Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:57 am

Samo mi je mučnije i od same utakmice, čitati ove teorije zavjere. Dokle...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:58 am

Grbavica je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:48 am
Amidza je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:44 am
A znam jbg, ludim, nista mi nije jasno.

Trazim neko racionalno objasnjenje zasto recimo ovakav Zeba igra koliko igra i igra kako igra, jos na to sve se bahati.
taj isti zeba je nosio na leđima onog balvana iz viteza i proturio loptu stevi koji nije znao šta će sa njom, gurno loptu projiću iz koje je pao go, asistiro protiv mladosti. iskreno ne znam šta očekujete. da igra fenomenalno ne igra, ali da se poredi sa uglješom ili da se izmišljaju neke teorije zavjere, to je već pretjerivanje.
Smatram da Zeba u sebi ima 30 minuta ozbiljnog fudbala, maksimalno. Pluca, noge i godine mu ne dozvoljavaju vise.

On ima nekoliko lucidnih dodira po utakmici. Nekad se iz njih izrodi prilika, a nekad ne, sto je OK. Ali ako ces trpit lutanje, tromost, nervozu, simuliranje, usporavanje, otimanje prekida 60-70-90 minuta radi ta 3 dodira, onda ih ne vrijedi cekati i jedan Ramovic na 10 ce ti puno vise unaprijediti igru.

Za zadnjih 10-20 minuta Zeba moze s klupe.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:59 am

Bitno je da se stigao zaostatka za Zrinjskim i to vrlo lako i neocekivano sad ici tekmu po tekmu bit Ce to bolje od igre pa na dalje od Ade i njegove igre tek za par kola ocekujem da dodje imalo do izražaja ovo je sve slavkin recept...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:10 am

Amidza je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:58 am
Grbavica je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:48 am
Amidza je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:44 am
A znam jbg, ludim, nista mi nije jasno.

Trazim neko racionalno objasnjenje zasto recimo ovakav Zeba igra koliko igra i igra kako igra, jos na to sve se bahati.
taj isti zeba je nosio na leđima onog balvana iz viteza i proturio loptu stevi koji nije znao šta će sa njom, gurno loptu projiću iz koje je pao go, asistiro protiv mladosti. iskreno ne znam šta očekujete. da igra fenomenalno ne igra, ali da se poredi sa uglješom ili da se izmišljaju neke teorije zavjere, to je već pretjerivanje.
Smatram da Zeba u sebi ima 30 minuta ozbiljnog fudbala, maksimalno. Pluca, noge i godine mu ne dozvoljavaju vise.

On ima nekoliko lucidnih dodira po utakmici. Nekad se iz njih izrodi prilika, a nekad ne, sto je OK. Ali ako ces trpit lutanje, tromost, nervozu, simuliranje, usporavanje, otimanje prekida 60-70-90 minuta radi ta 3 dodira, onda ih ne vrijedi cekati i jedan Ramovic na 10 ce ti puno vise unaprijediti igru.

Za zadnjih 10-20 minuta Zeba moze s klupe.

Kod nas se ne igra ozbiljan fudbal. U evropi je već drugačije. Ali i u evropskim utakmicama je ako ne najviše, onda u top 3 igrača koja su najviše pretrčala. Tražio loptu, razigravo. To "lutanje" kako ti kažeš, ja sam vidio kao traženje lopte, nuđenje za neku kombinaciju ili eventualno neki faul, kao što je i bilo. Pa i oko tih famoznih prekida, Zakarić i Blagojević su preuzeli kornere i većinu slobodnjaka.
Možemo mi imati različito mišljenje, poštujem, ali izmišljati stvari, to već nije lijepo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:11 am

On od govana napravio vece sranje i govna.
Ne spori se to da je slaba ekipa i nedovrsena, al nemoj glumiti i jos sam sebe zavaljivati.

Dobro je neko rekao, ovo vcrs kao da je Adzem sam protiv sebe igrao i namjerno sebi nogu postavljao.

Adzemu dajem rok do sjednice a svakako se prica da se teren priprema za Amara.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:14 am

Ma sve OK, naravno da se ne moramo slagati.

Ne izmisljam i ne tvrdim nista, samo postavljam pitanja na glas. Isto kao sto sam se pitao sto je Petrovicu, lupam, igrao stoperski par Bogi-Kerla, koji je izgledao katastrofalno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:21 am

Ako je istina da ce se Amar vratit jer sam i ja to isto cuo, nek mu pomocnici budu Adzem i Odovic, jos naci dobrog kondicionog trenera i vec puno ozbiljnije bi izgledao strucni stab..
Zaboravite nesuglasice ako ih je bilo, uradite to zbog svetinje, Miske i uprava administracija i organizacija, Amar sportski dio = totalna dominacija, klub bi onda u svim segmentima bio mocan. Ako je ovo za Amara suplja, onda puna podrska Adzemu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:35 am

Ovo sa Adzemom je experiment a Zeljo nije poligon za experimente.Uprava bi mogla malo razmisliti dokle je stigao kredit kojeg imaju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:37 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:35 am
Ovo sa Adzemom je experiment a Zeljo nije poligon za experimente.Uprava bi mogla malo razmisliti dokle je stigao kredit kojeg imaju.
:palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:45 am

"Zeljo nije poligon za experimente", a donedavno 35 nelegalnih prikljucaka za struju na stadionu bilo, i ko zna koliko za vodu. Zeljo ne bi trebao biti poligon za experimente, ali je prije osim sportskog dijela sve kaskalo. Sada je obrnuto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:53 am

Plavi orkestar je napisao/la:Ovo sa Adzemom je experiment a Zeljo nije poligon za experimente.Uprava bi mogla malo razmisliti dokle je stigao kredit kojeg imaju.
Ne mozes tako gledati eto prvi se kunes u Osima a i sa njim je bio eksperiment. On nam uvede yebenu 4-5-1 formaciju ( kasnije svi zadrzali a niko nije znao izaci na kraj s njom) raja se za glavu fatala... izmisljao ali kasnije se klela u njega. Ocigledno je da se iAdzem trazi te pokusava unijeti neku svjezinu i novinu u ekipu da hoce da je prodrma. Valjda upali nesto i proigramo mada s ovim lihomudanima tesko.
Ako nemas napadaca onda ga moras izmisliti, cesto i stoper igra napadaca u ligama petice...ocigledno je da Adzem nesto pokusava jer je ekipa inpotentnija od dede sa 90 kuka. Mora nesto a nece se medijima pravdati.
U ekipi 3 igraca max znaju primiti loptu, upitno da li ih usto toliko zna aut izvesti a o ubacaju sanjaju i raja hoce igru e nece da moze...
Ljudi iz kluba trebaju izaci sa stavom da se raja smiri...izgubice raju s tribina.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:02 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:45 am
"Zeljo nije poligon za experimente", a donedavno 35 nelegalnih prikljucaka za struju na stadionu bilo, i ko zna koliko za vodu. Zeljo ne bi trebao biti poligon za experimente, ali je prije osim sportskog dijela sve kaskalo. Sada je obrnuto.
Ja eto Ivica Osim,Josip Katalinski,Josip Bukal,Edhem Sirco,Mišo Smajlovic,Velija Becirspahic,Boško Jankovic,Slobodan Kojevic,Boris Braculj,Dzemal Serbo,Ciko Radovic,Ivan Ribar,Milomir Odovic,Neno Starovlah,Bane Berjan,Josip Cilic,Tašo Komšic,Rutko Saracevic,Meša Bazdarevic,Refik Sabanadzovic,Ante Grabo,Rade Paprica,Radmilo Mihajlovic,Haris Skoro,Nikola Nikic,Edin Bahtic,Vlado Capljic,Zoran Samardzija,Siniša Aškraba,Mirsad Baljic,Slobodan Janjuš,Rdin Curic i mnogi drugi nisu postojali dok ovi tu vodu ne regulisaše.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:04 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:02 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:45 am
"Zeljo nije poligon za experimente", a donedavno 35 nelegalnih prikljucaka za struju na stadionu bilo, i ko zna koliko za vodu. Zeljo ne bi trebao biti poligon za experimente, ali je prije osim sportskog dijela sve kaskalo. Sada je obrnuto.
Ja eto Ivica Osim,Josip Katalinski,Josip Bukal,Edhem Sirco,Mišo Smajlovic,Velija Becirspahic,Boško Jankovic,Slobodan Kojevic,Boris Braculj,Dzemal Serbo,Ciko Radovic,Ivan Ribar,Milomir Odovic,Neno Starovlah,Bane Berjan,Josip Cilic,Tašo Komšic,Rutko Saracevic,Meša Bazdarevic,Refik Sabanadzovic,Ante Grabo,Rade Paprica,Radmilo Mihajlovic,Haris Skoro,Nikola Nikic,Edin Bahtic,Vlado Capljic,Zoran Samardzija,Siniša Aškraba,Mirsad Baljic,Slobodan Janjuš,Rdin Curic i mnogi drugi nisu postojali dok ovi tu vodu ne regulisaše.

i svi su oni u svoj vakat bili "eksperiment" kako ti kažeš
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:14 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:02 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:45 am
"Zeljo nije poligon za experimente", a donedavno 35 nelegalnih prikljucaka za struju na stadionu bilo, i ko zna koliko za vodu. Zeljo ne bi trebao biti poligon za experimente, ali je prije osim sportskog dijela sve kaskalo. Sada je obrnuto.
Ja eto Ivica Osim,Josip Katalinski,Josip Bukal,Edhem Sirco,Mišo Smajlovic,Velija Becirspahic,Boško Jankovic,Slobodan Kojevic,Boris Braculj,Dzemal Serbo,Ciko Radovic,Ivan Ribar,Milomir Odovic,Neno Starovlah,Bane Berjan,Josip Cilic,Tašo Komšic,Rutko Saracevic,Meša Bazdarevic,Refik Sabanadzovic,Ante Grabo,Rade Paprica,Radmilo Mihajlovic,Haris Skoro,Nikola Nikic,Edin Bahtic,Vlado Capljic,Zoran Samardzija,Siniša Aškraba,Mirsad Baljic,Slobodan Janjuš,Rdin Curic i mnogi drugi nisu postojali dok ovi tu vodu ne regulisaše.
Ko je rekao da oni nisu postojali?

I ko je od njih u ovoj nakaradnoj zemlji nakon rata bio u klubu aktivno? To su ljudi iz nekog drugog sistema i neko drugog vremena.

Zamisli, regulisase i Istok. I to protivno volji vladajuceg covjeka u Opstini.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:21 am

Po meni je Kemo veceras odigrao odlicno za ukazanu priliku, podsjeca me na Zolotica, mislim da moze odlicno ovu poziciju igrati, pogotovo protiv jacih ekipa, svidja mi se ova Adzemova ideja svakako... a on ga je toliko godina trenirao i on zna sigurno bolje sta moze i kako igrati, tako da je to pun pogodak, ali

je li moguce da Sinisa Stevanovic igra jos uvijek prvu postavu, poslije amaterskih igara u prva dva kola, ja vise ne mogu gledati kako igra taj momak, stavi Aldina Sehica, Allaha mi bice bolji za 5 utakmica od ovog, jel moguce Adzeme da to ne vidis...

Isto izjava kriticna, nisam to ocekivao.

Upravo, produzite famozne ugovore Vedranu i Kemi, jeste li vi normalni, to su nam najvredniji igraci, koji su u zadnjoj godini ugovora, pokazite da niste toliko nesposobni...
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:22 am

chile je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:53 am
Plavi orkestar je napisao/la:Ovo sa Adzemom je experiment a Zeljo nije poligon za experimente.Uprava bi mogla malo razmisliti dokle je stigao kredit kojeg imaju.
Ne mozes tako gledati eto prvi se kunes u Osima a i sa njim je bio eksperiment. On nam uvede yebenu 4-5-1 formaciju ( kasnije svi zadrzali a niko nije znao izaci na kraj s njom) raja se za glavu fatala... izmisljao ali kasnije se klela u njega. Ocigledno je da se iAdzem trazi te pokusava unijeti neku svjezinu i novinu u ekipu da hoce da je prodrma. Valjda upali nesto i proigramo mada s ovim lihomudanima tesko.
Ako nemas napadaca onda ga moras izmisliti, cesto i stoper igra napadaca u ligama petice...ocigledno je da Adzem nesto pokusava jer je ekipa inpotentnija od dede sa 90 kuka. Mora nesto a nece se medijima pravdati.
U ekipi 3 igraca max znaju primiti loptu, upitno da li ih usto toliko zna aut izvesti a o ubacaju sanjaju i raja hoce igru e nece da moze...
Ljudi iz kluba trebaju izaci sa stavom da se raja smiri...izgubice raju s tribina.
Meni je drazi Zeljo i od Osima i od Adzema i od bilo koga drugog i nikad se nisam kleo ni u koga.Imaš objektvne i subjektivne razloge.Za objektivne koji postoje Adzem ne moze biti kriv vec ovi što se bave nelegalnim prikljucima vode a za subjektivne je kriv šef strucnog štaba.On je i ono nešto igraca koji bi mogli nešto uraditi svojom postavkom iskljucio iz igre.Porediti Amara koji je u nedostatku veznog igraca beka stavio u sredinu i pogodio i Adzema koji ima 6 veznih igraca i pored njih šestorice postavlja centarhalfa na njihovo mjesto je neukusno.Adzem kuci protiv Viteza igra sa tri centarhalfa i sa jednim krilom a na mjesto drugog krila stavlja po meni sad trenutno najboljeg veznog Ramovica i potpuno uništava i onako lošu veznu liniju koja nije bila u stanju organizovati ni jedan napad veceras.Mislim da je ovo dno i da gore ne moze biti a volio bih da nisam u pravu i da ovo samo bude jedan loš dan a da nas Borac i pitari nece uzeti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:26 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:14 am
Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:02 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:45 am
"Zeljo nije poligon za experimente", a donedavno 35 nelegalnih prikljucaka za struju na stadionu bilo, i ko zna koliko za vodu. Zeljo ne bi trebao biti poligon za experimente, ali je prije osim sportskog dijela sve kaskalo. Sada je obrnuto.
Ja eto Ivica Osim,Josip Katalinski,Josip Bukal,Edhem Sirco,Mišo Smajlovic,Velija Becirspahic,Boško Jankovic,Slobodan Kojevic,Boris Braculj,Dzemal Serbo,Ciko Radovic,Ivan Ribar,Milomir Odovic,Neno Starovlah,Bane Berjan,Josip Cilic,Tašo Komšic,Rutko Saracevic,Meša Bazdarevic,Refik Sabanadzovic,Ante Grabo,Rade Paprica,Radmilo Mihajlovic,Haris Skoro,Nikola Nikic,Edin Bahtic,Vlado Capljic,Zoran Samardzija,Siniša Aškraba,Mirsad Baljic,Slobodan Janjuš,Rdin Curic i mnogi drugi nisu postojali dok ovi tu vodu ne regulisaše.
Ko je rekao da oni nisu postojali?

I ko je od njih u ovoj nakaradnoj zemlji nakon rata bio u klubu aktivno? To su ljudi iz nekog drugog sistema i neko drugog vremena.

Zamisli, regulisase i Istok. I to protivno volji vladajuceg covjeka u Opstini.
Nije valjda da je voda i Istok uzrok loše igre.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 3:30 am

Al je zanimljivo kako svi poslije utakmice najvise govore Kemo ne moze igrati zadnjeg veznog i gdje ce Kemu tu staviti.
Poslije prve utakmice odmah svi takve komentare, a lafo nesto hoce nasu djecu..

Sinisa smjesno na terenu djeluje, ali problem je sto ne moze Kemo igrati zadnjeg veznog. Smjesno.

Svaki igrac je za vecerasnju utakmicu zasluzio vise kritika od Keme, i Vedran kojem je jednom nepotrebno lopta ispala, Kemo za mene igrac utakmice i odlicno osvjezenje.

Bogi se malo i udebljo, konta svakako nema ko igrati, ja moram igrati **** kilazu.. ali je problem Kemo, nije problem nijedan drugi igrac... smjesno...

Adzeme ako ove ovdje gluposti citas, bojim se da si pogrijesio profesiju, a toliko pametnijih literatura imas...
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:00 am

Sinoc nikad gori Zeljo. Poceli smo bez vezne linije. Stoperi ignorisu Kemu, Zeric i Zeba daleko. Jednostavno bez rjesenja u organizaciji napada. Pokusali smo nekim loptama kroz sredinu, nije islo. Ljudi pokupili sve lopte kako po zemlji tako i po zraku. Krila s bekovima totalno neugrina, sto je razumljivo.
Vedran- spasio nas blamaze, ali igra s loptom nula bodova
Sinisa- Bez Mice ne funkcionise. Igrao sa Zecom, Zakaricem, Stanicem ispred. Dekoncentrisan 100%.
Projic- po meni solidno, kad dodam da je Sinan bio ispred i da mu ne zna gurnuti loptu u prostor, bolje nisam ni ocekivao
Graovac- Indisponiran u paru sa Bogicevicem
Bogicevic- unosi svojom nervozom totalnu pometnju. Imao je sigurno 10 cistih lopti koje je izbio glavom bez potrebe stoperima Viteza.
Kemo- u trecoj minuti se vidjelo da to nije to. Jedan pokusaj prema naprijed u cijeloj utakmici- Zeric upropastio. Bio sam izmedju odbrane i napada, bez pomoci ostalih..
Zeric- slabo. Bez pravog veznog igraca pored sebe onako neiskusan ne moze puno
Zeba- Igrac manje. Usporava, upropastava napade. Spor, nema lucidnosti. Izbjegava Ramovica u akcijama, jet se boji za mjesto u ekipi.
Zakaric - najlosija utakmica ove godine. Jefna sansa da ugrozi gol sa distance. Trebalo ga je probati zamjeniti sa Ramovicem, mucno je gledati da probije i ne moze centrirati desnom
Ramovic- on je poluspic. Borben, ne boji se duela, ali nije ni spic ni krilo
Nikolic- Dobio 2 lopte. Jedna prejaka i visoka na glavu, druga netacna u for. I pored svih nedostataka za Dzenisa je igrac.
Jovan- najbolji i jedini nas vezni igrac.
Dzenis- slabo, bez prave kretnje, spor, mislim da je vec zavrsio sa ozbiljnim nogometom.
Zec- sa uigranom ekipom moze valjati i to pravo.
Adzem- svasta buh napisao, ali samo cu reci da ne vjerujem u njegove mogucnosyi kao trenera. Tvrdoglav i nema autoriteta.
I da, kao ekipa smo nula. Stariji izbjegavaju pasove prema mladjim Recimo Bogicevic nije 2 lopte dodao Kemi. Brate svaku mu daj, nek izgubi 8 od 10 primi 3 gola na njegovu krivicu i onda trenerr nece reci da jebio dobar. Ovako Vitez je bio bolji i trebali smo ixgubiti, ali sreca nas je pogledala. Dolaze nam 3 jake utakmice i nek nam je Bog na pomoci.
Vedran
Bek Graovac Kemo Projic
Jovsn , Vezni
Zakaric Ramovic zec
Napadac
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:28 am

IvanOsim je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:30 am
Al je zanimljivo kako svi poslije utakmice najvise govore Kemo ne moze igrati zadnjeg veznog i gdje ce Kemu tu staviti.
Poslije prve utakmice odmah svi takve komentare, a lafo nesto hoce nasu djecu..

Sinisa smjesno na terenu djeluje, ali problem je sto ne moze Kemo igrati zadnjeg veznog. Smjesno.

Svaki igrac je za vecerasnju utakmicu zasluzio vise kritika od Keme, i Vedran kojem je jednom nepotrebno lopta ispala, Kemo za mene igrac utakmice i odlicno osvjezenje.

Bogi se malo i udebljo, konta svakako nema ko igrati, ja moram igrati **** kilazu.. ali je problem Kemo, nije problem nijedan drugi igrac... smjesno...

Adzeme ako ove ovdje gluposti citas, bojim se da si pogrijesio profesiju, a toliko pametnijih literatura imas...
Kemo najbolji na terenu bio..Ne znam sta su ovi gledali..Da je imao Sinana ispred sebe bio bi jos bolji..Zeba se krije a i kad dobije loptu pelja je a Žerića nigdje nije bilo u prvom osim one jedne situacije kad je bio u prilici i tada mu je Kemo da odlicnu loptu..Kemo je sam sinoc igrao u sredini..Najveca greska Adzema u ove dvije utakmice je sto Sinana gura gdje ne treba..Protiv Goska se vidllo gdje frajer treba da igra i ciim je izasao protiv Goska mi smo izgubili sredinu..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u ned avg 06, 2017 8:37 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 271 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija