Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 9:05 am

Al kako bi se mogli ugristi za jezik, bar većina nas, kada je u pitanju Zajmović, mene lično neodoljivo podsjeća na Džeku stilom igre, visok, jak, dobar na zemlji i u zraku, iznenađujuće dobra tehnika i fudbalski iq, djeluje kao da mora na završnici raditi, u svakom slučaju ako ovako nastavi i počne tresti mreže momku treba dati prednost i mogućnost da igra špica..
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 9:27 am

Samo ga uigravat na špicu i riješen problem!
Vjerujem da i Adżem to vidi bolje nego mi.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 9:30 am

Ja sam siguran da ce ova utakmica protiv listice biti pwrekretnica, ukoliko ih dobijemo ( a hocemo) onda cemo dobiti potrebno samopouzdanje i tesko ce nas neko zaustavit :)
Znaci Adzeme, neka propisaju krv za 3 boda, nista specijalno nije listica, uz pametnu igru mozemo ih dobiti.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 9:54 am

neroazzuro je napisao/la:
pon avg 21, 2017 9:27 am
Samo ga uigravat na špicu i riješen problem!
Vjerujem da i Adżem to vidi bolje nego mi.
Pa i vidi,i vidi ga na krilu,kraj priče.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 10:21 am

Opet ću ponoviti, već sam jednom davno pisao. Igrač mora imati kontinuitet ako misliš da vidiš vrijedi li šta.
Janjuš je dobio priliku kao ***** na golu. Ribar mu je rekao: Braničeš 10 utakmica za redom. Neću te mijenjati kako god branio. Pa ti pokaži šta znaš i da li zaslužuješ jedinicu. A imali smo tada dobrog golmana, koliko se sjećam Čiko Radović je tada bio prvi golman.
Šta hoću reći. Trener mora rizikovati sa ovim mladima, a to je mač sa dvije oštrice. Još mi kakvi smo hoćemo sve odmah i sada.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 10:30 am

Da bi se donosio bilo kakav sud o igracima, treneru i igri, moramo sacekati bar da se zavrsi 11 kola (polusezona "regularnog dijela").

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 10:33 am

Kvalitetom nikad gora PL od svog postanka. Treba skratiti na 10 klubova...
:D
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 10:35 am

Siroki će biti najveća prepreka do sada, ako izuzmemo mladost gdje smo sami sebe pobijedili greškama.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 10:43 am

Široki sa i bez Krstanovića nije isti.
Još ako uzmemo u obzir da nam ga redovno zabija sa Wagnerom..
Ja sam siguran u pobjedu :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 11:09 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon avg 21, 2017 10:21 am
Opet ću ponoviti, već sam jednom davno pisao. Igrač mora imati kontinuitet ako misliš da vidiš vrijedi li šta.
Janjuš je dobio priliku kao ***** na golu. Ribar mu je rekao: Braničeš 10 utakmica za redom. Neću te mijenjati kako god branio. Pa ti pokaži šta znaš i da li zaslužuješ jedinicu. A imali smo tada dobrog golmana, koliko se sjećam Čiko Radović je tada bio prvi golman.
Šta hoću reći. Trener mora rizikovati sa ovim mladima, a to je mač sa dvije oštrice. Još mi kakvi smo hoćemo sve odmah i sada.
tada se moralo ici na mladjeg golmana. u toj sezoni 70/71 mi smo bili jedni od kandidata za titulu i na pocetku sezone se davala prednost ciki, jer je stariji i iskusniji, cobo je tek imao 18 godina... sto je pokojni ribar radio je bila ludost ali potrebna ludost, jer ciko je branio tada vec 14 godina za nas i bio na zalasku karijere... ali slazem se, treba nekad biti lud i davati mladjima mogucnost... evo pokazalo se ispravnim i sa bajicem, amirom, prije toga stilicem, dzekom itd... ali ja opet ne mislim da treba 11 mladih igraca na terenu da budu, 3-4 maksimalno jer nekad treba igrati i na iskustvo ne samo na zelju i volju, gdje izgoris... zato i nemamo vise titula u jugoslaviji, a zasluzili smo barem 4 titule...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 11:52 am

http://www.mozzartsport.com/vesti/prela ... uru/175974 Vrijedi procitati JEDAN JE STRAUS SA GRBAVICE :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 11:59 am

slika

Reakcije Sinise i Graovca :rofl: :rofl: :klanjase2: :klanjase2:

Mogla bi nas ova pobjeda našpanovat ako smo se bili prosle sezone istrosili gubitkom titule.
Ocekujem vise i navijaca protiv Sirokog.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pon avg 21, 2017 12:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 11:59 am

Prvi pokloni. Pažnja. Toplina.
Prvi dan u školi.
Zaljubljenost. Prvi poljubac.
Prvi dobitak novca. Vozački. Prva vožnja samostalno. Zeleni val. Naći pare u zimskim tolama ljeti i obratno. Putovanje avionom. Susret kojeg čekaš danima, sedmicama, mjesecima. Kad prekoračiš comfort-zone. Sve ludosti s prijateljima još luđe.
Prestanak rata. Pobjede nama nebitne u svijetu. Prvi zijan nekažnjen. Položen ispit, na sreću. Zadnja rata kredita. Tvoj stan.
Prva titula. Prva pobjeda. Prvo navijanje. Prva petica u protivničkoj mreži. Najdraži gol. Sve te pobjede svih tih nešto manje bitnih ekipa. Brazil, Neno Hrvatska, Lejla Eurosong, Tukino treće.
Kad Veca odbrani penal.
Urlik okolo muka. Radosti.

Svi su prije utakmice pomalo sigurni i desi se čudo kad ne bude gol. Tad kažemo da utakmica nije valjala.
Niko prije penala ne očekuje pomalo da će ga golman odbraniti, niti se prestaje moliti za čudo. Tad kažemo da je utakmica za sjećanja.

slika

Ode Veca u legendu.
 
Manijak do kraja.
Postovi: 149
Pridružen/a: uto jul 11, 2017 5:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:23 pm

AdoS je napisao/la:
pon avg 21, 2017 8:39 am
Morate priznati da je najvecu mrlju na ovaj derby ostavilo nepoštivanje minute sutnje. Pretpostvaljam da je najveci razlog - ozvucenje, tako da to ide na dušu organizatoru
Kakvo nepoštovanje bolan. Manijaci su pjevali od 46. I kad su zavrsili neće u pola stat ured pred kraj i stali i nakon 5 sec kraj minuta šutnje. A ta minuta šutnje je trajal punih 20 sekundi ako ne i manje.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:27 pm

Za kog je bila minuta sutnje
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:28 pm

damirfile je napisao/la:
pon avg 21, 2017 12:27 pm
Za kog je bila minuta sutnje
Za teroristicki napad u Barseloni ja mislim
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:40 pm

Pobjedu piši, igru briši.

I dalje mi nije jasno zašto smo stali nakon datog gola. Ne treba ti tu neka instrukcija trenera, kad vidiš da je protivnik uzdrman ideš da ga dokrajčiš, a mi se postavili kao da je nama isključen igrač a ne njima. Kontam, možda im je Adžem rekao da se povuku. Zamisli u boksu da drmneš protivnik, on zatetura a ti čekaš da dođe sebi. Odmah smo trebali napasti i još agresivnije igrati, siguran sam da bi im do kraja poluvremena dali još dva gola. Ovako je bila patnja, pa još Ramović dobi dva žuta bespotrebno. Elem, pobjedi se ne gleda u zube, ali ako želimo biti ozbiljna ekipa moramo još puno raditi na psihi i taktici.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:46 pm

Bujrum svi Željovci iz ovog dijela naše države
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:48 pm

Reha1921 je napisao/la:
pon avg 21, 2017 12:28 pm
damirfile je napisao/la:
pon avg 21, 2017 12:27 pm
Za kog je bila minuta sutnje
Za teroristicki napad u Barseloni ja mislim
da...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 21, 2017 12:49 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon avg 21, 2017 11:09 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon avg 21, 2017 10:21 am
Opet ću ponoviti, već sam jednom davno pisao. Igrač mora imati kontinuitet ako misliš da vidiš vrijedi li šta.
Janjuš je dobio priliku kao ***** na golu. Ribar mu je rekao: Braničeš 10 utakmica za redom. Neću te mijenjati kako god branio. Pa ti pokaži šta znaš i da li zaslužuješ jedinicu. A imali smo tada dobrog golmana, koliko se sjećam Čiko Radović je tada bio prvi golman.
Šta hoću reći. Trener mora rizikovati sa ovim mladima, a to je mač sa dvije oštrice. Još mi kakvi smo hoćemo sve odmah i sada.
tada se moralo ici na mladjeg golmana. u toj sezoni 70/71 mi smo bili jedni od kandidata za titulu i na pocetku sezone se davala prednost ciki, jer je stariji i iskusniji, cobo je tek imao 18 godina... sto je pokojni ribar radio je bila ludost ali potrebna ludost, jer ciko je branio tada vec 14 godina za nas i bio na zalasku karijere... ali slazem se, treba nekad biti lud i davati mladjima mogucnost... evo pokazalo se ispravnim i sa bajicem, amirom, prije toga stilicem, dzekom itd... ali ja opet ne mislim da treba 11 mladih igraca na terenu da budu, 3-4 maksimalno jer nekad treba igrati i na iskustvo ne samo na zelju i volju, gdje izgoris... zato i nemamo vise titula u jugoslaviji, a zasluzili smo barem 4 titule...
ludost :ne: , MUDA su to!
Kada nesto znas i vjeruješ u to spreman si se potuci sa cijelim svijetom.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar, Google [Bot], Sky1 i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija