Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:40 pm

To je samo pokazatelj kave mi debile od igraca imamo ili smo imali, lik nesto dokazuje preko drustvenih mreza.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:41 pm

Ko da gledam ide prica naredne sezone treba sacekati zimu,da se adaptira na ekipu,treba mu dati prelazni rok bla bla bla
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:00 pm
Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo nastavi sa pisanjem. Boli te q :D
Sto kaze @barbarez, u nekim stvarima cu podijeliti misljenje s tobom, a u nekim ne. I zbog toga ja tebe trebam posmatrati drugacije, da ne kazem "neprijatelja". Uostalom to je tako na forumu, 100 ljudi 100 cudi. Malo je forumasa cije postove i analize citam sa uzivanjem a ti si jedan od njih.
Takodjer je i Omar takav. Eto kaze @storm da je upao u moderatorski tim, i neka je. To je dobar potez, momak pise odlicne postove, sjajne analize. Zaista svaka mu cast.

Sto se tice novog trenera, Adzem nase dijete, nas vojnik, nas covjek. Poznaje u dusu sve juniore a potpisali smo ih ove sezone cak 9. Ako je vec plan i da se guraju u prvi tim, a mozda Slavko bio protiv toga, onda je logican potez postavka Adzema. Neki kazu da je kasno dan prije prvenstva smijeniti trenera, a ja ih pitam da se ova smjena desila sredinom septembra, da li bi onda bilo kasno. Uvijek je bolje sprijeciti nego ljeciti.
Kazu neki sad ce posjete na Zeljinim utakmicama biti 1000, 2000. Dajte ba, ako necete dolaziti na Zeljine utakmice jer vam je zao Petrovica, onda stvarno....
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:41 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:36 pm
Eto nove ankete, pa da vidimo. Ovo je najbrojniji Zeljin otvoreni forum i najvise Manijaka pise ovdje, samim tim anketa je validan uzorak.
jbg anketa je tako štura
ali eto valjda pokaže nekakvo mišljenje većine
od mene srednji kurs, nemam pojma šta da mislim

mogla bi i jedna anketa nakon ove, šta bi u novoj sezoni: 1.borba ovako sa ovim što imamo za titulu, 2.djelimično podmlađivanje gdje su sve karte otvorene, od titule do ne-europe i 3.totalna rekonstrukcija tima gdje bi se otjerali polovnjaci a ostavila djeca makar ne otišli u europu

:D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:41 pm

I vama smješan ovaj potez Boke

Žalosno, bolje ni ne zaslužujemo
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:41 pm

al ima dobru mamu bokacini sta je ovoooo
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:42 pm

Morzhy je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:40 pm
Bruda.TM je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:26 pm
Morzhy je napisao/la:Da mi je samo znati ko je to uočio da ne valja igra i šta treba promijeniti...razumiju se u fudbal k'o Mara u kriv ku.rac. Vlasnik distributerske firme...pa, bivši košarkaš...pa zastupnik marke kafe i ugostitelj...i onda to treneru saopšti propali zastupnik srbijanske firme za proizvodnju garderobe...daleko ćemo dogurati, danas ste mi se zgadili za sva vremena, hinjski ste potrošili još jednog dobrog insana. Vidjećete aBd na posjeti šta ljudi misle o vašem vođenju kluba.
Mislim da ti to nema veze sa tim kralju.
Profil ljudi je takav kakav jeste, ali nemoj misliti da smo jedini u Evropi sa tim.
Pa i AIK vode bankari, trgovci i gradjevinari slika

A jedini koji tu moze nesto je Brko, a to je sad nazalost, nemoguca misija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma kralju je li nas to porediš s AIK-om? I kod njih je sportski direktor prodavao garderobu i propao, to hoćeš da kažeš?
Svaki uspjesan biznismen je propao bar par puta ali kakve to veze ima sa Zeljom?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:42 pm

Pompey je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:00 pm
Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo nastavi sa pisanjem. Boli te q :D
Sto kaze @barbarez, u nekim stvarima cu podijeliti misljenje s tobom, a u nekim ne. I zbog toga ja tebe trebam posmatrati drugacije, da ne kazem "neprijatelja". Uostalom to je tako na forumu, 100 ljudi 100 cudi. Malo je forumasa cije postove i analize citam sa uzivanjem a ti si jedan od njih.
Takodjer je i Omar takav. Eto kaze @storm da je upao u moderatorski tim, i neka je. To je dobar potez, momak pise odlicne postove, sjajne analize. Zaista svaka mu cast.

Sto se tice novog trenera, Adzem nase dijete, nas vojnik, nas covjek. Poznaje u dusu sve juniore a potpisali smo ih ove sezone cak 9. Ako je vec plan i da se guraju u prvi tim, a mozda Slavko bio protiv toga, onda je logican potez postavka Adzema. Neki kazu da je kasno dan prije prvenstva smijeniti trenera, a ja ih pitam da se ova smjena desila sredinom septembra, da li bi onda bilo kasno. Uvijek je bolje sprijeciti nego ljeciti.
Kazu neki sad ce posjete na Zeljinim utakmicama biti 1000, 2000. Dajte ba, ako necete dolaziti na Zeljine utakmice jer vam je zao Petrovica, onda stvarno....
Omar je iskljucivo svojim kvalitetom upao na forum. Decko pise odlicne postove i jedan je od dokaza kako se moze zasluziti moderatorska funkcija iskljucivo svojim trudom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:43 pm

salle86 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:41 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:36 pm
Eto nove ankete, pa da vidimo. Ovo je najbrojniji Zeljin otvoreni forum i najvise Manijaka pise ovdje, samim tim anketa je validan uzorak.
jbg anketa je tako štura
ali eto valjda pokaže nekakvo mišljenje većine
od mene srednji kurs, nemam pojma šta da mislim

mogla bi i jedna anketa nakon ove, šta bi u novoj sezoni: 1.borba ovako sa ovim što imamo za titulu, 2.djelimično podmlađivanje gdje su sve karte otvorene, od titule do ne-europe i 3.totalna rekonstrukcija tima gdje bi se otjerali polovnjaci a ostavila djeca makar ne otišli u europu

:D
Evo odmah ovo pod 3. Samo nek se rijese beskicmenjaka
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:43 pm

Sta je Boka uradio???
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:44 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:43 pm
Sta je Boka uradio???
slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:44 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:26 pm
sajo10 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:26 pm
Storm, yebo rezultat. Baci pitanje "povjerenje u upravu" pa da glasamo fino lijepo..
Ide danas anketa, pa cemo uporediti sa nekim prijasnjim. Imamo sve ankete dokumentovane.
Nmeoj danas. Prevruće su glave. Sutra nakon tekme ili sredinom hefte
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:44 pm

Mene brine sto niko vec dugo vremena nije stavio link "propast dinastije"???
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:45 pm

Pravo da vam kazem od danas sam zabrinut za Zelju.Da su ga smjenili poslije utakmice sa pitarima ok ali smjena dan prije prve prvenstvene utakmice trazi mnoge odgovore od uprave.Nešto dobro smrdi u svemu ovom.Navijaci moraju biti samo uz Zelju,,niko ne smije biti iznad kluba pa kako god se zvao.Svi sad moramo otvoriti dobro oci i pratiti dešavanja.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:45 pm

u koliko je press ?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:46 pm

nadam se da se Adzem nece oslanjati samo na nasu djecu nego ce biti i dolazaka s strane a li ne gomilanja nekih problematicnih i kurcoboljnih stranaca nego onih koji ce nasoj omladini pomagati a nama donositi pehare i mnogo veselja na tekmama.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:46 pm

Elegant je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:44 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:43 pm
Sta je Boka uradio???
slika
Zalosno. Kako mene ovo sve boli u pm. Opet Zeljo trpi.

Sretno Adzeme i pokazi im da si mangup prvo. To je najbitnije izgleda ovim papcima u kopackama, pa tek onda pokazi i da si trenercina. Slavko je dobio nogu jer je ispao naivan, nista drugo. Nadam se da ce neko napraviti intervju sa njim, ako su vec sa Kosticem propustili to da urade.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:48 pm

još jedan dokaz da ove odluke faktički donose igrači, a uprava samo piše. ako uprava to ne riješi - smijeniće i nju, a vjerovatno barem dio njih i u dogovoru sa strane.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:48 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:48 pm
još jedan dokaz da ove odluke faktički donose igrači, a uprava samo piše. ako uprava to ne riješi - smijeniće i nju, a vjerovatno barem dio njih i u dogovoru sa strane.
Izgleda da ne shvataju da i jedini put kada im je gorilo pod nogama je i bilo ustvari zbog igraca...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:49 pm

Bocca fol nesto prca a kluba u 3 talijanskoj ne može naci. Tugo moja

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija