Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:00 pm

Pametno cika Model zbori.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:03 pm

mamba21 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:41 pm
Ne mogu da vjerujem kako se pljuje nase dijete. Pljujete momka sto neko gore napisa, zalili ste se sto ga ne ubacuju. Bio u kampu u Romi, u decembru koliko se sjecam ga je zvala i Mallorca al klub mu nije dao, i u repku su ga zvali u19, vratili ga u juniore i opet poceo zabijati i vidi se da se izdvaja od ostalih. U pravu ste za neke stvari sto kazete odbio ugovor, al opet mi je drago sto se vratio. Bolje njega gledati od 18 godina, nego Kajkuta od 33. Cekajte malo da odigra utakmicu koju pa cemo vidjeti.
Bio je i onaj mali iz Travnika u kampu Manchester Citya, pa sta? Pljuje se po njemu zato sto je odbio ugovor, pravio se pametan, umislio da je svjetska klasa, mislio da ce ga Real dovesti, uz to citavo vrijeme nije izlazio iz nargila barova, provodio se momciluk, je.bo fudbal. Nakon svega se vratio, drago mi je, ne mogu reci da nije, ali ce sad morati dobro da se potrudi da bi zaradio postovanje koje sam imao prema njemu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:06 pm

Ovo za Mujagica bi mogao biti mustuluk. U njemu ne vidim neki extra talenat, ali sa radom i samo radom (mani se cuclanja nargile i previse nocnog zivota) mogao bi postati solidan napadac. Radije cu gledati Mujagica nego ijednog napadaca koji je trenutno u klubu. Nadam se da ce se dogovoriti brzo i da ce biti na raspologanju Adzemu uskoro. Jest klub mozda pogrijesio sa njim, ali je i on shvatio da je pojeo jedno veliko govno. Sve u svemu, nek nam je na hajr. A za ovoga francuza je glupost sta pisati, ako zadovolji, dati mu neki minimalac i to je to. Ako ne, onda ima Olimpik eto du odma u gradu pa neka tamo proba :D
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:09 pm

A kakvi su uslovi za Mujagica bili...Ne branim ga, ali evo nemam pojma sta mu se nudilo . A gledaj sad ovo, neki nasi igraci , mislim na juniore koji su potpisali srecem cesto da vozare po 2,5 h u oba pravca po ovim vrucinama i obavljaju treninge...Eto on je potpisao ugovor a znaci da nije bilo bi pljuvanje po njemu zato jer nije potpisao ugovor?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:09 pm

bilo je već, tu smo fazu završili :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:10 pm

krajisnik87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:36 pm
bianco blu je napisao/la:
uto avg 01, 2017 5:07 pm
jel istina ovo što pišu na gg.ba da su povećane članarine u omladinskom pogonu, ukinute stanarine i hranarina?
Jeste.
Kako, zasto i zbog cega? Zna li iko?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:11 pm

ma jasta samo pljuvanje, a pogotovo ovih sto su ponikli na grbavici, daj nam kajkuta nismo bolje ni zasluzili

tako protiv mladosti vidim komentar sabanadzovic se gura jer mu je stari jak.... sta sve necu procitat
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:18 pm

mamba21 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:41 pm
Ne mogu da vjerujem kako se pljuje nase dijete. Pljujete momka sto neko gore napisa, zalili ste se sto ga ne ubacuju. Bio u kampu u Romi, u decembru koliko se sjecam ga je zvala i Mallorca al klub mu nije dao, i u repku su ga zvali u19, vratili ga u juniore i opet poceo zabijati i vidi se da se izdvaja od ostalih. U pravu ste za neke stvari sto kazete odbio ugovor, al opet mi je drago sto se vratio. Bolje njega gledati od 18 godina, nego Kajkuta od 33. Cekajte malo da odigra utakmicu koju pa cemo vidjeti.
100% Ovdje puna usta svima naše djece a onda krene paljba po istoj. Momak prekucao juniore, juniorsku ligu, pokazao vise od svakog koji je trenutno u A i B timu i njemu netreba dati sansu, svašta
Nije htio produziti ugovor jer je realno bio 4 izbor i po logici svak bi trazio da ide negdje gdje ce igrati.
Kaze nije fizicki dorastao seniorima, pa po toj logici Šaban nikad nebi zaigrao senirski fudbal.


Mujaga uozbilji se i povedi nas do titule :zeljeznicar1:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:20 pm

1921.ba je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:11 pm


tako protiv mladosti vidim komentar sabanadzovic se gura jer mu je stari jak.... sta sve necu procitat
Rekoh ja skoro, sto ljudi, sto ćudi. Još danas internet svima dostupan. Sloboda mišljenja, na to se ne može uticat.
Nego, Mujaga nam sad dođe ko mjesto Krstanovića ☺
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:22 pm

Popljuj sve što je tvoje, parola na forumima
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:32 pm

Ako ce zabit 13+ golova nek se bode u venu, nije moj problem.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:33 pm

Lijepo je vidjeti da se ova omladina lagano gura u prvi plan. Rezultatska ocekivanja za ovu sezonu ce vjerovatno postati mala a, haj ga znaj, zadnji put kada su ocekivanja bila mala smo haman do zadnjeg kola bili u utrci za titulu, koja nam je ukradena kinezovim parama i napravili smo dosta dobar rezultat u evropi.. Stvorili smo i dva igraca koji su nam do sad donijeli 2,5 mil maraka.. Nadam se da je ovo neka prekretnica i pocetak stvaranja nekog ozbiljnog sistema koji ce garantovati finansijsku stabilnost a i napredak..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:35 pm

Jedno je pljuvati mladog igraca koji pocinje a jedno je kritika igracu koji dvije godine stagnira ili propada.
Ako Mujagic u 21 godini bude na istom nivou ja cu prvi reci momak vakat je ima mladi i bolji. Do tada Mujagicu apsolutna podrska kao i Kemi.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:40 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:35 pm
Jedno je pljuvati mladog igraca koji pocinje a jedno je kritika igracu koji dvije godine stagnira ili propada.
Ako Mujagic u 21 godini bude na istom nivou ja cu prvi reci momak vakat je ima mladi i bolji. Do tada Mujagicu apsolutna podrska kao i Kemi.
Mujagic da igra sa jednom nogom radije cu njega gledati nego li polovnjaka od 35 godina iz srbije i hrvatske
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:40 pm


Amidza je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:36 pm
bianco blu je napisao/la:
uto avg 01, 2017 5:07 pm
jel istina ovo što pišu na gg.ba da su povećane članarine u omladinskom pogonu, ukinute stanarine i hranarina?
Jeste.
Kako, zasto i zbog cega? Zna li iko?
Hranu imaju ja mislim samo 4 kadeta i 4 juniora ,a prije je bilo vise pa je smanjivano i doslo do ovog broja.
Stanarinu vise nema niko od ove sezone.
A clanarina je sad 60 KM.

Pa sad skontaj kakva je situacija u OP i zasto je to tako.


ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:45 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:58 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:35 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:26 pm
Kada cete skontati da nije u imenima vec u zelji i koheziji. Pokupuj sva ta imena koja ste mjesecima nabrajai i opet nemas nikakve garancije. Cinilo se da su svi koje smo dovodiļi bas ti koji ce uzeti ligu.
Osnovni cilj je napraviti EKIPU jer ovo je raspusteni zeleni kadar. Kokosari koji jedva cekaju da sta zajebu.
Da je tako lako napraviti ekipu Sisoje bi imao sada šleper pehara.
Zato manite se TM i igrica.
Koliko je tesko napraviti ekipu kad znas sta hoces smo vidjeli na primjeru Rijeke,sad gledamo to na primjeru Osjeka,Sisoje se razumije u fudbal ko Mara u kriv k...c a I takav ce nas prepisati za 3 godine ako mi nastavimo ganjati kajkute I slicne
I tekako je tesko napraviti ekipu.
Rijeka pravi vec godinama. Kek rekorder na klupi Rijeke. Osjek je tek poceo njih ne uzimaj u razmatranje. Vardar tek sada bere plodove rada. MB im i lovu i podporu drustvene zajednice, cjele drzave izuzev LJ kotline. Sve nabrojane ekipe imaju lovu.
Pokazi mi jedan klub koji je u dugovima, bez generalno sponzora, da pravi stadion i ujedno gradi jaku ekipu.
Istok u glavama nekih igraca znaci "Željo ima lovu"
Imala je i kljukusa a sada neJma. Citaj te njihov forum, jad i ocaj. Nemaju klub. Dali iko ima obraza i muda da klub opet dovede u situaciju u kakvoj je bio.
Keitikujem i kritikovacu kada nema nase djece, kada je igra kukavicka, kada je trener denagog, kada ne kopamo po nizim ligama i ne trazimo mlade talente
Necu nikada kritikovati sto se nisu doveli skupi igraci. Vise volim da se lova ulaze u OP. Mi smo klub sa indentitetom nismo Real. Pored biljuka papaka koji navaljuju da syebu klub vi sa prizivanjem extra pojacanja doljevate ulje na vatru. Zagalamite na SD da se razleti po drzavi i ŕegiji, da napravi skauting mrezu .....
Prestanite kokodakati o nekim extra pojacanjima sa FM i TM
Prijatelju ne trazim ja neka extra pojacanja,vec 18 prosjecnih FUDBALERA koji ce raditi ono za sta su placeni,ova je liga realno cirkus I po kvaleteti I po svemu,tako da mislim da nam trebaju mnogo manja finansijska sredstva za dominaciju ligom,jer Rijeka se bori sa Dinamom,a mi sa Zrinjskim
Sto se kona tice sami su krivi za situaciju u kojoj se nalaze,prije svega zahvaljujuci Ibraku I co koji su ulozili 1/4 dobijenih para u igrace(ostalo su ulozili u sebe)
Sto se tice gradnje istoka pokazi ti meni klub kojem su navijaci platili pola tribine,da se razumijemo na to sam ponosan
Jadna je liga u kojoj Baka izgleda kao trenercina,I da se ponovim jos jednom,ne trazim nikakve megazvijezde samo prosjecne fudbalere koje nece otresati Mladost iza kukuruza,jer sa ovim sadasnjim jadna nam majka kad se sretnemo sa hercegovackim velikanima...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:45 pm

krajisnik87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:40 pm
Amidza je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 7:36 pm


Jeste.
Kako, zasto i zbog cega? Zna li iko?
Hranu imaju ja mislim samo 4 kadeta i 4 juniora ,a prije je bilo vise pa je smanjivano i doslo do ovog broja.
Stanarinu vise nema niko od ove sezone.
A clanarina je sad 60 KM.

Pa sad skontaj kakva je situacija u OP i zasto je to tako.
Tuga. Cuo sam i ja losih stvarih, ali nisam znao da je dotle doslo. Novac se apsolutno mora usmjeravati u OP, sto vise novca, i raspodijeliti ga kako treba. Toga su svi svjesni i svi mi ovdje o tome pricamo non stop, ja ne znam kako to ne vidi onaj ko treba da vidi. Znamo mi koji smo se bavili nekim sportom (pogotovo kolektivnim) u djetinstvu/adolescenciji, kako te stvari funkcionisu u ovoj drzavi, nazalost. Ja sam se nadao da je Zeljo na putu da postane oaza u ovoj ucmaloj sredini, ali izgleda da nije. Tuzno je to sve skupa.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:46 pm

Ma i ta stvar sto je odbio ugovor, nekako mogu i shvatit', ne ocekuje trener od tebe nista posebno, dovode se neki Pozderi, Nikolici, Djermanovici, a vjerovatno je i problem bio oko plate. Koriste se i ti momci iz juniorskog pogona, neke minimalne plate a istovremeno se dovode neki polovnjaci sa strane za duplo veca primanja...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:47 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:35 pm
Jedno je pljuvati mladog igraca koji pocinje a jedno je kritika igracu koji dvije godine stagnira ili propada.
Ako Mujagic u 21 godini bude na istom nivou ja cu prvi reci momak vakat je ima mladi i bolji. Do tada Mujagicu apsolutna podrska kao i Kemi.
a mujaga, dzenis na svojoj poziciji, dado poslije povrede su imali priliku da se dokazu pa ih opravdamo pljujemo?
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 8:52 pm

1921.ba je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:47 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 8:35 pm
Jedno je pljuvati mladog igraca koji pocinje a jedno je kritika igracu koji dvije godine stagnira ili propada.
Ako Mujagic u 21 godini bude na istom nivou ja cu prvi reci momak vakat je ima mladi i bolji. Do tada Mujagicu apsolutna podrska kao i Kemi.
a mujaga, dzenis na svojoj poziciji, dado poslije povrede su imali priliku da se dokazu pa ih opravdamo pljujemo?
Dado je imao dovoljno prilika.
Đenis je sam kriv zbog kilaze i nespořsog zivota.
Mujagica mozemo ocjenjivati nakon dvije odigrane sezone.
Ne pljujem niti Dadu niti Đenisa to je moja slika kao navijaca.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija