Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:36 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:28 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:25 pm
Grbavica je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:48 pm
nešto se ibrete a graovac u zadnje dvije utakmice najgori u zadnjoj liniji bio. plivo ko felps. nemojte ko ovce ponavljati što neko kaže, gledajte malo te utakmice ***** mu materina.
:pljesak: :pljesak: :pljesak: bravo za post. Al bitno je nekog na zub uzeti i citavu sezonu ga prozivati
Kakav god da je bio, bolji je bio od Bogija. Bogi je isto plivao sad, par puta se pogubio, skoro je napravio i penal u onoj situaciji kad je Veca odbranio.
Ispadao je i Graovac, stoji. Dade protiv Viteza jednu loptu u kontru, al je sigurno bolji igrac od Bogicevica. Na stranu i sindikat i sve, al kroz sezonu Graovac treba biti prvi stoper.
Ps. ja nisam nigdje nista "pljuvao", samo sam pitao sta je bilo jer me zanima :D
Sreca pa ostade ona budala iz Borca na nogama.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:36 pm

Grbavica je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:33 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:30 pm
Ciji je Raspudic bio kod gola?

Zajmovićev.
MrkiMedo je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:28 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:25 pm


:pljesak: :pljesak: :pljesak: bravo za post. Al bitno je nekog na zub uzeti i citavu sezonu ga prozivati
Kakav god da je bio, bolji je bio od Bogija. Bogi je isto plivao sad, par puta se pogubio, skoro je napravio i penal u onoj situaciji kad je Veca odbranio.
Ispadao je i Graovac, stoji. Dade protiv Viteza jednu loptu u kontru, al je sigurno bolji igrac od Bogicevica. Na stranu i sindikat i sve, al kroz sezonu Graovac treba biti prvi stoper.
Ps. ja nisam nigdje nista "pljuvao", samo sam pitao sta je bilo jer me zanima :D
što treba biti prvi stoper? čovjek ima ogroman broj grešaka na svakoj utakmici. od loše predaje lopte, izbijanja, bespotrebno komplikovanja, 1 na 1 ga obilaze ko porez u međugorju. kad bude u boljoj formi neka igra, trenutno je bogičević u boljoj formi. ne pravite problem gdje ga nema.
Bogi je ispo zato sto Ramovic i mislim Stevanovic nisu stigli da prekinu kontru jer je onaj prosao pored njih ko janica kostelic
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:38 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon avg 14, 2017 10:19 am
Neka 5 % najvatrenijih ode na Lavor i podrzi.
A ostatak neka napuni grbavicu i nek nam obezbijede prenos na Grbavici. 2 KM simbolcna karta neka ide za izgradnju Juga. :D
Pa vala nije ti ni ta losa :D
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:38 pm

Okolele je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:24 pm
Cestitam Vedranu na novom ugovoru i da budes jos bolji macko..

Hocemo 5% da grmimo 100%..
Ne, od Vece hocemo min EUR 400 ths i 20% sljedeceg transfera :palacgore:
Brao Veca
5. - 7. Okt 1992.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:43 pm

Lijepe su ovo stvari koje se desavaju u klubu u posljednje vrijeme i potpisi mladih igraca koji su neka garancija lijepe buducnosti kluba. Potpis Vece ,kao i nedavni potpisi mladih igraca poput Zerica, Mujagica, Osmankovica, juniora Sabanadzovica, Hrvanovica i jos nekih mladih igraca, govore o povjerenju koje je medjusobno izmedju kluba i tih velikih potencijala. Svakako mi se cini i da je postavljanje Adzema za sefa struke uveliko pomoglo u shvatanju tih zaokreta u prakticnom smislu. Potpisi koji su redom dugorocni, na tri godine, govore mnogo o slici u klubu. Ovakvo nesto je bilo rijetka pojava, cesto se desavalo da igraci odbiju potpisivanje ugovora uopste, a i oni koji potpisu, ne misle da ga produze. Ovo je jedan fin uspjeh za klub. Ja cestitam svim akterima na dobroj volji i jasnijoj viziji, na hrabrosti u pocinjanju oslanjanja na sopstvene snage koje uvijek moraju biti involvirane na terenu. To se nije desavalo u zadnje vrijeme, ali svakako je pohvalno da ono sto su u klubu i rekli, lagano i pocinju konkretno ostvarivati. To naravno ne znaci da ce se praviti disbalans u odnosu na teren, i svakako pored nasih omladinaca trebamo u nekoj ravnotezi imati i prave profesionalce ,sa naglaskom na rijec "prave", gdje je poenta u dobrom odabiru igraca koji dolaze sa strane. Kada se uspjesno napravi takva ravnoteza, a realno ne treba vise od dva "prava " igraca da to popune, i sprovedu u djelo, ova ce ekipa kroz ovakve dugorocne ugovore da postane uspjesna. U to nimalo ne sumnjam. Ovo je zaista za svaku pohvalu i dobro tempirano pred derbi, gdje sa ovim ranijim rezultatima u 4 kola, kroz dobru atmosferu i borbenost na terenu , dodje i ovakva vijest o produzenju ugovora onih najvrijednijih eksponata koje nas tim u ovom trenutku ima. Sada nemamo opasnost da neki vrijedan igrac ode dzaba iz kluba, i neko ce morati da zadovolji nase klupske apetite, da bi odveo bilo kojeg naseg igraca iz kluba. To je velika stvar. Biti obezbijedjen na taj nacin, dok u medjuvremenu mozemo uzivati i gledati njihov daljnji razvoj. Svaka cast.
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:47 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:25 pm
Grbavica je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:48 pm
nešto se ibrete a graovac u zadnje dvije utakmice najgori u zadnjoj liniji bio. plivo ko felps. nemojte ko ovce ponavljati što neko kaže, gledajte malo te utakmice ***** mu materina.
:pljesak: :pljesak: :pljesak: bravo za post. Al bitno je nekog na zub uzeti i citavu sezonu ga prozivati
Pa moj burazeru ovdje vecina i ne gleda utakmice samo pisu sta vide da se pise po forumu i portalima a sto je najtuznije pola ih veze nema i onda to tako ode u nedogled ali kao sto je neko vec ranije rekao forum i jeste da se lupaju gluposti i da mogu tastaturasi doci do izrazaja.
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:48 pm

azbaha je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:38 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon avg 14, 2017 10:19 am
Neka 5 % najvatrenijih ode na Lavor i podrzi.
A ostatak neka napuni grbavicu i nek nam obezbijede prenos na Grbavici. 2 KM simbolcna karta neka ide za izgradnju Juga. :D
Pa vala nije ti ni ta losa :D
Nijde veze, pa treba da nas sto vise ode gore.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:50 pm

odlicna vijest za vecu!!! svaka cast... e sad ako je moguce da ga prodamo na ljeto 2019. poslije evropskih utakmica i da zaradimo sto vise na njemu...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:51 pm

Zeljo1921* je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:48 pm
azbaha je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:38 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon avg 14, 2017 10:19 am
Neka 5 % najvatrenijih ode na Lavor i podrzi.
A ostatak neka napuni grbavicu i nek nam obezbijede prenos na Grbavici. 2 KM simbolcna karta neka ide za izgradnju Juga. :D
Pa vala nije ti ni ta losa :D
Nijde veze, pa treba da nas sto vise ode gore.
Sala je jarane. ne lozi se haahaha
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:53 pm

azbaha je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:51 pm
Zeljo1921* je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:48 pm
azbaha je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:38 pm


Pa vala nije ti ni ta losa :D
Nijde veze, pa treba da nas sto vise ode gore.
Sala je jarane. ne lozi se haahaha
Ma nisam pratio ja mislio da nisu ovi pitari opet jeli govna oko tih ulaznica...
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:57 pm

Ovo su divne vijesti.Bravo za klub i ovaj zaokret nam je trebao prosle godine,sigurno bi slavili titulu iako su tad Zrinjski i bordo prijatelji bili jaci nego sad.Povedi nas do trofeja Adzeme. Sto se tice derbija,ponovo bruka oko karata koju smo mi poceli u aprilu 2017,draze mi je 1500 pitara koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje dodju na Grbavicu(gdje su protiv Borca Zeljovci strasni),,ali eto nek smo zajedno s njima zajebali derbi.Sad krece pitarluk I strah da ih ne sahranimo u subotu,pa ocekujem pet posto.
Modus vivendi !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:58 pm

ISB87 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:15 pm
Veca
S il S, Graovac, Kemo, Projic
Blagojevic (65' Sabanadzovic)
Zakaric, Ramovic, Zeric(Zeba 77'), Zec
Zajmovic (Kajkut 70')

:D
To je to, iako mislim da ce umjesto keme poceti Bogicevic, umjesto Zerica Zeba, a za spica pojma nemam
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 3:59 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:57 pm
Ovo su divne vijesti.Bravo za klub i ovaj zaokret nam je trebao prosle godine,sigurno bi slavili titulu iako su tad Zrinjski i bordo prijatelji bili jaci nego sad.Povedi nas do trofeja Adzeme. Sto se tice derbija,ponovo bruka oko karata koju smo mi poceli u aprilu 2017,draze mi je 1500 pitara koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje dodju na Grbavicu(gdje su protiv Borca Zeljovci strasni),,ali eto nek smo zajedno s njima zajebali derbi.Sad krece pitarluk I strah da ih ne sahranimo u subotu,pa ocekujem pet posto.
:doktor:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:02 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:57 pm
bogi je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:55 pm
ma šta ba vi protiv Bogija imate ? :rofl:
Ozbiljno ništa :D

Realno, nije bogi ni loš, ali se naklatili na bogija i ne prestajemo :D Jedini problem godine
Godine, sindikat, davljenje Kosorica na otoci, udaranje rekovalescenta Zolotica, pisanje po klubu u pitarskim prostoriijama, veliki broj kikseva na svakoj utakmici, protiv Borca ga pretrca covjek ko slinu, ko da ga nema, u skoku vise nije tako dominantan, svaka njegova greska se pravdala da je najbolji stoper.
Ko covjek i ko igrac smrad i nije ni blizu Zelje, eno mu Olimpica ili neka ga Sablja vodi u Kakanj kad ga je vec nama uvalio onako gospodski.
U evropi jeste bio solidan i to mu se ne spori, kao i prve 2,3 tekme proljeca a onda krece kiks sa kiksom.
Daleko mu kuca od nase bila, da je Kemo imao pola njegovih minuta prosle godine danas bi imali stopercinu, a o Graovcu ne treba pricati, covjek je najbolji stoper lige i prije 14 mjeseci je dogurao do repke.
Bravo za Vedrana, kako se lijepo stvari vrate od klosara i bojkotasa trenera prije 12 mjeseci do zlatne koke, sve to lagano dodje na svoje kao i ponovno forsiranje djece naustrb skupih polovnjaka koje boli neka stvar za nasim klubom i sve to dolaskom Adzema.
Da je permanentni tu, djeca bi se lagano ocijenila kao nekvalitet jer je ta prica kruzila mjesecima i taj spin.
Ovo jeste Zeljo i ovo jeste temelj ekipe za buducnost i ozbiljnije napadanje evrope. Samo naprijed. Nadam se na kraju sezone kicmi ekipe Veca, Kemo, Saban, Zera, Mujaga koja bi uz Graovca, Zaku, Ramovica, eventualno Crnova i uz pojacanja na oba beka mogla steci kontinuitet i napasti evropu pa da ugostimo nekog engleskog velikana u dolini Cupova sa novim Jugom.
Ili ih ostaviti za 100 godina Zelje i vratiti Dzeku (samo mastam) da proslavimo ko ljudi.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:03 pm

fcz je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:43 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:34 pm
Sad Zakariću produžiti ugovor :D
Eno sad Zakaric... Pa kako nikad ne znamo postaviti prioritete.

Osnovni cilj treba biti produzenje ugovora s malim Bogicevicem, on ce tek iduce sezone da eksplodira. Isto tako moramo uraditi sve da barem na pet godina vezemo onog decka s brojem 20, Rajko ili tako nesto; mali je jako opasan a jos mu nije ni 40-ta.
To je najveci prioritet, obojica strasni brzi, eksplozivni, igraju na prvu, ne usporavaju igru, strasni igraci!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:03 pm

Ja vam rekao da možda ado Zajmovića na krilu vidi a vi ništa :)
Uglavnom, nadam se opet da imamo neki plan u dovođenju ovih igrača i sve mi više liči da je tako. Đelmić nam trenutno treba jer nemamo Crnova, ali sa Crnovom nam ne treba jer Zec, zakara i on itekako to mogu dobro odraditi i plus Zajmović i Hrvanović. Zajmović je isto tako opcija i u napadu. Vidjet ćemo. Inače momak mi se jako jako svidio. Dug korak, startan, zna lopte za svoju visinu, a plus jak ko zemlja. Nadam se da će ga ado više koristiti. PO meni dovoljeno je pokazao da mi je jasno da je prva opcija uz Kajkuta u napadu i da je tu da uleti na krilo u nekim opcijama. Odmah mu sada treba produžiti taj ugovor da bude samo na tri godine a ne nešto plus plus :)

nama sad trebaju stoper, jedan bek i vezni još jedan i to pod hitno. Đelma više manje. Ako Ado misli da treba neka ga. Ako ne misli opet nema prblem niti ću crnjačiti. Žao mi što ovog Darka Mišića ne dovedosmo.

GOmlani - sve ok :)
Desni bek: SIniša na zimu se zahvaliti, Stani produžiti još godinu i dovesti još jednog d. beka čim prije ili lijevog. Pa mi sada da je Siniša dobio karton mogli smo ostati bez beka na derbiju
Lijevo: sad zasad ok ako se dovede desni, a ako ne onda lijevog dovesti
Stoperi: isto kao sa bekovima, treba nam stoper jer da nam se neko povrijedi nedo Bog nema n aklupi beka. Onda na zimu zahvaliti se Jadranku i uz oporavljenog Džindu imaš opet četiri stopera
Vezni: zhavaliti se markoviću, Radinović ko zna budali nek Adžem odluči, pa ostaju Blagoja, Zeba, Ramović i zamjene sve djeca Denis, Hasanović, Anel i Hajdarović. Fali nam još jedan ozbiljan. Djecu gurati, ali ne možeš se pouzdati sto posto. Vidjeli smo Žeru. Dozira to fino ADžem. U prvu ga ubaci pa ga ohladi pa ga gurne opet kao izmjenu. Zeba ne može. Najgori je bio. Prekidi užas i centaršutevi. Ništa nije napravio. Trudi se on ali ništa. Blagoje treba izvoditi sve i Zakarić, ali sa druge strane mora igrati i to ne što ga Adžem voli nego što moraš ovog Žeru i ovu djecu hladiti i što im ne možeš dati do znanja da su glavni, a vidimo da nemamo nikog drugog sem Zebe ozbiljnog. Zato nam podhitno treba vezni. Možda i Đelma može biti ofanzivni vezni pa i u 4-1-4-1 ga koristiti, pa onda imaš razlog što je on tu i kad se Crnov vrati.
Krila: Crnov, Zakara, Zec i Hrvanović. Ako nam Đelmić pokriva i onu poziciju ofan. veznog onda nam on dobro dolazi i ko pomoć dok se Crnov ne vrati. TU je i Zajmović
napad: Kajkut, Zajm i Mujaga, a ostali su višak po meni

Znači do početka priprema na zimu treba dovesti 5-6 igrača i zahvaliti se istom broju tj Markoviću, Siniši, Nikoliću, Beganu, Jadranku. U slučaju da ispadu bolji igrači isto tako uraditi i sa Uglješom, Stano i Zebom, ali eto može to do kraja godine. nadam se da i ADžem ovako razmišlja. Vidjet ćemo.

VEca novi ugovor :pljesak: :pljesak: :pljesak: mada se ja nebi bunio i kad bi ga prodali uskoro. Imamo Bobića koji je beton i nek brani dok Kršić ne stasa.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:03 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:59 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:57 pm
Ovo su divne vijesti.Bravo za klub i ovaj zaokret nam je trebao prosle godine,sigurno bi slavili titulu iako su tad Zrinjski i bordo prijatelji bili jaci nego sad.Povedi nas do trofeja Adzeme. Sto se tice derbija,ponovo bruka oko karata koju smo mi poceli u aprilu 2017,draze mi je 1500 pitara koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje dodju na Grbavicu(gdje su protiv Borca Zeljovci strasni),,ali eto nek smo zajedno s njima zajebali derbi.Sad krece pitarluk I strah da ih ne sahranimo u subotu,pa ocekujem pet posto.
:doktor:
Sta ti nije jasno? Jesil vidio sablasno prazan istok protiv Borca?Derbi bez navijaca nije derbi i nece nikada biti.Da nema njih i nas on bi bio u rangu Vrstnik Vrbanjusa unazad 15 godina I kvalitetom je blizi njemu ,nego susjednim koji su smijesni u odnosu na evropu.
Modus vivendi !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:05 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:57 pm
Ovo su divne vijesti.Bravo za klub i ovaj zaokret nam je trebao prosle godine,sigurno bi slavili titulu iako su tad Zrinjski i bordo prijatelji bili jaci nego sad.Povedi nas do trofeja Adzeme. Sto se tice derbija,ponovo bruka oko karata koju smo mi poceli u aprilu 2017,draze mi je 1500 pitara koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje dodju na Grbavicu(gdje su protiv Borca Zeljovci strasni),,ali eto nek smo zajedno s njima zajebali derbi.Sad krece pitarluk I strah da ih ne sahranimo u subotu,pa ocekujem pet posto.
Jesi li ti mozda poceo pratiti Zelju neki dan ili? Ovo sto pises nema veze s vezom.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:06 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 4:03 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:59 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 3:57 pm
Ovo su divne vijesti.Bravo za klub i ovaj zaokret nam je trebao prosle godine,sigurno bi slavili titulu iako su tad Zrinjski i bordo prijatelji bili jaci nego sad.Povedi nas do trofeja Adzeme. Sto se tice derbija,ponovo bruka oko karata koju smo mi poceli u aprilu 2017,draze mi je 1500 pitara koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje dodju na Grbavicu(gdje su protiv Borca Zeljovci strasni),,ali eto nek smo zajedno s njima zajebali derbi.Sad krece pitarluk I strah da ih ne sahranimo u subotu,pa ocekujem pet posto.
:doktor:
Sta ti nije jasno? Jesil vidio sablasno prazan istok protiv Borca?Derbi bez navijaca nije derbi i nece nikada biti.Da nema njih i nas on bi bio u rangu Vrstnik Vrbanjusa unazad 15 godina I kvalitetom je blizi njemu ,nego susjednim koji su smijesni u odnosu na evropu.
draze mi je 1500 pitara - koji idu svaku,nego nasih 12 koji dvaput godisnje

šta si htio reći ? bolje da dođe 1500 pitara dva puta godišnje na grbavicu, nego 12 hiljada ljud dva puta godišnje na grbavicu ?
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 4:12 pm

Bolje nasih 9,10 i njihovih dvije milje koji su pravi da se napravi fina atmosfera i vrhunski derbi u odnosu na amaterizam na terenu.Drugo je da mi imamo prosjek 10 milja,a ne pet I to zahvaljujuci derbijima.
Modus vivendi !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majkel, Minotaur i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija