Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:14 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:11 pm
Kad slavko ode sad kod pitara haha..
Nije toliko lud ili su pare ipak.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:16 pm

kakva je situacija sa Mujagićem, ima li klub?
Možda bi Adžem mogao napraviti novog Bajića.
Šta vi mislite?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:18 pm

hoda po malti i socijalnom.
gradi željo boli te *****
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:18 pm

ISB87 je napisao/la: Shvatite da nije samo do otkaza Petrovicu vec sto smo postali smijesan klub, nemamo nikakve ideje sto se tice terena.
Ako nema para ostavite Adzema i nadam se da ce forsirat omladinu i jedan ce se vec prodat. Izgradite juznu tribinu, neki transfer ce je otplatiti.

Bekric, bogicevic, zeba, sinisa, markovic, jahic noga. S noge na nogu, isplatiti ih pa makar se i zaduzit morali. Vozdra uhljupi ne prilazite dolini vise nikad.
ISB87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:10 pm
Shvatite da nije samo do otkaza Petrovicu vec sto smo postali smijesan klub, nemamo nikakve ideje sto se tice terena.
Ako nema para ostavite Adzema i nadam se da ce forsirat omladinu i jedan ce se vec prodat. Izgradite juznu tribinu, neki transfer ce je otplatiti.

Bekric, bogicevic, zeba, sinisa, markovic, jahic noga. S noge na nogu, isplatiti ih pa makar se i zaduzit morali. Vozdra uhljupi ne prilazite dolini vise nikad.
A kao prije nismo bili smijesan klub...druze za vode nismo imali, malo je falilo da se ugasimo a sad svima guzice zeljne sportskog segmenta na nivou je,benog ManUtd-a...fino se vidjelo da nismo imali nikakvu igru sa SP-om i meni a i vecini navijaca je bilo mucno gledati utakmice gdje nema smisleno izgradjenog napada..covjek je dosao obezbjedio nam Evropu i velika mu hvala za to al nam je igra bila katastrofa najblaze receno...svi su bili za smjenu trenera i sad kad smo ga smijenili prije pocetka prvenstva traze se mahane...samo da nam je sra,t
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:19 pm

Elegant je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:14 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:11 pm
Kad slavko ode sad kod pitara haha..
Nije toliko lud ili su pare ipak.
Na onom razgovoru govori da mu je neki klub iz lige slao ponudu da preuzme. Kaze sa boljim uslovima nego kod nas.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:19 pm

Krstanović :kafa:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:20 pm

Je l Adzem prvi davao Veci priliku, u Kupu?
1987
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:22 pm

vala volio bih protiv goška vidjeti bar neku ideju, viziju kako treba da igramo, a da nije daj zebi/jovanu i da je oni carine dok se ne umore
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:23 pm

Zadnjih 10 strana, za i protiv Slavke.
Potpuno promašena tema.
Nije poenta ni u Slavki ni Adžemu već način na koji nam treneri dolaze, odlaze kao i igrači a kad smo kod "permanentnog" imate ih malo više i to u svlačionici.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:24 pm

Ljut sam i svašta bi napisao, ali nije vrijeme. Na anketi sam glasao da NE podržavam smjenu TRENERA ŽELJE dan pred početka prvenstva. To uopšte nema veze sa Slavkom, nego sa sistemom. Ozbiljni ljudi u ozbiljnim situacijama ne donose ovakve odluke, ali na žalost očito je da ovdje nema ozbiljnih ljudi. Odkako je ova uprava u klubu ovo je 6 trener. Kod četvorice (ili trojice najmanje) uprava je znala da igrači bojkotuju trenera, i reagovala je tako da je smjenjivala trenera. S.portske neznalice. Ovdje si ako fakat nisi zadovoljan trenerom ( a slažemo se da nismo bili, mada smo svi svršavali kada je došao) i znaš da je ekipa protiv njega prvo morao rastjerati smetljare iz ekipe, i onda ako ne ide smjeniti i trenera. Ovako si dao signal da igrači mogu nastaviti sa jednakom praksom da otjeraju svakog trenera koji im se ne svidi, podigne glas, traži da se trči, ili ima yebene kondicione treninge.Ja ću Vam moje s.portske neznalice reći da su ovi igrači instruisani, i da ste Vi slijedeći na redu. Da li jedan po jedan, da li kolektivno vidjećemo. I Vi se ponašate i donosite odluke kao da baš to i želite.
Da ne bi bio skroz pogrešno shvaćen, Adi Adžemu želim sve najbolje. Ne pušim priču Željin vojnik i slično, nego mislim da ima znanja, bar za dvije godine više nego prošli put. Malo je iskusniji, sigurno je proširio i svoja teoretska znanja i nadam se da će uspjeti nametnuti rad, disciplinu i karakter. Nadam se da nije lutka u nečijim rukama, i da će rastjerati pichkurine iz ekipe. Isto tako se nadam da se neće okretati prema tunelu, i čekati instrukcije, počesto i pogrešne.
Neki spominju i neodlaske na tekme i bojkote neke. Ja sam sutra na svojoj poziciji, ali prvi put nakon četrdeset i kusur godina praćenja Želje moj pristup će biti drukčiji. Ukoliko u ekipi budu neki od ranije nabrojanih pičoka, ili ne daj Bože Samir Bekrić, na svakom prijemu lopte yebaću im sve od do....to niakda nisam u svom životu radio, ali sutra ovim pičokama hoću, bez obzira kakav rezultat bude, i bez obzira kakav njihov doprinos bude, yebaću im sve po spisku. Dno ljudsko. Smeće...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
logme
Postovi: 89
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 12:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:25 pm

salle86 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:22 pm
vala volio bih protiv goška vidjeti bar neku ideju, viziju kako treba da igramo, a da nije daj zebi/jovanu i da je oni carine dok se ne umore
Po meni nije problem u Zebi i Jovanu. Problem je što svi stoje, što nemaju kome dati loptu.

Je li neko pronašao na koliko je Adžem potpisao. Je li ovo ona opcija, neka proba, pa ako ga krene neka ostane.
Generalno, Slavkina igra je bila negledljiva, ne znam kad smo ružnije igrali, a gledam Želju skoro pa 40 godina. S druge strane, čovjek je ispunio sve zadane ciljeve, izuzev uvođenja juniora. S toga me čudi smjena u ovom trenutku. Ne bih se iznenadio da je udario na nečiju sujetu.
Prošla sezona je bila baš čudna. Primakneš se tituli pa je "prodaš", izgubiš od Širokog u kupu na onakav način. Vjerujem da je bilo bojkota. Na Balkanu kad ti igrač mahne pri izmjeni, ako ga odmah ne potjeraš, ti si bivši. Samo je pitanje vremena.
Strašno mi smeta što moramo popljuvati svakoga ko odlazi. Pozdraviš se gospodski, poželiš sreću. Bio je jedan od nas, zaslužuje poštovanje.
Adžemu dobrodošlica, siguran sam da ćemo igrati ljepše. Vidjećemo hoće li to donijeti rezultat.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:25 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:27 pm
los potez. sve sto bi napisao bilo bi samo doljevanje ulja na vatru. kao neko ko voli Zelju ne pada mi napamet da to radim.

u ponedjeljak sam na starom mjestu. sa jos vecim zarom i optimizmom. Adzem je novi trener, covjek koji je dugo radio sa omladinom koju zelimo gledati, covjek koji je dugo dugo u klubu i koji sigurno zna svaki djelic naseg bica. zelim vjerovati da ce uspjeti naci pravi balans i da cemo vec sutra moci vidjeti naznake onoga sto prizeljkujemo. a to jeste Zeljina mladost u koju polazemo tolike nade.
moze me nervirati dosta toga. mogu biti ljut na neke ljude. ali kao pravi Zeljovac ne zelim izbjeci priliku da Adzemu i momcima vec sutra dam punu i apsolutnu podrsku.
na kraju krajeva, puno je toga na kocki. neki nisu ni svjesni. nasa podrska ne smije izostati.
moja nece!

:zeljeznicar1:
U moru danasnjih postova ovaj je mehlem za procitati, sve cestitke
Preporucljivo stivo za pred spavanje za sve koji su uz Zelju
Abuzenze sto bi neki rekli
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:26 pm

Samo se bojim da se nisu preračunali u vezi ubacivanja juniora jer mislim da u ovoj generaciji imamo samo žeriča i ósmankoviča a od hasanovića nema ništa
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:27 pm

nema to više ni sa sportom toliko veze. to je čista psihologija i međuljudski odnosi. krtičnjak funkcioniše isto u sportskim i drugim kolektivima...
gradi željo boli te *****
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:27 pm

Ma ovo ti je pripremanje terena za Amara. Pravi se trio zeljinog DNKa. Amar - Adzem - Oda. Jedan od zadnje dvojice ce biti pomocnik, a drugi trener B tima il neka kombinacija sa juniorima. Okosnicu tima treba da nam cine nasa djeca, pa tako i Strucni stab.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:30 pm

Ode Mehmed konama nastavlja se i ove sezone da mi i pitari krecemo sa novim trenerima dok ce titula opet u Mostar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:31 pm

Sponzorisacu jednu godisnju kartu za Jug.

Ako nekome treba godisnja karta za Jug, molim Vas neka mi se javi u PP. Anonimnost je apsolutno zagarantovana.

Vidio sam takodjer dda je i forumas @Gola isto napisao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:31 pm

GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:03 pm
Najglasniji su ovi forumaši koji jednom ili ni jednom godišnje idu na tekme.. Oni bi vedrili i oblačili u Želji.

Neće da može i šta ima veze što je dobio podršku, dobio je podršku i od mene ali nakon euroepizoda se vidjelo da napretka nema ni sekunde.

Adio debeli, carl zeiss jena plače za ovakvim stručnjakom :D
Bas oni koji idu na utakmice su protiv Petrovica jer dosta je meni da izgubim citav dan i potrosim duplu dnevnicu da gledam kako me Krupa napada a onaj permanenti igra na bod, vozdra nek ide i vodi Mettalege i Vitez pa nek kalkulise i igra bunker.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:32 pm

sastrane je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:27 pm
Ma ovo ti je pripremanje terena za Amara. Pravi se trio zeljinog DNKa. Amar - Adzem - Oda. Jedan od zadnje dvojice ce biti pomocnik, a drugi trener B tima il neka kombinacija sa juniorima. Okosnicu tima treba da nam cine nasa djeca, pa tako i Strucni stab.
To ce Amar naci zajednicki jezik sa ovom upravom ? Nema problema ako DA u suprotnom da se on pita za sve, da ode kad mu je cejf to kod kuce moze, doviđenja i prijatno.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned jul 23, 2017 9:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:32 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:31 pm
Sponzorisacu jednu godisnju kartu za Jug.

Ako nekome treba godisnja karta za Jug, molim Vas neka mi se javi u PP. Anonimnost je apsolutno zagarantovana.

Vidio sam takodjer dda je i forumas @Gola isto napisao.
Svaka cast, bravo majstore. :palacgore: :pljesak:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel, Sky1, South i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija