Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:45 pm

Chwilla,
sralo se, srat ce se
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:47 pm

Dominic je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:37 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:20 pm
Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:19 pm
Nek nama Zeric sjedi na klupi a nek nam doalze nekakvi igraci iz 4. amaterske lige iz Svedske, bravo bravo bravo....
Kako glup komentar.
Zasto je glup comment!? Evo recimo i ja isto mislim, a vjerujem da nije potrebno objasnjavati zasto bi nas veliki talenat trebao biti ispred nekog momka iz cetvrte svedske lige.
Pa frajer je na probi, a i da potpise kojim slucajem, ko kaze da bi igrao ispred Zerica.... Bitno je napisati nesto pa makar to i ovakvo nesto bilo.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:52 pm

Ubi ova vrućina....
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:55 pm

Sastala se druzba meraklija u Topliku, odluka pala puni bojkot Adzema i Ode tjeraju ih da treniraju na ovom zvizdanu, cak i tekmu morali igrati na +38 i to a protiv b ekipe.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:59 pm

Koliko je dvica na vitez? :kafa:
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u čet avg 03, 2017 3:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:59 pm

ChWilla je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:38 pm
frajer je 1. na probi, a 2. nije ista pozicija kao ovaj.
Figurativno je vise bilo, figurativno! Govori se o dolasku ne probi, dakle ako dodje, dovede se, pa jos das pare i slicno i da ti slicni istisnu igraca iz vlastitog pogona. Baska sto dolazi iz cetvrtog svedskog razreda.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:02 pm

ali nije.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:06 pm

Dominic je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:59 pm
ChWilla je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:38 pm
frajer je 1. na probi, a 2. nije ista pozicija kao ovaj.
Figurativno je vise bilo, figurativno! Govori se o dolasku ne probi, dakle ako dodje, dovede se, pa jos das pare i slicno i da ti slicni istisnu igraca iz vlastitog pogona. Baska sto dolazi iz cetvrtog svedskog razreda.
A im ali možda u tom figurativnom varijanta da je taj što dolazi iz tog 4 razreda bolji od ovog našeg djeteta pa ga zato guraš ispred. Ima li u tom figurativnom da si možda iskopao nekog extra talenta. Ili je sve u figurativnoj varijanti osim ovoga da stvarno neko vrijedi. T Oje nemoguće, ali je moguće da ga je neopravdano istisnuo i da odjednom igra Žerinu poziciju. Preko noći frajer počeo igrati na toj poziciji. I Ima li u toj figurativnoj možda da je Zebu istisnuo, a ne Žeru. Mi stalno u figuratvniom pričamo i stvaramo priče koje neko formira i koje za par dana budu da smo doveli igrača koji je uzeo Žeri mjesto, a frajer nije ni potpisao. I onda takvi na kafama jebu mater ADžemu a čovjek ni kriv ni dužan.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:08 pm

Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:13 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:08 pm
Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
Ne nerviraj se zbog gluposti drug. Narodu niko nije ugodio, sta god da se uradi, nece valjati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:15 pm

Ako doticni igrac ima kvalitet, ako ce biti pojacanje, igrac koji ce biti prevaga na terenu, onda ga treba dovesti i platiti koliko vec traze, ako ce biti samo jedan od igraca na terenu poput Markovica, Sinise, Blagojevica itd onda ga ne treba dovoditi. To bi trebalo za sve strance da vrijedi. Ja bih zelio da sto vise igraca dovodimo na probe, i mladih igraca iz BiH i stranaca, imamo i B ekipu, tako da ne znaci da ce odmah upasti u prvi sastav, ako sa nekim igracem koji dodje na probu ubodemo sto se kaze, to je , super, ako ne, nema veze. U svakom slucaju mozemo biti samo na dobitku. Ovaj komentar u kojem se spominju Francuz i Zeric je ludilo, hajde da se drogiramo, nek se oci sjajeeee :violina: :11: :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:18 pm

svi na zrće gdje se droga šmrće :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:20 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:08 pm
Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
E moj drug zamisli ti se nerviras iz kuce i po forumima a zamisli kako bi ti bilo da odes na gostovanje a ovi amateri prime 2 gola za 7 minuta a ti nisi jos ni uso pa onda gledas kako ti djeca sjede na klupi a igraju ti Radinovici, Stanici, Blagojevici... znaci nemoj da puno pametujes i ti i ovi sto te podrzavaju jer taj igrac i 4. Svedske lige je taraba odnosno sanse da bude bolji od Zerica su 1 naprema milion a tebi Zeric sjedi na klupi... tuga je vidjeti jos pojedine kako imaju isto misljenje kao ti odnosno vjerovatno i oni su varijanta navijaca koji sjedi kuci za tastaturom i nerviraju se...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:22 pm

Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:20 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:08 pm
Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
E moj drug zamisli ti se nerviras iz kuce i po forumima a zamisli kako bi ti bilo da odes na gostovanje a ovi amateri prime 2 gola za 7 minuta a ti nisi jos ni uso pa onda gledas kako ti djeca sjede na klupi a igraju ti Radinovici, Stanici, Blagojevici... znaci nemoj da puno pametujes i ti i ovi sto te podrzavaju jer taj igrac i 4. Svedske lige je taraba odnosno sanse da bude bolji od Zerica su 1 naprema milion a tebi Zeric sjedi na klupi... tuga je vidjeti jos pojedine kako imaju isto misljenje kao ti odnosno vjerovatno i oni su varijanta navijaca koji sjedi kuci za tastaturom i nerviraju se...
a ti si jedini koji ide na gostovanja?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:23 pm

pozdrav za redakciju, huga, hugolinu i male hugiće...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:24 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:22 pm
Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:20 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:08 pm
Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
E moj drug zamisli ti se nerviras iz kuce i po forumima a zamisli kako bi ti bilo da odes na gostovanje a ovi amateri prime 2 gola za 7 minuta a ti nisi jos ni uso pa onda gledas kako ti djeca sjede na klupi a igraju ti Radinovici, Stanici, Blagojevici... znaci nemoj da puno pametujes i ti i ovi sto te podrzavaju jer taj igrac i 4. Svedske lige je taraba odnosno sanse da bude bolji od Zerica su 1 naprema milion a tebi Zeric sjedi na klupi... tuga je vidjeti jos pojedine kako imaju isto misljenje kao ti odnosno vjerovatno i oni su varijanta navijaca koji sjedi kuci za tastaturom i nerviraju se...
a ti si jedini koji ide na gostovanja?
A jel ti to imas 2 acc, pa pucas iz oba ?
 
Avatar
Avanes
Postovi: 64
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 7:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:25 pm

Ovaj forum fakat ima tendenciju da dotakne dno.

Neka se niko ne uvrijedi, ali ovo je stvarno postalo loše i pušta se previše toga.
Mirsad Siljak: "Te osobe koje su preko dvadeset, da su i preko cetrdeset godina u ovome klubu, njih nije lijepo vidjeti a ne komunicirati sa njima."
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:30 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 11:02 am
ellaxaz je napisao/la:
čet avg 03, 2017 10:18 am
cikazubo je napisao/la:
čet avg 03, 2017 9:48 am

Uz vrhunskog stručnjaka, svjetski renomiranog trenera, odličnog pedagoga i golmasnku legendu..
Spoiler:
slika
Čovjek dobio posao preko konkursa.
Inače interesantno bi bilo vidjeti ko su bili njegovi protukandidati za poziciju trenera golmana, kao i kandidati za predsjednika skupštine te kandidati za nasljednika Sejfudina Tice.
Ovo ti je baš beveze. Ovo recimo govori da si zlonamjeran ili da nisi navijač Želje ili da ne pratiš uopšte klub. Prvo Sto puta je rečeno da nije bilo kandidata za prdsjednika skupštine. Ako si pratio ja sam čak bio protiv da je on uopšte u skupštini, ali ovo da nije bilo kandidata je rečeno javno i niko se nije pobunio niti rekao drugačije. Drugo, Hare je imenovan odmah jer nije bilo vremena da se traži novi šef s obzirom da je Tica iznenada otišao. Mora neko obavljati te zadatke dok se ne nadje neko ko je kompetentniji. Za Karića možda i stoji pitanje, ali mislim da je pitanje za struku. Da je recimo ADžem ili Petrović rekao hoću drugog trenera golmana ja mislim da bi bilo udovoljeno. Obično struku bira šef. Zato je i otišao kondicioni jer Slavki nije trebao. Ne možeš ti najterati trenere ako insistiraju na sovjim ljudima da uzmu druge. Većina trenera čak to postavljaju kao uslov. MOžeš i ti postaviti uslov da bude neko iz i tvog pogona, ali to ne mora biti golman. Nekad sam stvarno isfrustriran komentarima nekim. Pa morte li baš sve pljuvati bez valjanog razloga. Stvarno nekad čovjek da se zapita kakav smo mi narod. Li neko dobije prilku kažu đe on prije radio i sl. Pa mora dobiti priliku. Kako mislite da naprvimo naše trenere ih BiH ako ne dobijaju priliku u našim klubovima. Evo da Amar nije dobio priliku u Želji ko mlad insan ***** bi ga mi sad prozivail da se vrati. KOd nas jedino ako iz vana dođe trener kažemo da je dobar, a ne mora značiti. MOžda ima boljih ovdje. ja jedino nisam za ove koji se godinama povlače po našoj ligi sem za AMara. Svi novi koji su tu i z akoje procijenimo da su potencijal bujrum što s mene tiče. Evo ja još recimo iz naše lige vidim Rahimića i VInka kao neke kojima bi dao šansu. Ostalo nula bodova. Znači moramo malo odvadit majka mu stara. Nismo Real.
Bez veze ili ne, smiješno je to što kažeš zlonamjeran, i nisam navijač, (nije mangupski).
Da je hiljadu puta ponovljeno, nije manje zabrinjavajuće, da je/nije stvoren takav ambijent da bude samo jedan kandidat za predsjednika skupštine najuglednijeg i najboljboljeg sportskog kolektiva. Nemoguće da to niko nije želio.
Alihodžić gdje god da je postavljan bio je privremeno rješenje (privremena komplikacija), nikako da bude trajno rješenje, a konstanta je kad su u pitanju uposlenici kluba. Koliko vidim na trenutnoj funkciji nije v. d.
Što ne bi diskutovali o ovome kad već znamo npr. koliko je skenirano ulaznica itd...
Ili npr. koja je funkcija Remzije Šečića, osim što iznosi povjerljive informacije...
a veći je on pitar npr. od Čenana.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:32 pm

ChWilla je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:23 pm
pozdrav za redakciju, huga, hugolinu i male hugiće...
Hugu :kafa:
Jesi to iz Gorazda mozda :D

Ja bi jos da pozdravim svoje odjeljenje 7 c i razrednu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:33 pm

Udarila izgleda vrucina u glave svima, ne smije se vani pa sjedi kuci i trollaj. :shisha:

Dje mi je onaj @Leon? Drug, dugujem ti odgovor na onaj dobar post sto si napisao u vezi OP-a, u frci sam ovih dana pa ne stizem. Treba se o tome pricat, to je najvazniji segment naseg kluba i garant dugorocnog napertka. Ukratko, stoji sve sto si napisao i slazem se. Nadam se da ce stvari krenut na bolje i da onaj Misketov govor sa skupstine nece ostati samo govor.

Poyy svima raja i opusteno, pliz. Rashladite se:

slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921, salle86 i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija