Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:15 pm

Šapina: Drago nam je što veliki klub dolazi u naš grad

Pročitajte više na: http://sport1.ba/kup-bih/sapina-drago-n ... grad/94654
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:16 pm

Djecoooo :rofl:
Cuvace travu i sve drugo za Belgiju
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:17 pm

Cuvamo bobe za Belgiju. 😎
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:20 pm

:kafa:
Šiljak: Dupla kruna je naša ambicija svake sezone
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:22 pm

Model1964 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:16 pm
Djecoooo :rofl:
Cuvace travu i sve drugo za Belgiju
Halo stari :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Izvršni direktor za sport Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Emir Pilav izjavio je da bi utakmica ova dva kluba mogla biti odgođena zbog optimizacije Stadiona Grbavica za reprezentativnu utakmicu između BiH i Belgije, no susret će biti odigran u ranije predviđenom terminu sa nešto drugačijom satnicom. Tako će Željezničar u okviru 10. kola Premijer lige BiH ugostiti ekipu Zrinjskog na Grbavici, a utakmica će biti odigrana 30. septembra u 19:00h.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... skog/94644


Joj Zebe :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Radnik nam leži i dobro smo igrali protiv njega svaku od posljednjih utakmica. Teško je bilo, posebno prvo poluvrijeme, jer bilo pretoplo, ali kako nama, tako i Radniku. Izgledali smo lagano na terenu i poslije golova bilo je lakše, trebalo je samo da postignemo treći gol u drugom dijelu, te da na pravi način riješimo utakmicu mnogo ranije, kaže Zeba

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/zajk ... voga/94635
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:25 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:14 pm
Neka mi neko objasni, fino pise da ce slabije rangirani klubovi biti domacini. Kako je onda Sarajevo gost?
Fakat haha..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:29 pm

yebo li im nesto raniji termin milu majku
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:25 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:14 pm
Neka mi neko objasni, fino pise da ce slabije rangirani klubovi biti domacini. Kako je onda Sarajevo gost?
Fakat haha..
Veze neam jel trollate ili ali oba kluba igraju prvi rang takmičenja i onda se ne mijenja domaćinstvo :D


Usput, nek naši probaju organizovati prenos na Sport Klubu. Maribor je nedavno bio prenos na jednom od SKova, a igrali su u gostima sa nekim levatima u Kupu.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:36 pm

ublehas je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:47 pm
Veteran1965 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:07 pm
Mi prvo moramo postati dominantni u ovoj ligi. Dovoditi iz manjih klubova ovo sto valja i sto je po mogucnosti mladje. Naravno uz nas omladinski pogon.
Ni Adzem ne igra sad strasno dobro, ali omladinskim pogonom je osvjezio sastav, malo vise rotira pa to i daj rezultate. Pisao sam vec i prije, ovaj tim je limitiran strasno, mi bi ovako igrali i da nam dodje bilo ko drugi. Nema sanse da i Slavko i Edis i Adzem igraju isto. Problem traziti u ekipi.

Mi ne smijemo bjezati od igraca iz nase lige. Ove dominantne ekipe u ligama negdje drugo uzimaju iz lige sto valja i oslabljuju konkurente.
Kad bude i para od tih igraca prilikom prodaje, sponzora, prostora onda tu granicu povecavati.

Ja ne mogu da zamislim koliko bi Sabanu bolje bilo da u sredini igra sa nekim kapitalcom, majstorom.

Evo idemo MEtalegeuuu
Ne znam kako smo fulili ovog Jašarevića, pa i Vukotića fkt nemam info u kom su pravcu išli pregovori ljetos. Dok nemamo kvalitetne budgete, opcije procenta za klubove odakle igrači dolaze su po meni skroz realne. Dakle dovedeš neki kvalitet nešto jeftinije, ali pri prodaji zaradiš nešto manje. To je realno sve dok se ne ustabilimo. Inače i europski trendovi su mnogo posudbi, klauzula nekih, otkupa ako zadovolje igrači i slično. Nema, ili samo kod najboljih ima višegodišnjih ugovora, ali i tu su otkupna obeštećenja prisutna, pa ništa nije sigurno.
Ova dvojica igrača i sada su među top igračima i Krupe i lige na svojim pozicijama, naročito defanzivno, što govori i broj primljenih golova njihovog kluba, a mi potanki na tim pozicijama, a siguran sam da bi Jašar jeftiniji od Projića bio...
Projić je došao džaba, a Krupa je za Jašarevića tražila oko 100.000,00. Osim toga, naši su nudili koliko smo mogli platiti + procenat, ali Krupa nije pristala.
Osim toga isti taj Jašarević, pa i Beširević i još neki igrači koji se pominju su nuđeni Edisu, ali on ih je tada odbio...
Stvarno ne znam na koj se način pregovaralo, šta su oni tražili a šta mi nudili. Kada kažem jeftiniji mislio sam na mjesečni trošak. Iskreno čitao sam ovdje čini mi se da su oni neki procenat od prodaje tražili, i određeni broj utakmica, pa ako ne odigra da im te neke penale plaćamo. Kako god volio bi više njega na beku nego Projića (koji je dosta solidan svakako) a za Vukotića da i ne govorim.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:39 pm

Mi u Jajce a leševi do Viteza..
Khm khm ispit za muriju SBK.. :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 11:37 am
Grbavica je napisao/la:.
Gledaj ti Misketa što pere pare, ovo bi tvoja firma za duplo manje uradila
ja radim samo kad su milioni u pitanju. ove pare ionako dobijem od misketa za pisanje na forumu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:41 pm

ja, što bi ekstra radio za iste pare...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:46 pm

Grbavica je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:39 pm
LARS1921 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 11:37 am
Grbavica je napisao/la:.
Gledaj ti Misketa što pere pare, ovo bi tvoja firma za duplo manje uradila
ja radim samo kad su milioni u pitanju. ove pare ionako dobijem od misketa za pisanje na forumu.
Vrati pare što si pokr'o

"Željo will be in in the 1/16 finals of Bosnia and Herzegovina's cup in egg at home metalleghea. The game is playing on Wednesday, September 20. At 16 pm."

a gledaj fejsbuka kako prevodi :rofl:
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 1:55 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:32 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:25 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:14 pm
Neka mi neko objasni, fino pise da ce slabije rangirani klubovi biti domacini. Kako je onda Sarajevo gost?
Fakat haha..
Veze neam jel trollate ili ali oba kluba igraju prvi rang takmičenja i onda se ne mijenja domaćinstvo :D


Usput, nek naši probaju organizovati prenos na Sport Klubu. Maribor je nedavno bio prenos na jednom od SKova, a igrali su u gostima sa nekim levatima u Kupu.
E bas ce Sportklub prenositi nas kup,kao da to njih interesuje jos protiv Metalegea
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:02 pm

Rasut cemo Metaleđ, moze komotno kombinirani sastav izvesti.
Sto se Slobode tice, to je druga prica :D

Radovi na Grbavici :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:03 pm

Ako ćemo pobjedit Krupu, Slobodu i Zrinjski, što se mene tiče moremo odma ispast :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:06 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:55 pm
LARS1921 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:32 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:25 pm

Fakat haha..
Veze neam jel trollate ili ali oba kluba igraju prvi rang takmičenja i onda se ne mijenja domaćinstvo :D


Usput, nek naši probaju organizovati prenos na Sport Klubu. Maribor je nedavno bio prenos na jednom od SKova, a igrali su u gostima sa nekim levatima u Kupu.
E bas ce Sportklub prenositi nas kup,kao da to njih interesuje jos protiv Metalegea
NK Tabor Sezana vs Maribor veoma zanimljiv meč ?
Prenose mečeve druge slovenske lige, isto veoma zanimljivi ?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:07 pm

skretnicar je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:56 pm
Southboy je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:39 pm
Mi u Jajce a leševi do Viteza..
Khm khm ispit za muriju SBK.. :D
Nije ih briga tako da se opet vidimo
Nije njihova nadležnost😆
Mi drugi kanton , lesevi drugi entitet
NeJmaju oni nista sUtim😆
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:15 pm

Veteran1965 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 1:36 pm
ublehas je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:47 pm
Veteran1965 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:22 pm


Ne znam kako smo fulili ovog Jašarevića, pa i Vukotića fkt nemam info u kom su pravcu išli pregovori ljetos. Dok nemamo kvalitetne budgete, opcije procenta za klubove odakle igrači dolaze su po meni skroz realne. Dakle dovedeš neki kvalitet nešto jeftinije, ali pri prodaji zaradiš nešto manje. To je realno sve dok se ne ustabilimo. Inače i europski trendovi su mnogo posudbi, klauzula nekih, otkupa ako zadovolje igrači i slično. Nema, ili samo kod najboljih ima višegodišnjih ugovora, ali i tu su otkupna obeštećenja prisutna, pa ništa nije sigurno.
Ova dvojica igrača i sada su među top igračima i Krupe i lige na svojim pozicijama, naročito defanzivno, što govori i broj primljenih golova njihovog kluba, a mi potanki na tim pozicijama, a siguran sam da bi Jašar jeftiniji od Projića bio...
Navodno su naši davali nešto pare (30ak hiljada) i procenat, a Krupa tražila 100ak hiljada...
Projić je došao džaba, a Krupa je za Jašarevića tražila oko 100.000,00. Osim toga, naši su nudili koliko smo mogli platiti + procenat, ali Krupa nije pristala.
Osim toga isti taj Jašarević, pa i Beširević i još neki igrači koji se pominju su nuđeni Edisu, ali on ih je tada odbio...
Stvarno ne znam na koj se način pregovaralo, šta su oni tražili a šta mi nudili. Kada kažem jeftiniji mislio sam na mjesečni trošak. Iskreno čitao sam ovdje čini mi se da su oni neki procenat od prodaje tražili, i određeni broj utakmica, pa ako ne odigra da im te neke penale plaćamo. Kako god volio bi više njega na beku nego Projića (koji je dosta solidan svakako) a za Vukotića da i ne govorim.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 2:18 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 12, 2017 2:03 pm
Ako ćemo pobjedit Krupu, Slobodu i Zrinjski, što se mene tiče moremo odma ispast :D
iz te tri utakmice bio bi zadovoljan sa 8 bodova :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija