Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:14 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:08 am
ChWilla je napisao/la:
sri avg 02, 2017 9:55 am
ono u kaknju od radinovića je bilo za c tima da postoji. ali nije on glavni...
glavni ce kroz ovaj potez shvatiti da im polako pocinje goriti pod nogama. ili ce poceti raditi kako treba ili ce i oni slijediti Radinovica, Jahica, Bekrica i druge pulene koji misle da su, prije svega, iznad Zelje i da su oni ti koji vode politiku kluba.
neko im konacno treba objasniti da njih placaju clanovi, navijaci, sponzori..... i da se nikom od nabrojanih ne svidja to sto oni (ne)rade.
nadam se i priželjkujem. ali ako se pogrešno odradi, biće još gore, onda će se još produbiti podjela na one koji se mogu kazniti i one koji ne mogu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:15 am

Ovaj B tim počinje davati rezultate. :D Šalu na stranu, al' ovo je odlično, baš zbog ovih bolikuraca, možeš ih odstraniti iz svlačionice. Pa nek' drpa muda na pomoćnom terenu i igra utakmice sa Vratnikom. Samo nek' Adžem nastavi ovako, mora nametnuti autoritet.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:15 am

Malo mi je bezveze sto ste se poskakali na @ponosannavas i Govedaricu. Momak je za te klupe stvarno dobar igrac. Vjerovatno bi i plata bila niza, nesto u rangu Zaimovica, a nama zaista fale krila. Ne mogu juniori jos izdrzati taj tempo, pogotovo na tom krilu, gdje ni Zakaric nema jos toliko snage, a on se fajta evo polusezonu cijelu s tim. Momak je sasvim solidan i u ovom trenutku, dovesti njega bi bio fantastican potez, de ba malo objektivnije molim vas.

Dalje dati Mujagicu sansu u ovom trenutku je isto tako dobar potez, molim vas nemojte zaboraviti DA STE HTJELI TOMICA VRATITI, tako da se njemu moze dati jos jedna sansa, a na njemu je da li ce je iskoristiti ili ne.

Sto se Amara tice, nisam siguran da bi on u ovim uslovima mogao raditi ono sto je radio ranije, da nekog otjera u 3 p materine, jer ovi igraci imaju drugacije standarde, jbg drugacije je vrijeme zaista. Meni bi nekako najdraze bilo kada bi Amar preuzeo posao oko skautiranja igraca, dovodjenja, dogovaranja sa upravom koga dovesti, sa jos kojim pomocnikom. Eh sada iskoordinirati to je vec pravo zajebano po mojoj nekoj procjeni zbog tog lanca odgovornosti koji se spominjao ranije.

Ja Adzema sa klupe ne bih skidao makar da nanize 10 poraza, mora se nekako presjeci, a ne zaboravite da vecina ima ugovore do sljedece godine, tek 2018. cemo se ocistiti ovih igraca, a taj Kajkut ne znam zaista koji ce nam k, al fakat koji ce nam on k. :? :?

Jos nesto, ne znam da li je ovo neprikladno za foruma(ako jeste editovat cu post), ali da li je moguce da Zeba zna nesto o poslovanju uprave/bivse uprave ili nesto pa ga se ne smije staviti na klupu?
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:16 am

BlwD je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:05 am
Ne treba stati na Radinovicu jer nije on jedini odigrao onako kako je odigrao. Ne mora to kod drugih biti prebacivanje u B tim jer bi nam neki mogli biti od koristi, ali trebaju snositi sankcije pa da vide da im nije osigurano mjesto u prvih 11.
Sto se tice Radinovica, ocekivao sam da ce biti bolji, kao i vecina. Ali izgleda da mu noge rade brze od mozga, ili mu mozak ne radi nikako... Sada se ne moze ni reci da nije dobio priliku. Steta "talenta", jednostavno ogranicen za neke stvari i zato nije ni uspio. Pozitivno je sto smo vidili da imamo u ekipi boljih od njega, da nisu svi kao on.
:palacgore:
Dobar potez Ade :pljesak: , mora preuzeti potpunu kontrolu nad igracima, bez izuzetaka i dobrih odnosa privatno sa pojedinim. Ovo je po meni mudro, Ugljusu necemo osjetiti a svim ostalim je jasna poruka. Ne treba odmah 5 igraca poslati u B tim ali ako se ponavljaju greske, bezvoljno ulazi u utakmicu svakog treba prebaciti pa bio to i kapiten, zamjenik kapitena, golman ...
Fudbal je timski sport i ekipa mora biti na prvom mjestu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:16 am

ChWilla je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:14 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:08 am
ChWilla je napisao/la:
sri avg 02, 2017 9:55 am
ono u kaknju od radinovića je bilo za c tima da postoji. ali nije on glavni...
glavni ce kroz ovaj potez shvatiti da im polako pocinje goriti pod nogama. ili ce poceti raditi kako treba ili ce i oni slijediti Radinovica, Jahica, Bekrica i druge pulene koji misle da su, prije svega, iznad Zelje i da su oni ti koji vode politiku kluba.
neko im konacno treba objasniti da njih placaju clanovi, navijaci, sponzori..... i da se nikom od nabrojanih ne svidja to sto oni (ne)rade.
nadam se i priželjkujem. ali ako se pogrešno odradi, biće još gore, onda će se još produbiti podjela na one koji se mogu kazniti i one koji ne mogu.
vjerujem da Ado moze dobro procjeniti odnose i da moze napraviti hirurski precizne rezove. u to da hoce, ukoliko bude potrebe, ne sumnjam ni najmanje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:31 am

Da sam na Adžemovom mjestu, sjeo bih i lijepo popričao sa Blagojevićem. - Dobar si igrač i kada uđeš dobro u tekmu uvijek si među najboljim. Kada uđeš loše, onda potoneš i najlošiji si. Bit ćeš starter, ali uvijek i zamjenjen nakon pola sata kada je ova druga igra u pitanju. Hioš neš Bangladeš-

Hebote, protiv GOŠKa među najboljim, protiv MDK među najlošijim.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:32 am

To Ado, ovim potezom si meni skocio u ocima. :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Samo nek si ovog kretena odstranio.

Ali ima Ado jos kandidata. Ti si otjerao "najlakseg" za otjerat.
Ako ces na njemu brusiti autoritet za Zebu, Blagojevica itd. mislim da nece tako ici.
Bez premca on treba nogu dobiti, ali nije on to radio iz razloga koji rade Zeba i Blagi vec eto samo zato sto mu se ne igra i ne zna,

Ado rastjeraj svu bagru i pomozi i sebi i nama. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:32 am

a nije samo do njega. evo sad, da hoće i da može još dvojicu iz veze škartirati - ne bi imao koga ubaciti...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:35 am

pricam na pamet, ali cini mi se da je Blagojevic pomalo zasicen... dugo je u ekipi, dugo nije imao pravog odmora... ponekad covjek mora imati malo mira da se presabere, preslozi....
licno bi Blagojevicu dao dvije sedmice odmora, platio mu hotel na moru ili gdje vec zeli i rekao da je to zasluzio i da ga cekam na treninzima za dvadeset dana.
vjerujem da bi to bilo dovoljno.....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:37 am

avlami97 je napisao/la:Da sam na Adžemovom mjestu, sjeo bih i lijepo popričao sa Blagojevićem. - Dobar si igrač i kada uđeš dobro u tekmu uvijek si među najboljim. Kada uđeš loše, onda potoneš i najlošiji si. Bit ćeš starter, ali uvijek i zamjenjen nakon pola sata kada je ova druga igra u pitanju. Hioš neš Bangladeš-

Hebote, protiv GOŠKa među najboljim, protiv MDK među najlošijim.
Ima tu razlike u te dvije utakmice. Znaš koja je razlika ? U utakmici protiv Goska imao je Ramovica u vezi koji je trcao i igrao imao je i Zebu koji se nije sakrivao na Grbavici. A protiv Mladosti je imao Ugljesu koji nije htio i bolio ga je ***** i Zebu koji se skrivao. U situaciji kada ostane protiv tri protivnicka igrača u vezi i ne očekujem nešto od njega. Ekipa se mora početi ponašati kao ekipa ali ima i dobrih stvari u tome vidjeli smo da Zera može i da je bolji od Ugljese. Imace i taj Zera loših trenutaka ali zna lopte i htio je nešto napraviti čak je vezni red prodisao kad je usao u igru.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:39 am

Ja zelim vjerovati da je uprava naucila lekciju i da cecvrsto stajati iza trenera ma ko to bio. Nije bitno Zeba, Ugljesa, Veca ili Jovan. Ako ostanu neki povlasteni a neki ne to je samo povod za nova sranja, sto fece doktor CW.
Nemam problema sa tim da igraju oni koji manje znaju a daju 101% a ne oni koji lafo zvijezde a daju 4% od svojih mogucnosti. U toj varijanti mi onda ni rezultat ni mjesto na tabeli nisu bitni. U ekipi nema mjesta za egocentrike.
Markovic Bogicevic Radinovic Stanic Blagojevic Zeba neka se odmah prikljuce Bekricu i nastupaju kao C ekipa. Oni mogu samo jos zaraziti ovu djecu u B timu.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:43 am

ponosannavas je napisao/la:
sri avg 02, 2017 9:41 am
Stvarano fina priča zadnjih pet šest sedam stranica. Onako argumentovana.


Ovo oko omladinkog pogona me razočaralo. To je najbitniji semgent i ne smije se to dešavati. Opet sa druge strane znam iz iskutva ti roditelji i djeca znaju biti jako bezobrazni pa me ne bi čudilo da su nekim ai zbog bezobrazluka uknuli te stvari. Međutim, ako je svima to već ne valja. Ne smije se na to me štediti. TU mora neko preuzeti odgovornost. Ali ima tu još jedna stvar. Kad pogledamokoja su to naša djeca napravila najveće uspjehe i pobrojimo ih vidimo da su to djeca koja su uz Želju od malena. KOja znaju vrijednosti i kojima nismo davali nikakve hranarine, stanove, lovu i sl. Mi smo narod podložan nafuravanju pa to nekad nije ni dobro. Zato nije dobro davati ovim našima veiku lovu u startu. Evo pogledajte Džeko, Zuka, COca, Štila. Šeha, Baja, Ara, Amir, Gojak, Hajradinović . Zola, Veca, sad Kemo, Žera, dolazi Šaban itd itd. TO su ssve djeca koja su trolom dalazila. Koja nisu tražila basnoslovne cifre. Mujagić je evo skontao valjda. I on je dugo tu, ali ima dozu tog bezobrazluka kojeg ovi gore nisu imali. Shvatit će i on i zbog ostalih koji doalze sa strane. Ne treba tu nikakvo kozje mlijeko, ali daleko od toga da opravdavam da treba sve ukinuti. Ovo pričam jer objašnjavam ovoj našoj djeci kakav je mentalitet naš i koji mentaliteti su usojeli ili će uspjeti.
Mene interesuje zna li neko od ovih sto sve znaju kakva je situacija u OP?!

Jucer sam napisao post o tome sta je Misimovic govorio na sjednici.
Da li se ista od toga uradilo i da li idemo u ostvarednju tog cilja jer prije godinu je napravljena rekonstrukcija. PA je logicno da smo u tom procesu i da idemo naprijed.
Da li se ista od onog ostvarilo i koliko?!
Ne bi valjalo na idemo unazad.
Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 01, 2017 10:37 pm
Amidza je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:45 pm
krajisnik87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:40 pm


Hranu imaju ja mislim samo 4 kadeta i 4 juniora ,a prije je bilo vise pa je smanjivano i doslo do ovog broja.
Stanarinu vise nema niko od ove sezone.
A clanarina je sad 60 KM.

Pa sad skontaj kakva je situacija u OP i zasto je to tako.
Tuga. Cuo sam i ja losih stvarih, ali nisam znao da je dotle doslo. Novac se apsolutno mora usmjeravati u OP, sto vise novca, i raspodijeliti ga kako treba. Toga su svi svjesni i svi mi ovdje o tome pricamo non stop, ja ne znam kako to ne vidi onaj ko treba da vidi. Znamo mi koji smo se bavili nekim sportom (pogotovo kolektivnim) u djetinstvu/adolescenciji, kako te stvari funkcionisu u ovoj drzavi, nazalost. Ja sam se nadao da je Zeljo na putu da postane oaza u ovoj ucmaloj sredini, ali izgleda da nije. Tuzno je to sve skupa.
To za omladinski pogon nije dobro.
Ako se ne varam na sjednici prosle godine je iznijet podatak da je budzet povecan.( ne znam tacno za koliko % ) Pri tom da se cijeli OP rekonstruise od temelja.
Dovedeni Slovenci, onaj bio u OP Maribora i islo se da pomogne OP. Takodjer, u tom periodu su rekli da smo isli do Zagreba i pratili njihov rad.
Kako su rekli da ce biti dva trenera koji ce selektirati jednu ekipu da ne bi doslo do malverzacija. Raspisan je konkurs za mnogo trenera i valjda su dovedeni.

Onda je u februaru Misimovic rekao da Omladinska skola podhitno mora naci novac da se tako zadrze treneri u skoli koji ce otici ako se ne uradi to.

Da li su pronasli novac, ne znam jer odavno niko nije govorio kako nam skola funkcionise. Ali eto po tome sto vi kazete moguce da su preko clanarina to pokusali.

Evo sta je jos rekao Misimovic.
Da je OP **** kluba. Cilj je imati 640 polaznika, na principu selekcije a ne zbog clanarina. 100 djece polaznika biti oslobodjeni placanja clanarine.
phpBB [video]


Ne znam koliko je tih oslobodjenih sada, da li neko zna?! Ali ovo sto ste vi pisali ne izgleda dobro i ne izgleda ovako kako je Misimovic rekao.
Razumljivo je da treba uloziti u OP, a da je pare tesko namaknuti.
Od prosle godine su najavili potpunu rekonstrukciju i strategiju razvoja OP.
Sta se od toga ostvarilo, kako to ide, nije mi poznato. Ali se sada promjenio i direktor skole Tica, eto te clanarine su se povecale, stanarina nema itd.
Ne znam koja je to strategija ali ne zvuci dobro.

Fale nam strategije u svim dijelovima Sportskog segmenta.
Ako ne mozemo sami, onda kopirati od drugih. Nije to sramota jer tako svi rade, bio je i post kojeg ste svi hvalili.
Sigurno i za to treba dodatna ulaganja, ali ovo sto se spominje ovdje ukazuje da mi ne idemo naprijed vec da se stanje pokvarilo.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:45 am

Kada Ado u b tim prebaci "cuvara mira u svlacionici" znacemo da smo na pravom putu.Za odstraniti Radinovica nije potrebna neka hrabrost, veca je hrabrost ostaviti ga u ekipi posle sramotnih partija. Do duse u Kaknju je bio rame uz rame po losoj igri sa Zebom unproforcem..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:46 am

Pa ne moze ni kompletan vezni red otjerat ljudi moji. Markovic je vec out, bez Ugljese, Zebe i Blagojevica, ko bi igrao? Zera, Saban, Dino? Nadjite i vi mjeru malo.

Blagojevic je protiv Goska bio najbolji na terenu, Zeba protiv Aika na Grbavici isto, a Ugljesa je mjesecima nezainteresovan i nikad nije medju najboljim.
Prilika je imao i previse, iskoristio ih nije.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:48 am

Idealan vezni red bi po meni bio Blagojevic, Zeric, Ramic. Treba nam dobar klasicni zadnji vezni da to savrseno izgleda ali i ovako je to bolje nego sa Zebom i Ugljesom.

Zeba svaku petu odigra kako treba. Vazda moras gatati kako ce Zeba odigrati..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri avg 02, 2017 10:48 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:52 am

exbabilon je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:46 am
Pa ne moze ni kompletan vezni red otjerat ljudi moji. Markovic je vec out, bez Ugljese, Zebe i Blagojevica, ko bi igrao? Zera, Saban, Dino? Nadjite i vi mjeru malo.

Blagojevic je protiv Goska bio najbolji na terenu, Zeba protiv Aika na Grbavici isto, a Ugljesa je mjesecima nezainteresovan i nikad nije medju najboljim.
Prilika je imao i previse, iskoristio ih nije.
Da je Mesi a steti ekipi.... noga.
Kada se vratio " cuvar mira" je rekao da ce, ako vidi da nije dobar, sam otici.
Eto Zajko vakat je :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:52 am

Hadzijalagic je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:48 am
Idealan vezni red bi po meni bio Blagojevic, Zeric, Ramic. Treba nam dobar klasicni zadnji vezni da to savrseno izgleda ali i ovako je to bolje nego sa Zebom i Ugljesom.

Zeba svaku petu odigra kako treba. Vazda moras gatati kako ce Zeba odigrati..
Do kadd viseee :psujem: :psujem: :psujem:

:ganja:

Idealan bi to vezni red bio, ali Zeba je Zeba.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:53 am

Hahahaha. Hebiga..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:54 am

Hadzijalagic je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:48 am
Idealan vezni red bi po meni bio Blagojevic, Zeric, Ramic. Treba nam dobar klasicni zadnji vezni da to savrseno izgleda ali i ovako je to bolje nego sa Zebom i Ugljesom.

Zeba svaku petu odigra kako treba. Vazda moras gatati kako ce Zeba odigrati..
Opet ti Ramic :rofl:
Neko ce pooyzditi :placeodsmijeha:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:54 am

Zebu ne treba odmah odstraniti, treba mu dozirati minutazu(20-30 minuta maksimalno da igra) samo i sljedece sezone mu se zahvaliti na saradnji. Ako narusava disciplinu i on ili bilo ko drugi onda ga odmah odstraniti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija