stalak za štake i kateter, cašu za protezu, teleskop i suncobran
Inace ista
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:10 pm

Ma koliko covjek bio spreman na iznenađenja optet bude iznenađen :shock: . Radeci analizu pojavio se je problem koji se morao jednim dijelom odvojeno tretiarati. Na kraju srtucni kolegiji nije imao jednoglasno mišljenje. U interesu javnosti, kao i nauke, red je da i to razmimoilaženje u procjeni objavimo. Ja licno, personalno i osobno :D sam sklon prihvatiti (jer nisam ucestovao u radu strucnog tima) mišljenje vecine koja smatra da se radi o grupi autora. Znajuci da je opisani forumaš dobar sa novinarom, da ga ugošcuje na ljetovanju a ovaj ga za uzvrat vodi po svijetu, bez dileme sam prihvatio prvu opciju. Na vama je da sami donesete vlastite zakljucke.
Cjelovit pogled u zakljucke analize je na ovim stranama
viewtopic.php?t=203&start=161880
i
viewtopic.php?f=51&t=203&start=167260

Izdvojeno misljene strucnog kolegija


Pri analizi medijskih manipulacija sportskog portala smo koristili uobicajene metode rada i na osnovu njih jednoglasno formirali mišljenje i predviđanja. Analizirajuci autora pod nickom @Virtu4l imamo razlicite stavove i shodno tome iznosimo oba viđenja analize.
Moramo napomenuti da je spomenutog autora jako teško analizirati jer broj njegovih priloga na forumima dva sportska portala je enorman. Nismo u profesionalnoj karijeri još naisli na takav primjer. Oko petdeset tisuca priloga na oba foruma je neizvodljivo analizirati u cjelosti. Zbog toga smo se koristili metodom slucajnog odabira priloga, da bi ustanovili psihološki profil autora i njegove namjere. Posebnu pažnju smo usmjerili na period uoci odlaska sa foruma sport1 i kao i ponovni povratak na forum gg.ba. Identicna situacija vezana za odlazak sa foruma na forum je opisana u analizi nicka @Neandertalac.
Mišljenja smo da se i u ovom slucaju radi o grupi autora. Naisli smo na veci broj sintaksnih uzoraka. Na 56 Referenčnih tocki u 81% rezultati su razliciti. Variraju od nepravilno uređenih do profesionalno koncipiranih. Pravopisne greške i interpunkcija u potpunosti prate opisane sintaksne sklopove. Povratkom na forum gg.ba broj duži postova rapidno raste. Upravo ti duzi postovi su pravopisno i sintaksno profesionalno napisani i odudaraju u svakom pogledu od postova pisanih na prijašnjem forumu. Tematski se pisanje po povratku znatno smanjuje. Do tada je autor pisao na skoro svim temama. Intezivno aktiviranje na pretežno jednoj temi sa sobom nosi i promjenu u stavovima prema vecini problema koji su vezani za tu temu. Vrijednosti za koje se je autor zalagao su se drasticno promjenile. Zaokret je vidljiv i u komunikaciji sa drugim autorima na forumu. Sklon je svađi, ismijavanju i vrijeđanju neistomišljrnika, kao i prekrajanju cinjenica. Sa nicovima za koje smo ustanovili da su novinarski, komunicira vecinom sa uvažavanjem i poštovanjem. Izuzetak je odglumljena svađa u cilju prikrivanja pravog odnosa snaga. Indikativna je cinjenica da je uvjek u podporu tim autorima ili sam zapocinje debatu o složenijim temama. Gledajuci kronološki te rasprave vidimo da je konsantno prisutan sa svojim komentarima. Paralelna analiza tekstova vezanih za složenije teme otkriva dualnu sintaksu u samim tekstovima. Razdvajjuci sintaksne sklopove formirale su se dvije grupe. Prva grupu smo nazvali *slobodno pisanje*. U toj grupi postovi su kratki, odgovori kratki i cesto kontradiktorni. Pravopisne i interpunkcijske greške su u tim postovima uvijek iste. Pisuci o temama vezanim za upravu kluba nacin pisanja se mjenja. Lingvisticki i i stilski se radi o dvojici autora jednog teksta. U praksi je to pripremljeno gradivo sa dodatcima *pjesnicke slobode* drugog autora. Takav uzorak je ustanovljen u 78% pregledanog gradiva. Jedan od dvojice autora je po svim parametrima analize vec spomenuti novinar koji piše sa više nickova. Sve nabrojano nas navodi na zakljucak da je i ovaj nick, kao i drugi obuhvaceni u analizi, pod kontrolom, direktnom ili indirektnom, novinara toga portala i sa istim zadatkom i da kordinirano djeluju.
Mišljene psiholaga je diametralno razlicito. Izražava sumnju da se radi o više autora. Zastupa tezu da se radi o jednoj osobi sa višeslojnim poremecajem osobnosti. Svjestan toga, a nemocan da bez pomoci drugih riješi te probleme, autor bježi u virtalni život gdje je zašticen anonimnošcu. Kao takav nema drugih namjera osim isticanja sebe i kompezacije vlastizih nedostataka.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:35 pm

U kost opet.. 8-)

Da mi je vidjeti face ovih iz redakcije kada ovo čitaju i usput pozdrav :guz:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:37 pm

Ipe je napisao/la:
čet sep 14, 2017 4:25 pm
Elegant je napisao/la:
čet sep 14, 2017 4:11 pm
Vezano za ove radove, receno je da se izmjestaju jarboli jer nikakve bandere ne mogu biti u sklopu terena - po naređenju uefa, da li to vazi i za ove ispred juga sto drze mrezu ?
Ne izmještaju se iz tog razloga nego zbog toga što jarboli smetaju ofsajd kameri koja će biti između zapada i juga.
biće isto i između zapada i sjevera
plus nekakav kamera na sjeveru, ako sam dobro skontao ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:43 pm

salle86 je napisao/la:
čet sep 14, 2017 7:37 pm
Ipe je napisao/la:
čet sep 14, 2017 4:25 pm
Elegant je napisao/la:
čet sep 14, 2017 4:11 pm
Vezano za ove radove, receno je da se izmjestaju jarboli jer nikakve bandere ne mogu biti u sklopu terena - po naređenju uefa, da li to vazi i za ove ispred juga sto drze mrezu ?
Ne izmještaju se iz tog razloga nego zbog toga što jarboli smetaju ofsajd kameri koja će biti između zapada i juga.
biće isto i između zapada i sjevera
plus nekakav kamera na sjeveru, ako sam dobro skontao ???
Mislim da moraju biti kamere centralno i na određenoj visini iza oba gola, ali pretpostavljam da će na sjeveru to biti neka platforma na tribini a iza južnog gola onaj kran ili kako se to već zove uglavnom ona pokretna kamera..
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 14, 2017 7:45 pm
cikazubo je napisao/la:
čet sep 14, 2017 7:35 pm
U kost opet.. 8-)

Da mi je vidjeti face ovih iz redakcije kada ovo čitaju i usput pozdrav :guz:
Ti citas ove njegove analize?! :ganja: :placeodsmijeha:
Spoiler:
Prc Model :D
:ganja: :lol:

Sudeći po ovim slikama, čini mi se da su to iste stolice koje su postavljene već ranije, znači samo će se dodati ovaj broj koji fali i navariti dodatno krov ?
A iskreno nadao sam se da će nam savez malo više uletit i da će biti ovako nešto :
http://www.vijestidana.hr/slike/na-polj ... 448543.jpg
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 7:55 pm

Siniša Stevanović u zimskom prelaznom roku napustit će ekipu Željezničara.

Srbijanski defanzivac, koji je od dolaska na Grbavicu u januaru 2016. godine bio standardan na poziciji desnog beka, ugovor sa Plavima ima do zadnjeg dana 2017. godine.

Kako saznaju Sportske.ba, njemu je Uprava kluba ponudila novi ugovor, ali je on odbio produženje saradnje i odlučio se za odlazak u inostranstvo.

Baš kao i Miroslav, tako će i Siniša Stevanović otići besplatno sa Grbavice.

Stevanović je u Plavom dresu odigrao 55 utakmice. Nije se upisivao u strijelce, ali je ubilježio dvije asistencije i zaradio je ukupno 28 žutih kartona.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:02 pm

Brat u svakoj drugoj dobije karton :D

Nek Cenan odmah sad pocne trazit desnog beka da ne bi dosli u situaciju kao s napadacem, pa na kraju dovest nekog Stojanovica 2.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:06 pm

Ako je istina da smo Sinisi nudili novi ugovor onda nismo normalni, katastrofalan potez, hvala Bogu pa je odbio. Umjesto da se rijesimo i Sinise i Stanica i dovedemo normalne desne bekove mi pokusavamo da ih zadrzimo, nevjerovatno, mada bih cak i razumio da se Stani ponudi ugovor do ljeta sljedece godine, jer nije stranac, nakon toga mu se lijepo zahvaliti na svemu sto je uradio za Zelju, a u medjuvremenu dovesti dva normalna desna beka i jednog lijevog..
Vec sad se moraju traziti igraci i razmisljati i kratkorocno i dugorocno, da ne bi dosli u situaciju kao sto je bilo sa ovim transfer rokom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 14, 2017 7:45 pm
cikazubo je napisao/la:
čet sep 14, 2017 7:35 pm
U kost opet.. 8-)

Da mi je vidjeti face ovih iz redakcije kada ovo čitaju i usput pozdrav :guz:
Ti citas ove njegove analize?! :ganja: :placeodsmijeha:
Spoiler:
Prc Model :D
Inace, nekad nesto i napisem pa mi kroz glavu prodje kako me analizira grupa slovenaca raznih profesija
Gumicu i brisi :D
To neko lud ovdje
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:12 pm

E čuj ponudili mu novi ugovor :placeodsmijeha: :zid:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:21 pm

Jos samo da Bogicevicu ponude novi ugovor :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:22 pm

Alen Ćirić, bivši fudbaler našeg FK Željezničar, za koji je nastupao u sezoni 2001/2002. treba našu pomoć!

Ovaj zlatni student i asistent na Fakultetu sporta i tjelesnog odgoja u Sarajevu, teško je bolestan, pa je hitno potrebno izmještanje u inostranstvo i nastavak liječenja.
Pomozite uplatom na račun ili pozivom na humanitarni broj 090 292 044.
Pozivom donirate 3 KM za Alena Ćirića. Mogući su pozivi samo iz BH Telecom mreže.
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:32 pm

Gledam ovaj dres na Alenu i tad nam je generalni sponzor bio Bosnalijek, sad su generalni sponzor Veleza a nama nisu ni sponzor?
Pobijedit ces i u ovoj utakmici Alene!
Lutrija BiH u zlatnim sponzorima na zvanicnoj, polako ali sigurno sve vise i vise zlatnih sponzora.. :11: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:51 pm

Model1964 je banovan na dvije sedmice. Vec smo napominjali, rasprave o gg.ba se nece tolerisati. Ovaj forum nece sluziti za prepirke takve vrste. Model je prethodno upozoravan i iz tog razloga je banovan na duzi period.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:53 pm

Ostavi Bogija, najbolji štoper lige. 55 utakmica 2 asistencije i čorava koka nabode zrno
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 8:55 pm

Omar500 je napisao/la:
čet sep 14, 2017 8:51 pm
Model1964 je banovan na dvije sedmice. Vec smo napominjali, rasprave o gg.ba se nece tolerisati. Ovaj forum nece sluziti za prepirke takve vrste. Model je prethodno upozoravan i iz tog razloga je banovan na duzi period.
ostadoh ja najstariji :r
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 9:07 pm

Auuuuu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 14, 2017 9:17 pm

vratiće se model jači i stariji.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Dzezvar, Google [Bot] i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija