Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:54 pm

Mene nešto zanima,hoće li jug biti u visini zapada ili istoka
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:56 pm

I možemo l' prijavit Ramovica?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:57 pm

Cestitke Ibrahimu Sehicu i Qarabagu na plasmanu u Play-off Lige Prvaka, gdje ce najvjerovatnije biti nosioci!

Sto se tice omladinskog pogona, povecanje clanarine je stvarno tezak udarac i sve me manje i manje cudi ovaj odlazak nasih talenata na Kosevo... Moj brat je takodjer nekada davno morao da prestane trenirati fudbala jer roditelji nisu imali para za (i tada veliku) clanarinu.. Morat ce se to poboljsati u skorijoj buducnosti!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:00 pm

Uozbiljite se za Djenisa. Onakvih u trecoj ligi ima za izvoza..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:04 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:52 pm
1921.ba je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:47 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:35 pm
Jedno je pljuvati mladog igraca koji pocinje a jedno je kritika igracu koji dvije godine stagnira ili propada.
Ako Mujagic u 21 godini bude na istom nivou ja cu prvi reci momak vakat je ima mladi i bolji. Do tada Mujagicu apsolutna podrska kao i Kemi.
a mujaga, dzenis na svojoj poziciji, dado poslije povrede su imali priliku da se dokazu pa ih opravdamo pljujemo?
Dado je imao dovoljno prilika.
Đenis je sam kriv zbog kilaze i nespořsog zivota.
Mujagica mozemo ocjenjivati nakon dvije odigrane sezone.
Ne pljujem niti Dadu niti Đenisa to je moja slika kao navijaca.
:palacgore:
Slazem sa da samo Mujagic nije imao dovoljno prilike da se dokaze ali dijelom je sam kriv jer nije ima strpljenja da doceka svoju priliku trenirajuci sa prvim timom.
Ljudi dragi ne mozemo samo sa nasom djecom igra, po meni bi jedino mjerilo za one koji ce igrati i praviti Ekipu trebalo biti kvalitet i samo kvalitet, nas ili sa strane potpuno ne bitno.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:05 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:45 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:58 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:35 pm

Koliko je tesko napraviti ekipu kad znas sta hoces smo vidjeli na primjeru Rijeke,sad gledamo to na primjeru Osjeka,Sisoje se razumije u fudbal ko Mara u kriv k...c a I takav ce nas prepisati za 3 godine ako mi nastavimo ganjati kajkute I slicne
I tekako je tesko napraviti ekipu.
Rijeka pravi vec godinama. Kek rekorder na klupi Rijeke. Osjek je tek poceo njih ne uzimaj u razmatranje. Vardar tek sada bere plodove rada. MB im i lovu i podporu drustvene zajednice, cjele drzave izuzev LJ kotline. Sve nabrojane ekipe imaju lovu.
Pokazi mi jedan klub koji je u dugovima, bez generalno sponzora, da pravi stadion i ujedno gradi jaku ekipu.
Istok u glavama nekih igraca znaci "Željo ima lovu"
Imala je i kljukusa a sada neJma. Citaj te njihov forum, jad i ocaj. Nemaju klub. Dali iko ima obraza i muda da klub opet dovede u situaciju u kakvoj je bio.
Keitikujem i kritikovacu kada nema nase djece, kada je igra kukavicka, kada je trener denagog, kada ne kopamo po nizim ligama i ne trazimo mlade talente
Necu nikada kritikovati sto se nisu doveli skupi igraci. Vise volim da se lova ulaze u OP. Mi smo klub sa indentitetom nismo Real. Pored biljuka papaka koji navaljuju da syebu klub vi sa prizivanjem extra pojacanja doljevate ulje na vatru. Zagalamite na SD da se razleti po drzavi i ŕegiji, da napravi skauting mrezu .....
Prestanite kokodakati o nekim extra pojacanjima sa FM i TM
Prijatelju ne trazim ja neka extra pojacanja,vec 18 prosjecnih FUDBALERA koji ce raditi ono za sta su placeni,ova je liga realno cirkus I po kvaleteti I po svemu,tako da mislim da nam trebaju mnogo manja finansijska sredstva za dominaciju ligom,jer Rijeka se bori sa Dinamom,a mi sa Zrinjskim
Sto se kona tice sami su krivi za situaciju u kojoj se nalaze,prije svega zahvaljujuci Ibraku I co koji su ulozili 1/4 dobijenih para u igrace(ostalo su ulozili u sebe)
Sto se tice gradnje istoka pokazi ti meni klub kojem su navijaci platili pola tribine,da se razumijemo na to sam ponosan
Jadna je liga u kojoj Baka izgleda kao trenercina,I da se ponovim jos jednom,ne trazim nikakve megazvijezde samo prosjecne fudbalere koje nece otresati Mladost iza kukuruza,jer sa ovim sadasnjim jadna nam majka kad se sretnemo sa hercegovackim velikanima...
Tvoj post sam uzeo kao slagort 😀 na prozivanje kupi ovog kupi onog a ti nisi bioj najglasniji😀
I ja zelim da nas ne lupa Mladost, i ja zelim sa ne gubimo prvenstva ko levati. Ali prvo moramo urediti OP, forsirati nase kvalitetne produkte pa mozemo ocekivati neki napredak. Ne zelim da neki papak uzima gutu od Želje a pojma nema. Nije kamara igraca garant titulama. Garant je EKIPA. Tu uprava mora pokazati znanje.Nije guta para garant vec sistem. Polovnjaci nam definitivno ne trebaju. Treba nam mladost, nasa😀jelte, teba nam sistem.
Kada me pitas za primjer😀,cini mi se Union Brrlin.😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:07 pm

Mirek11 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:04 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:52 pm
1921.ba je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:47 pm

a mujaga, dzenis na svojoj poziciji, dado poslije povrede su imali priliku da se dokazu pa ih opravdamo pljujemo?
Dado je imao dovoljno prilika.
Đenis je sam kriv zbog kilaze i nespořsog zivota.
Mujagica mozemo ocjenjivati nakon dvije odigrane sezone.
Ne pljujem niti Dadu niti Đenisa to je moja slika kao navijaca.
:palacgore:
Slazem sa da samo Mujagic nije imao dovoljno prilike da se dokaze ali dijelom je sam kriv jer nije ima strpljenja da doceka svoju priliku trenirajuci sa prvim timom.
Ljudi dragi ne mozemo samo sa nasom djecom igra, po meni bi jedino mjerilo za one koji ce igrati i praviti Ekipu trebalo biti kvalitet i samo kvalitet, nas ili sa strane potpuno ne bitno.
Ali samo mladi sa strane
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:12 pm

sajo10 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:57 pm
Cestitke Ibrahimu Sehicu i Qarabagu na plasmanu u Play-off Lige Prvaka, gdje ce najvjerovatnije biti nosioci!

Sto se tice omladinskog pogona, povecanje clanarine je stvarno tezak udarac i sve me manje i manje cudi ovaj odlazak nasih talenata na Kosevo... Moj brat je takodjer nekada davno morao da prestane trenirati fudbala jer roditelji nisu imali para za (i tada veliku) clanarinu.. Morat ce se to poboljsati u skorijoj buducnosti!!
Po meni visina clanarine nije toliko zabrinjavajuca jer vecina privatnih skola fudbala imaju tu ili nesto manje clanarinu.
Problem je stanarina i hrana za djecu, oslobadjanje placanja clanarine djeci koja su sa strane. Kako ces onda dovesti nekog talentovanog djecaka izvan Sarajeva a hocemo skauting i sl.stvari? Bojim se da ce nas zaobilaziti ta djeca jer to je minimum koji bi morali nuditi jer ugovore ne mogu potpisivati.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:14 pm

I meni je drago za Mujagića Nikolić voz a nek se Đenis Mujaga i Zamović bore za špica
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:19 pm

gavran je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:54 pm
Mene nešto zanima,hoće li jug biti u visini zapada ili istoka
Da znaš da nece :ne:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:20 pm

boja mora je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:14 pm
I meni je drago za Mujagića Nikolić voz a nek se Đenis Mujaga i Zamović bore za špica
Vidis da se na Zaimovica ne racuna, a Mujagic je imao dugu pauzu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
InvictuS
Postovi: 28
Pridružen/a: pon jun 19, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:21 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:32 pm
ChWilla je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:29 pm
ovo je skup igrača a ne ekipa...
Raspustenizeleni kadar.
Niti vodu medu sobom nisu u stanju izabrati.
Svako vuce na svoju stranu.
Upravo tako @Model. Sjećam se kada su pitali Marca Materazzia prije nekog vremena, kako posmatra na uspjeh Intera iz 2010.godine (prvenstvo, kup i LŠ, što niko u Italiji nije uradio), odgovorio je da je Mourinho stvorio takav ambijent i atmosferu da je svako od nas osjećao da pripada porodici i da radimo najbolju moguću stvar, a mi smo davali najbolje od sebe i zato uspjeli (Inter nije imao ekipu prevelikih zvijezda i najboljih igrača svijeta ali je uspio) ili kada su pitali trenera Hudersfielda (Švabo, čini mi se da se preziva Wagner, Kloppov kum) kako je od takvog prosječnog tima, bez zvijezda (znamo da odlični igrači koji koštaju dosta miliona igraju i u Chamionshipu) napravio dobar tim, odgovorio je da je na početku priprema odvei cijeli tim na neki otok (negdje u Skandinaviju) i bukvalno su bili u prirodi i sami pravili kolibu, pripremali hranu i organizirali se...dodao je još, kao oni znaju igrati lopte, ali trebaju biti "tim" ako misle uspjeti (i uspjeli su).
Ako je pojeo, onda je muško, ako je pojela, onda je žensko.
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:25 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:00 pm
Uozbiljite se za Djenisa. Onakvih u trecoj ligi ima za izvoza..
Bolan nebio kanton je za njega Bundesliga sta ti je, ja kad vidim njega dodje mi da placem kako ja nisam uspio u fudbalu...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:28 pm

InvictuS je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:21 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:32 pm
ChWilla je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:29 pm
ovo je skup igrača a ne ekipa...
Raspustenizeleni kadar.
Niti vodu medu sobom nisu u stanju izabrati.
Svako vuce na svoju stranu.
Upravo tako @Model. Sjećam se kada su pitali Marca Materazzia prije nekog vremena, kako posmatra na uspjeh Intera iz 2010.godine (prvenstvo, kup i LŠ, što niko u Italiji nije uradio), odgovorio je da je Mourinho stvorio takav ambijent i atmosferu da je svako od nas osjećao da pripada porodici i da radimo najbolju moguću stvar, a mi smo davali najbolje od sebe i zato uspjeli (Inter nije imao ekipu prevelikih zvijezda i najboljih igrača svijeta ali je uspio) ili kada su pitali trenera Hudersfielda (Švabo, čini mi se da se preziva Wagner, Kloppov kum) kako je od takvog prosječnog tima, bez zvijezda (znamo da odlični igrači koji koštaju dosta miliona igraju i u Chamionshipu) napravio dobar tim, odgovorio je da je na početku priprema odvei cijeli tim na neki otok (negdje u Skandinaviju) i bukvalno su bili u prirodi i sami pravili kolibu, pripremali hranu i organizirali se...dodao je još, kao oni znaju igrati lopte, ali trebaju biti "tim" ako misle uspjeti (i uspjeli su).
Ako nece milom hoce silom.
Ribar megafonom po glavi
Ferguson kopackom
Ribar Sprecu suspendira na godinu dana
Švabo Nikica pošalje na tribine kada se kofrci što ga raja proziva.
Mora se znati ko kosi ko vodu nosi.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:30 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:05 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:45 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:58 pm


I tekako je tesko napraviti ekipu.
Rijeka pravi vec godinama. Kek rekorder na klupi Rijeke. Osjek je tek poceo njih ne uzimaj u razmatranje. Vardar tek sada bere plodove rada. MB im i lovu i podporu drustvene zajednice, cjele drzave izuzev LJ kotline. Sve nabrojane ekipe imaju lovu.
Pokazi mi jedan klub koji je u dugovima, bez generalno sponzora, da pravi stadion i ujedno gradi jaku ekipu.
Istok u glavama nekih igraca znaci "Željo ima lovu"
Imala je i kljukusa a sada neJma. Citaj te njihov forum, jad i ocaj. Nemaju klub. Dali iko ima obraza i muda da klub opet dovede u situaciju u kakvoj je bio.
Keitikujem i kritikovacu kada nema nase djece, kada je igra kukavicka, kada je trener denagog, kada ne kopamo po nizim ligama i ne trazimo mlade talente
Necu nikada kritikovati sto se nisu doveli skupi igraci. Vise volim da se lova ulaze u OP. Mi smo klub sa indentitetom nismo Real. Pored biljuka papaka koji navaljuju da syebu klub vi sa prizivanjem extra pojacanja doljevate ulje na vatru. Zagalamite na SD da se razleti po drzavi i ŕegiji, da napravi skauting mrezu .....
Prestanite kokodakati o nekim extra pojacanjima sa FM i TM
Prijatelju ne trazim ja neka extra pojacanja,vec 18 prosjecnih FUDBALERA koji ce raditi ono za sta su placeni,ova je liga realno cirkus I po kvaleteti I po svemu,tako da mislim da nam trebaju mnogo manja finansijska sredstva za dominaciju ligom,jer Rijeka se bori sa Dinamom,a mi sa Zrinjskim
Sto se kona tice sami su krivi za situaciju u kojoj se nalaze,prije svega zahvaljujuci Ibraku I co koji su ulozili 1/4 dobijenih para u igrace(ostalo su ulozili u sebe)
Sto se tice gradnje istoka pokazi ti meni klub kojem su navijaci platili pola tribine,da se razumijemo na to sam ponosan
Jadna je liga u kojoj Baka izgleda kao trenercina,I da se ponovim jos jednom,ne trazim nikakve megazvijezde samo prosjecne fudbalere koje nece otresati Mladost iza kukuruza,jer sa ovim sadasnjim jadna nam majka kad se sretnemo sa hercegovackim velikanima...
Tvoj post sam uzeo kao slagort 😀 na prozivanje kupi ovog kupi onog a ti nisi bioj najglasniji😀
I ja zelim da nas ne lupa Mladost, i ja zelim sa ne gubimo prvenstva ko levati. Ali prvo moramo urediti OP, forsirati nase kvalitetne produkte pa mozemo ocekivati neki napredak. Ne zelim da neki papak uzima gutu od Želje a pojma nema. Nije kamara igraca garant titulama. Garant je EKIPA. Tu uprava mora pokazati znanje.Nije guta para garant vec sistem. Polovnjaci nam definitivno ne trebaju. Treba nam mladost, nasa😀jelte, teba nam sistem.
Kada me pitas za primjer😀,cini mi se Union Brrlin.😀
Sta znaci po tebi urediti OP,danasnji omladinci imaju svemirske uslove za razliku od mnogih koje je sljaka izbacila,ali danas igraci nemaju nista u glavama al imaju menadzere,tako da iako uspijes nesto napraviti iz tog OP to ce da ode za kikiriki prije nego ocima vidi prvi tim I u buducnosti ce vjerovatno samo biti izrazenije,zasto mi nebi bili ti drznici koji ce otimati tu djecu bar sto se tice BiH
Evo da I odgovorim:Zato sto se tim bave ljudi koji pojma nemaju o fudbalu,totalno su nestrucni,zato sto nam godinama prvi tim treniraju treneri koji nisu za tog posla,I sve dok dobijaju poruke ko treba uci a ko izaci **** ti nas
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:32 pm

Bravo Ivice!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:36 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:19 pm
gavran je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:54 pm
Mene nešto zanima,hoće li jug biti u visini zapada ili istoka
Da znaš da nece :ne:
Onda nek ga ne prave,daj. Anketu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:40 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:30 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:05 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:45 pm


Prijatelju ne trazim ja neka extra pojacanja,vec 18 prosjecnih FUDBALERA koji ce raditi ono za sta su placeni,ova je liga realno cirkus I po kvaleteti I po svemu,tako da mislim da nam trebaju mnogo manja finansijska sredstva za dominaciju ligom,jer Rijeka se bori sa Dinamom,a mi sa Zrinjskim
Sto se kona tice sami su krivi za situaciju u kojoj se nalaze,prije svega zahvaljujuci Ibraku I co koji su ulozili 1/4 dobijenih para u igrace(ostalo su ulozili u sebe)
Sto se tice gradnje istoka pokazi ti meni klub kojem su navijaci platili pola tribine,da se razumijemo na to sam ponosan
Jadna je liga u kojoj Baka izgleda kao trenercina,I da se ponovim jos jednom,ne trazim nikakve megazvijezde samo prosjecne fudbalere koje nece otresati Mladost iza kukuruza,jer sa ovim sadasnjim jadna nam majka kad se sretnemo sa hercegovackim velikanima...
Tvoj post sam uzeo kao slagort 😀 na prozivanje kupi ovog kupi onog a ti nisi bioj najglasniji😀
I ja zelim da nas ne lupa Mladost, i ja zelim sa ne gubimo prvenstva ko levati. Ali prvo moramo urediti OP, forsirati nase kvalitetne produkte pa mozemo ocekivati neki napredak. Ne zelim da neki papak uzima gutu od Želje a pojma nema. Nije kamara igraca garant titulama. Garant je EKIPA. Tu uprava mora pokazati znanje.Nije guta para garant vec sistem. Polovnjaci nam definitivno ne trebaju. Treba nam mladost, nasa😀jelte, teba nam sist.0em.
Kada me pitas za primjer😀,cini mi se Union Brrlin.😀
Sta znaci po tebi urediti OP,danasnji omladinci imaju svemirske uslove za razliku od mnogih koje je sljaka izbacila,ali danas igraci nemaju nista u glavama al imaju menadzere,tako da iako uspijes nesto napraviti iz tog OP to ce da ode za kikiriki prije nego ocima vidi prvi tim I u buducnosti ce vjerovatno samo biti izrazenije,zasto mi nebi bili ti drznici koji ce otimati tu djecu bar sto se tice BiH
Evo da I odgovorim:Zato sto se tim bave ljudi koji pojma nemaju o fudbalu,totalno su nestrucni,zato sto nam godinama prvi tim treniraju treneri koji nisu za tog posla,I sve dok dobijaju poruke ko treba uci a ko izaci **** ti nas
Upravo to, strucnije trenere, bolji rad, jace ugovore. Nisu svemirski uslovi ako se treneri mjenjau, ako se neprekidno ne edukuju. Ako djeca nemaju pshihologa, nutriciosnistu, kondicionog trenera. Djeca moraju neprestano igrati jake turnire sa boljim ekipama a ne da nabijaju Vitez 9-0 sa pola snage
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
MileZeljovac
Postovi: 56
Pridružen/a: ned jul 23, 2017 10:15 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:41 pm

Ako je istina za Mujagica, prava stvar. Ima u momku potencijala, ali je sigurno da ce trebati vrijeme da pokaze sta zna. Puno bolja opcija od Kajkuta. Ja mislim da sad imamo dovoljno love da dovedemo neko pravo pojacanje, a da se rijesimo nekih igraca koji su dali svoj maksimum.Ugljesa,Markovic a usmjeriti na nekog kvalitetnijeg igraca.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 9:43 pm

gavran je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:36 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:19 pm
gavran je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:54 pm
Mene nešto zanima,hoće li jug biti u visini zapada ili istoka
Da znaš da nece :ne:
Onda nek ga ne prave,daj. Anketu
Kazu sve razlicite visine
istok 19,54
jugoistok 20,87
jug 26.25
zapad 8.52
Pa ti vidi
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot], Loris1971 i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija