Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:54 pm

sajo10 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:33 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:05 pm
Samo sere'te...do jucer svi ismijavali SP-a i njegovu igru a sad vam kao zao sto je otisao...prezivio je Zeljo i odlaske puno vecih trenera a vala ce i da prezivi odlazak Slavka...konacno trener koji ima muda ubaxiti u igru par juniora sa kojima se kur'cimo da su najbolji u drzavi...ima tu puno skrivenih namjera u vasim potstovima...bolje da je sada otisao nego u pola sezone...poz pravim Manijacima
Izvini, ali nemoj pricati za sve na forumu. Ismijavali su ga pojedinci koje na dvije ruke mozes izbrojati, ti isti pojedinci danas podjebavaju i raduju se sto njega nema, a sto se vraca pacijent desetka, te drug mu kojeg necu imenovati itd. Tako da nemoj stavljati sve u isti kos. Lijepo se zna, koji forumasi su prozivali Slavka vec od nekoliko kola prije kraja prvenstva. A oni znaju ko su.

I jos nesto. Boli mene qurac za Petrovica, isto kao i za Kostica itd. Bilo mi je vrlo krivo i za Ivana, kao i danas. Ali zivot ide dalje. Ne svidja mi se nacin na koji se Slavko otpustio i VRIJEME. Absolutno amaterski i non salantno! E to ne mogu da trpim, kao i vecina ovdje. Ne place niko za Petrovica, nego sto se nastavlja cirkus vec godinama i sto se stavljamo u situaciju sada da absolutno nista vise ne vjerujem sto dodje sa zvanicne. Barem je to moje misljenje, dok ne vrate povjerenje kolko tolko.
Druze svi su se sprdali sa igrom...odes na tekmu raja se sprda koliko smo losi bili jbt...stonse tice tajminga on je bolji nego da smo ga otjerali 4 sedmice prije evrope i unijeli nesigurnkst prelaska i u to drugo pretkolo...trebali smo uci u sezonu kao sa Kosticem la ga otjerati i na Adzema ili nekog drugog staviti breme cupanja iz govana i pritisak rezultata...svi samo se,remo i se,remo a kad treba godisnje i clanske kupovat nidje nas...sr,ali smo i kad smo se borili za tituli te ne valja marketing a vamo 4500 clanova...stvarno smo cudan narod...samo da je sr,at
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:55 pm

Svaka ti je zlatna Amare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:55 pm

Ali po cemu ? Daj mi 3 njegove greske direktno koje su utjecale na rezultate ? Kerla OK, ali ljudi se svezali ovog indijanca isto ko da je sa sabljom hodao po terenu i klao nase igrace.. Onda Zebi ponistiti sve sto je uradio jer je glavni krivac za prvi gol Aika. Boli mene kurko za Bogicevica al mi kad se, kao narod, uhvatimo neceg, to ne popustamo.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:56 pm

TI SI MUSLIMAN KAD JE AKSAM RECI?


HAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHAHAAHHAHA


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:00 pm

ne, zaista ne kontam što je bolje četiri sedmice pred evropu ostaviti trenera za kojeg kažete da je katastrofa, nego ga otpustiti tad. on najgori, a njegovo tjeranje odmah tada bi unijelo nešto negativno. pravi trenutak je 36 sati prije prve prvenstvene utakmice, jelte.

i upravo jesi na adžema stavio breme čupanja, jer u prvu utakmicu ide bez treninga sa ekipom, kamoli šta više.
gradi željo boli te *****
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:01 pm

Slavko je najmanji problem, problem je što će Adžema otjerati najkasnije do nove godine bez obzira koji smo na tabeli i kako igramo, nešto će mu naći -stavlja previše mladih - stavlja stare- ne zna pričati na presu - ne zna engleski - nema licencu -dvije zaredom nerješeno..
Zna se da ovo neće stati dok AO ne dođe bez obzira sviđalo se ili ne sviđalo to meni ili vama,
zato uprava pod hitno to treba riješiti, ponuditi mu da radi (sa normalnim uslovima) pa ako odbije donjega je (nikad nije bilo zvanično da mu je bilo šta nuđeno)
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:02 pm

vecina ovde misli da je otkaz slavku losa, ovi sto slave njegov odlazak su u manjini, ali su glasniji (kako to inace biva)...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:04 pm

Sta ovo neko napisa da se ide na to da ce Amar da uskoci za koje kolo a Adzem ce biti pomocnik ?

Pa nije ovo igrarija.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:08 pm

Elegant je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:04 pm
Sta ovo neko napisa da se ide na to da ce Amar da uskoci za koje kolo a Adzem ce biti pomocnik ?
Mislim da bi tog trenutka ostali bez pola ovih beskicmenjaka na terenu,sami bi ispisnice uzeli
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:09 pm

Uz Kemu, očekujem još jednog omladinca u prvoj postavi. Ako nekako uspijemo do 60. minute riješiti utakmicu, vjerujem da će s klupe ući Željina djeca.

Amar Osim... objasnio mnoge stvari u emisiji... vrati se tamo gdje pripadaš!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:09 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:02 pm
vecina ovde misli da je otkaz slavku losa, ovi sto slave njegov odlazak su u manjini, ali su glasniji (kako to inace biva)...
Kako smo mi glasniji kad od momenta kad smo culi za promjenu, smjenjujete od Cenana pa nadalje?
Glas razuma, oni koji su protiv gospodina S.P. zbog vec objasnjenih razloga je u manjini. Zasto pises da bi nesto napisao?
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:09 pm

Joj koji futavi pristupi. Odjednom se baš večeras Amar pojavljuje u ovoj emisiji. Nisam gledao, ali realno bi bilo da je Baka tu i neko iz Sarajeva jer Čali nije niti do čega. Kako će ga samo poflautat ova uprava. A i neka će sami su krivi....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:10 pm

ChWilla je napisao/la:ne, zaista ne kontam što je bolje četiri sedmice pred evropu ostaviti trenera za kojeg kažete da je katastrofa, nego ga otpustiti tad. on najgori, a njegovo tjeranje odmah tada bi unijelo nešto negativno. pravi trenutak je 36 sati prije prve prvenstvene utakmice, jelte.

i upravo jesi na adžema stavio breme čupanja, jer u prvu utakmicu ide bez treninga sa ekipom, kamoli šta više.
Problem je ako ne povladjujes. Eto reci ljudima kakva se hajka sprema.
Adzemu dajem do polusezone vremena ako ovi nastave ovako. I šta ćemo onda pisati bas me zanima.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:11 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:00 pm
ne, zaista ne kontam što je bolje četiri sedmice pred evropu ostaviti trenera za kojeg kažete da je katastrofa, nego ga otpustiti tad. on najgori, a njegovo tjeranje odmah tada bi unijelo nešto negativno. pravi trenutak je 36 sati prije prve prvenstvene utakmice, jelte.

i upravo jesi na adžema stavio breme čupanja, jer u prvu utakmicu ide bez treninga sa ekipom, kamoli šta više.
Pravo ce Adi biti tesko da se 36 sati prije utakmice sa velikim GOSK-om iscupa...covjek ove igrace sigurno bolje od Slavka poznaje, al ipak je to veliki GOSK...fazon je u tome da seremo i seremo...kad se saga oko otkaza Slavki zavrsi srat cemo zbog neceg drugog i tako u krug...a na tribinama 5000 ljudi u prosjeku...yebo ti nas
Zadnja izmjena: KogaBrigaZaNick, dana/u ned jul 23, 2017 11:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:12 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:09 pm
Joj koji futavi pristupi. Odjednom se baš večeras Amar pojavljuje u ovoj emisiji. Nisam gledao, ali realno bi bilo da je Baka tu i neko iz Sarajeva jer Čali nije niti do čega. Kako će ga samo poflautat ova uprava. A i neka će sami su krivi....
Najavljen je Amar prije 7 dana jos. Mislim da je samo slucajnost u ovom slucaju. Bio je Repuh takodjer.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:12 pm

Minjore je napisao/la:
Vipla1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:49 pm
Pa sta ako je odigrao 4 tekme u evropi ok? Prosla sezona sta je bilo? Koliko puta nam je dosao glave? Sindikalac ima neko postovanje hahahahah.. Pa on nikad se nije smio vratiti nama. Pa Zola tek se oporavio, a on na otoci onako igrao na njega.. valjda se sjecate toga.. Jedva cekam dan da ga ne vidim vise !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
pa fatajte se zebe, blagojevica, stanica i ostalih jebai vas oni
Govorit cu vazda sta mislim, niko me nece stavljati ni u kakav kos s nekim! Pun mi je ***** i zebe I stane i blagojevica.. i macak ja tebi nisam psovao, a ti ako imas potrebu braniti papka sindikalca vodi ga kuci!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:13 pm

Ma ako mu u ekipi ostane Siniša, Bogi, Jovan, Stana, Zeba, Marković, gotov je on i prije zime. Meni ova šestorica nikada više ne bi primirisali klupi prve ekipe.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:14 pm

a jel i sedmicu pred onaj derbi bila slučajnost...
gradi željo boli te *****
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:14 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:00 pm
ne, zaista ne kontam što je bolje četiri sedmice pred evropu ostaviti trenera za kojeg kažete da je katastrofa, nego ga otpustiti tad. on najgori, a njegovo tjeranje odmah tada bi unijelo nešto negativno. pravi trenutak je 36 sati prije prve prvenstvene utakmice, jelte.

i upravo jesi na adžema stavio breme čupanja, jer u prvu utakmicu ide bez treninga sa ekipom, kamoli šta više.
I na sve to izgleda da bi se i Amar vratio sa odmora .Pa makar i na skupstinu koju ce valjda neko nekad sazvati!Ne znam sta se ceka ili mozda da se koja Adjemu iz tunela dobaci
Ali bas nicije maslo nije...........
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned jul 23, 2017 11:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:14 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:14 pm
a jel i sedmicu pred onaj derbi bila slučajnost...
E to je zanimljivo pitanje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Dzezvar, Google [Bot], Meha87 i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija