Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:53 am

sudeci po anketi
41% pametnih na forumu :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:57 am

Gradsko vijece je upravo dalo saglasnost za izgradnju juzne tribine i otkocio proces legalizacije istocne tribine :baklja:

Koldzo na aparatima...
1921-1987-2007
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:59 am

bistrikboy je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:57 am
Gradsko vijece je upravo dalo saglasnost za izgradnju juzne tribine i otkocio proces legalizacije istocne tribine :baklja:

Koldzo na aparatima...
:palacgore: :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:01 am

Odakle vam ovaj info za gradsko vijece i odobrenje za jug ?

Sjajna vijest. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:05 am

bistrikboy je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:57 am
Gradsko vijece je upravo dalo saglasnost za izgradnju juzne tribine i otkocio proces legalizacije istocne tribine :baklja:

Koldzo na aparatima...
Kada zagrmi s kopa! :11: :11: :11: :11: :11: :11:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:07 am

Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:10 am

voltron30 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:41 am
Je l' nam ovo Mario Stanić šalje ove igrače iz Hr na probu? :D Možda se ubode novi Križman, samo da je dobar u glavi.
Ko kaze da je Krizman lud, vise nas je Slavko sjebao sa svojim pripremama i on ga je otjerao direktno sad bi imali dobrog napadaca umjesto Lendrica i ne bi nam trebao stoper jer bi Boccaccini bio tu.
Znaci bili ljudi tu on ih je otjerao, sad opet trazi, gledaj, kupuj , posudjuj i itd.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:11 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:07 am
Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Mislim da je poslije juga teren na redu i mislim da je teren i veci prioritet. To je ono UEFA kroz savez, samo vidjet cemo koliko ce to glatko ici.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:11 am

Glasam za njegovu smjenu, samo ako ce doci bolji od njega? Malo čudno pitanje.
Kako se to zna da je netko bolji, ako ne provede bar isti dio vremena u klubu kao Čenan? Ima li uopće netko dobar na tržištu da ga zamjeni, a da ima želju da dođe kod nas,ili što mnogi voli reći da ima Željin DNK?
Glasao sam da ostane, radi mira u kući. Dosta mi je bilo turbulencija zadnjih dana.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:12 am

Šta znači otkočio proces legalizacije istoka? Ja sam laik po tom pitanju :D
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:13 am

U redu stoje strucnjaci za fudbal ispred Grbavice, za SD, za upravu,...itd.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:14 am

Eric Cantona je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:11 am
Glasam za njegovu smjenu, samo ako ce doci bolji od njega? Malo čudno pitanje.
Kako se to zna da je netko bolji, ako ne provede bar isti dio vremena u klubu kao Čenan? Ima li uopće netko dobar na tržištu da ga zamjeni, a da ima želju da dođe kod nas,ili što mnogi voli reći da ima Željin DNK?
Glasao sam da ostane, radi mira u kući. Dosta mi je bilo turbulencija zadnjih dana.
Upravo je u tome kvaka. Raja nece da se Cenan tjera sada, vec da ako ima neko, neko takav provjeren, Zeljin DNK, onda Cenane goni se u 3 pm. Ako nema, nista se ne treba dirati. To je to, nema nikakve filozofije.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:16 am

AsharaK je napisao/la:Šta znači otkočio proces legalizacije istoka? Ja sam laik po tom pitanju :D
Legalizovan samo u medicinske svrhe slika
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:18 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:09 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:00 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:34 am


Uz duzno postovanje prema Abidu mislim da nije i da nece biti kvalitet za nas klub.
Zelim mu srecu u Mladosti jer je kao momak korektan i normala ali nisam optimista.
Vidi drug svako ima svoje mišljenje. Ja mu gledam motoričke i dr predispozicije. Vidio si kad malo brži igrač dođe, kao Ramović kako to izgleda. Eksplozivno pretrča frajera kod penala. Samo jedan detalj govorim. Hoće li neko uspjeti u Želji to je pitanje, ali znam da recimo neki nemaju ni to. Oni koji imaju i mozak i predispozicije mogu vani igrati i mogu se prodati. Imaš recimo ovih ko Stana koji imaju predispzicije, ali igračka inteligencija mu nije dala vani, ali on bi da se ije povrijedio uspio. Isto je i sa onim akoji imaju mozak. TO je primjer ZEba. On nije otišao vani jer ima lošu motoriku. Kad kažem mozak mislim na fudbalski. Za ovog nisam siguran da će uspjeti ali bi ga doveo. Bolje njega dovesti pa probati nego nekog starohana koji nema ni jedno ni drugo ili koji ima samo jedno. Bar je relativno mlad.
Ima i toga sto ti kazes, sve stoji. Međutim ja pričam iz drugog ugla, dugo godina smo igrali zajedno. Sto se konkretno njega tice, uvijek bih junioru pruzio sansu nego njega doveo na klupu. Ja njemu naravno kao bivsem kolegi želim sve najbolje i da on uspije i da mene demantuje. Sportski pozdrav.
TI ga znaš kakav je i psihom, a ja samo ono što vidim ovako. BUmo vidjeli.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:23 am

Mores legalno psovati..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:24 am

Sve pohvale za upravu i sve koji rade na poboljsanju infrastrukture kluba, uskoro ide jug - predivna vijest !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:25 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:07 am
Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Valjda si htio reci ''i Zapad uz pomoc Uefe i Saveza''. Da toga nema mozda bih i povjerovao u ovu tvoju pricu. Ko ce ti dati pare za tribinu ako sam ne nadjes novac? Pokazala ti je to valjda gradnja Istoka. Jug je bitan i teren i eventualno krov na Istoku a nama Zapad nema potrebe da se gradi novi ni za narednih 10-15 godina jer je fina tribinica, gotivna a s obzirom sta bi ispod nje islo, kako je skupo i kako bi morao na lavor ici sigurno pola sezone zbog toga, ozbiljni ljudi o ovome nemaju potrebe razglabati.
Jug se moze graditi i naredne godine, sto je neka moja pretpostavka.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:28 am

Od nekih ljudi koje jako cijenim i znam da su Zeljovci od glave do pete, bez sto se kaze oraha u dzepu, sam cuo neke lijepe stvari Cenana i da radi, trudi se, da nije petljanac. Opet od ljudi sa istim karakteristikama kao i ovi prvi sam cuo i lose stvari o njemu. Tipa ne zna ni jedan strani jezik, nesposoban... Fakat nisam pametan sto se tice njega. Slavku sam mogao komentarisati jer se njegov rad vidi na terenu pa se dzaba neko moze truditi da ga brani kad sam ja svojim ocima vidio da je to smece sto gledam.
I sto se tice prozivki sa juga zadnju tekmu radi se o licnim razmiricama Cenana i nekih koji imaju dovoljan autoritet da mogu povesti to na tribini. Na stranu sto dosta ljudi ne voli Cenana ono nije bio nacin da se rjesavaju licni nesporazumi.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:30 am

Dominic je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:25 am
fanaticZeljin je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:07 am
Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Valjda si htio reci ''i Zapad uz pomoc Uefe i Saveza''. Da toga nema mozda bih i povjerovao u ovu tvoju pricu. Ko ce ti dati pare za tribinu ako sam ne nadjes novac? Pokazala ti je to valjda gradnja Istoka. Jug je bitan i teren i eventualno krov na Istoku a nama Zapad nema potrebe da se gradi novi ni za narednih 10-15 godina jer je fina tribinica, gotivna a s obzirom sta bi ispod nje islo, kako je skupo i kako bi morao na lavor ici sigurno pola sezone zbog toga, ozbiljni ljudi o ovome nemaju potrebe razglabati.
Jug se moze graditi i naredne godine, sto je neka moja pretpostavka.
Ja imam plan kako da napravimo zapad :D
Svakom vlasniku desetogodisnje sa istoka ponuditi da se uz jos 1000 maraka doplate sa istoka mogu preseliti na zapad. Plus pustiti desetogodisnje od 2000 maraka u prodaju. Ja bih prvi presao. Ostatak love namaknuti od UEFE i saveza. Pola Bilinog polja je obnovio savez.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:30 am

ChWilla je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:32 pm
ljudi mi imamo tri stopera u kadru i nijednog sa ugovorom iza 30.06.2018...
između ostalog, i to bi (valjda) trebao da je posao SD-a :D

slika
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 255 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija