Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:33 pm

Odlicno. Sad imamo stabilne ugovore i igrace oko kojih treba graditi ekipu.

Taman vijest da se ne prica o derbiju. Sutra Djelmu dovest pa da o njemu i tako cijelu sedmicu nesto novo samo da se o derbiju ne vazi i ovih 5%-
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:33 pm

Hare79 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 1:52 pm
Đelmić je po meni OK opcija, samim tim što nema Crnova, što Zec nekad ne zna kud goni i što Zajmović nije klasično krilo. Dobrih igrača nikad dosta, valjda nije van forme i valjda nije zaboravio igrati.
Zajmović je po meni otkrovenje. Momak visok, jak u duelu i ima odličnu tehniku, brz prvi korak. Njega bi trebalo gurati na špica, kad se Zaka vrati na krilo.
Igrač koji je mene najviše dojmio u prva četiri kola (iako je svaku utakmicu igrao na drugoj poziciji) je Ramović. Po meni odigrao vrlo dobro (imao je par propusta al dešava se i najboljima). Takav igrač nam je trebao u vezi, brz, agresivan, drzak, dobar tehničar i dobar pregled igre. Dosta je rasteretio Blagojevića koji sada puno bolje izgleda. E sad, mislim da bi Ramović bio još puno bolji i korisniji kada bi igrao polušpica umjesto Zebe. Zato bi trebali naći nekog dobrog zadnjeg veznog, a da njega povučemo naprijed. Ili da njega ostavimo na zadnjem veznom, a dovedemo nekog brzog umjesto Zebe. Imam osjećaj da nam je napad s Ramovićem u vezi bio puno brži i da se nije loptala carinila i vraćala kao kod Radinovića i Markovića. Ono je bilo Bogu za plakat. Treba nam još jedan dobar u sredini pa kako god. Ima li fakat nešto za Štilu il su to samo puste želje i nagađanja.
Drago mi je sto je Zajmovic dobio priliku, iako ne na svojoj pravoj poziciji napadaca jer sam cuo dosta pozitivnog ali nisam imao priliku da ga pogledam.
Nadam se da ce u subotu protiv kona on krenuti od pocetka ali na spicu, jak je i moze dosta uraditi ako budemo igrali duge lopte, nije los u prijemu i igri po zemlji a moze izmoriti stopere i pripremiti teren za Sasu jokera :)
Ne znam je li jos neko upratio jedan momenat u prvom poluvremenu ( sa istoka se dobro moglo vidjeti) koji me je prijatno iznenadio. Borac krece u napad brzo iznose loptu i on se vraca prati svog igraca a kapiten ga zove i pokazuje mu na drugog igraca ( svog) koji isto trci a on mu odmahuje glavo i rukom, kao to nije moj igrac, prati ti svog igrac :).
Momak je ostavio pozitivan utiska, nadam se da ce nastaviti dokazivati se i raditi kako bi se nametuno. Mislim da nam moze valjati u sezoni, definitivno izbor prije Nikolica i Beganovica.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:34 pm

Sad Zakariću produžiti ugovor :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:35 pm

Samo do 2020.? Cenane odlazi :)
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:35 pm

Za sve vas koji pitaju što Graovac nije igrao, odluka Adžema, da ne igra, ni sam Daniel ne zna što nije igrao
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:36 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:18 pm
Vedran Kjosevski potpisao ugovor do 2020. godine

https://fkzeljeznicar.ba/vedran-kjosevs ... ine/27539/
Boga mi, ovo s omladincima ide pravo, pravo dobro. Prvo "novi kolacici" dobise ugovore, pa onda produzenje sa Zerom i Kemom, pa produzenje s Mujagom i sad Veca. :palacgore:

Sljedeci logican korak bi bila kapitenska traka, pa onda da ga Mesa zovne barem na koju prijateljsku.

Bravo Veca macko, ako Bog da za jedno godinu dana da skidas zicere Dzeki i Rikiju. 8-)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:39 pm

Bravo za vecu... Kapa do poda....
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:40 pm

bogi je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:35 pm
Za sve vas koji pitaju što Graovac nije igrao, odluka Adžema, da ne igra, ni sam Daniel ne zna što nije igrao
Pa normalno.
Ne znam sto svi pitaju sto nije igrao, sta je s njim. Ni za kog se nije pitalo sta je s njim pa je ostao na klupi.
Ocito Bogi da te raja ne gotivi pa konta da Graovac samo kad je povrijedjen ne igra u prvih 11 :D

Ohladio ga malo Ado, a Bogiju se igralo :kafa:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:40 pm
bogi je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:35 pm
Za sve vas koji pitaju što Graovac nije igrao, odluka Adžema, da ne igra, ni sam Daniel ne zna što nije igrao
Pa normalno.
Ne znam sto svi pitaju sto nije igrao, sta je s njim. Ni za kog se nije pitalo sta je s njim pa je ostao na klupi.
Ocito Bogi da te raja ne gotivi pa konta da Graovac samo kad je povrijedjen ne igra u prvih 11 :D

Ohladio ga malo Ado, a Bogiju se igralo :kafa:
Jeste meni se igralo ja ušao, malo me onaj zajebo kad sam otišao po ćevape s lukom u cijeli somun i to u Želju 2 (tamo bolji ćevapi šta ćeš ) :DD:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:42 pm

Bravo za Vecu... Cini se kako se planski vec pravi kostur tima za buducnost. Sljedeci korak bi po meni bio otkup ugovora Graovca

Imam osjecaj da je Adzem planski Graovca "ohladio" i ostavio Kemu u prvih 11 u "slabijoj" utakmici protiv Borca, da bi protiv Sarajeva ipak igrali puno iskusniji Bogi i Graovac.
Zadnja izmjena: heisenberg, dana/u pon avg 14, 2017 2:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:42 pm

Čestitke Veca!
Još bolji da budeš i da te u atletiko pošaljemo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:43 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:34 pm
Sad Zakariću produžiti ugovor :D
Eno sad Zakaric... Pa kako nikad ne znamo postaviti prioritete.

Osnovni cilj treba biti produzenje ugovora s malim Bogicevicem, on ce tek iduce sezone da eksplodira. Isto tako moramo uraditi sve da barem na pet godina vezemo onog decka s brojem 20, Rajko ili tako nesto; mali je jako opasan a jos mu nije ni 40-ta.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:44 pm

Kakav otkup ugovora Graovca? Ugovor mu istice sa sadasnjom ekipom sljedeceg ljeta, vec na zimu treba reagovati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:45 pm

fcz je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:43 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:34 pm
Sad Zakariću produžiti ugovor :D
Eno sad Zakaric... Pa kako nikad ne znamo postaviti prioritete.

Osnovni cilj treba biti produzenje ugovora s malim Bogicevicem, on ce tek iduce sezone da eksplodira. Isto tako moramo uraditi sve da barem na pet godina vezemo onog decka s brojem 20, Rajko ili tako nesto; mali je jako opasan a jos mu nije ni 40-ta.
Zeznuo si se :D On ima posebnu klauzulu i sam sebi produžuje ugovor :D
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:47 pm

Graovac je, po mom misljenju, bio jedan od nasa tri najbolja igraca. Nadam se da Adzemu nije nesto u glavi pa da ce Bogija stavljati ispred njega jer svi znamo da to samo moze biti lose po nas. Vec na derbiju ocekujem njega i Kemu u prvih 11
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:48 pm

nešto se ibrete a graovac u zadnje dvije utakmice najgori u zadnjoj liniji bio. plivo ko felps. nemojte ko ovce ponavljati što neko kaže, gledajte malo te utakmice ***** mu materina.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:53 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:45 pm
fcz je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:43 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:34 pm
Sad Zakariću produžiti ugovor :D
Eno sad Zakaric... Pa kako nikad ne znamo postaviti prioritete.

Osnovni cilj treba biti produzenje ugovora s malim Bogicevicem, on ce tek iduce sezone da eksplodira. Isto tako moramo uraditi sve da barem na pet godina vezemo onog decka s brojem 20, Rajko ili tako nesto; mali je jako opasan a jos mu nije ni 40-ta.
Zeznuo si se :D On ima posebnu klauzulu i sam sebi produžuje ugovor :D
Jes', ukljucio malisa opciju "Auto-Renew" a Cenan ne zna ugasiti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:55 pm

ma šta ba vi protiv Bogija imate ? :rofl:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:57 pm

bogi je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:55 pm
ma šta ba vi protiv Bogija imate ? :rofl:
Ozbiljno ništa :D

Realno, nije bogi ni loš, ali se naklatili na bogija i ne prestajemo :D Jedini problem godine
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 2:59 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:57 pm
bogi je napisao/la:
pon avg 14, 2017 2:55 pm
ma šta ba vi protiv Bogija imate ? :rofl:
Ozbiljno ništa :D

Realno, nije bogi ni loš, ali se naklatili na bogija i ne prestajemo :D Jedini problem godine
ma ovaj Bogi je najmlađi na forumu a onaj Bogi je najstariji u ekipi šta ti je kontrarnost :lol:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 279 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija