Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 4:58 pm

Markovic je po mom misljenu bio u top 5 najkorisnijih igraca prosle sezone. Sta mu se desi na pripremama i predsezoni, ne znam ...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 4:59 pm

Manijak do kraja. je napisao/la:
sri avg 16, 2017 4:53 pm
Ne znam što pljujete toliko po Markoviću pa prošlu sezonu je bio korektan i onda je samo nestao iz prvog tima čak i klupe. Pa nije ništa loše napravio. Donjeo je pobjed protiv Čelika ( tad bitnu ) dao gol protiv Zrinjskog. Dao gol protiv Metalleghea čini mi se tek kad je došao ako se ne varam ili nekog drugog..
Alibi igrac, kao sto smo imali alibi trenera. Stranac mora biti top igrac, igrac koji donosi razliku u nasu korist a ne neko ko se skriva po terenu i dodaje samo prvom do sebe. Nama su stranci igraci koji su mrtvi prosjek ove lige a mi zelimo kao neki napredak :doktor: Umjesto takvog stranca daj sansu nekom nasem mladicu, na kraju cemo imati vise koristi od toga..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 4:59 pm

Manijak do kraja. je napisao/la:
sri avg 16, 2017 4:53 pm
Ne znam što pljujete toliko po Markoviću pa prošlu sezonu je bio korektan i onda je samo nestao iz prvog tima čak i klupe. Pa nije ništa loše napravio. Donjeo je pobjed protiv Čelika ( tad bitnu ) dao gol protiv Zrinjskog. Dao gol protiv Metalleghea čini mi se tek kad je došao ako se ne varam ili nekog drugog..
Ne vidim da iko pljuje nego realno treba nam tu bolji igrač. Njemu hvala za sve. Meni je sličan ko NIkolić npr. Korektan, ali nije to to ako želimo naprijed, a plus stranac
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:02 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri avg 16, 2017 4:57 pm
od svih ovih igraca, ja bi opet ostavio crnova, stanica, stevanovica i markovica...

obavezno dati otkaz beganu, nikolicu, bekricu...
ja bih još dodao prodaju Dine Hasanovića bilo gdje, jer ono što on pokazuje je više hrvanje nego fudbal iskreno..
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:11 pm

bogi je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
sri avg 16, 2017 4:57 pm
od svih ovih igraca, ja bi opet ostavio crnova, stanica, stevanovica i markovica...

obavezno dati otkaz beganu, nikolicu, bekricu...
ja bih još dodao prodaju Dine Hasanovića bilo gdje, jer ono što on pokazuje je više hrvanje nego fudbal iskreno..
Čudno razmišljanje teško prodaš igrača koji nešto vrijedi, a ne nekoga koga smatraš viskom.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:11 pm

Ako uzmemo svih 1000 jugozapada (lako ostvarljivo) vjerujem da će nas biti više od njih.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:12 pm

Cisti se cisti.

Crnova bi ja ostavio, ustvari zavisi kako ce sad odraditi polusezonu. Ruku na srce prosle sezone je manje igrao od Zakarica a bolji je bio. Sad je Zakaric nas najbolji igrac, to se isto moze desiti i sa Crnovom, samo steta zbog povrede. Nadam se da su one iza njega i da ce proljece dobro odraditi.

Alvesu produziti jer nije losa rezerva a i krpi par pozicija. Druga stvar bi bila da im obojici istice na ljeto pa da mozes naci dva beka, ovako tesko.
Na polusezoni pokusati dovesti desnog beka za prvu postavu. Bit ce tesko ali et. Ostati samo sa Stanom ne bi valjalo.

Bogiju produziti pola godine ako ne bude na zimu stopera. Mada ja mislim da cemo na zimu dovesti Vukotica. On sam je rekao, nista do zime. Krupa ako ovako nastavi bgm ce sniziti kriterije. U tom slucaju, Bogi adio lutko moja nacitana.

Zaim neko jos koju odigra pa cemo vidjet.

Bekric, Nikolic, Began i Markovic (mada bolji je bio od Ugljese, ali ona igra prvom do sebe nije nesto) sto prije rijesiti, ako nista onda na zimu jer tad ce moci pronaci klubove bit ce lakse.

Na kraju sezone zaganjat Graovca. Zebu u MNK poslat, Kajkutu se zahvaliti.
Blagi ulazi u 3. deceniju. S njim ne bi produzivao, jer nije on jeftin igrac a bolji se vjerovatno moze naci ljeti.

Eh ovo sad sto nam fali i to cega cemo se rijesiti polako dovoditi vec od ove zime sto se mogne. Naravno, nastaviti kao sto je ovaj prelazni poceo, sa ne bas istrosenim i starim igracima. Momcima koji su najbolji u ekipama koje igraju PL ili neke strance prevage.

Uhh. Ovo bi moglo lijepo izgledati ako se bude znalo i ne bude fula :D
Sreca ova sezona medju slabijim pa su i konkurenti losi, moze se nositi s njima kako tako.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:12 pm

Nama sigurno treba jedan zadnji vezni koji je bas dobar zato sto se sa Adzemom igra napadacki fudbal. Nemamo trenutno zadnjeg veznog koji zna na pravi nacin da sprijeci kontra napade. Borac je lahko dolazio u situaciju gdje nas moze kazniti, i mislim da je to zbog manjak zadnjeg veznog. Nazalost meni Dino Hasanovic nije kvalitet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:15 pm

pile87 je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:11 pm
bogi je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
sri avg 16, 2017 4:57 pm
od svih ovih igraca, ja bi opet ostavio crnova, stanica, stevanovica i markovica...

obavezno dati otkaz beganu, nikolicu, bekricu...
ja bih još dodao prodaju Dine Hasanovića bilo gdje, jer ono što on pokazuje je više hrvanje nego fudbal iskreno..
Čudno razmišljanje teško prodaš igrača koji nešto vrijedi, a ne nekoga koga smatraš viskom.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Teško se proda istina, ali bilo kome ga uvaliti, pod bilo koju cijenu, jer ono što je pokazao može se reći da je dečko operisan od fudbala
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:18 pm

Jos kako Bekrica slomiti da potpise raskid bilo bi super.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:20 pm

Nego ko nije vidio, otvrena tema za ovaj međutransfer period :D Idemo nove igrače predlagati :D

viewtopic.php?f=51&t=540
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:38 pm

LARS1921 je napisao/la:Nego ko nije vidio, otvrena tema za ovaj međutransfer period :D Idemo nove igrače predlagati :D

viewtopic.php?f=51&t=540
Zar je ostalo jos igraca? slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:40 pm

LeBlue je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:12 pm
Nama sigurno treba jedan zadnji vezni koji je bas dobar zato sto se sa Adzemom igra napadacki fudbal. Nemamo trenutno zadnjeg veznog koji zna na pravi nacin da sprijeci kontra napade. Borac je lahko dolazio u situaciju gdje nas moze kazniti, i mislim da je to zbog manjak zadnjeg veznog. Nazalost meni Dino Hasanovic nije kvalitet.
Da je jedan ko Nyema..au kako bi lego ovoj ekipi :D

Nego, što naši nenapisaše do kad se prodaju karte :oops1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:43 pm

Komentar momka sa juga "Jos 1 u nizu bravo glupi sportski segmente i nestrucna upravo"
Ako ce to biti stav grupe mogao bih se preseliti na Istok/Sjever dok se situacija ne smiri. Po mom misljenju uprava je nestrucna za nogometa, al ostalo sve rade skoro pa bez greske. Nema smisla da se iko tjera, a ako se nece na ovom zaustaviti i ako ce se tjerati uprava onda nece na dobro.
Puna podrska upravi i puns podrska Cenanu ako je ovo njegovo maslo, a i za stvar sa omladincima.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:49 pm

Kako Adzem nema profi licencu ? Zar nije zavrsni dio odradio u Konyasporu?
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:50 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:43 pm
Komentar momka sa juga "Jos 1 u nizu bravo glupi sportski segmente i nestrucna upravo"
Ako ce to biti stav grupe mogao bih se preseliti na Istok/Sjever dok se situacija ne smiri. Po mom misljenju uprava je nestrucna za nogometa, al ostalo sve rade skoro pa bez greske. Nema smisla da se iko tjera, a ako se nece na ovom zaustaviti i ako ce se tjerati uprava onda nece na dobro.
Puna podrska upravi i puns podrska Cenanu ako je ovo njegovo maslo, a i za stvar sa omladincima.
Evo ja kao neko ko je u kopu, mogu ti reći da sam se duboko razočarao.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:52 pm

bogi je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:50 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:43 pm
Komentar momka sa juga "Jos 1 u nizu bravo glupi sportski segmente i nestrucna upravo"
Ako ce to biti stav grupe mogao bih se preseliti na Istok/Sjever dok se situacija ne smiri. Po mom misljenju uprava je nestrucna za nogometa, al ostalo sve rade skoro pa bez greske. Nema smisla da se iko tjera, a ako se nece na ovom zaustaviti i ako ce se tjerati uprava onda nece na dobro.
Puna podrska upravi i puns podrska Cenanu ako je ovo njegovo maslo, a i za stvar sa omladincima.
Evo ja kao neko ko je u kopu, mogu ti reći da sam se duboko razočarao.
Takodjer. Isto sam tu redovno, odem na gostovanja kad god mogu i bas me razocaralo i zabrinulo. Nadam se da cemo mlatnuti kone pa da se zaboravi i Cenan i sve
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:53 pm

Mislim da je to napisano u kontekstu dokle više ćemo raskidati ugovore igračima koji su došli u periodu tih istih ljudi koji su u sportskom segmentu i u UO, a ne radi fudbalskih kvaliteta dotičnog jer svi znamo kako je igrao, i ne radi tjeranje uprave..
Ovo ja više vidim kao udar na pojedinca, naravno opet Ćenana.
Ali hajd ga znaj..
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u sri avg 16, 2017 5:54 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:53 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:43 pm
Komentar momka sa juga "Jos 1 u nizu bravo glupi sportski segmente i nestrucna upravo"
Ako ce to biti stav grupe mogao bih se preseliti na Istok/Sjever dok se situacija ne smiri. Po mom misljenju uprava je nestrucna za nogometa, al ostalo sve rade skoro pa bez greske. Nema smisla da se iko tjera, a ako se nece na ovom zaustaviti i ako ce se tjerati uprava onda nece na dobro.
Puna podrska upravi i puns podrska Cenanu ako je ovo njegovo maslo, a i za stvar sa omladincima.
I meni je to zapalo za oko. Moglo bi ovo mnoge otjerati sa juga na neku malu pauzu na sjever ili istok... Ne znam zašto oni to komentarišu po fb-u uopšte. Fakat mi nije jasno ovo u sa jugom u zadnje vrijeme... I mene je ovo razočaralo. Valjda će na dobro izaći sve.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 16, 2017 5:54 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:52 pm
bogi je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:50 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 16, 2017 5:43 pm
Komentar momka sa juga "Jos 1 u nizu bravo glupi sportski segmente i nestrucna upravo"
Ako ce to biti stav grupe mogao bih se preseliti na Istok/Sjever dok se situacija ne smiri. Po mom misljenju uprava je nestrucna za nogometa, al ostalo sve rade skoro pa bez greske. Nema smisla da se iko tjera, a ako se nece na ovom zaustaviti i ako ce se tjerati uprava onda nece na dobro.
Puna podrska upravi i puns podrska Cenanu ako je ovo njegovo maslo, a i za stvar sa omladincima.
Evo ja kao neko ko je u kopu, mogu ti reći da sam se duboko razočarao.
Takodjer. Isto sam tu redovno, odem na gostovanja kad god mogu i bas me razocaralo i zabrinulo. Nadam se da cemo mlatnuti kone pa da se zaboravi i Cenan i sve
ma ako se ovako nastavi na kraju sezone bi se vrlo lagano mogao preseliti u D sektor, pošto je bliže wc :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 269 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija