Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:04 pm

Kako ih Sablja nalozi, odmah golove daju u sva tri meca.
Svaka cast.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:05 pm

bar mi znamo da to ne može predugo i da ne može svaku utakmicu...

mada ni do njega nije bilo više od 15%...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:05 pm

Brkoo je napisao/la:
ned avg 06, 2017 7:58 pm
starigrad je napisao/la:
ned avg 06, 2017 7:51 pm
posto je sve ocitije da su podjele medju navijacima sve dublje, rasprave sve zustrije, sve vise se skidaju rukavice i maske sa lica, rovovi i transeje sve popunjeniji i preostaje borba prsa u prsa, ja ne zelim biti dio toga.

ako vec volite Zelju, onda to pokazite dostojanstveno, pricu potkepljujete argumentima, ne ispraznim frazama, blacenjem proslosti i dizanjem u nebesa sadasnjosti, ili, obrnuto, dizanjem u nebesa proslosti, a blacenjem sadasnjosti. istina je, obicno, negdje u sredini.

do nekih boljih i normalnijih vrmena, pozzz
Kakve bolan podjele, normalno se citavo vrijeme diskutuje, ne postoji post koji nekoga vrijedja . Svako ima svoje misljenje i dosta dobrih postova sam procitao, to je i bit foruma, da se diskutuje, to nisu podjele. Ako je za tebe razlika u misljenju podjela onda vala ne znam sta da ti kazem..
U pravu si Brko.Normalna diskusija sa puno prijedloga moze samo pomoci u sagledavanju stvari.Svi,barem 98% ove raje voli i misli dobro Zelji i iz toga proizilazi ova rasprava a ne iz bilo kakvih drugih pobuda.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 06, 2017 8:04 pm
Kako ih Sablja nalozi, odmah golove daju u sva tri meca.
Svaka cast.
Mene napadali kad sam branio Mulalica :D
 
chena
Postovi: 20
Pridružen/a: sub sep 03, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:10 pm

ima li prenosa?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:11 pm

Ko to ne igra na Grbavici iz Borca :D

Joj Arežine što se razigro.. Po komentarima sam ubi borac
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:11 pm

Vise puta se desilo gdje je npr Zakaric pretrcao, ubacio ali fali napadac, ili zakomplikuje zato sto ceka opet pravog napadaca. Takve situacije odlucuju dali cemo dobiti 3, 1 ili 0 bodova. Da je tu bio Lendric bilo bi i gola. Kako mislimo nadoknaditi te golove sto je Lendric postigao prosle sezone? Na neki nacin njegovi golovi odlucuju hocemo li biti 5. na tabeli ili medju prve 3 ekipe. Zamisli ulazimo kao "favoriti" skoro protiv svake ekipe, znaci pritisak na nama, a nemamo pravog napadaca da postignemo gol. Suprotna ekipa se postavi, i ceka nas kiks i to kaznjava. Te uloge favorita bez pravog napadaca je katastrofalno za nas. Igru bi imali sa ovih par rokada sto se ovde spominju.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:25 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned avg 06, 2017 4:34 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:58 pm
Nebi Amar dozvolio da mu pred vazne utakmice ekipa ostane bez prvog centarfora
Mnogi ovdje, poput tebe, izgleda ili imaju jako kratko pamćenje ili Želju prate jako kratko.
Brzo si zaboravio da je u zadnjem mandatu, recimo, Bekric posle sjajne sezone odmah prodat prije Hapoela. Ili, da mu je Nyema otišao po isteku ugovora pred, čini mi se Maribor pa Zola imao vatreno krštenje u Evropi. Ili da ga je jedan Kerla dvaput ostavljao na cjedilu pred evropu jer mu je isticao ugovor.
Ili, da se vratim još dalje, na prvi mandat kada su morali biti prodavani najbolji igrači Muratović, pa Bešlija, i sl. pred samu evropu pa moraš sa novom ekipom igrat evropu.
A zašto???
ZBOG FINANSIJSKE NEMOGUCNOSTI DA ispratiš neke stvari.
Mnogi od vas lete u nekim visinama meni potpuno nerazumljivim.
Bolan, pa mi još gradimo klub skoro iz temelja, omladinski pogon iz temelja organizujemo, tribinu gradimo. Heeeeej, sami tribinu gradimo. S druge strane svi konkurenti imaju neku vrstu pomoći, ili političke ili sudijske. Neki i jednu i drugu. I opet su pet deka s nama.
Zato vam kažem da je i ovo sad super obzirom na okolnosti. Mi ako ovako nastavimo prije ili kasnije ćemo imati potpuno zdrav i za naše uslove finansijski jak klub.
Sad, što bi neki štošta preko noći pa bi da izmisle nekog sportskog direktora (ili nazovi ga kako hoćeš), ali im ne naumpada niko osim Amara koji to neće je drugi par rukava.
Najbitnije je da se radi pošteno, iskrene namjere, a trud prije ili kasnije na naplatu.
Mada nešto nisam ni ubijeđen da ova uprava ima ikakvu poštenu alternativu, bez imalo dramatizovanja.
P.S. Halalite na podužem postu, procitace ko želi ali vjerujte da ste mi godišnji pokvarili pojedini sa kuknjavom zbog jedne je.bene utakmice, jeb.la vas utakmica. Na plaži malo uđem da vidim šta ima ono samo kuknjava.
De malo podrške i optimizma!
Forza Željo!
UPRAVO TAKO!
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:26 pm

Ima li neko info da li je neko zadovoljio od ova 2-3 igraca koja su bila na probi? Sta je s ovim Pogbom? Sta je sa Mujagicem?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:30 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – NK Vitez 1:0

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... ez-10-3775
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:35 pm

Imal gdje link za Borac?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:39 pm

Ne svidja mi se ovo ponasanje Adzema na sazetku.. Ali bravo za momka, ne treba se samo ni postavljati neka pitanja samo radi reda. Vidi se da je Adzemu vrlo krivo zbog samog meca, i mogu misliti sta je sve proslo kroz njegove misli tokom intervju a i tokom utakmice. Vrlo je to lose, i on je sam svjestan toga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:44 pm

Goran Zakarić :klanjase:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:49 pm

Memijin Vejle bi mogao ući ove sezone, Hodžić krenuo u prvenstvo nešto slabije.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:50 pm

Lik se cudi na komentar sretna pobjeda. Realno sretnija je od sestice na lotu....




Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:50 pm

Neovisno o tome ko ce biti trener nakon sto zavrsi polusezona (jer kod nas nisu strane promjene istih :D ), neki plan bi se morao imati sto se tice igrackog kadra. Sa dosta igraca isticu ugovori na zimu i na sljedece ljeto i to je savrsena prilika za rekonstrukciju ekipe. Prije sljedeceg prelaznog roka bi bilo optimalno, sto prije, dovesti tri do cetiri igraca. Napadac, vezni, krilo za rotacije i po potrebi stoper ili desni bek. Sada je pitanje da li ce uopste i doci neko kada je proslo ovoliko vremena, a evidentno je da smo tanki sa igrackim kadrom. Prelazni rok je poceo veoma dobro i samo se stalo. Valjda se ocekivalo da se mogu dovesti bolji igraci i na kraju ostadosmo bukvalno bez icega.

Na golmanskim pozicijama smo dobro popunjeni i to nije problem. Ono sto jeste problem, a na sta aludiram zajedno sa par drugih forumasa vec mjesecima jeste trener golmana pored kojeg Kjosevski moze samo nazadovati, sto trenutno mozemo i vidjeti. Ali dzaba se govori. Uglavnom: Kjosevski, Bobic, Fejzic.

Imamo tri stopera, od toga Graovca na posudbi, koji je dobar, ali stalno mu se mijenjaju partneri u defanzivi i vidi se da i to utice na njega. Tu je Kemo koji je poceo igrati i kojeg bi ja forsirao iskljucivo na poziciji stopera (mozda i ima potencijal za zadnjeg veznog, ja sam laik i mozda ne vidim, ali van svake pameti je koristiti sva tri stopera koja imas odjednom, pa ako dodje do povrede eto ti belaja). Tu je i Bogicevic kojem istice ugovor uskoro ako se ne varam, pa bi bilo pod moranjem dovesti nekog stopera. Da li odmah ili na zimu, ne znam. Steta za Dzindu, ima bas gadnu povredu. Znaci, za buducnost imas: Graovac, Osmankovic

Sto se bekovskih pozicija tice, dugo smo kuburili sa tim lijevim bekom, a dosta se napominjalo da je vrijeme da se rijesi i pozicija desnog beka na vrijeme. To se nije uradilo ovo ljeto kada se moralo, a zna se da Stanicu i Stevanovicu isticu ugovori na zimu. Ogroman propust, samo se prave dodatni problemi sa nemarom, a Galic se bez ikakvih problema mogao dovesti. Stevanovic igra pod rucnom, poremetila ga i klupa, ima tu i revolta, pa se osjeti to u igri. Evidentno je da ide na zimu, i on je prezasicen i istrosen. Stanic po meni nije opcija za prvog tima i mislim da ce se vecina sloziti sa mnom. Nisam pametan da li treba produziti s njim, ali kada vidis ogromne probleme sa igrackim kadrom, takvog igraca je i dobro imati, kada jos vidimo da nemamo zamjenu za lijevog beka, a ni za krila zbog povrijedjenog Crnova. Znaci, ostajemo na : Projic, Stanic

Na poziciji centralnog i defanzivnog veznog je doslo do totalnog haosa. Odlucila se dati podrska Radinovicu da bi se poslije nepuna dva mjeseca isti poslao u B tim. Ne kazem da je nesto pokazao, ali to savrseno pokazuje kako nemamo nikakvog plana. Markovic, koji je odlicno igrao u prvoj polusezoni, kada nam je trebala cvrstina, je opao jer je konstantno igrao u prvom sastavu. Velika greska zbog guranja istih 11. Takodjer se ni na njega racuna i rekao bih da je to sasvim zasluzeno, ali nismo nijedno pojacanje doveli na tu poziciju, pa smo ostali samo na Jovanu. Blagojevic igra dobro kada ima dobre saigrace. Ima svojih bubica, ali je nas naozbiljniji veznjak, bez ikakvog govora. Nije mi jasno zasto je zavrsio na klupi. Hasanovic je velika nepoznanica, koliko se sjecam produzio se s njim ugovor i sada ga nema ni na mapi. Odigra koju utakmicu u B ekipi i to je to. U situaciji kada je Blagojevic na klupi, a na Radinovica i Markovica se ne racuna, on ne igra nego njegovo mjesto zauzima Osmankovc koji igra na neprirodnoj poziciji. Ako je toliko los, nije mi jasno zasto se s njim produzio ugovor. Ako uzmemo u obzir da Blagojevicu istice ugovor na ljeto, mi prakticki nemamo veznog igraca za buducnost. Nevjerovatno. Stavit cu dvojicu juniora, tek tako, iako je sasvim jasno da oni jos uvijek ne mogu igrati, osim ponekad dobiti koju minutu. Za buducnost imamo: Sabanadzovic, Hajdarevic.

Na prednjem veznom imamo iskusnog, ali i veoma problematicnog Zebu sa kojim se do sad treneri ne mogu nositi. Pored njega imamo solidnog Ramovica i Zerica koji obecava. I budala vidi da Zeba ne moze odigrati efektnog fudbala vise od trideset minuta, ali opet mu se izlazi u susret, igra svaku utakmicu, mase rukama, negoduje, zavlaci se u aut, pelja loptu, kasni sa pasom sekundu ili dvije, prekidi su mu katastrofa, a izvodi sve zivo, gubi duele i pada ko balerina jer ocekuje da ce se svirati sve na njemu. On definitivno moze posluziti, pogotovo ovakvom Zelji koji je neizbalansirana ekipa, sa manjkom kvalitetnog igrackog kadra, ali mora se dozirati. Trenutno narusava kompletnu koncepciju igre, jer ga treneri ne smiju zamijeniti prije 70 minute, a i tada negduje, a zbog njega se zavaljuje Zeric na neprirodnu poziciju, a da ne govorim tek o Ramovicu. Dobro @Amidza rece, stavi Zebu na lijevo krilo, svakako se stalno zavlaci kod aut linije :D . Imamo: Ramovic, Zeric

Sto se krilnih pozicija tice, Crnov je aut i pitanje je kada ce zaigrati i u kakvom ce stanju biti. Zakaric je eksplodirao, igra stvarno dobro, pogotovo kada je na svojoj strani. Zec ima tu brzinu, dobar dribling, ali je strasno sebican. Pored ta dva igraca, mi vise nemamo krila, osim Stanica koj bi kao mogao pokriti bje pozicije, te Hrvanovica koji je meni, kao i svima drugima nepoznanica i za sada ne dobija sansu. Zakaric, Zec

E u napadu je doslo do totalnog haosa, najvise zbog greske sa Mujagicem gdje su krivci i klub i on. Pored Lendrica niko drugi nije mogao igrati, ali kao drugi napadac se trebao forsirati Mujagic. Sada imamo Nikolica koji je odlican momak, fakat mi je drag, ali cini mi se da ne moze vise. Beganovicu je karijera u totalnom padu, nakon guranja na sve moguce pzicije osim one njegove, tu nije imao ko s njim raditi, jos ga poslali na posudbu i tamo igrao na krilu. Zajmovic je doveden kao eksperiment koji ne kosta puno i naravno da se samo na njega nismo mogli oslanjati. Na ovoj poziciji nemamo bukvalno nikoga za buducnost, mozda Mujagic ako se dogvore, ali izgubio je vise od pola godine krucijalnog perioda za razvoj karijere, a i prije toga je grijao klupu, tako da je sve to pod velikim upitnikom i zavisi dosta od njega i njegovog anganzmana.

Imamo 14 igraca za neku buducnost, od toga su tri golmana, a dvojica juniori koji jos nemaju seniorskog fudbala u nogama i koji tek trebaju izboriti svoje mjesto. Bez obzira na sve sto se desava u klubu, ko je sad trener, ko ce biti za boga pitaj kliko mjeseci, pod hitno nam treba plan za rekonstrukciju ekipe, da se ne bi igraci dovodili kamionima, pa poslije kukali. Moze se napraviti solidna ekpa, ali se osjete posljedice gresaka iz proslosti i ovog nedovrsenog prelaznog roka. Ne treba biti vidovit da bi se zakljucile ove stvari. Nekm igracima isticu ugovori, neki su jednostavno prezasiceni i istroseni u stalnoj zurbi za europom, pa za titulom, i silnim razocarenjima zbog neizvrsenja tih zadataka, pa onda promjene trenera zbog kojeg su i sami krivi i sta sve ne. Takvih par igraca nam ne treba jednostavno, jer koce svaki napredak, a svakako vecini istice ugovor.

Naravno, nije sve tako crno, ali problemi postoje i neke vec treba rjesavati u hodu. Sada nam idu malo teze utakmice koje ce nam pokazati gdje smo. Sa dobrim voljnim momentom i pametnom postavkom mozemo dobro proci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:54 pm

Mene Ado u ovom sažetaku nekako podsjeća na Brku... :D
Država Željo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:54 pm

8000. stranica kukanja i patnje :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:57 pm

blueheart je napisao/la:
ned avg 06, 2017 8:54 pm
Mene Ado u ovom sažetaku nekako podsjeća na Brku... :D
i ja isto kontam, neđe našo muda :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:57 pm

Ko je dobio crveni karton iz Borca..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u ned avg 06, 2017 9:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija