Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:32 am

Odavno nisam gledao ljepsu utakmicu Želje, puno prilika, lijepih akcija, poteza, ali Bgm I LOSIJE EKIPE OD GOŠKA.
Utakmica protiv Mladosti će biti prvi pokazatelj kakvi smo i koliko je do Adžema odnosno do Petrovica. Više o Petroviću necu pisati, hvalio sam ga dok je bio i bio sam za njega, čovjek je otišao i ne želim da se vračam u prošlost.
Što se tiče individualno igrača navest cu samo ono što mislim da je bitno:
Kjosevski-visoke lopte nesiguran i po meni to je njegova najveća mana.
Graovac-odličan stoper sa svim karakteristikama kakvim treba biti igrač na toj poziciji. Nije ni cudo što je covjek dobijao poziv za repku, ako ovako nastavi može se ponovo nadati pozivu.
Protić- odličan, čovjek radi i ofanzivno i defanzivno. Sa sigurnošću može se reći pojačanje.
Blagojevic-kada igra zadnjeg veznog sa dva ofanzivna vezna onda je čovjek doktor i odigra ovako maestralnu utakmicu. Kada je pored njega Markovic ili sličan profil igrača onda je bolje da preseli na klupu, jer nikakave koristi nema. Za mene je on igrač utakmice.
Ramovic-momak je u prvih pola sata bio izgubljen, ali kako je utakmica odmicala sve je bio bolji. U njega polažem najviše nade, jer ima sve predispozicije da postane igračina.

Zeba- svaka čast njegovom znanju sa loptom, ali ne vidim neku posebnost. Puno više gubimo nego što dobijamo sa njim. Svaka čast da dobije posljednih pola sata, ali po čitavu utakmicu da igra i to kada ekipe pocinje padati, ne vidim razlog zašto ga ne izmjeniti. Daj Bože da se varam.
Stana-jedan od lošijih igrača,ali nema adekvatne zamjene na poziciji desnog beka. Nista mi gore nema nego kada ga vidim na poziciji ofanzivnog veznjaka.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:34 am

I mene je razocaralo da od posljednjih pet golova koje smo primili u Evropi i PL BiH, 4, ili svih 5 su strasni kiksevi odbrane, od cega su 3 bukvalno date lopte protivnickim igracima da nam dadnu gol. Drugacije bi tesko primili. Jasno je Adzemu na cemu valja raditi.
Bilo me sinoc stid zbog onog skandiranja Cenanu s Juga. Bagro, hocete li da vam sutra neko da po 20 KM da psujete i Misimovicu!? :psujem:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:35 am

Dominic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:34 am
I mene je razocaralo da od posljednjih pet golova koje smo primili u Evropi i PL BiH, 4, ili svih 5 su strasni kiksevi odbrane, od cega su 3 bukvalno date lopte protivnickim igracima da nam dadnu gol. Drugacije bi tesko primili. Jasno je Adzemu na cemu valja raditi.
Bilo me sinoc stid zbog onog skandiranja Cenanu s Juga. Bagro, hocete li da vam sutra neko da po 20 KM da psujete i Misimovicu!? :psujem:
Ispod trancike neću da razgovaram.
To nam je tarifa :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:36 am

Ajzea je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:18 am
skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:41 am
Niko ne tjera upravu , nego cenana i vi ste sami o tome ovdje pricali 5 dana...sad prozivate jug i govorite da je skandiranje kupljeno, jadno.
Sto posto tacno.

Projic sa jednom asistencijom nadmasio sve svoje prethodnike na njegovoj poziciji. Ne uzdizem Projica, naravno, vec navodim jos jednu poraznu stavka..
tačno, ali nepotpuno...

ovo s ćenanom je isto kao onda s dejanom, neko dobije zvono i udara se na njega kao na najslabijeg. to zvono stavljaju oni koji još ne mogu reći uprava napolje, ali mogu ovako. njihova je priča da je ćenan marioneta. e što marioneta napolje, a oni koji su ga postavili ne...? kojeg to smisla ima? zato što se (još) ne smije, ali u tom smjeru to ide.

a tajmingom i načinom smjene petrovića - mislim da im je uprava pogodovala i dala par zicera...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:37 am

ChWilla je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:18 am
skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:41 am
Niko ne tjera upravu , nego cenana i vi ste sami o tome ovdje pricali 5 dana...sad prozivate jug i govorite da je skandiranje kupljeno, jadno.
Sto posto tacno.

Projic sa jednom asistencijom nadmasio sve svoje prethodnike na njegovoj poziciji. Ne uzdizem Projica, naravno, vec navodim jos jednu poraznu stavka..
tačno, ali nepotpuno...

ovo s ćenanom je isto kao onda s dejanom, neko dobije zvono i udara se na njega kao na najslabijeg. to zvono stavljaju oni koji još ne mogu reći uprava napolje, ali mogu ovako. njihova je priča da je ćenan marioneta. e što marioneta napolje, a oni koji su ga postavili ne...? kojeg to smisla ima? zato što se (još) ne smije, ali u tom smjeru to ide.

a tajmingom i načinom smjene petrovića - mislim da im je uprava pogodovala i dala par zicera...
Bravo.

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:37 am

Hajmo malo o posjeti i famoznih 7000 prosjeka prosle sezone po savezu

Gledaj sad

Zeljo objavio ukupna posjeta protiv goska 4.269 https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/27354/
FSBiH objavio 5500 https://www.nfsbih.ba/stats/match/50370 ... r-nk-gosk/

Pravda za prosjek od 5000 prosle godine! :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:39 am

ubio si nogama s tom posjetom. svi mi znamo da je broj karata manji od "odoka" vrijednosti posjete, uvijek i svugdje. ali savez ne folira to nama nego sebi.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:41 am

Bosnia je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:37 am
Hajmo malo o posjeti i famoznih 7000 prosjeka prosle sezone po savezu

Gledaj sad

Zeljo objavio ukupna posjeta protiv goska 4.269 https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/27354/
FSBiH objavio 5500 https://www.nfsbih.ba/stats/match/50370 ... r-nk-gosk/

Pravda za prosjek od 5000 prosle godine! :D
Nasi podaci nisu relevantni. Jedini relevantni podaci su ovi od saveza, dakle, bilo nas je 5500 jucer. S obzirom da je radni dan, atmosfera poremecena a protivnik totalno neatraktivan, svaka nam cast.

@Cvila
Stoji sve sto si rekao. Ipak, i oni su krivi, namjestaju se sami na volej.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:43 am

Igra je bila vise od očekivane, i svi smo znali da ovi igrači mogu bolje zašto to nije bio slučaj možemo nagadjati oni znaju najbolje. Čak šta više mislim da smo prošle sezone imali i bolju ekipu pojedinačno kao igrače.
Ado nije čak imao ni trening sa njima da kažeš nešto je krucialno promjeni. Al hajde nije ni bitno vise, bitno je da igraju i da donose bodove.

Tjeranje Cenana je sada živa budalastina on je taj koji sad ima kontakte i koji treba dovesti Adi još par igrača gdje ovaj procjeni.
Očigledno su zaustavili sve sa igračima dok nisu završili sa Slavkom. Takav potez bi u ovom trenutku nastetio klubu i ekipi. Kad sve ovo sa igračima prođe neka rade šta hoće, i onako sam rekao sam sebi da se neću nervirati.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: pile87, dana/u uto jul 25, 2017 9:43 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:43 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:32 am
nikson je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:24 am
Sta god da manijaci urade kako treba ovdje idu pohvale itd itd...cim urade nesto sto pola vas prizeljkuje a nema nacina da iskaze, onda su placenici..jadni li ste vi koji o tome pisete na taj nacin, koji prozivate nekog ko ode kombijem jebenim u svedsku, bude napadnut 2-3 puta, sve to da bi gledao Zelju dok vi serete po forumu I pljujete cenana al sad vam ne odg kad se svi okrenu protiv njega...
samo ne znam koji svi?
sinoc na stadionu mu je psovalo 450 ljudi dok je ostalih 4000 hiljade posmatralo i ibretilo se ovoj rekao bi glasnoj manjini.
Isti svi koji danima ovdje seru jer je sve tajno i prikriveno, al ne bi na utakmici jer vidjet ce neko da su protiv cenana il nesto vec tako....a onda po obicaju krene prica da je sve smisljeno da bi se otjerao glavni i odgovorni....a ipak se svi slazu da smo pogubili kompas sa dovodjenjem igraca vec odavno....Al Nije to razlog da se trazi da ode Cenan :) kakvo smo mi olicje dvolicnih navijaca...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:44 am

pile87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:43 am
Igra je bila vise od očekivane, i svi smo znali da ovi igrači mogu bolje zašto to nije bio slučaj možemo nagadjati oni znaju najbolje. Čak šta više mislim da smo prošle sezone imali i bolju ekipu pojedinačno kao igrače.
Ako nije čak imao ni trening sa njima da kažeš nešto je krucialno promjeni. Al hajde nije ni bitno vise, bitno je da igraju i da donose bodove.

Tjeranje Cenana je sada živa budalastina on je taj koji sad ima kontakte i koji treba dovesti Adi još par igrača gdje ovaj procjeni.
Očigledno su zaustavili sve sa igračima dok nisu završili sa Slavkom. Takav potez bi u ovom trenutku nastetio klubu i ekipi. Kad sve ovo sa igračima prođe neka rade šta hoće, i onako sam rekao sam sebi da se neću nervirati.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Je li bar hiljaditi put? :D
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:45 am

ChWilla je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:39 am
ubio si nogama s tom posjetom. svi mi znamo da je broj karata manji od "odoka" vrijednosti posjete, uvijek i svugdje. ali savez ne folira to nama nego sebi.
Vlada malogradjanstvo u nasim redovima gdje se pojedini vole hvaliti da im je veci nego sto jeste.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:46 am

Omar500 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 1:41 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 25, 2017 1:32 am
MA ne treba se ljudi zavaravati i letiti.
Mi prije svega nemamo plan i sve je od danas do sutra. Danas je evo pobjeda i fino, sutra ce biti kako to ONI budu htjeli.

Premotajte malo film:
-Odovic = Ferguson. Bravo majstore nas, Evropom si harao sekunda do pleyofa tj. stativa. Najljepsa igra i na kraju noga!

-Mulalic = Simeone. Prvi mec, raskovali pitare. To je to znaci. Mlad trener, nas vojnik, dugorocno rjesenje. Na kraju nema ni Evrope. Noga i njemu!

-Kostic. Evropski trener, dva napadaca ima da zabijamo ko ludi. Prvi mec protiv pitara, dobar s obzirom da si imao crveni. Poslije toga raskovan Olimpic i Siroki. Opet deliriju, to je to, evo ga, konacno mlad i skolovan trener jos narucio i neke sprave za treninge. Onda vezani porazi, Noga i njemu!

-Petrovic = Svabo. Nek smo suknuli pitarima. Prvi mec protiv Celika, jao nek je vratio formaciju 4-5-1, odlicno smo izgledali ali ona dilajla nas sjebala sto je penal napravio. Nema veze, ici ce ovo dobro, ima kartoteka, niko nam gol ne moze zabit. Ko osut prema golu odmah titulu mu dat. Na kraju ispusili titulu vec osvojenu i Noga i njemu.

-Adzem . Nikad zadovoljniji nisam napustio stadion. Ovo je ono sto zelimo gledati. ...
To Be Continued
Sve je dobro receno :palacgore:

Treba nam strpljenja i umjerenosti. Fina je danas bila utakmica, ali je mnogo posla pred Adzemom.
Slazem da nam prije svega treba plan ( dugorocni) za ekipu odnosno mi trebamo praviti ekipu koja ce aBd naredne godine igrati evropske utakmice ( i uci spremnu u narednu sezonu) a da ne cekamo prelazni rok i hoce li nas ko izraditi, ima li novaca za obestecenja ....
Moramo imati min. 13-14 uigranih igraca. Jedino tako mozemo ocekivati napredak i neki iskorak van ove nase lige, gdje imamo par ekipa izjednacenog kvaliteta a ostalo je lose.

Adzem vec sada mora imati jasnu viziju o ekipi, formaciji itd. i traziti od uprave da rjesavaju sta mu je potrebno, prvo igrace kojima istice ugovor u narednoj godini te ciljana pojacanja na određenim pozicijama.
Koliko sam upratio ima dosta igraci kojima istice ugovor u narednoj godini i to se treba rjesavati odmah, naravno sa onima za koje stucni stab smatra da su mu potrebni.

Tesko je biti pametan i realan, nam nije valjalo kada dovodimo puno igraca a konstatno bi mijenjali sve, osim Vece i mozda 2 igraca. Evo sada smo doveli 5 igraca a vec su 4 u prvoj postavi i igraju dosta dobro. Jedino Zaimovica nismo vidjeli a on svakako nije bio prva opcija.
Prema nasim zeljama, trebala bi nam pojacanja na jos 4-5 pozicija i eto ga, imamo gotovo citav novi tim :). Vjerovatno bi tu bila i neka fula ali uglavnom sve bi mijenjali.
A treba to uigrati, sta sa ovim koji su vec tu, gdje su juniori ....
Uglavnom, tesko je nama ugoditi u stvari ne moze nam se ugoditi ( osim da pobjedimo bar 90% utakmica sa dva gola razlike i osvojimo duplu krunu).
Ili to kraje vrlo kratko i brzo se zaboravi.

Psovanje Cenanu nepotrebno skroz, samo se stvara pritisak na klub i neke podjele kada najmanje treba. Ali ocigledno to se radi ciljano.
Ako cemo realno gledati, mogucnosti kluba i sve ostalo ovaj prelazni rok je skroz dobro odraden. Dovedena su ciljana pojacanja koja su nam trebala, osim napadaca a i to bi bilo da Gotal nije izradio ( nismo ga mogli na silu dovesti).

Vjerujem u Adzema i iskreno se nadam da ce uspjeti ali trebamo sacekati par utakmica, mozda nakon derbija budemo imali pravu sliku ekipe i mogucnosti.
Samo hrabro sve do titule aBd.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:47 am

opra na ruke s kartama svi to znamo...
gradi željo boli te *****
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:50 am

Možda GOŠK nije pravo mjerilo (pokazat će budućnosti) ali ovo je Željo kakvog želimo gledati i kakvog odavno nismo gledali. Ja stvarno ne mogu da se sjetim kad sam gledao neku utakmicu a da se kući nisam vratio nasekiran što damo jedan gol i onda se branimo do kraja i strepimo da ne primimo gol. Dugo smo gledali patnju i bezidejnu igru i konstantno vraćanje lopte unazad, a svi dobro znamo da ekipa ima potencijal za više, ako ništa da ekipe poput GOŠKa mogu da dobiju bez problema. Meni je ono sinoć pomalo ličilo na neku revijalnu utakmicu, tako smo lagano dolazili u prilike. Samo je trebalo skinuti psihičko breme sa igrača i dozvoliti im da igraju lopte, a oni to znaju. Željo je najdopadljivije i najborbenije igrao kad su ga vodili domaći treneri, a želim da se ova patnja koja je trajala godinu sa Kostićevim 4-4-2 i Petrovićevim antifudbalom nikad više ne ponovi. Ovo treba biti nauk i Upravi. Ili dovedite nekog ekstra stručnjaka iz vana koji će unaprijediti igru (kao što Kek radi s Rijekom) ili postavite trenera iz svoje kuće koji na igrače zna da prenese pravu filozofiju fudbala Želje - samo napadački i lepršavo. Nisam dugo pisao na forumu jer nisam mogao više uprazno pisati, ali sam se nakon sinoćnje utakmice morao javiti jer mi ono daje nadu da ćemo ubuduće ići na tekme na kojima će se nešto moći vidjeti, a ne da se nakon pobjede od 1:0 kući vraćam kao da smo izgubili.
Zadnja izmjena: Hare79, dana/u uto jul 25, 2017 9:55 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:54 am

Jedno pitanje još: zna li iko šta je s Ivanom Crnovom. Mislim da bi itekako dobro došao ovoj novoj ekipi i da bi se dobro uklopio u novu filozofiju.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:55 am

Da se i ja malo nakenjam za sinoc :D

Jucer sam bio u euforiji nekoj, pocelo je sve sa raskidom ugovora sa Jahicem.
Objavim formaciju koju bih volio, Adzem je stavi. Sve pohvale treneru za ovo, ove, nazovimo ih, sitnice su bitno uticale na nasu igru. 2 ofanzivna vezna i Blagojevic na zadnjem veznom po meni izgleda fantazija i ja sam se pitao zasto Blagojevic ovako ne igra inace i mislim da je razlog sto Ugljesa ili Markovic stoje pored i onda se kao nesto dodaju, sakrivaju, petljaju i na kraju izgube loptu. Zakarica na desno i ne dirati ga, definitivno je bolji tamo.
Ono sto bih posebno pohvalio su izmjene. One su bile kao prvo PRAVOVREMENE, bas onda kada je i trebalo i nisu bile sablonske i uveo je Sabana na 3:0, ma hej fantazija, ja svrsavao po istoku kada sam vidio.
Jos jedna stvar u vezi s Adzemom mi se svidja, a to je da je Saban prisao njemu u toku igre i on mu je dao nekoliko savjeta, onako kako on to zna :D

Graovac i Kemo - Imali po 1/2 greske, ostatak tekme super. Kemo mi se svidja pravo, samo jos malo samopouzdanja da nakupi, a to ce doci utakmicama.

Blagojevic - Konacno, ja cekam da ovo nas zadnji vezni radi vec citavu sezonu, ovo je ono sto nama treba i definitivno mu godi prostor, tj da bude sam. Eh sada koliko ce on dugo to moci izdrzati fizicki to cemo vidjeti. Po meni je on igrac utakmice zbog kreacije igre, svaki napad ide od njega i tako treba da bude.

Sinan - Svidjela mi se njegova borbenost i nazire se kvalitet i mislim da ce on nakon nekog vremena biti armirani beton i nadam se vidjeti njega uskoro u tandemu sa Zericem. Mislim da mu i dalje fali utakmica kod nas i sa prvim timom, da ukloni taj potez viska i da ga pretvori u gol viska :D

Zeba - Solidno, ali sada nije bilo aman zaman nesto, steta sto je Zera povrijedjen(valjda), ocekujem njega uskoro

Zakaric - Slazem se sa forumom da je fakat stabilan na nogama, ali nekako se on i Stanic ne kontaju, barem se meni tako cini. Ne znam u cemu je fazon fakat ali mislim da jednostavno nisu skontali da suradjuju efikasno, Stana x puta protrci naprijed otvori se, a Zakaric krene u sredinu, mislim da se njih dvoje trebaju uigrati na neke duple pasove, neke fazone ala Dzeko-Miske da pisaju po sirotinji.

Zec - Meni izuzetno drag igrac i tako mi je zao sto ga nece gol. Bas je dobro neko napisao treba malo krvi da namirise. On se fakat izgubio na svojoj poziciji, takodjer uigravanje potrebno.

Projic - Ovaj frajer mi se drama svidja. Nekako je dominantan, izgleda jak ko zemlja, kada se hrva sa nekim za loptu, odnese ga svojom fizickom snagom. Pored toga se otvara, trazi loptu, trci na ubacaje, mislim da smo potrefili sa njim, ali cemo vidimo.

Nikolic - jbg Stevo, neka te do kraja ugovora i idi u penziju. Volim te i sve, ali mislim da je tebi jos jedna sezona i da se oprostis. Nadam se nekom pojacanju, mozda i sa Zaimovicem probati, ne znam, cemo vidimo.

Sve u svemu ja sam prezadovoljan, ali definitivno ima doooooooosta prostora za popravak. Kao prvo nemamo zamjene za Beka(ako ne racunamo Sehica i Besirevica). Stanic mi je bolji od Sinise iz 3 razloga: Nije stranac, univerzalac je mozes ga baciti na 4 pozicije, brzi je od Sinise trenutno. Fali nam stoper. Nemamo zamjene za krila(ne racunajuci juniore) i taj famozni napadac. Ali hajd vidjet cemo.

Idemo Sablji!

EDIT: Dodao bih da smo poceli slati dijagonale koje ne idu unazad(ili barem manje unazad) i to je radio Blagojevic i povremeno Graovac, to se treba jos ubrzati, jer stoperi se nude da prime lopte i pohvalio bih Stanicevo primanje lopte na prsa, podsjetio me na Miru na momenat.
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u uto jul 25, 2017 10:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:57 am

nikson je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:43 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:32 am
nikson je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:24 am
Sta god da manijaci urade kako treba ovdje idu pohvale itd itd...cim urade nesto sto pola vas prizeljkuje a nema nacina da iskaze, onda su placenici..jadni li ste vi koji o tome pisete na taj nacin, koji prozivate nekog ko ode kombijem jebenim u svedsku, bude napadnut 2-3 puta, sve to da bi gledao Zelju dok vi serete po forumu I pljujete cenana al sad vam ne odg kad se svi okrenu protiv njega...
samo ne znam koji svi?
sinoc na stadionu mu je psovalo 450 ljudi dok je ostalih 4000 hiljade posmatralo i ibretilo se ovoj rekao bi glasnoj manjini.
Isti svi koji danima ovdje seru jer je sve tajno i prikriveno, al ne bi na utakmici jer vidjet ce neko da su protiv cenana il nesto vec tako....a onda po obicaju krene prica da je sve smisljeno da bi se otjerao glavni i odgovorni....a ipak se svi slazu da smo pogubili kompas sa dovodjenjem igraca vec odavno....Al Nije to razlog da se trazi da ode Cenan :) kakvo smo mi olicje dvolicnih navijaca...
ni ovdje nisu svi. uglavnom i ovdje su prozivali oni mladji koji su prozivke nastavili i sinoc na jednom dijelu jedne od cetiri tribine.

ovo sa Cenanom i prozivkama moze samo podjeliti navijace. ako je to ono sto nam treba, bujrum.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 9:58 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 25, 2017 1:32 am
MA ne treba se ljudi zavaravati i letiti.
Mi prije svega nemamo plan i sve je od danas do sutra. Danas je evo pobjeda i fino, sutra ce biti kako to ONI budu htjeli.

Premotajte malo film:
-Odovic = Ferguson. Bravo majstore nas, Evropom si harao sekunda do pleyofa tj. stativa. Najljepsa igra i na kraju noga!

-Mulalic = Simeone. Prvi mec, raskovali pitare. To je to znaci. Mlad trener, nas vojnik, dugorocno rjesenje. Na kraju nema ni Evrope. Noga i njemu!

-Kostic. Evropski trener, dva napadaca ima da zabijamo ko ludi. Prvi mec protiv pitara, dobar s obzirom da si imao crveni. Poslije toga raskovan Olimpic i Siroki. Opet deliriju, to je to, evo ga, konacno mlad i skolovan trener jos narucio i neke sprave za treninge. Onda vezani porazi, Noga i njemu!

-Petrovic = Svabo. Nek smo suknuli pitarima. Prvi mec protiv Celika, jao nek je vratio formaciju 4-5-1, odlicno smo izgledali ali ona dilajla nas sjebala sto je penal napravio. Nema veze, ici ce ovo dobro, ima kartoteka, niko nam gol ne moze zabit. Ko osut prema golu odmah titulu mu dat. Na kraju ispusili titulu vec osvojenu i Noga i njemu.

-Adzem . Nikad zadovoljniji nisam napustio stadion. Ovo je ono sto zelimo gledati. ...
To Be Continued
sve je to moglo biti. i sve te tekme gdje to ličilo na ono što želimo gledati, jovan blagojević je igrao kao sinoć... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 10:01 am

Sinoc smo dobro igrali,iako je onaj GOSK odron zivi. Najbolji Zakaric,najlosiji Stevanovic koji je usao i ponasao se kao uvrijedjena mlada sto je bio na klupi.Mrs. Treba nam napadac i desni bek i ako bi bas izletilo i krilo neko ne bi bilo visak. :zeljeznicar1:
1921-1987-2007

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija