Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
chena
Postovi: 20
Pridružen/a: sub sep 03, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 6:44 pm

mamba21 je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:20 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 29, 2017 5:36 pm
Ma video nadzor i naplatiti je odmah onom ko je zapali a protiv onog ko je baci u teren podnijeti krivicnu prijavu i dozivotno zabraniti pristup stadionu. Nema vise nikakvog smisla. Svjesno pucaju klub po usima pa neka prica ko sta hoce..
Ne vjerujem sta pises, ti bi nasim navijacima jedva docekao da posaljes krivicnu i zabranu. Kao sto se i govorilo i govorit ce se, baklja ce se vazda paliti.

Hajduk je uveo prije 3-4 godine te video nadzore na tribini i kartu kad uzimas pise ti ime i prezime i br stolice. Kad se zapali baklja oni nadju koji je broj bio i posalju kaznu. Torcida se borila protiv toga i sada se bore svi njihovi navicaji skupa protiv toga na razne nacine. Npr dignu setalicu i ispod nje pale, ns ogradi s masksma su palili, bilo je to jos fora. i bas sumnjam da ijedna osoba kod njih kaze da im se odma krivicne salju tim navijacima sto pale. Drugaciji su mentalitet od nas oni i nikome ne smeta kazna osim nasim.

Iskreno meni je odmah ljepsi dekor kad se upale baklj, pogotovo kad je na utakmici prisutna i druga navijacka grupa. Nije mi smetala nikad nit ce mi smetati, jer je navijacki to.

Prosle godine u kupu ulazimo na stadion u BL, docekuje nas pjesma mars na drinu a tad niko od medija nije spomenuo nista.
Za nekoga nije normalno to sto ti pises. Frajer si hoces da palis baklju, pali, ali i plati iz svog dzepa. Svaki uzitak se placa.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 6:44 pm

mamba21 je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:20 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 29, 2017 5:36 pm
Ma video nadzor i naplatiti je odmah onom ko je zapali a protiv onog ko je baci u teren podnijeti krivicnu prijavu i dozivotno zabraniti pristup stadionu. Nema vise nikakvog smisla. Svjesno pucaju klub po usima pa neka prica ko sta hoce..
Ne vjerujem sta pises, ti bi nasim navijacima jedva docekao da posaljes krivicnu i zabranu. Kao sto se i govorilo i govorit ce se, baklja ce se vazda paliti.

Hajduk je uveo prije 3-4 godine te video nadzore na tribini i kartu kad uzimas pise ti ime i prezime i br stolice. Kad se zapali baklja oni nadju koji je broj bio i posalju kaznu. Torcida se borila protiv toga i sada se bore svi njihovi navicaji skupa protiv toga na razne nacine. Npr dignu setalicu i ispod nje pale, ns ogradi s masksma su palili, bilo je to jos fora. i bas sumnjam da ijedna osoba kod njih kaze da im se odma krivicne salju tim navijacima sto pale. Drugaciji su mentalitet od nas oni i nikome ne smeta kazna osim nasim.

Iskreno meni je odmah ljepsi dekor kad se upale baklj, pogotovo kad je na utakmici prisutna i druga navijacka grupa. Nije mi smetala nikad nit ce mi smetati, jer je navijacki to.

Prosle godine u kupu ulazimo na stadion u BL, docekuje nas pjesma mars na drinu a tad niko od medija nije spomenuo nista.
kad Željo bude moga živjeti samo od nas navijača onda ćemo moći i davati tih 2-3-5 hiljada s'pjesmom
ovako kad zaradiš 20, savezu daš 6, Bogu ocu još par, ostane ti pola
a za 10 milja realno možeš guzicu obrisati

ja jesam da se pali, ali da gori stadion...i nek bude svaki meč
ali baklja-dvije...nikako
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 6:48 pm

Klasično reketiranje Kluba kriminalaca sa Juga. Svako opravdavanje kriminalaca, istog čini kriminalcem. Neka je rodbini na grobu zapali, a usput baci i pokoji topovski.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 6:50 pm

salle86 je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:44 pm
mamba21 je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:20 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 29, 2017 5:36 pm
Ma video nadzor i naplatiti je odmah onom ko je zapali a protiv onog ko je baci u teren podnijeti krivicnu prijavu i dozivotno zabraniti pristup stadionu. Nema vise nikakvog smisla. Svjesno pucaju klub po usima pa neka prica ko sta hoce..
Ne vjerujem sta pises, ti bi nasim navijacima jedva docekao da posaljes krivicnu i zabranu. Kao sto se i govorilo i govorit ce se, baklja ce se vazda paliti.

Hajduk je uveo prije 3-4 godine te video nadzore na tribini i kartu kad uzimas pise ti ime i prezime i br stolice. Kad se zapali baklja oni nadju koji je broj bio i posalju kaznu. Torcida se borila protiv toga i sada se bore svi njihovi navicaji skupa protiv toga na razne nacine. Npr dignu setalicu i ispod nje pale, ns ogradi s masksma su palili, bilo je to jos fora. i bas sumnjam da ijedna osoba kod njih kaze da im se odma krivicne salju tim navijacima sto pale. Drugaciji su mentalitet od nas oni i nikome ne smeta kazna osim nasim.

Iskreno meni je odmah ljepsi dekor kad se upale baklj, pogotovo kad je na utakmici prisutna i druga navijacka grupa. Nije mi smetala nikad nit ce mi smetati, jer je navijacki to.

Prosle godine u kupu ulazimo na stadion u BL, docekuje nas pjesma mars na drinu a tad niko od medija nije spomenuo nista.
kad Željo bude moga živjeti samo od nas navijača onda ćemo moći i davati tih 2-3-5 hiljada s'pjesmom
ovako kad zaradiš 20, savezu daš 6, Bogu ocu još par, ostane ti pola
a za 10 milja realno možeš guzicu obrisati

ja jesam da se pali, ali da gori stadion...i nek bude svaki meč
ali baklja-dvije...nikako
Pa i dobili smo za derbi samo ovu kaznu kad smo napravili dobru bakljadu poslije gola i poslije je bilo jos baklji. Za siroki nismo nista dobili, a borac je dobio za to kolo, tako da ne dobijemo mi nista, ako sam u pravu?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:02 pm

Ovo što je došlo na Jug u kop protiv Sirokog je došlo da malo zapjevaju za svoj cejf,utakmica ih nije ni interesovala jer da jest navijali bi.Jedan od njih bacio onu malo vecu petardu,zapalili 2-3 baklje i hajd razguli.Koliko vidim nisu nas ništa kaznili i odlicno smo prošli.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:10 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:13 pm
...Nisu se culi kako treba protiv Sirokog al zato se vazda nadju debili koji ce baciti topovski udar i udariti klub po dzepu. Bezbroj puta su dokazali da im je furka bitnija i od kluba. Da nije tako nebi radili to sto rade u momentima kada klub ima planove kakve ima..
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Doduse, ne mogu da dokucim da li je furka ili neki interes. A mozda ima i jednog i drugog...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:22 pm

fcz je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:10 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:13 pm
...Nisu se culi kako treba protiv Sirokog al zato se vazda nadju debili koji ce baciti topovski udar i udariti klub po dzepu. Bezbroj puta su dokazali da im je furka bitnija i od kluba. Da nije tako nebi radili to sto rade u momentima kada klub ima planove kakve ima..
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Doduse, ne mogu da dokucim da li je furka ili neki interes. A mozda ima i jednog i drugog...
Ima svega samo nema ljubavi prema klubu i pameti u glavama debila. Mojoj staroj je vidna razlika izmedu juga na Grbavici i Juga u lavoru. U lavoru je jako puno starije raje koja nije povodljiva.
Sadasnji Jug je skup amaterskih kompozitora i aranzera pjesama duzih od 8min, a usput rekreativnih piromana..
Nije cudno da sve vise raje bjezi iz kopa. Pisali su ovdje o tome.
Niko prije njih nije navijao. Oni izmislii navijanje. Oni gostuju po Kaknju,BL, ZE..😆 A tek sunce, kisa i pahuljice😆
Sada ce krenuti juris...sa uzitkom cekam u visokom gardu😆
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:23 pm

uvijek se jeste palilo, ali vala ja ne pamtim da se ovako slabo pjevalo k'o zadnjih par utakmica...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:26 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:02 pm
Ovo što je došlo na Jug u kop protiv Sirokog je došlo da malo zapjevaju za svoj cejf,utakmica ih nije ni interesovala jer da jest navijali bi.Jedan od njih bacio onu malo vecu petardu,zapalili 2-3 baklje i hajd razguli.Koliko vidim nisu nas ništa kaznili i odlicno smo prošli.
Ni ja ne kazem da je bilo dobro izdanje, al necu ni blatiti tu tribinu. Repertoar pjesama jest bio los, al ako vec ne idem u kop da im pomognem s navijanjemm, sta im imamo pametovati sa strane??

A sljedeci put kad se podigne koreografija preko juga, digne parola s jakom porukom ili napravi bakljada preko cijelog juga, vi budite prvi koji cete je sherovati negdje i faliti se manijacima. Previse pametne raje ima. Pogledajte klipove iz ranih sezona protiv Zepca,Orasja,Posusja... jesu li se tada palile baklje.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:33 pm

Furka sami sebi, od povratka protiv Širokog pa na dalje se tačno biralo kada se pali ali od tada pa do danas mnogo ljudi je dolazilo i odlazilo pa se dosta toga mijenja, ali ovo sad je katastrofa, općenito navijanje užasno, svaku tekmu neke nove folk prerade zijevaju, zapale 2 BAKLJE i 1 TOPOVSKI, i onda se čude što im pola kopa pobjegne na poluvremenu, 9 godina sam bio na jugu od A do D sekotra dok ove nisam prešao na sjever, u kakvom god grupa stanju bila bio sam tu negdje i dao svoje grlo i dlanove i navijao za svoj klub, ali ovo sad je baš čudna priča na jugu, momci koji imaju neki svoj čudan fazon, ali hajde nije navijačka tema, suma sumarum za 2 baklje i 1 topovski kojim je mogao biti pogođen golman gostujuće ekipe će nas sigurno koštati nekih 5.000KM, kad skontaš izbio si klubu 3-4 plate za igrače takvom glupošću, a sutra će na fb strnici svašta pisat za Ćenana i upravu..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:37 pm

ChWilla je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:23 pm
uvijek se jeste palilo, ali vala ja ne pamtim da se ovako slabo pjevalo k'o zadnjih par utakmica...
Loše melodije, loše osmišljenje pjesme, sve na isti fazon, more dobrih i melodičnih pjesama se duuugo ne pjeva, isto ko da smo snimili novi album pa se to samo vrti dok ne uđe u uši.. Još uz to blijede partije na terenu.
@cikazubo nisi jedini. Doduše tribinu promjenio nisam, ali jesam sektor. Nakon desetak godina.
Nešto ne štima ove godine nikako.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:37 pm
ChWilla je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:23 pm
uvijek se jeste palilo, ali vala ja ne pamtim da se ovako slabo pjevalo k'o zadnjih par utakmica...
Loše melodije, loše osmišljenje pjesme, sve na isti fazon, more dobrih i melodičnih pjesama se duuugo ne pjeva, isto ko da smo snimili novi album pa se to samo vrti dok ne uđe u uši.. Još uz to blijede partije na terenu.
@cikazubo nisi jedini. Doduše tribinu promjenio nisam, ali jesam sektor. Nakon desetak godina.
Nešto ne štima ove godine nikako.
Fura se nova generacija koja se trenutno kloni svega sto su prosle generacije radile iz niza razloga ali to nije za javnost.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:43 pm

Bilo ono jednom, poce nesta ono kao New primitives. Ono kao fina raja, kulturica, zabranjeno pusenje, gitara i dvola u krug, i tako ta koministicka sranja, off.. Nejse.. I krajnost vamo imas, izbodi, topovski, baklja, ultra..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:44 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:32 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 29, 2017 6:42 pm
Kakvo licemjerje vlada ovde :roll:
Okrenu se prica ba Borac i visinu kazhih. Osim par casnih izuzetaka svi pisu u dosta pomirljivom tonu.

Naravno da je potrebno moralno i materijalno goniti onog ko nanosi stetu klubu. Onaj idiot koji je bacio topovski udar da je normalna drzava trebao zavrsiti i zatvoru. Za istu stvar navijac Rapids lani dobio 6 mjeseci murije, plus dozivotnu zabranu dolaska na stadion Rapida.
Ovaj zmijuga @mamba21 ima manjr sadrzaja u glavi od prvave zmije.
Klub mora poceti davati prijave MUPu a sam davati tarabe maloumnim piromanima. Lafo pomazu klubu. Kada se podvuce crta, karte od Juga i kazne klub je u minusu. Ovai samodopadljivi balavci zasluzuju jug od gajbi Sarajevske pive.
Punih ili praznih, bitna je razlika.
Praznih naravno😆
Ja im ni vode nebi dao.
Ponekad mislim da je uprava blesava sto pravi novi Jug. Pametnije bi im bilo za zapad naprave. Ovim balavcima je i ovo sto sada imaju previse.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:47 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:37 pm
ChWilla je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:23 pm
uvijek se jeste palilo, ali vala ja ne pamtim da se ovako slabo pjevalo k'o zadnjih par utakmica...
Loše melodije, loše osmišljenje pjesme, sve na isti fazon, more dobrih i melodičnih pjesama se duuugo ne pjeva, isto ko da smo snimili novi album pa se to samo vrti dok ne uđe u uši.. Još uz to blijede partije na terenu.
@cikazubo nisi jedini. Doduše tribinu promjenio nisam, ali jesam sektor. Nakon desetak godina.
Nešto ne štima ove godine nikako.
Kad ono dijete zapali blic pred kraj tekme, meni ko da neko opali takvu samarcinu da je za ne povjerovati. Pa ja sam u njegovim godinama sa starim sjedio na betonu na kraju A sektora i slusao starije sta pricaju o Zelji i cekao svoje vrijeme udjem u kop. Nakon toga, narednih par tekmi cu pogledati sa Istoka, taman da i ja posjetim tribinu novoizgradjenu. Sto kazes, ove godine na Jugu nesto ne valja.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:49 pm

ChWilla je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:23 pm
uvijek se jeste palilo, ali vala ja ne pamtim da se ovako slabo pjevalo k'o zadnjih par utakmica...
Kolega za ovo ste u pravu 100%. Ovu utakmicu sam odgledao sa istoka iako sve utakmice gledam sa sjevera i mogu reci da odavno losije navijanje nije bilo. Na pocetku utakmice uvjezbava se neka nova pjesma i bas jaranu do sebe govorim da ovo nije utakmica gdje se furaju i uce nove pjesme. To se radi na manjim utakmicama.
Ako uzmemo u obzir da je jug dosta dobro bio popunjen steta je ne iskoristiti tu popunjenost i sa starim pjesmam podici ekipu i dati im vjetar u ledja protiv jakog protivnika.

Mnogi ovdje pricaju o jugu i Manijacima a u stvari isti ti pojma nemaju da je prije desatk godina izlazio casopis od strane grupe. To su bila lijepa vremena kada nije bilo informacija preko interneta vec si jedva cekao da izadje casopis pa da vidis neke clanke i silke od grupe.
Mnogi od nas su palili baklje i svercovali dimne na tribinu ali se je to radilo protiv jacih protivnika i kada dolazi suparnicka grupa. Mnoge koreografije kojima se dicite od prije nekih 10 tak godina su iznijeli momci koji sada sjede na sjeveru i gledaju utakmice i ujedno pisu ovdje ail niko od njh se ne dici time kao da jug postoji od u nazad par godina.
Nasem Klubj je svaka marka bitna i zasto mi moramo biti ti koji ce otezavati svome klubu. Umjesto da se borimo da pomognemo Klubu da nam izgradi novi jug mi mu u ovih prvih 6 kola izbijemo nekoliko desetina hiljada maraka.

Momci dragi i kolege po forumu meni su 34 godine a ima i starijih od mene na forumu ja Zelju gledam kao svog clana porodice a Grbavicu kao svoj drugi dom, zato sve ono sto ne biste uradili svojoj porodici i svom privatnom domu nemojte raditi ni nasem Klubu
Alea iacta est!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:53 pm

i sigurno bi se sa tim pjesmama bar donekle pridružili i sjever i istok kao i u evropskim, kao sjever protiv borca...k'o da cilj uopšte nije da se pogura ekipa.
gradi željo boli te *****
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 7:59 pm

5 stranica o Jugu, kao da su bombu bacili. Vjerovatno ih Amar platio da rade protiv uprave, jel tako cjenjeni forumaši aahahaha
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 8:01 pm

Upravo tako imali smo takvu situaciju u Evropi kada smo svi zajedno pjevali Dunavom...i jos par pjesama, a ne sada jug pjeva svoje sjever svoje. Sjever ponese ekipu protiv Borca da okrene rezultat a jug fura svoje pjesme
Alea iacta est!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 29, 2017 8:03 pm

bianco blu je napisao/la:
uto avg 29, 2017 7:59 pm
5 stranica o Jugu, kao da su bombu bacili. Vjerovatno ih Amar platio da rade protiv uprave, jel tako cjenjeni forumaši aahahaha
Nema potrebe za budalastinama, od pitara su samo gori ovi sto pokusavaju dijeliti Zeljine navijace na neke i tamo neke druge. Niko to nije napisao, to na sta ciljas i nisi mi jasan nikako.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija