Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:36 am

Onda daj ugovor Kajkutu haha
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:38 am

ma slobodnih pojačanja za nas ima i u pola sezone. takav je nivo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:41 am

@reks 1, ironija, sarkazam, parodija, tragikomedija...znas sve, sto i ja znam.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk



Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:47 am

heisenberg je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:06 am
Uprava je kukavicki odradila prelazni rok, nisu smjeli placati nikakva obestecenja ni Krupi, ni Slobodi, jer nisu na vrijeme znali ni da li cemo proci Zetu (dodatnih 400+ hiljada KM), ni za koliko cemo uspjeti prodati Lendrica, ni da li ce biti nekog procenta od Dzeke, Bajica... Da su preuzeli vise rizika, ne bi cekali sada januar da dovedemo prava pojacanja, jer bit ce sada prava borba do kraja polusezone zadrzati sanse za prva 2-3 mjesta.. a kvalitetnih slobodnih igraca trenutno ja ne vidim da ima..
manje menadžera paša
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:49 am

Sva ulaganja u infrastrukturu kada se pocnu otplacivati i donositi prihode, ce da pomognu sportskom segmentu. To nema dvojbe. Samo sto vecina navijaca to ne vidi.
Mada i to strpljenje za buducnost bi se isplatilo da mi imamo cilj, da se izadje u javnost i kaze sta kako. Da se nadje trener s jasnim i ostvarivim ciljevima i da mu se POMOGNE jer ne moze niko sam.

Otkud to za Sinisu?!
Sto ne ode nesretnice na ljeto kad ti se i islo, a ne sad. Doduse, razumijem, imamo Alvesa.

Mozda ipak sad Cenan dovede onog lika i bez probe.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:50 am

Čudo nigdje ne piše nikakva špekulacija o igračima, pa čak ni kod Sinana..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:57 am

Markovic se dobro zakacio zato ga nigdje nema a on je za onog ofarbanog Radinovica doktor nauka.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:58 am

ChWilla je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:29 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:07 am

PRiča mi jaran koji je bio na tekmi, kako je jedan blizak nekadašnjoj upravi a inače naš ''veliki'' navijač omalovažavao pravljenje istoka. FUj sviju mi. A ovdje bi svi rekli ne on je pravi Željovac. Popišam se ja na te Željovce. LJudi ne kontaju da se iz ovog sivila možeš iščupati samo poštenim poslovanjam, zatim infrastruktuom i stvarenjam stabilnih izvora love i na kraju ulaganjem u ekipu.
šta će nego omalovažavati kad oni ekser nisu zakucali, kad nisu mogli krov popraviti nego su prodavali "nenatkriveni" zapad. oni hoće da se rane, da komad mesa sebi isjeku što je napravljena tribina. a na priči niko ne voli klub više od njih...
Zbog toga mi se sve više i više gade pojedini ''Željovci'' i zbog toga kad bi pojedince opet vidio u Želji ne bih više dolazio na tekme, mada kakav sam lud to ne mogu sto posto reći, ali zgadilo bi mi se sigurno i psovao bi im mame sigurno. Sve im ono bezobrazno i glupo.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 11:59 am

ChWilla je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:29 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:07 am

PRiča mi jaran koji je bio na tekmi, kako je jedan blizak nekadašnjoj upravi a inače naš ''veliki'' navijač omalovažavao pravljenje istoka. FUj sviju mi. A ovdje bi svi rekli ne on je pravi Željovac. Popišam se ja na te Željovce. LJudi ne kontaju da se iz ovog sivila možeš iščupati samo poštenim poslovanjam, zatim infrastruktuom i stvarenjam stabilnih izvora love i na kraju ulaganjem u ekipu.
šta će nego omalovažavati kad oni ekser nisu zakucali, kad nisu mogli krov popraviti nego su prodavali "nenatkriveni" zapad. oni hoće da se rane, da komad mesa sebi isjeku što je napravljena tribina. a na priči niko ne voli klub više od njih...
legende, poznavaoci modernog fudbala i sportskog menadzmenta, drzavnog upravljanja...
Zeljini konakovici!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:07 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:59 am
ChWilla je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:29 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:07 am

PRiča mi jaran koji je bio na tekmi, kako je jedan blizak nekadašnjoj upravi a inače naš ''veliki'' navijač omalovažavao pravljenje istoka. FUj sviju mi. A ovdje bi svi rekli ne on je pravi Željovac. Popišam se ja na te Željovce. LJudi ne kontaju da se iz ovog sivila možeš iščupati samo poštenim poslovanjam, zatim infrastruktuom i stvarenjam stabilnih izvora love i na kraju ulaganjem u ekipu.
šta će nego omalovažavati kad oni ekser nisu zakucali, kad nisu mogli krov popraviti nego su prodavali "nenatkriveni" zapad. oni hoće da se rane, da komad mesa sebi isjeku što je napravljena tribina. a na priči niko ne voli klub više od njih...
legende, poznavaoci modernog fudbala i sportskog menadzmenta, drzavnog upravljanja...
Zeljini konakovici!
Kako Balaševicć pjeva" Krivi smo mi"
Nedaj boze da sutra ovi supci preuzmu vlast, nekim zvrckama jer drugacije nisu u stanju, mi bi sutili i zaboravili sve lopovluke koje su papravili. Nakon malo vremena poceli bi im i aplaudirati.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:09 pm

Ima li nekih naznaka kada ce se krenuti sa realizacijom juga, neki press, skice i ono vec najavljeno desetogodisnje od po 500 KM ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:12 pm

oni bi kupili dvije utakmice i rekli evo odmah napretka u sportu. došli ljudi koji znaju.

a narod em uglavnom u stvarnosti ne zna koje su (sve) utakmice kupljene, em nije svjestan koliko je to kod nas ustvari lako...narod misli zrinjski stabilan, ima sistem pa ne može doći do krize. ili pitari "stisli redove" pa nakon lošijih rezultata na koševu pobijedili slobodu i radnik na strani. e to ti je "sistem".
gradi željo boli te *****
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:13 pm

Ne znam da li grijesim ali dok je nama Karica, Alihoddzica...na klupi nema nama napretka. Sefovi se mjenjaju a struka ostaje...kakav su oni autoritet i sta li mogu doprinjeti to mi je golem upitnik, cak sta vise kako se udubim u problematiku cini mi se da su oni golem kancer tog cuvenog sportskog segmenta.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:16 pm

Elegant je napisao/la:
pon jul 31, 2017 12:09 pm
Ima li nekih naznaka kada ce se krenuti sa realizacijom juga, neki press, skice i ono vec najavljeno desetogodisnje od po 500 KM ?

Kad bude ta objava onda budi uvjeren da ce niknuti jug u roku od 2 mjeseca. Pri izgradi istoka bili je problema odnosno prije pocetka dozvole ovo ono pa se ne zeli opet ulazenje u te zavrzlame. Odnosno ne iznose se detalji dok sve je bude spremno. Ono sto ti garantujem kad buse press za jug smatraj ga zavrsenim jer ce sve bit pripremljeno za pocetak.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:19 pm

dell21 je napisao/la:
pon jul 31, 2017 12:16 pm
Elegant je napisao/la:
pon jul 31, 2017 12:09 pm
Ima li nekih naznaka kada ce se krenuti sa realizacijom juga, neki press, skice i ono vec najavljeno desetogodisnje od po 500 KM ?

Kad bude ta objava onda budi uvjeren da ce niknuti jug u roku od 2 mjeseca. Pri izgradi istoka bili je problema odnosno prije pocetka dozvole ovo ono pa se ne zeli opet ulazenje u te zavrzlame. Odnosno ne iznose se detalji dok sve je bude spremno. Ono sto ti garantujem kad buse press za jug smatraj ga zavrsenim jer ce sve bit pripremljeno za pocetak.
Da, takodjer nasi su rekli da ce objaviti da gradnja Juga pocinje kada bude obezbjedjeno bar 50% potrebnih finansija
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:24 pm

chile je napisao/la:
pon jul 31, 2017 12:13 pm
Ne znam da li grijesim ali dok je nama Karica, Alihoddzica...na klupi nema nama napretka. Sefovi se mjenjaju a struka ostaje...kakav su oni autoritet i sta li mogu doprinjeti to mi je golem upitnik, cak sta vise kako se udubim u problematiku cini mi se da su oni golem kancer tog cuvenog sportskog segmenta.
Ma nisu oni ko oni problem nego je problem što niko nije bolje od njih stavio. VJerovatno sa dolaskom ovog Dažfića Hare neće više biti tu. VJerujem da će ADžem i kondicionog uzeti a možda i trenera golmana. Bar se nadam. HOću da kažem da oni ne prave problem što sjede, znači ne podmeću nogu, ali pitanje je koliko doprinose. Probelm je što Salvko nije imao pomoćnika koji mu može pomoći. Pa ljudi u svijetu sporta imaju po pet šest pomoćnika. PRvo bolje vide, a drugo svi gledaju neki segment koji njima pripada i u čemu su stručni. Šef struke samo to ukomponuje. Mi nismo na tom nivou da imamo pet šest pomoćnika ali dva-tri svakako moramo imati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:29 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 31, 2017 12:12 pm
oni bi kupili dvije utakmice i rekli evo odmah napretka u sportu. došli ljudi koji znaju.

a narod em uglavnom u stvarnosti ne zna koje su (sve) utakmice kupljene, em nije svjestan koliko je to kod nas ustvari lako...narod misli zrinjski stabilan, ima sistem pa ne može doći do krize. ili pitari "stisli redove" pa nakon lošijih rezultata na koševu pobijedili slobodu i radnik na strani. e to ti je "sistem".
I oni koji imaju sistem upadnu u krizu, od Barce, Reala, i koga sve.
Sistem se ne ogleda u tome da li neko ima pad forme 2-3 kola, al hajd.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:31 pm

Minjore je napisao/la:A benko slobodan igrac :D
Ofsajd efendija bi nam valjao, ako bi mu sudije priznavale golove kao kad je igrao kod pitaraslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:41 pm

jedan dva tri četiri pet.... POSTO :rofl: :rofl:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 12:59 pm

Zrinjski podmaze, ali opet su i takvi ljigavi puno ozbiljniji od nas kada je transfer politika u pitanju. Nema kod njih strasna pojacanja. Dovedu igraca sa poznatim kvalitetama, nije svemirski brod nije ni taraba. Nadju neki balans i drze ga sto duze. I svake sezone ulaze sa 80% istog igrackog kadra. Prvi tim + klupa.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija