Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jul 31, 2017 1:22 pm

Cestitke Tosi,najbolje rezultate smo postizali sa nasim trenerima:Husref,Dzeno,Cala.Toso samo naprijed ,donesi bar jedan trofej najvecem klubu.Sretno
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jul 31, 2017 3:14 pm

majkl je napisao/la:
pon jul 31, 2017 1:22 pm
Cestitke Tosi,najbolje rezultate smo postizali sa nasim trenerima:Husref,Dzeno,Cala.Toso samo naprijed ,donesi bar jedan trofej najvecem klubu.Sretno
Znaci Tosa je bolji trener od Cale? Blago nama.
Mi vec skoro 2 godine nemamo 'pravog' trenera,sve neka privremena rjesenja koja sticajem okolnosti ostanu malo duze pa onda opet privremeni i tako ukrug.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub avg 05, 2017 4:43 pm

phpBB [video]
Ovako to rade evropski klubovi,od uslova za treniranje do akademije,do zenskog tima.
Svjetski a nase ili evropski a nase.Oprema za sve kategorije skole fudbala i akademije ,generalnog svjetskog brenda NIKE naseg sponzora treba da bude tu za nekih desetak dana.
Sutra svi na Kosevo ,podrzimo BORDO podrzimo nase Divove do nove pobjede.
NEMA NE MOGU,NEMA NECU,NISTA TV NISTA RADIO
SVI NA KOSEVO IGRA SARAJEVO
FURA ME LJETNA NOOC NA KOSEVU SE SVJETLA PALEEE
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned avg 06, 2017 10:16 pm

Sramotno i jadno,ne znam koji opis vise koristiti!
Govna uhljebljena,pogana!!! Pocevsi od Uprave,preko silne nagomilane administracije,preko strucnog staba i igraca pa sve do ovih njihovih forumskih potrcka tipa majkla i ostalih!
Treba vas polomiti,govna jedna,na sta ste nam klub sveli,mrssss!!!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 08, 2017 12:17 am

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 08, 2017 3:26 pm

zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 08, 2017 7:44 pm

sekac je napisao/la:
uto avg 08, 2017 3:26 pm
zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Moj sekac kako ne biti u crnjaku,mi se pojedosmo,a ovi uhljupi boli njih neka stvar,uzimaju plate redovno,sute,hinje i lagano nam ga mecu na razne nacine. A na sve dode majkl pa prica neke nebuloze u stilu 'evropsko a nase' ili 'imamo najbolju i najmladu ekipu',jos se sam hvali da je blizu vrhuske kluba ima informacije iz prve ruke. Nikada ni jednu kritiku nije uputio na tu poganu Upravu.Ma daaj ba
Stoga smatram da je itekako i on prozvan ovim pitanjima i da spada u krug onih koji su prozvani.
Vjeruj mi Bogom se dragim kunem da mi je u nedjelju skoro pozlilo u toku utakmice i sve sebi kazem necu vise ali djaba. I onda mi naumpadnu ova govna koja su nam klub dovela u ovakvo stanje...ma to treba s noge na nogu sve redom i njih i one koji ih kao takve podrzavaju!
Ziv ti meni bio!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

uto avg 08, 2017 8:44 pm

sekac je napisao/la:
zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Haj ostani ovdje i odmraj se. Sram moze da te bude!


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri avg 09, 2017 12:00 am

zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 7:44 pm
sekac je napisao/la:
uto avg 08, 2017 3:26 pm
zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Moj sekac kako ne biti u crnjaku,mi se pojedosmo,a ovi uhljupi boli njih neka stvar,uzimaju plate redovno,sute,hinje i lagano nam ga mecu na razne nacine. A na sve dode majkl pa prica neke nebuloze u stilu 'evropsko a nase' ili 'imamo najbolju i najmladu ekipu',jos se sam hvali da je blizu vrhuske kluba ima informacije iz prve ruke. Nikada ni jednu kritiku nije uputio na tu poganu Upravu.Ma daaj ba
Stoga smatram da je itekako i on prozvan ovim pitanjima i da spada u krug onih koji su prozvani.
Vjeruj mi Bogom se dragim kunem da mi je u nedjelju skoro pozlilo u toku utakmice i sve sebi kazem necu vise ali djaba. I onda mi naumpadnu ova govna koja su nam klub dovela u ovakvo stanje...ma to treba s noge na nogu sve redom i njih i one koji ih kao takve podrzavaju!
Ziv ti meni bio!
Ma ništa lićno brate i ti meni živio jebeš majkla imamo mi gorih i prečih problema
Ja volim volim volim samo tebe
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri avg 09, 2017 10:29 am

sekac je napisao/la:
uto avg 08, 2017 3:26 pm
zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Nakon onoga što si uradio na tom drugom forumu sad ćeš se češće odmarati ovdje sa majklom
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri avg 09, 2017 6:54 pm

pitar31 je napisao/la:
sri avg 09, 2017 10:29 am
sekac je napisao/la:
uto avg 08, 2017 3:26 pm
zapat je napisao/la:
uto avg 08, 2017 12:17 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/od-a ... dine/90983

@majkl; hajde ti probaj odgovoriti na navedena pitanja u tekstu.
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Nakon onoga što si uradio na tom drugom forumu sad ćeš se češće odmarati ovdje sa majklom
Ovako ja ništa uradio nisam a ti bi mogao biti prijavljen za kopiranje poruka i prenošenje na drugi forum ali riješit ču ja to, to ti obećavam. Jer takvi kao ti nigdje nisu dobro došli i niko takve ne voli (intrigante-šmekere sve i da sam srao nešto a nisam hvala Bogu ima napisano) i da ti kažem još nešto ja se svojih djela ne stidim pogotovo ako ništa loše nisam uradio ili napisao a tebi neka je na čast što trčiš da blatiš ljude i iznosiš neistine.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

čet avg 10, 2017 12:23 am

sekac je napisao/la:
pitar31 je napisao/la:
sri avg 09, 2017 10:29 am
sekac je napisao/la:
uto avg 08, 2017 3:26 pm
Brate nemoj ovde molim te i meni je do grla dogorilo,dođem dušu ovde da odmorim.Pa nemoj svega ti kao oni na ss ba
,ljubim te.Fakat je li misliš da je i majklu lako dajte ba imamo mi ionako problema bez majkla svega ti nemoj u crnjak upadati!
Nakon onoga što si uradio na tom drugom forumu sad ćeš se češće odmarati ovdje sa majklom
Ovako ja ništa uradio nisam a ti bi mogao biti prijavljen za kopiranje poruka i prenošenje na drugi forum ali riješit ču ja to, to ti obećavam. Jer takvi kao ti nigdje nisu dobro došli i niko takve ne voli (intrigante-šmekere sve i da sam srao nešto a nisam hvala Bogu ima napisano) i da ti kažem još nešto ja se svojih djela ne stidim pogotovo ako ništa loše nisam uradio ili napisao a tebi neka je na čast što trčiš da blatiš ljude i iznosiš neistine.
Kako bolan nisi nista uradio?
Otkrio si covjekov identitet.
Kao prvo, to je strogo kaznjivo na svakom forumu i dobija se trajni ban za to.
Kao drugo, mozes covjeka uvaliti nepotrebno u probleme. Treba da mu se sad nakaci neko na vrat?
A sto je najgore od svega, ti i dalje ne kontas sta si uradio ili se pravis da ne kontas. Pa druze, nije ti pet godina.





 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

čet avg 10, 2017 9:12 am

Aragon je napisao/la:
čet avg 10, 2017 12:23 am
sekac je napisao/la:
pitar31 je napisao/la:
sri avg 09, 2017 10:29 am


Nakon onoga što si uradio na tom drugom forumu sad ćeš se češće odmarati ovdje sa majklom
Ovako ja ništa uradio nisam a ti bi mogao biti prijavljen za kopiranje poruka i prenošenje na drugi forum ali riješit ču ja to, to ti obećavam. Jer takvi kao ti nigdje nisu dobro došli i niko takve ne voli (intrigante-šmekere sve i da sam srao nešto a nisam hvala Bogu ima napisano) i da ti kažem još nešto ja se svojih djela ne stidim pogotovo ako ništa loše nisam uradio ili napisao a tebi neka je na čast što trčiš da blatiš ljude i iznosiš neistine.
Kako bolan nisi nista uradio?
Otkrio si covjekov identitet.
Kao prvo, to je strogo kaznjivo na svakom forumu i dobija se trajni ban za to.
Kao drugo, mozes covjeka uvaliti nepotrebno u probleme. Treba da mu se sad nakaci neko na vrat?
A sto je najgore od svega, ti i dalje ne kontas sta si uradio ili se pravis da ne kontas. Pa druze, nije ti pet godina.
To za forum ja jesam kriv nije trebalo ali ti se me toliko iznervirao da sam ja jednostavno preletio da zatamnim ime.Eto ti otkrio ameriku ja ne znam da ne treba da to pišem (mislim na ime) ja vrlo dobro kontam šta sam uradio a je li kad si već kod tog je li dozvoljeno kopiranje nečijeg posta i prenošenje na drugi forum malo si nerealan ali dobro.Vidi ja stojim iza svega što sam uradio i neka me banuju i to je pošteno ali drago mi je da je čovjek o kome se radi (čije ime sam postavio) skontao o ćemu se radi i zna da nisam namjerno a za ostalo me zaboli neka me odmah izbrišu trajno kako ti kažeš moja savjest je čista opet ti ponavljam a ti misli šta hočeš.
Zadnja izmjena: sekac, dana/u čet avg 10, 2017 9:27 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet avg 10, 2017 9:17 am

Braco samo saljite mejlove,ne smijemo stati!
A nadam se da ce se i horde aktivirati moramo im maksimalan pritisak praviti!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 4:05 pm

svi na Koševo,podržimo ove momke koji ce dati sve od sebe za dres i svetinju za koju igraju
SVI NA KOŠEVO PODRŽIMO NAJJVEĆI KLUB U BIH POKAŽIMO ZAŠTO SMO NAJBOLJI NAVIJAČI
slika
“Pripremamo se najbolje što možemo. Imamo dobru priliku u subotu da se vratimo na pobjednički kolosijek, poslije dvije lošije utakmice u posljednjim sedmicama. Sigurno je da imamo kvalitetnu ekipu i to moramo pokazati. Ušli smo u probleme na početku sezone, koje smo sami sebi napravili i sami se moramo izvući iz tih problema, a najbolji način za to je pobjeda i dobra igra.”, rekao je Novaković

“Moja velika želja je da dođemo do pobjede u subotu. Dati ću sve od sebe za to i uz borbu od prve minute vjerujem da to možemo uraditi. Posljednji derbi je bio sjajan za nas, jedno od najljepših iskustava za mene i nadam se da ćemo ponoviti i u subotu takav rezultat.”, zaključio je Novaković.

I DOK TE GLEDAM SA TRIBINAAA U MENI GORI ŽELJAAA SVAAAA
DA PODIGNEŠ DO VISINA PEHAR TI NA RUKAMAAAA
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 4:07 pm

USTANI BORDO NACIJO TVOJ VELIKAN TE TREBA
Fudbalski klub Sarajevo dočekuje ekipu Željezničara u subotu na Koševu. Predstojeći sarajevski derbi igrati će se sa početkom u 20 sati, a Fudbalski klub Sarajevo nagradit će svoje vjerne članove. Naime, svi oni koji obnove svoju članarinu u ovoj sedmici, ili postanu po prvi put članovi Fudbalskog kluba Sarajevo dobit će besplatan ulaz za tribinu po njihovoj želji na predstojećoj utakmici protiv Željezničara.

Fudbalski klub Sarajevo trenutno broji 8501 člana, a cilj kluba jeste da do kraja kalendarske 2017. godine dostigne brojku od 10.000 izdatih članskih kartica. Kako bi pomogli klubu da dostigne svoj cilj, pozivamo sve zaljubljenike u bordo boju da se učlane, te da zahvaljujući svojoj članskoj kartici besplatno gledaju predstojeći sarajevski derbi.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 6:51 pm

majkl je napisao/la:
uto avg 15, 2017 4:07 pm
USTANI BORDO NACIJO TVOJ VELIKAN TE TREBA
Fudbalski klub Sarajevo dočekuje ekipu Željezničara u subotu na Koševu. Predstojeći sarajevski derbi igrati će se sa početkom u 20 sati, a Fudbalski klub Sarajevo nagradit će svoje vjerne članove. Naime, svi oni koji obnove svoju članarinu u ovoj sedmici, ili postanu po prvi put članovi Fudbalskog kluba Sarajevo dobit će besplatan ulaz za tribinu po njihovoj želji na predstojećoj utakmici protiv Željezničara.

Fudbalski klub Sarajevo trenutno broji 8501 člana, a cilj kluba jeste da do kraja kalendarske 2017. godine dostigne brojku od 10.000 izdatih članskih kartica. Kako bi pomogli klubu da dostigne svoj cilj, pozivamo sve zaljubljenike u bordo boju da se učlane, te da zahvaljujući svojoj članskoj kartici besplatno gledaju predstojeći sarajevski derbi.
Majkl slažem se potpuno sa tobom animiraj raju da se učlanjuju i pozivaj ih na derby, ali ovaj put če derbi biti bez mene zbog šugave uprave koja je još jednom nasjela na laži Fočaka sa šugavice ŠILJAK -lopov-kreten i đubre opet če ih prevariti kao i prije .Nego naguzite im se kad budu dolazili na AFH i dočekajte ih sa aplauzom.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 7:14 pm

Ipak da ne bude sve tako crno kao što jeste puna podrška mom klubu a upravi želim sve najgore.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 10:48 pm

sekac je napisao/la:
uto avg 15, 2017 7:14 pm
Ipak da ne bude sve tako crno kao što jeste puna podrška mom klubu a upravi želim sve najgore.
Sarajevo je najbitnije i podrska ekipi da se digne i vrati na pobjednicki kolosjek,u sto sam uvjeren da ce se vratiti jer ova ekipa moze puno.Ova uprava ima gresaka ali ima i stvari koje se izmisljaju svakodnevno od nekih nebitnih likova kao sto su ona dvojica debila na ss.ba forumu do nekih koji to rade iz nekih svojih razloga i koji bi volili da u klub uđu i rade stvari koje su se radile prije Tana(sto se vise nece desiti).Ja isto tako imam milion nekih zamjerki,ali isto tako treba spustiti loptu i pustiti da rade (jer su relativno novi) ,naravno kritikovati ali ne izmisljati,blatiti i siriti neistine.Sto se tice pojacanja ja sam poucen ranijim iskustvom uvijek skeptican i nikad ne padam ni u euforiju ni u depresiju kad dovedemo nekog igraca a milion je proslih primjera za to.Jer kad dovedes "provjerenog":Alispahic,Ikande,Stepanov,Brazilci itd znamo sta se desilo,isto tako anonimusi su se znali pokazati kap odlicna pojacanja,ovde u ovom i u zadnjim prelaznom roku se vidi da su doveli igrace koje su skautirali i pozicije za koje misle da im trebaju (nisu dovodili sve sto je slobodno i sve sto se nudi,sto je veliki pomak)pa sacekajmo da vidimo kako ce se pokazati i da li ce biti pojacanja.Sto se tice ove stvari oko ulaznica juga i ovih stvari sto se Sekac ti ljutis i zamjeras,hajmo se staviti u poziciju uprave gdje bi da su opet zabranili Manijacima bilo docekani na noz od strane medija i javnosti i opet bi paznja otisla na neke nebitne stvari i govorilo bi se da su unistili derbi jer i dosta nasih navijaca je za to da im se da jug da derbi bude derbi,a isto tako i razumijem i tvoju ljutnu jer sam kao i ti na Grbavici svaki derbi i znam sta znaci biti u onom malom prostoru u neljudskim uslpvima ali hajmo vjerovati da ce nam biti bolje i da ce uprava Zelje nas ispostovati.Sto se tice ovih prozivanja i ostalog na racun uprave,ne branim ih i potpuno mi je nebitno njihov ostanak i odlazak jer mi je Sarajevo najbitnije,ali sam misljenja da Tan to prati ustvari prati taj rad ili nerad i da se tacno zna sta treba i kako ,tako da sam misljenja da ko god tu sjedip da se nece mnogo promjeniti,jer im je cilj promocija igraca iz akademije,samoodrzivi klub bez dugova i dovodjenje i davanje prilike mladim perspektivnim igracima na kojim ce se moci zaraditi i koji ce napraviti rezultat,naravno u kombinaciji sa iskusnijim.Da smo doveli i Ordagica i ove neke koji su bili zelja i moja i uorave i navijaca pitanje je kako bi se uklopili i pokazali,ppgledajte Kuzmanovica u Mladosti sjajan ovdje se jos trazi itd.Sto se tice opreme ,oprema za sve generacije skole fudbala i akademije je stigla u Sarajevo sljedece sedmice jw podjela.Generalno,ova uprava mora i moze puno bolje,jer nama je svima rezultat najbitniji a toga kad nema svi trazimo necije glave ,da li trenera ,igraca ,rukovodecih ljudi i tp je normalno,ali ako je cilj promovisanje igraca ,stabilan klub ,davanje mladim igracima iz akademije,jer Tan je akademiju i postavio kao jedan od glavnih ciljeva ,onda treba i strpljenje ,jer rezultat ce doci sigurno.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 15, 2017 10:54 pm

Majkl u svom demagosko-manipulatorsko-placenickom stilu,kao glasnogovornik Kim Yong Una!
Da nije zalosno bilo bi smjesno,lik hladno ovdje prosipa demagogiju i nebuloze u najboljem stilu komunistickog glasnogovornika.
Fujjjjjjjjjjj
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija