Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:28 pm

@damirfile

Anketa u vezi Čenana - prokomentirao je. Spomenuli ste Vardar, prokomentirao i to. Šta je problem? I zašto bih namjerno radio? Obični Željovac koji ima svoje mišljenje...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:30 pm

salle86 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:22 pm
salle86 je napisao/la: Fino je to, zaista.
Ali hajmo dalje onda, šta će te dječake zadržati ako im sutra Zrinjski ponudi nešto "drugo".
Strategija dovođenja mladih je dobra, ali moraš ih nekako i vezati.
Da ne idemo sad još dalje pa se pitamo ko će nam sad igrati dok oni ne budu za prvi tim...
Ili ako se ne daj Boze zarati šta će onda ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Lijepo je biti pametan ali nije lijepo pametovati
Pa tvoje je pitanje u rangu toga. On radi ono što je politika kluba. Uostalom ja se ne sjećam bas nekog prelaznog roka da smo uboli sa četri igrača eto ove sezone jesmo. Da li to znači da dobro radi svoj posao.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:32 pm

Vrijeme je da Ibraka zaganjamo. On je galctikose sa lavora napravio.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:35 pm

A od kad je to politika kluba mladi igrači. Ja to nisam nigdje pročitao.

Nama ne fali dobrih igrača, nama fali općenito igrača.
Opet kažem, lijepo je dovesti 10 15-ogodišnjaka. Šta ćemo uraditi da ih bar 5 za 3 godine zaigra? Fatiha i uzdaj se u Boga da neće otići?
Šta ćemo u međuvremenu dok oni ne stasaju, odspavati malo?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:36 pm

Ndare je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:32 pm
Vrijeme je da Ibraka zaganjamo. On je galctikose sa lavora napravio.
da ne govorimo o tome da poznaje moderni napadački fudbal... :kafa: sve što nama treba...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:38 pm

salle86 je napisao/la:A od kad je to politika kluba mladi igrači. Ja to nisam nigdje pročitao.

Nama ne fali dobrih igrača, nama fali općenito igrača.
Opet kažem, lijepo je dovesti 10 15-ogodišnjaka. Šta ćemo uraditi da ih bar 5 za 3 godine zaigra? Fatiha i uzdaj se u Boga da neće otići?
Šta ćemo u međuvremenu dok oni ne stasaju, odspavati malo?
Ako nisi pročitao nije ni bilo. Nisi mi odgovorio ako je doveo ovaj prelazni rok četri igrača i svi se ispostavilo kao pojačanja da li to znači da radi svoj posao dobro ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:40 pm

salemprolic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:01 pm
Sve je moguce...smrdi mi na neposluh kod igraca, jer napasti Kopenhagen koji igra grupe redovno, ima veci budzet, drzava im uredjenija, bolji igraci, je bezobrazluk da ne iskoristim kakvu ostriju rijec. To se zabetonira nazad i centra ne prelazi.
Yeba nas Slavkec pofino svojom talijanskom odbranom.

Ili sto bi forumski auditorij rekao - popisa nam se po glavama.
1987
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:44 pm

Ne moze Čenan biti kriv sto mi nismo mogli istresti recimo na Vukotića 200.000. On je uradio ono sto je on trebao, pregovarao je, ponudio je onoliko koliko može. Ne može on biti kriv sto ga nije doveo. I Ordagića itd. Doveden Jahic svi svrsavali "sportista moze jos 5 godina igrati, igracina, polivalentan.." "Zahirovic bivsi reprezentativac, cuvao ronalda" Itd itd, oci bi mu se iskopale da ove nije doveo.
Na kraju krajeva grešaka ima, i bit će ih. Pogrijesi United i plati za Di Mariju bruku para, a može i Čenan dovesti nekog za džabe a da se ovaj ne snađe.
Uredu je kritika, ali psovanje nije uredu. Bar ne u Želji, grozno je bilo slusati, nadam se da će se psovanje nasim "uposlenicima" iskorijeniti.

Imali smo lijepu igru i osvježenje i toga treba da se drzimo. Da nije bilo opcenito lijepe atmosfere pored povoljnog rezultata, tesko da bi Anel debitovao i odigrao normalno.
Imamo i mi zadatak, napravimo atmosferu da se nasi djecaci osjecaju ugodno, pa cak i kad pogrijese da znaju da smo tu za njih.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:46 pm

Zasto smjenjivati Cenana, a ne upravu ?
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:48 pm

Vrag je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:46 pm
Zasto smjenjivati Cenana, a ne upravu ?
Zasto da mi smjenjujemo ikoga? Naše su tribine i teren donekle. Iza paravana ima ko ce odlucivati i ko je upuceniji. Moje misljenje
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:49 pm

pile87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:38 pm
salle86 je napisao/la:A od kad je to politika kluba mladi igrači. Ja to nisam nigdje pročitao.

Nama ne fali dobrih igrača, nama fali općenito igrača.
Opet kažem, lijepo je dovesti 10 15-ogodišnjaka. Šta ćemo uraditi da ih bar 5 za 3 godine zaigra? Fatiha i uzdaj se u Boga da neće otići?
Šta ćemo u međuvremenu dok oni ne stasaju, odspavati malo?
Ako nisi pročitao nije ni bilo. Nisi mi odgovorio ako je doveo ovaj prelazni rok četri igrača i svi se ispostavilo kao pojačanja da li to znači da radi svoj posao dobro ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Graovac jeste pojačanje. Zec, Ramović i Projić tek treba da se dokažu. Mada ide ka tome da su i oni pogodak. Ali opet i nemaju konkurenciju pa se i nemaju sa kim porediti. Tako da li su pojačanja reći će nam tabela u septembru recimo.
Šta je sa napadačima? Šta je sa kakvim takvim zamjenama? Hoćemo li se uzdati u to da se više niko neće povrijediti, dobiti kartone i sl.
Mi trenutno imamo 8 igrača plus možda (jedva) toliko onih koji mogu igrati, ne dobro već ikako. Kadar nam je tanak ko bašlija. I kvalitetom i kvantitetom
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
InvictuS
Postovi: 28
Pridružen/a: pon jun 19, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:50 pm

Već sam u nekom ranijem postu pisao kako kod nas nema novca (mislim na čitavu državu i sport općenito), samim tim se mora odraziti na sve dijelove društva, pa tako i na sport, na fudbal, na klubove i tako dalje, što imamo za posljedicu:
-bolje smo igrali fudbal 98.godine nego sada (a koliko je fudbal samo napredovao, koliko se samo novca danas okreće u fudbalu, UEFA povećava nagrade, tereni, tehnologija ulazi na mala vrata itd.)
-u zadnjih deset godina nismo platili nijednog igrača (znači ciljano i namjenski se pojačali)
-često se "molimo" da se neki naš bivši igrač proda kako bi namakli love od procenata, a dobrim dijelom se budžet formira prema procjeni novca koji ćemo dobiti od Europe...

i kako onda da se poredimo i sa kim, bilo kojim klubom u okruženju i dalje, kako da očekujemo top igrače, stadion, pomoćne terene isl...
Mi se možemo porediti samo sami sa sobom od prošle godine...nažalost, koliko smo dali za raskide lsni, s koliko ovr godinr...koliko ćemo zraditi ako prodamo tog i tog...valjao bi generalni, jer ga lani nije bilo i tako dalje...a Vardar i slični imaju već to osigurano (doduše od ulaganja jednog čovjeka koji planski, određeni period ulaže u makedonske velikane, kojega je i ruski rukometni savez sada angažovao da bude team menager ili neki direktor, kako bi pomogao u podizanju posrnulog ruskog rukometa)

Druga stvar, nisam za smjenu Ćenana. Ne zbog njega samog i njegovog urađenog ili neurađenog posla, nego zbog načina i prilike u kojoj bi bio smjenjen.
Želio bih vidjeti sve vas kako od prosječne plate platite sve račune, imate najluksuznije auto, ogroman stan ili kuću, ljetovanje ili zimovanje...znači koliko para, toliko muzike
Čovjek radi koliko ima uslova i mogućnosti, a mislim da čovjek ima odgovornost prema poziciji i klubu i da nije lud da radi nešto što će ga koštati posla i sl.

P.S. Vjerovatno i njegova velika zasluga, ali ako je uspio dovesti Odovića nazad i pogurati ideju o formiranju B tima, dosta od njega...a i neke respektabilne igrače
Ako je pojeo, onda je muško, ako je pojela, onda je žensko.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:50 pm

Recimo da oboje smjene, ko ce ih zamjeniti - mene cisto zanima koji ce ljudi doci na njihova mjesta. Eto bilo ko da odogovori ko ce to zamjeniti Misketa, Cenan i ostalu ekipu.

Zna li neko od vas neke ljude koji su tako strucni da vode Zelju, donesu pare u klub ... itd.

Samo mi nemojte reci svemoguci Amar i neki njegovi ljudi, konobari iz tuborga i slicni likovi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:01 pm

Vrag je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:46 pm
Zasto smjenjivati Cenana, a ne upravu ?
zato sto uprava pravi stadion,iskreno. :D
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:03 pm

Ja glas'o za Ćenanovu smjenu, jbg..moramo malo ljudi poraditi na reputaciji, ne moraju odmah svi skontati da smo lobotmoci..šta će reći neki viđeniji forumaši, kolege da ne kažem :ganja:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:21 pm

Vala nek' ide Čenan ako će nam doći neki pravo zajeban sportski direktor sa višegodišnjim iskustvom rada u timovima iz liga petice. Ako već ne može to, onda neka Čenana, pregrmit ću ga nekako.. :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:23 pm

Elegant je napisao/la:
uto jul 25, 2017 10:50 pm
Recimo da oboje smjene, ko ce ih zamjeniti - mene cisto zanima koji ce ljudi doci na njihova mjesta. Eto bilo ko da odogovori ko ce to zamjeniti Misketa, Cenan i ostalu ekipu.

Zna li neko od vas neke ljude koji su tako strucni da vode Zelju, donesu pare u klub ... itd.

Samo mi nemojte reci svemoguci Amar i neki njegovi ljudi, konobari iz tuborga i slicni likovi.
podržao bih svakoga novog samo ne povratnike tipa Zuje, Muftica, Ahmetbegovica, Dzele, Landze.... uključujući sve one koji su vodili klub i držali odgovorne funkcije u klubu od 95 pa na dalje kada smo stekli veliko breme duga, što prema državi sto prema pojedincima. I za to jos niko nije odgovarao...
Država Željo
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:25 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto jul 25, 2017 11:21 pm
Vala nek' ide Čenan ako će nam doći neki pravo zajeban sportski direktor sa višegodišnjim iskustvom rada u timovima iz liga petice. Ako već ne može to, onda neka Čenana, pregrmit ću ga nekako.. :ganja:
Matthias Sammer je onako napravio fin posao u Bayernu prije par godina, a sad je slobodan...al neka nama je Ćenan bolji..pih
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:26 pm

Simply Blue je napisao/la:
uto jul 25, 2017 11:25 pm
Hurmasica je napisao/la:
uto jul 25, 2017 11:21 pm
Vala nek' ide Čenan ako će nam doći neki pravo zajeban sportski direktor sa višegodišnjim iskustvom rada u timovima iz liga petice. Ako već ne može to, onda neka Čenana, pregrmit ću ga nekako.. :ganja:
Matthias Sammer je onako napravio fin posao u Bayernu prije par godina, a sad je slobodan...al neka nama je Ćenan bolji..pih
Dalo bi se sa njim dogovoriti. Skroman dečko, šalje pare kevi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 11:29 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:32 pm
ljudi mi imamo tri stopera u kadru i nijednog sa ugovorom iza 30.06.2018...
I pride tome Stana sinoc 3 pozicije promijeni na zahtjev trenera a cini mi se da i njemu tu negdje ako ne i ranije istice ugovor.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija