Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:09 am

Slavko Petrovic je k.urac od trenera. Iskljucivi krivac za ispadnje, ziheras, i definitivno nije trener za velike ekipe. Možete vi pojedinci da krivite koga hocete upravu ovo ono, Onaj pametnjakovic pise kao delegacija otisla, pa normalno da je otisla sramota bi bila da u svečanoj loži ne bude nijedan predstavnik kluba. Tu se sire poznanstva dogovori i slično. Slavko petrovic sa svojih 60 godina nikad nije vodio nijednu ekipu koja se borila za bilo sta osim za opstanak i tesko se u 60.toj rijesiti tog osjecaja.
Slavko Petrovic vi ste i statistički najslabija karika. Molim napustite klupu!!!
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:10 am

black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:54 am
black64 je napisao/la: Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
Mi to nemamo od generacije Muratovica i Beštije. U sezoni kad smo harali ligom bili bara bara na Grbavici sa Zvijezdom i Ramic uske sa klupe i zabi ga glavom. Kad ti treba vezni uradiš sve da dovedeš najboljeg što možeš taman ga i platio i dao mu dobru platu e takve stvari prave razliku u ligi ne postoji jeftini a bolji.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Treba dovesti sto bolje igrace i tu se slazemo al treba i trener koji ce znati ukomponovati ekipu odrediti taktiku uigrati sve to.Ne treba oci zatvarati al nama je Zeta kroz dva pasa pravila problem pa majku mu nije ta Zeta Barcelona a ni ti nasi igraci tolike tarabe da ispadaju ko levati.Znaci postavka igre je problem.
Partizan koji ulaze mnogo više od nas nije uspio pobjediti Buducnost u Podgorici. Ta buducnost igra istu ligu sa Zetom. I ta Zeta ih je mlatnula. Mislim da su malo nerealna očekivanja i da se postavljamo prema svemu podcjenjivacki ako je protivnik slabi od nas trebamo projuriti kroz njega ako je jači odmah skinemo gaće.
Nemamo mi igru godinama jer jurimo rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:11 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:59 am
black64 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:47 am
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
A što si nadigrao Zrinjski 2 puta to ništa? ah da zaboravih, to su se igrači dogovorili da nadigraju Zrinjski
I koga jos osim zrinjskog.A to za Mostar vrati se i potrazi izjave koje je slavko dao uporedi rezultat pa malo proanaliziraj sve to.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:14 am

a eto zrinjski zna gdje goni i ima odriješenu kesu. četiri startera otišla, zamjene koje su mogle igrati ni blizu tog nivoa, danas ide peti...ne zato što neće i ne zna, nego zato jer je to realnost cijele lige, pa i šampiona.

on je s tomićem i petrakom mogao sad čekati hafnarfjordur za grupu LE. a petrak otišao za pet puta veće pare u ekipu koju je široki lagano, iz zajebancije našamar'o.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:15 am

Kada se vracaju nasi?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:15 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:10 am
black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:54 am
Mi to nemamo od generacije Muratovica i Beštije. U sezoni kad smo harali ligom bili bara bara na Grbavici sa Zvijezdom i Ramic uske sa klupe i zabi ga glavom. Kad ti treba vezni uradiš sve da dovedeš najboljeg što možeš taman ga i platio i dao mu dobru platu e takve stvari prave razliku u ligi ne postoji jeftini a bolji.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Treba dovesti sto bolje igrace i tu se slazemo al treba i trener koji ce znati ukomponovati ekipu odrediti taktiku uigrati sve to.Ne treba oci zatvarati al nama je Zeta kroz dva pasa pravila problem pa majku mu nije ta Zeta Barcelona a ni ti nasi igraci tolike tarabe da ispadaju ko levati.Znaci postavka igre je problem.
Partizan koji ulaze mnogo više od nas nije uspio pobjediti Buducnost u Podgorici. Ta buducnost igra istu ligu sa Zetom. I ta Zeta ih je mlatnula. Mislim da su malo nerealna očekivanja i da se postavljamo prema svemu podcjenjivacki ako je protivnik slabi od nas trebamo projuriti kroz njega ako je jači odmah skinemo gaće.
Nemamo mi igru godinama jer jurimo rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Nema rezultata bez igre i tu je sva filozofija.Kad budemo imali igru imacemo i rezultat.
Zadnja izmjena: black64, dana/u pet jul 21, 2017 10:15 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:15 am

arelinho je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:10 am
Evo sad će on napustiti klupu čim si ti to napisao. Evo već je napustio klupu.
Nece, nego mu trebaju nogu dati. Ako udejmo u prvenstvo sa njim mi smo donji. Igraci su ga siti, ubija ih u pojam, treba neko da malo razrdma igrace da im vrati volju za igranjem fudbala a ne da se brane ko Žepa s kim god da igraju, Eto vidjet cemo protiv Goska na sta ce da liči igra. Goš novi premijerligas sa oskudnim budzetom igračkim kadrom. Ako ih ne dobijemo sa 3 ili 4 nula na Grbavici bit ce sramota. Pri tome ova p.ickurina od trenera ubit ce svaku želju bilo kojem nasem omladincu jer ce shvatiti da nikad nece dobiti priliku u prvom timu. Slavko odlazi!!!!!
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:17 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:59 am
black64 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:47 am
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
A što si nadigrao Zrinjski 2 puta to ništa? ah da zaboravih, to su se igrači dogovorili da nadigraju Zrinjski
Daj molim te budi malo realan. Dvije tri tekme u sezoni nista ne znace. Ako ces pravo u Mostaru smo puno slabije stajali na terenu do famoznog penala. BiJo i gledo u živo😀
Braneci Slavka pod svaku cijenu neces odbraniti upravu. Naprotiv.
Vrlo lako se moze dogoditi da Slavko bude taj kamen zbog kojeg ce uprava potonuti. Bez obzira a sve maestralno sto je napravila. Fudbal se igra zbog navijaca i od njih se zivi, direktno i indirektno. Mi navijaci hocemo dobru igru, trofeje. Ako nema toga hocemo mlade koji su spremni da rade i bore pa da se mozemo kroz izvjesno vrijeme necemu nadati. Imali sta od ovoga sada na terenu?
Kada je Śvabo rekao ono kako raja zna sta je lopta, glavu dajem da je mislio na ovo sada sto se događa sa ekipom. Vidi Śvabo iza coska😀 kao i obicno.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:18 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 21, 2017 6:05 am
Jel' ono Zakarić na kraju prečku zvizno :D

Za koga danas, posljednji dan, ne plaćamo obeštećenja?! :kafa:
Katanec, Vukotic, Ordagic, Peco, Redzic, Besirevic.

Ali u avionu plavih su se nasla 3 nova lica. Dosli su s Cenanom i predstavljat ce nove akvizicije Zelje. Imena jos nisu poznata. :kafa:
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:18 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:35 am
teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:13 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
Ma covjek nije trener za Želju i ne znam kako neko moze biti zadovoljan s njim i sa ovakvom igrom i šupljom pricom, mene ne interesuje ko je trener,jel Mujo Haso,Stevo Ivo ja hocu da gledam dobar fudbal bar u ovoj nasoj PL kad vec ne mozemo da se poredimo sa Europom.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:22 am

teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:18 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:35 am
teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:13 am


Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
Ma covjek nije trener za Želju i ne znam kako neko moze biti zadovoljan s njim i sa ovakvom igrom i šupljom pricom, mene ne interesuje ko je trener,jel Mujo Haso,Stevo Ivo ja hocu da gledam dobar fudbal bar u ovoj nasoj PL kad vec ne mozemo da se poredimo sa Europom.
Nisam za to da se sve preko koljena rjesava.Imam svoje misljenje,treba postaviti cilj a to je TITULA a ako rezultati i igra to u prvih par kola ne pokazu zna se sta se desava.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:22 am

ChWilla je napisao/la:a eto zrinjski zna gdje goni i ima odriješenu kesu. četiri startera otišla, zamjene koje su mogle igrati ni blizu tog nivoa, danas ide peti...ne zato što neće i ne zna, nego zato jer je to realnost cijele lige, pa i šampiona.

on je s tomićem i petrakom mogao sad čekati hafnarfjordur za grupu LE. a petrak otišao za pet puta veće pare u ekipu koju je široki lagano, iz zajebancije našamar'o.
Upravo o tome i govorim sad se slaže ekipa za slijedecu utakmicu u Evropi. A nama je i dalje prva opcija u napadu Stevo. Ako izgubimo bodove od goska ko će biti kriv oni koji nisu doveli napadača ili Slavko što nije u stanju napraviti Stevu pet godina mlađim ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:24 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:22 am
ChWilla je napisao/la:a eto zrinjski zna gdje goni i ima odriješenu kesu. četiri startera otišla, zamjene koje su mogle igrati ni blizu tog nivoa, danas ide peti...ne zato što neće i ne zna, nego zato jer je to realnost cijele lige, pa i šampiona.

on je s tomićem i petrakom mogao sad čekati hafnarfjordur za grupu LE. a petrak otišao za pet puta veće pare u ekipu koju je široki lagano, iz zajebancije našamar'o.
Upravo o tome i govorim sad se slaže ekipa za slijedecu utakmicu u Evropi. A nama je i dalje prva opcija u napadu Stevo. Ako izgubimo bodove od goska ko će biti kriv oni koji nisu doveli napadača ili Slavko što nije u stanju napraviti Stevu pet godina mlađim ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Šta ono SP reče, koliko mu prelaznih rokova treba da složi ekipu za Evrope? 2, 3, 4 ...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:27 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:22 am
ChWilla je napisao/la:a eto zrinjski zna gdje goni i ima odriješenu kesu. četiri startera otišla, zamjene koje su mogle igrati ni blizu tog nivoa, danas ide peti...ne zato što neće i ne zna, nego zato jer je to realnost cijele lige, pa i šampiona.

on je s tomićem i petrakom mogao sad čekati hafnarfjordur za grupu LE. a petrak otišao za pet puta veće pare u ekipu koju je široki lagano, iz zajebancije našamar'o.
Upravo o tome i govorim sad se slaže ekipa za slijedecu utakmicu u Evropi. A nama je i dalje prva opcija u napadu Stevo. Ako izgubimo bodove od goska ko će biti kriv oni koji nisu doveli napadača ili Slavko što nije u stanju napraviti Stevu pet godina mlađim ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Nemas napadaca, ok. Uradi nesto stavi Kemu na spica, promjeni formaciju.....
Stalno ponavljanje gresaka je :zid:

Tako da je krivica podjeljena😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:27 am

ma bodovi protiv goška se moraju uzeti i sa b timom. tu nema izgovora ni za koga.

a ovo se moglo na foru proći i ovako, s normalnim napadačem da ne govorim...iako jesu individualno jači u svakom dijelu.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:29 am

teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:18 am

Ma covjek nije trener za Želju i ne znam kako neko moze biti zadovoljan s njim i sa ovakvom igrom i šupljom pricom, mene ne interesuje ko je trener,jel Mujo Haso,Stevo Ivo ja hocu da gledam dobar fudbal bar u ovoj nasoj PL kad vec ne mozemo da se poredimo sa Europom.
A ko je trener za Zelju? Namijenjali smo ih se podosta..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:31 am

Čovjek nije naučio na te neke rokade i mjenjanje pozicija igračima. Ima prvih 11 i igraju dok neko ne dobije karton(e) ili se ne povrijedi. Tek onda uđe neko drugi u prvih 11.
Postavlja istu igru na 0:0, kada vodimo, kada gubimo i ganjamo rezultat, nebitno je. Samo se treba priviknuti na to ... :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:33 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:48 am
Kad svi već tražite krivca za ispadanje od AIK-a koji je realno bolja ekipa od nas što ne pomenete i da se štedi na svemu. Štedi se na igračima, premijama, platama, kadru. Što se ne pomene da je Projić došao za duplo manje pare nego je imao u Kruševcu i da ga je Petrović premuntao da pristane na te uslove. Što se ne pomene da se štedi na pojačanjima a delegacija ode u Švedsku da im guzica vidi puta (ako su sami platili put izvinjavam im se). Što se ne potencira kako smo lošija ekipa od prošlogodišnje minimalno za 2 najbolja igrača lige (na svojim pozicijama). Što se ne potencira da je klupa tanka ko bašlija sa 5 juniora na istoj.
Ali je zato Slavko kriv paćenicima kojima žena kući sve brani pa se istresaju na čovjeku. Nisam u ovim 25 godina aktivnog praćenja Želje vidio da je neki trener više bio pljuvan, ismijavan, opstruiran a da je napravio pitu od govana, što Petrović realno jeste.
Svi slavimo Zubandan a pitari nas taj dan razvalili, ko se sjeća više toga? Niko. Kažu bili bolji u polju, pa ako ste bolji u polju idite se baviti zemljoradnjom. Rezultati se pišu a samo splet nesretnih okolnosti nas je doveo da nismo titulu osvojili i da smo zaostali samo 1 bod. Splet nesretnih okolnosti i malo bolikurca kod igrača. Koja je pozadina svega toga nikad se neće saznati. Ali bitno je da je Petrović kriv, što ne napadne a špicevi mu Nikolić i Beganović. Vezni red psihički nestabilni igrači i dizelaši Blagojević i Radinović. Glavna izmjena Stanić (uz dužno poštovanje prema dečku) i Marković. Čovjek igra sa onim što ima i najbolje što zna, a to što neki neće da skontaju jer misle da znaju sve o fudbalu (a nisu mačku sa praga šutnuli a ne loptu) je njihov problem.
Poenta priče je, koliko uložiš toliko će se vrattiti. Mi nismo uložili ništa.

P.S. Očekujem sad priču iz slačionice kako je Petrović zakuhao na poluvremenu, prebio nekog, opsovao mrtve nekom itd...također očekujem da ga okrive i za neulazak BIH u Transportnu zajednicu

P.P.S. Naklatili se čovjeku na kosti ko da je ratni zločinac a došao da vadi vruće kestenje iz vatre. Da pokriva tuđi nerad. Gdje su spasioci, što se na pojave i stave ego ispred razlika i pomognu famoznom sportskom segmentu. Gdje je ta ljubav kojom se busaju u prsa. Gdje su te legende da sjednu sa Ćenanom i objasne mu malo kako se radi posao, sjednu sa Slavkom i pomognu mu...nema ih, sjede negdje i naprđuju dok neki muda izvališe...

Neki rekose ovdje da imamo vise nego ikad i da se samo pazi.

Pazi se kc. Pa sa Sinanom si pregovarao cijelu sedmicu jer si nesposoban za to ili jer nemas. Jasarevicu kazes zajebi ti Krupu pa dodji nama. Vukoticu saljes smjesnu ponudu...

Kad se vec nema onda je idealna prilika za uvodjenje djece. Kao onomad. Mozemo samo profitirati.
Sta to ona dva juniora nisu u stanju uraditi sto mogu Ugljesa, Markovic?!

Nema se jer si grijesio i sad su ti na platnoj listi dva igraca koja nisu nimalo jeftini. Za njihove plate mozes dovest 2 Vukotica, Ordagica platiti ili nekom strancu platu. I jos tih polovnjaka koji zauzimaju mjesto, pisao sam vec.


Sekunde mi nece biti zao ni Slavka ni urave kad nogu dobiju. Sami ste krivi. **** vas i sindikalac i Zeba i Ugljesa i ona dva parazita.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:34 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:27 am
ma bodovi protiv goška se moraju uzeti i sa b timom. tu nema izgovora ni za koga.

a ovo se moglo na foru proći i ovako, s normalnim napadačem da ne govorim...iako jesu individualno jači u svakom dijelu.
To je to Gosk se mora dobiti u Evropi se ipak nismo obrukali ostaje dojam da se AIK mogao proci al kako je tako je.Sad se okrecemo prvenstvo i jasan cilj TITULU !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:37 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:29 am
teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:18 am

Ma covjek nije trener za Želju i ne znam kako neko moze biti zadovoljan s njim i sa ovakvom igrom i šupljom pricom, mene ne interesuje ko je trener,jel Mujo Haso,Stevo Ivo ja hocu da gledam dobar fudbal bar u ovoj nasoj PL kad vec ne mozemo da se poredimo sa Europom.
A ko je trener za Zelju? Namijenjali smo ih se podosta..
Nema smisla mjenjati trenera dok imas ove igrace u ekipi.

Zato ja bih sad i prihvatio kad bi dosli i rekli: Raskidamo ugovore s levatima i kostat ce nas to, radi toga cemo gurati nasu djecu a imamo i ostalih igraca tu s njima. Titula nam nije cilj, borit cemo se pa cemo vidjet dokle cemo.

Jednom se mora presjec ako hocemo da budemo pravi klub. Dovoditi sada nekog Evropskog trenera ovim neznalicama i mahalcima, znacilo bi ponavljanje slucaja Kostic, tj. Kostic vol2.
A dovoditi nekog iz ove lige nema smisla. Lijepo je to ponosni msm objasnio. Oni nit se usavrsavaju nit sta, sve je isto kao i prije. Zastario fudbal. Dodje Sablic s novim stvarima odmah top.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija